Skocz do zawartości
DaraS

The Vanishing of Ethan Carter

Rekomendowane odpowiedzi

Cena zdecydowanie zbyt wysoka, jeżeli dla plusowiczów będzie po 49 to chętnie obczaję bo gra na pewno warta sprawdzenia ale skoro na PC można kupić za grosze to nie będę przepłacał i poczekam aż zejdą trochę z ceną

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cena zdecydowanie zbyt wysoka, jeżeli dla plusowiczów będzie po 49 to chętnie obczaję bo gra na pewno warta sprawdzenia ale skoro na PC można kupić za grosze to nie będę przepłacał i poczekam aż zejdą trochę z ceną

 

Zawsze możesz kupić ze znajomym  na dwie osoby :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będę musiał coś pokombinować, pewnie bym i kupił za pełną kwotę ale ograłem już na PC więc trochę mi szkoda, a z drugiej strony chciałem zobaczyć jak im wyszła konwersja do UE4. Liczę po cichu na zniżkę dla +

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Liczę po cichu na zniżkę dla +

 

Kiedyś na pewno będzie,ale na razie nie ma co liczyć na takie rzeczy.Jestem niemal pewny że gra zawita nawet do plusa :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będzie dubbing ale to nieważne dla mnie bo i tak nie kupie

70 zł za 4h gry to stanowczo za duzo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będzie dubbing ale to nieważne dla mnie bo i tak nie kupie

70 zł za 4h gry to stanowczo za duzo

Są tacy co płacili 250 zł za 5 godzin gry...

The Order...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem The Order i Ethana też biorę na premierę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cholera, wygląda świetnie. Pewnie jak zwykle pęknę i wezmę na premierę.... tym bardziej że otarłem się o wersję PC i jest ogień.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy gra bedzie tylko dostępna w wersji cyfrowej ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde, czuję się coraz bardziej zainteresowany. Słyszałem tyle "ochów i achów", że pewnie prędzej czy później dokonam zakupu ;p. Dołączam się do pytania - będzie wersja z pudle?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ograłem już Ethana w zeszłym roku na PC, świetny tytuł. Bardzo klimatyczny, a przede wszystkim piękny świat. Sama grafika tez robi duże wrażenie. Pod tym względem to chyba jedna z najlepszych gier zeszłego roku. W świecie gry można bardzo dużo czasu spędzić na podziwianiu widoków. Największym minusem jest to, że jest na jeden raz i wątek fabularny to nie więcej jak 4-5h gry (który i tak jest trochę sztucznie wydłużony, bo gra w żadnym momencie nie prowadzi "za rączkę" tylko trzeba trochę pogłówkowac co robić dalej, wiec wszystko zależy od tego jak szybko udaje się rozwikłać poszczególne zagadki. Nie polecam używania jakichkolwiek spoilerów, bo wtedy dodatkowo skrócicie sobie zabawę).

Edytowane przez wan_zen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raz się żyje, kupiłem. Jest normalnie pre-load. Już mam wszystko zaciągniąte, teraz trzeba uzbroić się w cierpliwość

CJ4OQKiUwAE69tD.jpg

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na blogu jest informacja że dla plusowiczów -10%, zawsze to te 7 zł taniej :) Ciekawi mnie ten tytuł ale trochę szkoda tych 65 zł za cyfrówkę.. Szkoda że bez pudła :( Mimo wszystko kusi, zwłaszcza że polska produkcja, trzeba wspierać naszych :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raz się żyje, kupiłem. Jest normalnie pre-load. Już mam wszystko zaciągniąte, teraz trzeba uzbroić się w cierpliwość

CJ4OQKiUwAE69tD.jpg

To sie napaliles:)

Ja wlasnie mam dylemat bo kumpel co grał na PC odradza za ta cenę

Rozczarowany był ze skończył "do obiadu" na jednym posiedzeniu

Zajęło mu to 4 h z minutami zrobienie 100%

To taki Life is Strange za 70 zł mam 5 odcinków po 2,5 do 3 h za epizod

Nie przeliczam h na złotówki ale kurczę przygodówka tak krótka to obawiam sie ze zacznę sie wkręcać a tu koniec

Edytowane przez arkadiuszj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Strzelę jakąś szybką relacyjkę koło 00:30 jak się mają sprawy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiona, zasysam. Wzialem ja dla slicznych widoczkow :D

Edytowane przez czacha79

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na blogu jest informacja że dla plusowiczów -10%, zawsze to te 7 zł taniej :) Ciekawi mnie ten tytuł ale trochę szkoda tych 65 zł za cyfrówkę.. Szkoda że bez pudła :sad: Mimo wszystko kusi, zwłaszcza że polska produkcja, trzeba wspierać naszych :P

Cena po premierze 79zł, dla plusowiczów jest cena jak dla pre ordera - 71,10zł :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Strzelę jakąś szybką relacyjkę koło 00:30 jak się mają sprawy :)

Obiecanki cacanki....gdzie ta relacja? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PSN mnie oszukał i musiałem jeszcze raz pobierać, skończyłem koło 2:00 i już mi się grać nie chciało. Dziś zasiąde na spokojnie. Przepraszam za usterki ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PSN mnie oszukał i musiałem jeszcze raz pobierać, skończyłem koło 2:00 i już mi się grać nie chciało. Dziś zasiąde na spokojnie. Przepraszam za usterki ;)

 

To PSN powinnien Ciebie za usterki przepraszac :D 

 

z tego co pisales to grales tez na PC - bylbym wdzieczny jakbys mogl w swojej opinii jakies male porownanie zrobic. 

Nie ukrywam ze chce ograc ale pewnie z racji ceny wybiore wersje tansza. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czas na obiecane parę słów na temat Ethana, no cóż gra wygląda przepięknie, przesiadka na PS4 w żaden sposób jej nie zaszkodziła. Na pewno wskoczy do czołówki jeżeli chodzi o konsolę Sony na chwilę obecną. Główną zaletą tej gry jest niesamowite realistycznie oświetlenie które sprawia że świat wygląda momentami jak ze zdjęcia.Do tego dochodzą rewelacyjnej jakości tekstury. Jeżeli chodzi o klimat to zwyczajnie trzeba coś takiego lubić. Jest tu dużo łażenia i szukania gdzie nic specjalnego się nie dzieje ale właśnie dzięki oprawie te momenty bardzo budują nastrój bo czujesz się jak detektyw który szuka jakiegoś punktu zaczepienia. Mi coś takiego odpowiada, np momenty w TLOU gdzie łaziło się opuszczonych domach i nic się nie działo i było przeraźliwie cicho to były moje ulubione fragmenty.

 

MagEllan - jeżeli masz PC które jest w stanie pociągnąć Ethana na zadowalających ustawieniach i przy niezłych klatkach to bierz na PC bo jest taniej. Różnicy po przesiadce na UE4 raczej tu nie widać i są to jakieś delikatne niuanse. Ja wziąłem na PS4 bo pamiętam że miałem problemy typu jakieś dziwne chwilowe freezy na parę sekund co jakiś czas. Strasznie mnie to wkurzało, do tego stopnia że ostatecznie nie ukończyłem.

 

Na PS4 na moje oko gra działa w odblokowanych klatkach w przedziale 40-60 w 1080 (nie bierzcie tego za pewnik, to tylko moje spostrzeżenia, dokładniejsza analiza wyjdzie zapewne z rąk DF) więc jeżeli piec pozwoli ci na coś więcej lub podobnie to odpowiedź jest prosta.

 

EDIT: Jeszcze muszę dodać że w grze jest polski dubbing i wypada całkiem nieźle, mam wrażenie że Polski Prospero brzmi nawet lepiej niż oryginał.

 

Na koniec parę strzałów ode mnie z samego początku gry:

CJ8dqdoWwAAempQ.jpg

 

CJ8dg15WwAAheHc.jpg

 

CJ8d4P_UYAAwcZg.jpg

 

CJ8d4-nUwAAIK4c.jpg

 

+ GIF z Gaf'a

ethan_carter_rocky_path.gif

 

No i mały Easter EGG w związku z tym co się ostatnio dzieje na forum :biggrin:

 

Tymczasem na Xone...

single-tumbleweed-o.gif

Edytowane przez zyga101
  • Like 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cały czas się zastanawiam czy brać. Bo za cyfrówkę 71zł na 5h grania to troszkę dużo. Jest platyna do zrobienia chociaż? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×