Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Patricko

Wieża

Polecane posty

Garru    74

Jeżeli podpisałeś zgody formalne przed lipcem 2014, to wydaje mi się że kody już przepadły. Możesz założyć nowe konto i na nowym koncie też je dostaniesz. 

Laptok    486

Dokładnie, musi mieć status aktywny, ale najważniejsze, że jest poprawny :)

Co do zgód, to ja dopiero je wczoraj włączyłem i w/w kodu (w zakładce "dedykowane kupony") jeszcze nie było, dziś nawet nie sprawdzałem, po prostu z palca wpisałem z pdf-a i zadziałało, pewnie w międzyczasie, tak jak podaje regulamin - do 48h - kod został dodany.

Ps. nota bene, wszystko jest wyjaśnione w regulaminie - I. pkt 5 i 6 http://www.euro.com.pl/si_upload/gfx/2014/03_11_kody/Regulamin_30082014.pdf

Edytowano przez Laptok

pg5frankie    13

założyłem na żonę nowe konto, to otrzymam ten kod ? nie wiem w wiadomości e-mail czy sam się przypisze do konta ?

Garru    74

Tak, jeśli założyłeś nowe konto w tym miesiącu to dostaniesz kody. Nie koniecznie dostaniesz je na maila (na jednym koncie dostałem z pocztą na interii, na drugim koncie z gmailem, maila nie dostałem) natomiast do konta same się przypiszą. 

Edytowano przez Garru

redlumek    41

ja mam konto w Euro od paru lat - wczoraj w nocy dodałem te haczyki w Twoje dane/Zgody Formalne; emaila nie dostałem - ale z rana sprawdziłem na koncie i kody już były

Laptok    486

Dokładnie, procedura wygląda mniej więcej tak, że najpierw trzeba postawić ptaszki, później należy odczekać 1-2 dni i wpisać kod jw :P

Wszebor    471

I mam tak zrobione od ponad miesiąca i nic. Poza tym ten kod 0309043000000005 nie działa. Przypisany jest do konta.

Poza tym bał bym się wycofać preorder dla 30zł, bo możliwe, że wtedy już dla mnie limitki nie starczy :D

Edytowano przez Wszebor

jimmyyy8    158

Na szybko: limitka ma w sobie season pass na WSZYSTKIE dodatki jakie wyjdą w przyszłości? Czy tylko na te 2 duże DLC? Czy będzie więcej dużych DLC?

Edytowano przez jimmyyy8

Malibu19    235

Odpowiedź na szybko :biggrin:

Tylko 2 dodatki będą wchodziły w skład Expansion Packa z limitki: The Dark Below i House of Wolves.

Edytowano przez Malibu19
  • Like 1

Valchall    141

I po rabatach, mi przyszły jakies z d***.

Niestety mam podobnie przyszły mi jakieś kody ale żaden na Destiny. No nic będę polował u siebie w Media na limitkę bo tam mam kupon rabatowy.

pg5frankie    13

ja też mam dodane kody, tylko niestety tak jak koledzy wyżej wspomnieli są to już kody dotyczące nowej promocji...

Patricko    7601

Pisałem wczoraj do Empiku, ponieważ na wersji podstawowej mają w DLC tego Red Sparrow, ale przy limitce i ghost już nie widnieje.

No to piszę do nich, że pewnie przeoczenie mają i czy rzeczywiście go nie ma, bo przecież w normalnym rozumowaniu limitka/kolekcjonerka = podstawka + dodatki.

Ale nie...dostałem odpowiedź, że Red Sparrow tylko w edycji podstawowej...lol...

Gdyby nie te punkty payback to w życiu bym tam nie kupował.

Okulista    69

Co myslicie? Zameirzam zaopatrzyc sie w to cos :biggrin: Jak miec hajpa to juz rasowego haha

51_Ky8_Gq_Wob_L.jpg

Edytowano przez Okulista

yogurt2006    65

Niezłe. Nawet bym się zaopatrzył w ten na gorze, ale jakoś nie do końca mnie przekonują te naklejki.

Patricko    7601

Szczerze? Brzydkie okropnie, zwykła naklejka na konsolę zrobiona z jakiejś tapety na kompa.

Nóżka    117

Co myslicie? Zameirzam zaopatrzyc sie w to cos :biggrin: Jak miec hajpa to juz rasowego haha

Masz świadomość, że w rzeczywistości nie będzie to tak wyglądać jak na zdjęciu? Ja bym sobie dał spokój, zbędny "gadżet" którym pojarasz się 2 dni, a później nawet nie będziesz na niego zwracał uwagi. (no chyba że zepsuje wygląd Twojej konsoli, to codziennie będziesz się wkur... że niepotrzebnie to kupowałeś) :P

Okulista    69

Moze i macie racje ale jak bedzie lipnie wygladac to zawsze mozna odkleic :) Czytalem troche opini na temat oklein ps4 na amazonie i wiekszosc ludzi chwali.Koszt to raptem 40 zl takze czy az tak duzo?

Patricko    7601

Na pewno zostanie klej i syf. Jak już to dałbym jedynie lśniącą część obudowy do jakiegoś kumatego aerografa, który zrobiłby fajne logo.

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.