Skocz do zawartości
Patricko

Wieża

Rekomendowane odpowiedzi

mam zlozony i zaakceptowany preorder na zwykla edycje gry i limited, na ktora sie zdecydowac :<

Wez obie.
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaczynam się obawiać o termin dostawy wersji Limited na PS4. Z tego co widzę większość sklepów wycofała możliwość składania zamówień...coś jest na rzeczy.

Zamówienie w euro mam, ale pewnie dostanę niebawem jakiegoś "miłego" maila ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest to samo co przy premierze PS4.

Ludzie biorą po 3 - 4 preordery w różnych sklepach i blokują innym miejsce. 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam zamówiłem w EURO edycję limitowaną z płatnościa przy odbiorze na PS4, kilka dni po tym jak pojawiła się w ofercie i nie dostałem zadnego maila. Bardziej martwi mnie to ze PRAM trzyma mi pada i nie zanosi sie zeby byl na wtorek...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Minie martwi mój preorder z PSS... 4.09 miał się zacząć preload gry... a u mnie nadal nic... czy ktoś kto robił preorder w sklepie PS ma podobnie? Czy ten zonk dotknął tylko mnie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem skad wziales to info o 4.09.Ja mam zamowione w ten sam sposob a sciagniecie bedzie mozliwe dzien przed premiera ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Preloady są dostępne dwa dni przed premierą, także spokojnie, 7.09 się pobierze (chyba, że PSN padnie :D )

Edytowane przez Turin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dostalem maila od euro rtv nt mojej edycji limitowanej ps4 :) wlasnie zostala wyslana do sklepu, jutro po 14 do odbioru :D heh

 

"Zapraszamy do wybranego sklepu w dniu 2014-09-06 po godzinie 14:00 w celu zakupu zarezerwowanych produktów.
Rezerwacja obowiązuje przez 3 kolejne dni. "

 

poezja!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dostalem maila od euro rtv nt mojej edycji limitowanej ps4 :) wlasnie zostala wyslana do sklepu, jutro po 14 do odbioru :biggrin: heh

 

"Zapraszamy do wybranego sklepu w dniu 2014-09-06 po godzinie 14:00 w celu zakupu zarezerwowanych produktów.

Rezerwacja obowiązuje przez 3 kolejne dni. "

 

poezja!!!!

...to z płytą w ręce będziesz czekał do wtorku aż serwery włączą :P

Do mnie przyjdzie akurat we środę jak zaczynam urlop, córka w przedszkolu, żona w pracy  :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dostalem maila od euro rtv nt mojej edycji limitowanej ps4 :) wlasnie zostala wyslana do sklepu, jutro po 14 do odbioru :biggrin: heh

 

"Zapraszamy do wybranego sklepu w dniu 2014-09-06 po godzinie 14:00 w celu zakupu zarezerwowanych produktów.

Rezerwacja obowiązuje przez 3 kolejne dni. "

 

poezja!!!!

Dostałem to samo tylko odbiór 08-09. :biggrin: IDEALNIE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że pewnie było, ale szczerze mówiąc nie mogę znaleźć w tym natłoku postów. Po ile mają być DLC?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W $ to jest 25$ za DLC, a za oba naraz koło 35 - 40$ jeśli mnie pamięć nie myli.

Polskie ceny nie są jeszcze znane. Limitka to najopłacalniejszy pomysł obecnie, jak ktoś planuje zakup tak czy siak.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ceny chyba jeszcze konkretnej niema ale za jedno 70-80 coś takiego a za dwa ok 120

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, dzięki.

 

 

Polskie ceny nie są jeszcze znane. Limitka to najopłacalniejszy pomysł obecnie, jak ktoś planuje zakup tak czy siak.

 

Długo się zastanawiałem i pewnie ostatecznie wziąłbym limitkę i jak mi nie do końca podpasuje to po prostu sprzedał, ale chyba przespałem moment i już nigdzie nie ma (poza allegro, ale 399 zł to jednak przesada).

 

No, ewentualnie zastanawiam się jeszcze nad cyfrówką na nowym koncie żeby je w razie czego bez problemu odsprzedać, zawsze to "się laser i płyta nie niszczą". :D

Edytowane przez fryz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dostałem takiego maila z euro.

W sumie to moje pierwsze zamówienie w euro więc nie wiem czy to standardowe "pismo" .

Szanowny Kliencie,

z uwagi na brak dostawy - 9-go września - do wybranego sklepu stacjonarnego, produkty które mają premierę właśnie w tym dniu, zostaną dostarczone wcześniej. Przypominam jednocześnie, że będzie je można kupić najwcześniej w dniu premiery. W następstwie realizacji rezerwacji system komputerowy prześle wiadomość e-mail o przyjęciu towaru w sklepie. Proszę mieć na uwadze, że pracownicy sklepu stacjonarnego nie wydadzą rezerwacji przed datą premiery.

Przepraszam za zamieszanie związane z finalizacją zakupu. Dokładamy wszelkich starań aby zrealizować wszystkie zamówienia w dniu premiery.

Edytowane przez yogurt2006

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Testowo zlozylem zamowienie w Euro AGD - rzekomy odbior na jutro zostal potwierdzony.

Edytowane przez czacha79

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam kolejne pytanie. Czy bez problemu mogę anulować zamówienie mimo tego, że złożyłem je już dawno? Jakoś średnio mi się widzi płacić 253 zł za grę, która obecnie kosztuje 219 zł w tym samym sklepie.. Chodzi o RTV EURO AGD oczywiście.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×