Skocz do zawartości
DaraS

Hellblade

Rekomendowane odpowiedzi

Hell Blade

Heavenly Sword

 

Na moje to się szykuje duchowy spadkobierca HS, coś jak to było w przypadku np. Demons i Dark Souls.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nariko?

Raczej Kai.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie też mnie siętak rzuciło...HellBlade wygląda jak kontynuacja przygód Kai z lekką domieszką tego kolesia z Enslaved.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na 100% to jest Kai ktora dorosla i rozpierdziela wszystkich dookola :P. Podobienstwo widac golym okiem, chociazby tez po tej bialej gornej czesci twarzy. Dla mnie bomba bo Heavenly Sword byl swietny. Ogolem to jedyny klip ktory mnie zainteresowal na tym zenujacym pokazie sony.

2hog4ro.jpg
2v33khk.jpg
 

Edytowane przez SkibaPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czego można było się spodziewać ? Przecież to sami twórcy obiecują nam gruszki,a jak gra wychodzi to dostajemy "tylko" same ogonki...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ciekawe podejście ale trzeba poczekać na długi gameplay żeby cokolwiek stwierdzić o tym ciekawym projekcie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się, że trzeba poczekać. W necie już słyszę Must Have, biorę na premierę. A, później się okazuje że to karcianka... lol

Edytowane przez czeskimaster

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ciekawe podejście ale trzeba poczekać na długi gameplay żeby cokolwiek stwierdzić o tym ciekawym projekcie.

Ale przecież ani to kolorowe, ani nie wygląda na platformówkę. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wygląda bardzo klimatycznie, jest celtycki klimat, ta maszkara jak hern myśliwy z Robina z Sherwood, nie wiem czy sie mylę czy nie, ale patrząc na koncept arty do tego ... mam wrażenie że będzie tutaj coś takiego jak w Shadow of Colosus, czyli będzie powiedzmy 15 przeciwników, każdy z nich inny, i każdy jak boss, natomiast nie będzie pomniejszych przeciwników ... ludzi, mięsa armatniego, tylko przemierzając krainę, będziemy walczyć z każdym w jakiejś tam kolejności. Jeżeli takie coś będzie to by było mega, bo wszystkie te produkcje cierpią na tym że bijemy hordy klonów i nagle jest boss, w sumie do znudzenia, dopiero Shadow złamał tą regułę ... mam nadzieje tutaj będzie tam samo. 

 

HellBlade_zombie_army_10.jpgHellblade-Concept-Art-9.jpg

f9oh5Uo.jpghellblade-ps4-helldog-concept-artwork.jphellblade-ps4-boss-zombie-army-concept-a

HellBlade_hell_abstract_mood_18_web.jpg

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Schiza 10, grafika 10, gameplay 0.

 

Kolejny interaktywny film? A ta walka to chyba jakiś żart? Dobrze, że się na to nie napalałem. Przeżyłbym straszny zawód.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W najnowszym Podcaście Videogamer'a Panowie opowiadają że mieli okazję zagrać w Hellblade i robi ponoć bardzo pozytywne wrażenie. Parę rzeczy wartych wspomnienia:

- Twórcy twierdzą że gra jest obecnie w bardzo wczesnej fazie produkcji (użyto nawet słowa prototyp) więc jeszcze nie jest doprecyzowane jak wszystko będzie tak naprawdę wyglądać.

- Bohaterką jest wojowniczka która straciła rodzinę i ma problemy psychiczne (doświadcza halucynacji)

- Bardzo schizowy klimat

- Ciężko na razie na tym wczesnym etapie określić czego się tak naprawdę spodziewać, ale ma to "coś" co przyciąga uwagę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Schiza 10, grafika 10, gameplay 0.

 

Kolejny interaktywny film? A ta walka to chyba jakiś żart? Dobrze, że się na to nie napalałem. Przeżyłbym straszny zawód.

 

Połącz gra/filmowa jak Heavy Rain, The Order 1886, Until Dawn.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra podobno przeszła metamorfozę. Zmienili gameplay a nie tylko tytuł. Po blamażu sprzed roku to raczej było pewne. Ale żeby jeszcze zmieniać główną bohaterkę na brzydszą niż była?

Ja bym jej rozpuścił lekko biust, odsłonił uda, podkręcił usta i od razu by się głośno zrobiło. A nie takie tam chłopczęce coś w łachmanach po żulu :P Nawet sympatyczna nie jest.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zagrałbym w tą giere, tylko te poważne tematy trochę mnie niepokoją. Spuściliby z tonu trochę autorzy i zrobili coś bardziej relaksującego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×