Skocz do zawartości
Patryk-1980

WRC 5

Rekomendowane odpowiedzi

Czy to prawda,że konsolowe wersje nie posiadają polskich napisów?

Jaki jest kod CUSA na polski rynek?

 

Prawda nie posiadają polskich napisów.

CUSA 02080 miała moja kopia z naklejką dystrybutora Techlandu na folii. ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam  pytanie, czy też tak dostajecie na 2 oesie we Francji ? tam jest chyba jakiś błąd mimo bardzo dobrej mojej jazdy to zawsze dostaję i to ok. 40 sek !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak. wczoraj przez ten zasrany bug praktycznie przegrałem mistrzostwa bo zostały 2 rajdy do końca a Ogier po Francji będzie miał ok 30 punktów przewagi...

jest na to sposób, trzeba po ukończonym odcinku wcisnąć kwadrat żeby go powtórzyć, po czym nie startować tylko wyjść kółkiem do menu głównego i wczytać znowu. wtedy się (podobno) będzie na początku trzeciego i z normalnie podliczonym czasem po poprzednim. niestety przeczytałem o tym za późno i 2 tygodnie grania poszły się....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki, no ja przez to tez przegrałem :( jade drugi sezon hundayem :) wykorzystam ten myk :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a czy ktoś ma problemy z ustawianiem force feedback na kierownicy?

 

Dokladnie: u mnie nie ważne czy zmienie siłe FF na max czy na minimum - działa ona tak samo podczas jazdy :(

 

Kierownica : TM T100

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

masa ludzi ma z tym problemy, plota niesie że ma być jakiś patch w grudniu ale ciężko stwierdzić czy to prawda bo developer w ogóle nie jest komunikatywny. na ich profilu na fejsie wpisy zawiedzionych ludzi są po prostu ignorowane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patch już wyszedł. Właśnie dzisiaj. 1.01

 

Pytanko. Jest jedno zablokowane trofeum. Wie ktoś o co w nim chodzi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aaa już zrobiłem. Sory za zamieszanie :)

Chodziło o ukryte przepraszam :D

Już wbiłem. Trzeba było użyć respawna :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak tam panowie, gra warta uwagi? jak z modelem jazdy? Zauważyłem na filmikach, że nawet jak jeździ się po bokach trasy i się wypada to jest się na 1 miejscu z przewagą ok 0,6 sekundy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej mobilki, czy można grać online, po podobno nie wyszukuje chętnych do rajdów, czy to prawda?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej mobilki, czy można grać online, po podobno nie wyszukuje chętnych do rajdów, czy to prawda?

Wyszukuje, wyszukuje. Tylko problem w tym jest że mało osób w to gra ale idzie znaleźć pełne serwery gdzie można powalczyć ;)

 

ps. krokerinio wystarczy zmienić poziom na wyższy i już nie będziesz wygrywał jeżdżąc po rowach ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o co chodzi z tym ukrytm trofeum ?

użyj respawna przytrzymując strzałkę w dół

 

Panowie problem z platyną :(   nie zaliczyło mi trofeum Explorer całkowicie nie wiem czemu, jestem w 100% pewny że przejechałem wszystkie odcinki w trybie quick stage. Jakieś sugestie??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz już wiem dlaczego nie wypuścili demówki przed premierą, tak jak to obiecywali. Reszte pozostawię dla siebie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Demo przed premierą byłoby dla nich błędem. A tak tylko błędem dla nas byłoby kupno tej gry. Odpaliłem demo i nawet nie umywa się do Sebastien Loeb Rally Evo. Jedynie efekt zniszczeń jest dobry - na poziome "high" nie wybacza błędów (dwa razy siadła skrzynia biegów i raz silnik). Graficznie nawet w nocy jest źle, a model jazdy nie wiele lepszy od tego w W_D.

Wysłane z X Tetki

Edytowane przez JacaC8

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bzdury. ta gra wymaga pogrania w nią trochę i ogarnięcia. ja po zakupie i zagraniu parę razy miałem ochotę ją oddać. ale po kilku kolejnych próbach zaczęła mi się podobać aż w końcu grało się w nią niemal tak samo przyjemnie jak w stare Coliny. ma swoje błędy ale ogólnie daje dużo przyjemności, do tego jest wymagająca i nie wybacza błędów.

 

tekst o modelu jazdy niewiele lepszym od W_D przemilczę bo jest idiotyczny :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przynajmniej tak prezentuje się gra na tych dwóch trasach. Niestety twórcy jakoś dziwnie mają problem z zaimpletowaniem normalnego modelu jazdy w grach. Tryb zręcznościowy z Mafii II już jest lepszy nie pisząc już o City o trybie realistycznym. Wydaje mi się, że w Colinie 2.0 był lepszy. Możliwe, że podeszłby mi ten tytuł na kilka godzin, ale nie za te pieniądze, bardziej na plusa się nadaje.

Wysłane z X Tetki

Edytowane przez JacaC8

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×