Skocz do zawartości
Kryman

Alienation

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym ograć tego jakieś demo.

Zapowiada się niezła rozwałka obcych. ...taki Crimsonland na sterydach :D

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

In Alienation you’ll find:

  • A devastating array of conventional, hybrid and Alien weaponry that will allow you to eliminate the Alien swarms in destructible environments.
  • Different player classes, key skills upgrades and customization for weapons to create the hero character that suits the way you play.
  • 4-player co-op and the possibility to invade other players as mercenary bounty hunters.
  • Loot and clues collectibles to learn the truth behind the Alien invasion.
  • Stats tracking and comparisons against other players.

Takie Dead Nation 2, tylko zamiast zombie mamy kosmitów. Dla mnie zakup obowiązkowy, przy DN bawiłem się świetnie. Mam nadziej, że będzie ranking państw.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli konwencja zostania taka sama jak  z Dead Nation,biorę w ciemno.Fajnie ze zombie zamienili na obcych.

 

 

PS.Miejscówka na trailerze wygląda znajomo, taka sama jest wdodatku Dead Nation w trybie arena...

 

PS2. Ten wielki obcy też mi przypomina Siekacza z Dead Nation...

Edytowane przez DOMIN@TOR_88

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grałem StardustHD, Dead Nation i Resogun.

Dawaj  Alienation. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W końcu była okazja by dorwać się do wersji grywalnej na WGW i powiem jedno: gra wymiata. Widać oczywiście podobieństwo do dead nation ale różnic jest cała masa. Gra wygląda o niebo lepiej, klimat inwazji obcych wylewa się z ekranu, gra wciąga ale patrząc na dorobek twórców to chyba było oczywiste do przewidzenia. Czekam na zapowiedzi na paris games week, powrót światowych rankingów i polecam. Boli też małe zainteresowanie grą. Było tylko jedno stanowisko i mało kto grał podobnie jak w shadow of the beast a są to przecież flagowe exy AA od SONY.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko okej ale denerują te kolorki wogół graczy, kijowo to wygląda, reszta spoko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Graficznie bomba lepsze od Helldivers na pewno

Raczej zupełnie inny typ rozgrywki.

Tutaj napieprzasz do wszystkiego co się rusza, a tam trzeba uważać na każdym kroku i uciekać wręcz od przeciwników.

Co nie zmienia faktu, że osobiście uwielbiam ich gry i Aliena na pewno sprawdzę jak będę miał okazję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodziło mi o grafikę nie rozgrywke

Raczej zupełnie inny typ rozgrywki.

Tutaj napieprzasz do wszystkiego co się rusza, a tam trzeba uważać na każdym kroku i uciekać wręcz od przeciwników.

Co nie zmienia faktu, że osobiście uwielbiam ich gry i Aliena na pewno sprawdzę jak będę miał okazję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie! ;)

 

Cud miód GIERA :) Grałem w coopie z Banzajem i jego kolegami (SIC! przecież banzaj nie ma kolegów, ee PEWNIE to randomy były ;))...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra wyglądała jak klon Helldivers dla mnie i przed premierą jak była tańsza olałem zakup bo Helldivers mi średnio podeszło. Ale dzisiaj tak z nudów pooglądałem recenzje i zaciekawiła mnie gra.

Nie wytrzymałem i kupiłem. Nie żałuje nawet złotówki. Gra jest zajebista. Świetnie się strzela. Areny ładne. Fajnie że co chwilę coś nowego lepszego się zdobywa i można to ulepszać.

Szkoda że nie można zmieniać pancerza. Jak ktoś się waha niech przestanie i kupuje grę :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na weteranie gra potrafi dać w kość :) trzecią misje rozgrywałem ponad godzinę.

Irytuje mnie (może bardziej myli mi się) przycisk do przeładowania i ataku no ale wymyślił to ktoś bystrzejszy ode mnie to nie zmieniam :D

Samemu da się grać i gra się świetnie, to dla osób co lubią grać same.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dead Nation był genialny i solo i w coopie, tutaj nie spodziewam się niczego innego. Szkoda, że pewnie dopiero w sierpniu zagram, a jeszcze tyle gier do nadrobienia... Pewnie w Plusie będzie wcześniej niż zdążę to kupić :)

Local coop ma zostać dodany w którymś patchu.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi Dead Nation całkowicie nie podszedł ani na PS3 ani na PS4 dlatego wahałem się przed zakupem Alienation. Dla mnie to inna gra, miodna niesamowicie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ta gra jest lepsza niż dead nation Polacy już na 2 miejscu jak kończyliśmy grac dziś( cisniemy ostro), w sumie napieprzamy same statki i ufo bo tyle kluczy mamy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej

 

Tak na ostro tpo gram od wczoraj... polecam jeszcze raz ;) Na chwilę obecną Sabotażysta 30/44 lvl (chyba niezły wynik w 2 dni :)). Gram TYLKO na weteranie, bo faktycznie i loot lepszy i częściej...

 

W grze samych opcji od ghooya... modyfikacje broni kameniami, losowanie statystyk od nowa, układu slotów itp. itd... JEST co robić...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wypada endgame i grind? Jest co robić, czy wieje nudą?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×