Skocz do zawartości
DaraS

Tearaway Unfolded

Rekomendowane odpowiedzi

Na Vicie była rewelacja, fajnie że nie zdecydowali się po prostu przeportować tamtej wersji, ale zrobili nową, ale czy te funkcje z lampką nie będą wymagały kamery?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli wierzyć fejsbukowemu profili MM, to już wkrótce poznamy datę premiery edycji Unfolded :)

Jest to najbardziej oczekiwany przeze mnie remaster na tę generację konsol. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograłem w demko. Mnie osobiście po pół godziny trochę wynudziło ale gra ma swoje zalety: humor, polska wersja językowa, wykorzystanie wszystkich funkcji DS4.

 

 

Dla młodszych graczy gra idealna, starsi muszą poczekać jak będzie w plusie  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetna gra dla kogoś kto ograł wszystko dookoła i szuka innowacji, czyli dla mnie heheh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetna gra dla kogoś kto ograł wszystko dookoła i szuka innowacji, czyli dla mnie heheh

True. Trochę mnie już męczą wszechobecne sandboxy itp Człowiek zagrałby w coś odprężającego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograłem koło dwóch godzin i bardzo mi się podoba. Dużo zmian względem wersji na Vite. Nowa zawartość, nowe lokacje, nowe ficzery. Dla mnie to czysty remake. Jedynie do czego mogę się przyczepić to framerate, który od czasu do czasu spada ostro poniżej 60. Przy checkpointach gra nawet freezuje na ułamek sekundy, ale to nie jest nic specjalnie upierdliwego. 

 

PS: Niech któryś z szanownych moderatorów / autor tematu dopisze "Unfolded" w nazwie wątku. 

Edytowane przez Marcossik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

COgJk6fWcAAF8BG.jpg

 

Tearaway Unfolded także na PSX.  :yes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem przy końcu i jak dla mnie gra miażdży klimatem. W to trzeba zagrać obowiązkowo, opinia na nic się tu nie zda. Sam nie wiem czy dałbym to dziecko, bo strasznie powykręcana gra (i te teksty...) heheh. 

edit. Skończona, co tu dużo pisać, jest to wymiatacz wg mnie. Takie wykorzystanie pada to majstersztyk. Każdy powinien to ograć.

Edytowane przez senor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograłem w demko. Mnie osobiście po pół godziny trochę wynudziło ale gra ma swoje zalety: humor, polska wersja językowa, wykorzystanie wszystkich funkcji DS4.

 

 

Dla młodszych graczy gra idealna, starsi muszą poczekać jak będzie w plusie  ;)

 

Ogralem wlasnie demo bardzo niespiesznie bo kolo godziny zeszlo.

Gra laduje na mojej liscie zakupowej.

To co mi sie podoba - pomysl graficzny i realizacja

Bardzo dobre wykorzystanie DS4 i roznych jego funkcji.

 

Jest przyjemnie, lekko i fajnie

(byc moze to juz ten etap  kiedy zaczynam dziecinniec na starosc :P)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam do Was chłopaki wielką, ale w gruncie rzeczy mało skomplikowaną prośbę :-) Czy ktoś to przeszedł grę mógłby mi podesłać kilka fajniejszych schematów do wydrukowania i złożenia (są na stronie https://tearaway.me/w zakładce "kolekcja modeli") ? Chciałbym pobawić się w ich składanie razem z moim siostrzeńcem. W demie odblokowałem wiewiórkę, potem wydrukowałem na odpowiednim papierze i wyszła nam rewelacyjnie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile zajmuję przejście gry?

Mam ochotę sprawić prezent mojej narzeczonej ale nie chciałbym aby dość szybko się rozgrywka skończyła :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile zajmuję przejście gry?

Mam ochotę sprawić prezent mojej narzeczonej ale nie chciałbym aby dość szybko się rozgrywka skończyła :)

Pamiętaj ze każdy przechodzi grę inaczej wiec i wartości mogą sie różnić, orientacyjne czasy przejścia znajdziesz tutaj

http://howlongtobeat.com/game.php?id=23872

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę mnie już męczą wszechobecne sandboxy itp Człowiek zagrałby w coś odprężającego.

 

To odkopalem posta (choc ten watek jest bardzo krotki) kupilem w jakiejs promocji pudelko za 69pln, demo podeszlo mnie i mojej kobiecie. 

Po ograniu Sleeping Dogs - poczulem ze chce czegos lzejszego, doszedlem do Wisielczych Wzgórz i powiem jest naprawde przyjemnie. 

 

Tak wiec dobrze ze mamy roznorodnosc w grach :) 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Tak wiec dobrze ze mamy roznorodnosc w grach :)

 

I o to właśnie chodzi, żeby była różnorodność, dzięki temu każdy znajdzie coś dla siebie i nie będzie monotonii  :) 

Ja wczoraj ściągnąłem demo Unravel i chyba się zdecyduje, chociaż pewnie poczekam na jakieś promo  ;)  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

troche zaleci offtopem - unravel pobralem demo i graficznie naprawde dobrze, choc jak na gre oparta na fizyce mozna  przyczepic sie do tego ze dlugosc lassa jest zmienna, no ale po ograniu dema definitywnie w promocji biore. 

 

Tearaway Unfolded - zeby nie bylo ze to gra idealna, praca kamery niestety pozostawia sporo do zyczenia, Co nie zmienia  faktu ze pewnie nie odloze pada poki nie skoncze.

Dobra odskoncznia, i gra  ktora swietnie wykorzystuje DS4 nawet jesli ktos nie ma ps4 camera. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To to gra skonczona (wedle statsow na 71%).

342 potkniecia, no masakra jakas :P dobrze ze gra tutaj zbytnio nie karze za zgubienie znaczka poza moze dostarczeniem Suślicy. 

 

Powiem tak naprawde bawilem sie dobrze a przyznam ze nawet niektore sekcje byly wyzwaniem. Graficzny styl swietnie zrealizowany, dzwieki  i muzyka nie ma sie do czego przyczepic. No tak na sile to do faktu ze jak sa dymki to postaci cos tam kwicza po swojemu  ale szybko do tego przywyklem. Solidny gameplay, roznorodny nie nudzi sie, a do tego naprawde wzorowe wykorzystanie DS4. Historia tez ok. Juz chcialbym dawac note z bardzo wysokiej polki.... ale nie moge no nie moge bo zabawe psula mi praca kamery, czasami kamera byla zablokowana co zdecydowanie utrudnialo np skoki, czasami gdzies sie potrafila pogubic i widzialem tylko tlo jakies. Zeby to jeszcze sporadyczne bylo ale u mnie zdarzalo sie na tyle czesto ze ocene niestety musze obnizyc. 

 

Ocena koncowa w mojej prywatnej skali to Bardzo dobry z minusem (8-/10)

Edytowane przez MagEllan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×