Skocz do zawartości
Patricko

Wieża

Rekomendowane odpowiedzi

Jeżeli nic z tym nie zrobią to stracą graczy, mnie na pewno z dwóch powodów. Po pierwsze to nie ma sensu, w kółko robienie tego samego żeby za dwa miechy robić to jeszcze raz i jeszcze raz... i tak do usranej śmierci. Po drugie zauważyłem że ludzie z którymi gram są coraz bardzie na takie zabiegi wpływowi i tak jak jeszcze niedawno miałem kilku takich stałych kumpli z którymi oprócz rajdu mogłem porobić weekle czy nightfall tak teraz wiecznie nikogo z nich nie ma bo na potęgę tworzą kolejne postaci, maksują je i cały tydzień tłuką raidy, coś co było dodatkiem stało się podstawą całej gry, w tym tygodniu musiałem sam robić kilka razy daily i weekley na hardzie zupełnie sam bo jak nie crota do glass a jak już to zrobią to kolejna postać czeka na raid w kolejce, wszystko po to żeby wydropić jak najwięcej materiałów i egzotyków i wbić ten 32 lvl, wszystko inne włącznie z PVP jest już nie ważne, ci którzy nie zarazili się raidami przestali grać w DESTINY a ja zostałem gdzieś po środku:)

JA tez zauważyłem duży spadek osób grających w destiny tak o ok. 50% Paczka z która gram gra tylko rajdy(max 3 w tygodniu) może czasem Nightfalla ale na weekly to już połowa laske położyła i się śmieją ze mnie bo ja cisnę cały czas i tak się podśmiewają po co skoro mam już grubo ponad 300 coinsów ale ja lubię to robić.

Dobrze że nie ograniczałem się i poznałem parę dobrych osób które chętnie przygarną mnie  na rajdy i inne aktywności.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie xsur zabija zupełnie grę, dając takie bronie jak ice po prostu mija się z celem, niech najlepiej za tydzień da gjalahorna jeszcze.

Uważam, że xsur nie powinien sprzedawać broni tylko upgrejdy do broni i takie telemetry, bronie powinny być tylko do zdobycia w formie droopu.

I nie piszę dlatego bo np. mam gjala, ica nie miałem ale wkurzyłem się, że xsur go ma do zwykłej sprzedaży. Większa frajda jest wtedy gdy zdobywa się bronie z rajdu czy nightfall.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie Szuldi.... tylko co jak komuś RNG nie sprzyja?!?! np Mi. Mam przegrane ponad 800h wielkie gówno dostaje zostaje mi tylko zacisnąć zęby i liczyć że wyfarmię(mało prawdopodobne) coś  lub kupię u xura (co jest bardziej prawdopodobne). Z broni dostałem jedynie red dead x2(oba z raidu) no land beyond(dostałem na strajku Vanguard Roc) x1 hawkmoon x1(nightfall) the last word x5 vex x5(pierwszy wypadł mi przy 24 Hardzie Voga gdzie kolega z którym gram miał już wtedy 5szt a reszta grupy przynajmniej po 2szt) Truth x2( z czego 1szt wypadła mi z fioletowego engramu. Przy czym to był mój pierwszy exotyk z fioletowego engramu a mielę trochę tego bo poziom u Cryptarcha mam 155. Licząc średnio fioletowe engramy to co dziennie mam minimum 1szt) i 1szt ice brekera(z croty w tym tygodniu) 1szt gallajhorna(pierwsza skrzynka na Crocie) a reszta kolekcji zakupiona od xura. Co do dropu z Nightfalla to wybacz ale większości przypadków ja dostaje ascendenty i to ma być sprawiedliwe??? Ja się cieszę że mam możliwość zakupu bo tak to bym wkur.... że inni dostają 5szt a ja jednej nie mogę dostać. Ciekawe co Ty byś napisał jakbyś przez 3 miechy nie zgarną "upragnionych" egzotyków?!?! Zresztą chcesz wydropić nie kupuj proste nie?!?!

Edytowane przez Angelus528

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Większość mnie zruga ale Black hamner dupy nie urywa... dobry jest jedynie na nexusa oko na devis lair lub na czołg na cerberusie, osobiście wolę ice brekera(mam 3szt) zresztą kiedyś dostaniesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Owszem, on jest dobry tylko na bossów, no ale właśnie. Lepiej mieć niż nie mieć :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie Szuldi.... tylko co jak komuś RNG nie sprzyja?!?! np Mi. Mam przegrane ponad 800h wielkie gówno dostaje zostaje mi tylko zacisnąć zęby i liczyć że wyfarmię(mało prawdopodobne) coś lub kupię u xura (co jest bardziej prawdopodobne). Z broni dostałem jedynie red dead x2(oba z raidu) no land beyond(dostałem na strajku Vanguard Roc) x1 hawkmoon x1(nightfall) the last word x5 vex x5(pierwszy wypadł mi przy 24 Hardzie Voga gdzie kolega z którym gram miał już wtedy 5szt a reszta grupy przynajmniej po 2szt) Truth x2( z czego 1szt wypadła mi z fioletowego engramu. Przy czym to był mój pierwszy exotyk z fioletowego engramu a mielę trochę tego bo poziom u Cryptarcha mam 155. Licząc średnio fioletowe engramy to co dziennie mam minimum 1szt) i 1szt ice brekera(z croty w tym tygodniu) 1szt gallajhorna(pierwsza skrzynka na Crocie) a reszta kolekcji zakupiona od xura. Co do dropu z Nightfalla to wybacz ale większości przypadków ja dostaje ascendenty i to ma być sprawiedliwe??? Ja się cieszę że mam możliwość zakupu bo tak to bym wkur.... że inni dostają 5szt a ja jednej nie mogę dostać. Ciekawe co Ty byś napisał jakbyś przez 3 miechy nie zgarną "upragnionych" egzotyków?!?! Zresztą chcesz wydropić nie kupuj proste nie?!?!

Ja swoja pierwsza egzotyczna bron z rajdu (vex) dostalem na dzien przed wyjsciem dodatku takze wiem o czym piszesz, tak latalem z vanquisherem, shadow pricem i jakims scoutem którego dostalem krotko po wbiciu 20 lvlu. Mnie droop rowniez nie sprzyjal przez dlugi czas, np. fatbringera nie mam do tej pory a innym ode mnie z klanu co rajd wypada, niektorym juz czwarta sztuka, i co mam powiedziec? Gram dla przyjemnosci z kumplami by sobie pogadać i posmiac sie na imprezie, moje zdanie jest takie ze egzotyki powinny byc tylko z rajdu, nightfall i skrzynek na rajdach, ewentualnie crucible i strajki, xsur w ten sposob troche nizszczy gre

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

RNG rządzi...

W piątek i wczoraj wypruwałem sobie flaki, żeby dozbierać strangecoiny potrzebne do zakupu icebrekera. (udało się rzutem na taśmę).

Dziś z drugiego zagranego strika (vanguard roc), wypadł fioletowy engram, po zdekodowaniu moim oczom ukazał się upragniony icebeeaker...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

RNG rządzi...

W piątek i wczoraj wypruwałem sobie flaki, żeby dozbierać strangecoiny potrzebne do zakupu icebrekera. (udało się rzutem na taśmę).

Dziś z drugiego zagranego strika (vanguard roc), wypadł fioletowy engram, po zdekodowaniu moim oczom ukazał się upragniony icebeeaker...

Bo ta gra tak ma, jak brakowało mi butów z voga bo nie chciały nigdy wypaść to jechałem iron bannera by kupić buty by wbić 30 lvl, jak już w poniedziałek dobiłem 4 range i kupiłem buty to na następny dzień po resecie z voga poleciały mi buty, to się idzie wkurzyć prawda:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój kolega do dzisiaj nie ma Hełmu dla Tytania z Voga podczas gdy mi wypadło tyle żebym mógł otworzyć sklepik (trzy razy nawet podwójnie). Zaś w piątek "wydropił" mi pierwszy Atheons Epilogue :]

Edytowane przez bileczek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Człowieku w ogóle nie rozumiem twoich pretensji, wypadły ci dobre bronie i mówisz o kiepskim RNG?? Xur niszczy ta gierkę i to jest fakt, lot to cały sens tej gry a dostępność egzotyków w sklepiku sprawia że nie masz o co się starać oprósz zbroi z rajdu. Ja dostałem parę miesięcy temu Ice Breakera ale za to mój kolega GJALLAHORNA a inny Surosa, po czasie ja dostałem GJALLAHORNA, drugi kolega wymarzonego SUROSA a trzeci komplet zbroi z jednego rajdu. O to właśnie tu chodzi, to nie battelfield, bliżej tez grze do Diablo pod tym względem, trzeba farmić, trzeba ubijać, grać i czekać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up

Bo RNG jest mega lipne. Sporo gram w crucible i jak na koniec patrze na efekty losowania to krew mnie zalewa. Mogę mieć najwyższe statystyki K/D i nic nie dostać, podczas gdy fiolet wpadnie osobie z najgorszymi statami.

Teraz przestawiam się na latanie playlisty vangurd roc, bo za kilkanaście minut gry wpada masa engramow. Nie pisze nic o jakości, bo najważniejsze, że są. W tym samym czasie spędzonym na crucible zazwyczaj dostanie się wielkiego wała.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie tak nieudolny system dropienie niszczy tę grę.

Jeśli nie chcą wprowadzić możliwości wymiany między graczami,to przynajmniej powinni umożliwić wymianę itemów między osobami w lobby po raidzie.

Daro miałeś farta i tyle,ja robiłem raid już nawet nie wiem ile razy,chyba z ponad 40razy,a tylko 3 razy widziałem jak ktoś dostał Gjallarhorn.

Żeby na 32lvl wypadały assendanty to jest kpina z graczy i tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie tak nieudolny system dropienie niszczy tę grę.

Jeśli nie chcą wprowadzić możliwości wymiany między graczami,to przynajmniej powinni umożliwić wymianę itemów między osobami w lobby po raidzie.

Daro miałeś farta i tyle,ja robiłem raid już nawet nie wiem ile razy,chyba z ponad 40razy,a tylko 3 razy widziałem jak ktoś dostał Gjallarhorn.

Żeby na 32lvl wypadały assendanty to jest kpina z graczy i tyle.

Wymiana owszem ale tylko z osobami z teamu po rajdzie i też np. ograniczona czasowo.

Ja już grałem tyle rajdów, że nie liczę już a fatebringera jak nie mam tak nie mam.

A widok 6 radiant energy za ubicie croty dwa razy pod rząd - coś wspaniałego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up

Bo RNG jest mega lipne. Sporo gram w crucible i jak na koniec patrze na efekty losowania to krew mnie zalewa. Mogę mieć najwyższe statystyki K/D i nic nie dostać, podczas gdy fiolet wpadnie osobie z najgorszymi statami.

Teraz przestawiam się na latanie playlisty vangurd roc, bo za kilkanaście minut gry wpada masa engramow. Nie pisze nic o jakości, bo najważniejsze, że są. W tym samym czasie spędzonym na crucible zazwyczaj dostanie się wielkiego wała.

 

A co ja mam powiedziec...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taka wymiana po rajdzie nie przejdzie. Zaraz za kasę znajdzie się parę osób co będą przeprowadzać ludzi i po rajdzie oddawać im loot

Edytowane przez redlumek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktos moze wie dlaczego w tapatalk nie widac podpietych tematow, przez co nie widac np glownego watku Destiny? Od oststniej aktualizacji nie da sie zobaczyc podpietych tematow. Ktos wie jak to rozwiazac?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wejdziesz w odpowiedni temat (np destiny) naciśnij na napis destiny który jest na samej górze (domyślnie na pomarańczowy tle) i wybierz "podpięte tematy". Mi też trochę zeszło zanim do tego doszedłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dałem gwiazdkę przy tym temacie i w tapatalku przeglądam obserwowane

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marudzicie z ta Crota.. bylem na tym rajdzie ze 3 razy i mam caly set, nowa snajpe i jakies tam inne wypasy ... :P Tylko grac mi sie nie chce :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marudzicie z ta Crota.. bylem na tym rajdzie ze 3 razy i mam caly set, nowa snajpe i jakies tam inne wypasy ... :P Tylko grac mi sie nie chce :P

Przecież cały rajd można zamknąć w 25 minut ( mowa o normalu) a może nawet mniej jeśli pierwszej skrzynki się nie szuka to trzema postaciami można w nieco ponad godzinkę zrobić wszystko (trzeba odjąć parę minut na przebieranie i przekładanie broni).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chce mi sie grac jedna postacia, a Ty piszesz o trzech .. zreszta jedna skasowalem ... a caly set zebralem za 3 wyjcia na Crote, bo tylko tyle razy mnie tam widziano .. ot co :P Inni musza farmic tygodniami i nic ... :P

Edytowane przez czacha79

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×