Skocz do zawartości
DaraS

Until Dawn

Rekomendowane odpowiedzi

Day one to ja nie kupie - ale informacje o implementacji efektu motyla w swiecie gry, plus znaczenie wyborow i jak dla mnie bedzie niezle.

Zeby  tylko choc troszke fabula dawala rade a nie byla all the way kliszami horrow niskich lotow.

 

Niemniej bylem zainteresowany i powiem ze po play testach jestem na tak.

 

Niemniej poczekam na recki... ba pewnie i dluzej.... bo jakos mi sie nie spieszy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Horror klasy B to wręcz osobny gatunek w kinematografii gdzie fatalna fabuła jest zaletą a nie wadą.

 

Oskarowa fabuła w takiej grze by się nie sprawdziła

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Day one to ja nie kupie 

Nie kupisz, bo nie masz PS4 #heheszki

 

Ja na pewno kupię używkę po kilku/kilkunastu tygodniach. Gdyby nie Pig Boss, to pewnie bym łyknął na premierę. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Horror klasy B to wręcz osobny gatunek w kinematografii gdzie fatalna fabuła jest zaletą a nie wadą.

 

Oskarowa fabuła w takiej grze by się nie sprawdziła

 

Nie nie chodzi mi o oskarowa fabule, ja lubie czasami  jakies gore/niskich lotow  horrory (Martwica Mózgu, Attack of the Schoolgirls Zombies) o ile zgodze sie ze filmy klasy B to oddzielny gatunek o tyle mysle ze w tej grze trzeba  troche to wywarzyc i moze bardziej zapodac dreszczowcem. Inaczej zamiast sie bac i zżywac z posciaciami parskac smiechem.

Ale to tylko moja opinia.

 

Coś nie piszą o polskim dubbing, w zwiastunach był na poziomie - tragiczny.

 

Pisza - w obu play testach ktore czytalem byla informacja ze jednak dub jest bez szalu w jednym recenzent/gracz przelaczyl na angielski i gral z PL napisami.

 

Co wazne nie ma takiej kiszki jak z TO1886 gdzie sciezka dzwiekowa byla narzucona.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co wazne nie ma takiej kiszki jak z TO1886 gdzie sciezka dzwiekowa byla narzucona.

Ufff, Bogu dzięki.

 

Czytając na pssite, że dostaniemy samograja na wzór tytułów od Telltale, i że wybory mają znaczenie, utwierdziłem się w przekonaniu, że trzeba brać na premiere  :)

Edytowane przez Turin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tematyka gry dla fana horrorów klasy B jest wymarzona.

Jestem zaintrygowany tą grą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po pierwszych wstępnych "recenzjach" zapowiada nam się chyba hit. Oby tylko nie rozczarowali czasem gry mam nadzieję na przynajmniej 8h rozgrywki. Tytuł biorę na premierę :biggrin:

Edytowane przez jodzio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm, czyli może gra została za wcześnie spisana na straty. Dubbing nie jest za wysokich lotów, ale całe szczęście jest możliwość gry z oryginalną ścieżką i napisami. 

Jeżeli tylko fabuła okaże się ciekawa i wciągająca, no i gra nie będzie na 8h  :mellow:, to jest szansa na ciekawy tytuł. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie gierka zapowiada się genialnie :) nawet jak starczy na 8-9h to i tak będzie ok - lepsze krótsze, ale konkretne fabuły niż kilkanaście godzin z czego sens miałoby kilka...

 

info, że można grać z napisami PL + eng audio bardzo mnie cieszy bo PL dub jak zwykle to wywalenia :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się nie mogę doczekać tej gry.

Dla mnie bomba! Cena troche przeraża ale kupię na pewno w sierpniu jak wyjdzie.

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej poziom głośności .... i samo nagłośnienie robi swoje :laugh:

Ale gierka też może być ciekawa ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Duży kawałek tłustego gameplay'u. Z każdym filmikiem przekonuję się coraz bardziej do tej produkcji. Bardzo podoba mi się oldschoolowy system kamer jak w starym Residencie lub Alone in the Dark który bardzo potęguje napięcie bo nie widać co jest za rogiem, do tego jak ktoś nie chce to można grać w klasyczny sposób bez użycia sixaxisa. Klimat urywa, może być świetna gierka do ogrywania ze znajomymi i ta ciągła presja "fuck, czy dobrze wybrałem :D". No i oprawa wygląda rewelacyjnie. Czekam jak cholera.

 

https://www.youtube.com/watch?v=W5E-X0vs5aE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

również jestem na tak, jest to kalka HRain ale b klasowa poza tym mineło kilka lat i chętnie bym zagrał w coś takiego, będzie mniej powagi więcej straszaka ale dobrze, szacun za gore - motyw z nabijaniem głowy hak!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo już coś na temat jak długa ma to być gierka?

Tapatalk & SGS 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

osobiscie nie ogadam zadnych gameplayów , wezme i sam zagram :)

 

Osobicie nie ogladam zadnych gameplayow - bo nie chce zepsuc sobie zabawy (BTS niestety za duzo zostalo pokazane i troche oddzieralo to gre z klimatu jej odkrywania.

 

Poczekam na recki a potem podejme dezycje czy gre dorzucic do listy zakupowej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×