Skocz do zawartości
Kryman

Alienation

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Jak wypada endgame i grind? Jest co robić, czy wieje nudą?

 

Nooo moim zdaniem jest spoko, misje można robić na Weteranie (+ do trudności, + lepszy loot), na mapach masz kryjówki boosów (w nich masz szanse wydropić KLUCZ do UFO), w Statku UFO masz szansę wydropić klucz do Arki, a w Arce masz kilka leveli i rozpier... masakryczny (po każdym lvl, możesz albo odejść i bierzesz skrzynkę z łupem, lub grać dalej na kolejnym lvl i masz więcej skrzynek, ale jak zginie cały oddział TRACICIE WSZYSTKO)...

 

Więc moim zdaniem jest co robić, no i inwazje PVP...

 

PS: Wbity już prawie 100 lvl bohaterski, jest moc... (po 30 lvl normalnym, masz ten 2 lvl)

Edytowane przez DigitalMan_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest fabuła jest ale to tylko dodatek,ale jaki fun z co-opa jak lecicie w drużynie...

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
O 15.07.2016 o 04:23, DigitalMan_PL napisał:

Jest fabuła jest emoji14.png ale to tylko dodatek,ale jaki fun z co-opa jak lecicie w drużynie...

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

I jeszcze jedno...jak gram w co-opie i jak strzelam to pociski przechodzą przez moich ziomków czy muszą schodzić z linii strzału?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydropilem wczoraj 5 legendarek w niecałe 2h :) . Panowie jaki jest wasz ulubiony zestaw ? Ja jadę karabin/strzelba/rpg lub miotacz/bumernag .

Kompletnie nie podchodzi mi rewolwer minigun i nie używam min.

Dziwne bo w dead nation miny były mega przydatne .

21 lev sieka na veteranie jest masakryczne jak horda nadchodzi 

 

Edytowane przez schranz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nam ( mi i dziewczynie) wczoraj dwa pierwsze legendarne wypadły. Ja preferuje rewolwer lub strzelbę/granat . Dla niej z koleji najlepsza mina :) Przechodzimy w coopie i musze napisać, że najlepsza zabawa od czasu Diablo 3 :)

Wysłane z mojego Picasso przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale Legendarek to leci na potęgę, co nie pogram godzinkę to ze 2/3 wpadają .

Trochę to słabe bo już tak nie cieszy jak za 1 razem dropnęło .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze świetna jest ta gierka. Aż się dziwę, że Dead Nation mi zupełnie nie podeszło, a tutaj mam już spokojnie z 50h przegrane i nie mam dość.

Niestety jest jeden spory minus - przy dużej ilości "akcji" w jednym momencie fps potrafią spaść do dramatycznie niskiego poziomu.

Mimo to kupiłem season passa, bo kasa za ten produkt należy się Housemarqe bez dwóch zdań.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się czy nie kupić, czy poczekać aż stanieje albo będzie w plusie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zupełnie inna półka gier. Poza tym Knack też będzie w końcu w Plusie ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, Wypizdzisko napisał:

Zastanawiam się czy nie kupić, czy poczekać aż stanieje albo będzie w plusie.

 

No to tez masz powod do rozmyslan.

 

Masz cisnienie na ta gre, masz kase chcesz zagrac kupujesz.

Chcesz zagrac ale cena wydaje sie zbyt wysoka czekasz na promocje.

Jestes  ciekawy co to za gra ale masz inne do ogrania, gra nie jest priotytetem czekasz niewiadomo jak dlugo bo moze gra trafi do PS+

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poznałem kilka dni temu na PSN polaka który ciągle gra w tą gierkę i oderwać się nie może. Sam kupiłem w jakiejś promocji bo cena była kusząca, a gra zebrała dobre opinie tylko do tej pory nie ograłem bo miałem sporo gier na liście.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo się toto różni od Helldivers? Piekłonurki po pierwszym zachwycie mi się niestety dość szybko znudziły. Teraz zauważyłem, że to kosztuje z poprzedniej promo na storze jakieś śmieszne 30 zł i się trochę zastanawiam nad małym, szybkim odstresowywaczem :0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, xavris napisał:

Bardzo się toto różni od Helldivers? Piekłonurki po pierwszym zachwycie mi się niestety dość szybko znudziły. Teraz zauważyłem, że to kosztuje z poprzedniej promo na storze jakieś śmieszne 30 zł i się trochę zastanawiam nad małym, szybkim odstresowywaczem :0

Lepiej wygląda, większy ruch...znaczy dużo więcej mobów niż w Helldivers. Wiele nie pograłem w tą grę bo ciągle mam długą liste gier do załatwienia, ale w tej to serio można spędzić mnóstwo czasu. Najlepiej mieć kogoś do co-opa.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×