Skocz do zawartości
Patricko

Wieża

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Ilu ludzi gra teraz w destiny online? Na ps4 tylko.

Czy gra warta kupna? Ja np wogole nie kojarze gry, jeden z moich znajomych PSN gral . . . Do czego można porownac gre? Bf, cod a może coś całkowicie innrgo?

Tapatalk for Galaxy S2

Edytowane przez cykor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie lepiej sobie na YT pooglądać gameplaye? Destiny na swój styl i klimat. Ludzi gra bardzo dużo cały czas, w tym Polaków.

Tylko warunek jest jeden, musisz mieć ekipę minimum 3 osób, żeby w pełni cieszyć się grą. To nie jest tytuł dla samotnych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ilu ludzi gra teraz w destiny online? Na ps4 tylko.

Czy gra warta kupna? Ja np wogole nie kojarze gry, jeden z moich znajomych PSN gral . . . Do czego można porownac gre? Bf, cod a może coś całkowicie innrgo?

Tapatalk for Galaxy S2

Ludzie graja i grac beda bo niedługo wyjdzie dodatek, jeśli jednak jestes samotnym graczem to gra Ci raczej nie podejdzie, fabula na 8 h do tego płytka strasznie, wieje nuda, w zasadzie lecisz kolejne misje nie zwracajac uwagi na fabule. Gra sie jednak fajnie jesli masz grupe znajomych, podstawa gry sa rajdy. Ogolnie gra miala duży potencjal który został zmarnowany przez pazernosc
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ok dzięki za odpowiedź. Gram w fps tylko Multi. A zapytałem się po tym jak się dowiedziałem że produkcja Destiny była dwa razy droższa od gta :/ (500mln$)

Tapatalk for Galaxy S2

Edytowane przez cykor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tej gry nie uruchomisz bez neta, więc też jest tylko multi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok dzięki za odpowiedź. Gram w fps tylko Multi. A zapytałem się po tym jak się dowiedziałem że produkcja Destiny była dwa razy droższa od gta :/ (500mln$)

Tapatalk for Galaxy S2

 

Destiny to praktycznie tylko multi. Pvp lub coop. Singlowa kampania to bieda i prędzej się zrazisz do gry niż Cię zachęci. A z tych 500 mln to większość chyba na marketing poszło  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Xur nie zawodzi :) Lipa jak zwykle.

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako, że nie chcę spamić w głównym temacie to zrobiłem sobie małą wyliczankę odnośnie najtańszej opcji zakupu dodatku Taken King.

 

- Normalne DLC - 169 zł

- Normalne DLC, ale ze zniżkami z biedronki na allegro (2x 20zł) - 160 zł + zostaje nam na koncie PSN 40zł (bo kupujemy zdrapki po 100 zł i na każdą przeznaczamy zniżkę)

- Gra + wszystkie DLC - 250 zł

- Wersja Kolekcjonerska - około 400 zł zapewne

- Cyfrowa Edycja Kolekcjonerska - 380 zł

 

Osobiście wybiorę chyba wersję ze zniżkami na allegro, kupię zdrapki i tym sposobem zaoszczędzę trochę + zostanie mi nieco hajsu na koncie PSN na przyszłość.

Posiadam już Steelbooka, więc drugi mi niepotrzebny. Płytka druga również mi nie potrzebna, tym bardziej że biorą jak za złoto...

 

Poza tym, jeśli ktoś już ma zakupione dodatki na koncie PSN, to zawsze wystarczy dokupić używaną płytkę z podstawką, która obecnie chodzi na allegro po około 80zł z wysyłką.

 

Jeśli macie jakieś cebularskie sposoby to dajcie znać. Bo przecież trzeba sobie jakoś radzić :P

 

PS.

Teksty typu "po uj to kupujecie" czy "ja jebie jak można tyle płacić" będą z góry nagradzane.

Wiemy, że Bungie sprzedało się Activision, a Ci doją krowę jak tylko mogą, a EA obok nich to dzieciaki we mgle jeśli chodzi o zarabianie hajsu.

Ale kto nie zaznał magii Destiny i wspólnej gry ze zrytą ekipą, ten nigdy nie będzie wiedział czemu tyle hajsu wydajemy :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wersja cebulowa kupiona na 2 zadziała? Najważniejsze czy 2 osoby dostaną czarne skutery i inny shit. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie,

pograłem  troche w Iron Banner na rank 3 kupiłem 1 Etheric Light,na rank 5 równiez 1,a teraz zauważyłem żeby kupić następny muszę coś zrobić bo po najechaniu kursorem na Etheric Light wyskakuje okienko informujace mnie jak poprzednio że musze miec rank 5,5.000 Glimmerów i poniżej pusty kwadracik że muszę cos zrobić by zakupić kolejny.Nie jestem dokładnie obcykany w temacie ale czy nie muszę znów męczyć się i grać w Iron banner by zdobywać sztabki żelaza czy coś tam innego?Co trzeba zrobic by zakupić kolejny Etheric Light?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na jednej postaci możesz kupić tylko dwie sztuki Etheric Light. Jedną przy osiągnięciu rangi 3 i drugą przy osiągnięciu rangi 5. Nie ma żadnej opcji na więcej, a to co widzisz (checkbox, który sugeruje że możesz kupić więcej, ale coś musisz jeszcze zrobić), to po prostu niedorobiony interfejs.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Xur na dziś :) Żeby było ciekawiej nie ma żadnej broni (jest engram)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Xur na dziś dał mi dwa egzotyczne enagramy...na poziom 40 gdzie ja mam podstawkę i maksymalny poziom 34 XD

 

Ale za tydzień będzie TTK i będzie użytek z nich.

 

Szybkie pytanie...skrzynia jest jedna dla wszystkich postaci czy każda ma osobną ?

Edytowane przez TRaCeGuitar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Xur na dziś dał mi dwa egzotyczne enagramy...na poziom 40 gdzie ja mam podstawkę i maksymalny poziom 34 XD

 

Ale za tydzień będzie TTK i będzie użytek z nich.

 

Szybkie pytanie...skrzynia jest jedna dla wszystkich postaci czy każda ma osobną ?

 

Skrzynka jest wspólna dla wszystkich postaci. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pany, warto brać TTK? Od Destiny miałem cholernie długą przerwę, bo tak naprawdę rzuciłem grę tuż po premierze pierwszego dodatku ledwo parę razy robiąc Crotę, ale cały czas mnie korci żeby wrócić, bo jednak kilkaset bardzo przyjemnych godzin przy grze spędziłem. Co pozmieniali, co poprawili, co dodali? Jest lepiej/mniej monotonnie niż było?

 

Argument o tym, że fajna ekipa to podstawa jest mi oczywiście znany. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fryz warto. Ja też się zastanawiałem. Przygodę z Destiny skończyłem w styczniu tego roku a 3 tyg. temu kupiłem TTK i nie żałuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem jeszcze dłuższą przerwę. Miesiąc po premierze nie miałem już co robić w grze więc ją sprzedałem. W TK gram od premiery i nie mogę się oderwać, przez co kupka zaległości z grami rośnie. :)

Edytowane przez Gucio79
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, przekonaliście mnie, znów będę sobie ustalał wolny dzień w pracy na wtorkowy reset. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×