Skocz do zawartości
kloose

Sleeping Dogs: Definitive Edition

Rekomendowane odpowiedzi

Niech ida na całego. Niech wydają coś zremaserowanego z....PS4  a co jak iśc to na całość. Knacka niech podbiją bo to wygląda jak wczesne ps3 heh żenujące. Ale to tez wolny rynek skoro to robią to to się opłaca i to chyba bardziej niż zrobić od podstaw cala nową grę AAA. Mnie by to było obojętne gdybym miał pewność że poprzez wydawanie remasterów nie cierpią terminy nowych gier AAA które sie tworzą bo jeśli pracownicy sa wyciągani od pełnoprawnych nowych gier które dopiero się tworzą i są zaprzęgani do remasterów to to strasznie brudna sprawa by była i niefajna zagrywka. 

Edytowane przez vincent

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę marketingowego stuffu...

 

943128394.jpg

 

1818512779.jpg
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem wersja na PS3 była zwyczajnie brzydka, więc nie wiem co wyczarują na PS4. Sam nie wiem co myśleć o tegorocznym festiwalu kotletów. Może programiści chcą najpierw nabrać skilla?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O ile można zrozumieć wydanie megahitów pokroju GTAV i TLoU, czy kompilacji Metra to takie propozycje to już  :blink:

 

Serio ktoś liczy że to się sprzeda za 230 zł skoro wersja na PS3 była za free w PS+?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O ile można zrozumieć wydanie megahitów pokroju GTAV i TLoU, czy kompilacji Metra to takie propozycje to już  :blink:

Jak dla mnie to jedna z lepszych pozycji wypuszczonych 2012 roku. Jak trafi się promocja jak na TR:DE (30$), to może kupie  :P

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To już możesz kupować bo u mnie w sklepie i na allegro widzę po mniej więcej 90-120 zł ;d

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra była na prawdę fajna ale już dali by sobie faktycznie spokój z tymi wersjami Remaster. Może chcą żeby Sony jak najmniej zarobiło na Playstation Now, nie będą mieli co tam wrzucić bo wszystkie gry już będą na RemasterStation 4 wypuszczone.

Jeszcze czekam aż EA ogłosi Battlefield 3 Remaster Edition i FIFA 13, bo 14 już była na PS4 to nie ma co Remasterować pewnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisz do mikołaja, kolejny taki post będzie nagrodzony!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie w kit, na PS3 nie ograłem, jak była w plusie to jeszcze plusa nie miałem - cena trochę poleci i biorę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ograłem konkretnie grę na PC i jak będzie w cenie do 180zł łykam i gram jeszcze raz. Gierka świetna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiecie może czy gra bedzie miała polskie napisy ? Bo jak czytam różne opisy,to raz podaja ze będą, a gdzie indziej znów że nie będzie polonizacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będa polskie napisy, polskim wydawcą jest Cenega a w ich sklepie (muve.pl) jest jasno napisane że będzie PL.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiecie może czy gra bedzie miała polskie napisy ? Bo jak czytam różne opisy,to raz podaja ze będą, a gdzie indziej znów że nie będzie polonizacji.

Na pewno beda, na portalu sie screeny pojawily:

 

 1344146169.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ci co nie grali na poprzedniej generacji mogą śmiało brać ten tytuł.Mnie osobiście nie rusza ta edycja,dlatego ją sobie odpuszczę,pomimo dobrej "gangsterskiej" fabuły :P 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ogralem na kompie, ale wiadomo ze na laptopie srednio sie gra, nawe ostatnio myslalem czy nie kupic od skidrowa ale przypomnialem sobie ze wychodzi reedycja no i plus dodatki w ktore nie gralem i z checia zakupilem i wieczorem stestuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co wam przeszkadza ? dla mnie spoko wydanie

Cena (nawet TLoU Remastered było niżej wycenione) i bardzo mała ilość zmian w stosunku do pierwowzoru. Zobacz sobie chociażby na Tomb Raidera albo Metro 2033 - to są prawdziwe Remastery...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czego wy oczekiwaliscie? Bez przesady, ja dałem 180 zł i nie żałuje, z chęcią przejde fabule ponownie o czym juz od dawna myslalem, grafika o wiele lepsza niz na laptopie byla a DLC mimo ze krotkie z checia takze przejde

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×