Skocz do zawartości
Patricko

Wieża

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam pytanko jak jest do kupienia u Xura upgrade do Ice Breakera to polega to na czym, że upgraduje tylko damage i  to w miejscu gdzie jest wymagany exotic shard, czy jak w moim przypadku jak brakuje mi dwóch ostatnich upgradów damage  to poprawi przedostatni, czy  co innego poprawia. Pytam bo nie kupowałem nigdy u niego upgradu i nie wiem czego sie spodziewać, czy w ogóle się to opłaca.

Upgrade broni u Xura, nie polega na tym że zrobi ci wszystkie (kółeczka) postępy w danej broni, tylko podnosi obrażenia zadawane przez broń. W ten sposób że przed dodatkiem broń zmaksowana (przykładowo Invective) zadawała 300dmg a po wyjściu dodatku zadaje 331dmg, jeżeli posiadasz broń z 300dmg i kupisz Exotic Shard następnie pójdziesz do Xura i zrobisz upgrade to w zamian dostaniesz broń z 331dmg ale trzeba ją na nowo rozwinąć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki bileczek i sLK za szybką odpowiedź i pomoc . W moim przypadku wydaje mi się że ten upgrade mi się nie opłaca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Xur wylizuje talerz po bułce tartej! Chociaż sobie upgrade na Thorna zrobię a cała reszta do zapomnienia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeciek na temat HoW. Uwaga spoiler!

 

Ciekawe czy ten podany termin jest prawdziwy, ale jeżeli tak to sobie jeszcze poczekamy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeciek na temat HoW. Uwaga spoiler!

 

Ciekawe czy ten podany termin jest prawdziwy, ale jeżeli tak to sobie jeszcze poczekamy.

Dokładnie wczoraj znajomy także mówił, że dlc pojawi się jakoś w maju

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież muszą przeprojektować cały rajd, żeby burzy gówna nie było :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cały ten przeciek należy traktować z przymrużeniem oka. Niejaki "Deej" odniósł sie do przecieku mówiąc, że te dane są z bardzo dawna i wiele od tego czasu się zmieniło i jeszcze zmieni. Jak będzie zobaczymy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak w przypadku ostatniego dlc. zmienili nazwy misji ale opis pozostał ten sam ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cały team bungie pracował w pocie czoła przez miesiąc, żeby wzbogacić tryb hard Croty względem normala. Efekty tej pracy wszyscy widzą. Także zwroty typu "duże zmiany" wypowiadane przez ludzi z bungie nabierają nowego znaczenia  ;)

Comet ma wyjść we wrześniu jakby wypuścili HoW w marcu tak jak pierwotnie planowano to pewnie do września by się pewnie zbyt wiele osób wykruszyło. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gadamy teraz o tym w głównym wątku Destiny, więc tam zapraszam :) Wieża to mimo wszystko off-top, więc nie wiem czemu tutaj info o DLC ktoś wkleja :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Iron Banner - ekwipunek

 

 

Najlepszy jest dzisiejszy nightfall - Omnigul bez Burn :) 

Edytowane przez malyr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z braku laku polatam IB tytanem żeby buty zakupić. Nightfalle można sobie odpuścić. Męczyć Ominigula bez burna tylko po to żeby na koniec wpadły shardy? Nie dziękuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NF można zrobić by szybciej kupić buty z IB ;) (nie zapominajmy, że shardy i coiny też się przydadzą...).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat w IB zrobienie nightfalla nic nie daje bo bonus dotyczy repa w normalnych frakcjach. Shardów Ci u mnie dostatek a i coinów nie brak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Jak się oddaje bouty to chyba daje, druga sprawa jest glich by nie farmic, ale z tym juz za późno. Podobno wystarczy zalogować się przed updatem, potem zaraz po Update udac się do towera i nie kasuje się reputacja z poprzedniego eventu, dopóki ponownie nie udamy się na orbitę.

PS lipne te nagrody

Edytowane przez Nath_147

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj wydaje mi się, że i przy oddawaniu bounty z IB znaczenie mają tylko emblemy, shadery i klasowe ozdoby. No i oczywiście dzień tygodnia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

uff to kamień z serca nie muszę NF robić, ale kiedyś night miał chyba wpływ na IB, lub gdzieś na "mądrym" forum o tym przeczytałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Reputacja do IB kasuje się za każdym razem?

Tak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Xur na dziś :)

 

 

Jest HEAVY za coiny!! :))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Klatką dla tytana też nie pogradzę (brakuje w kolekcji).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×