Skocz do zawartości
Patricko

Wieża

Rekomendowane odpowiedzi

Piszesz o kimś ze jest fanboyem a nie widzisz tego ze sam nim też jesteś. Piszesz że te parę godzin co spędziłeś w destiny było monotonne, a po chwili piszesz ze grind w warframe jest czasochłonny. Ktoś tu chyba belki we własnym oku nie widzi.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tutaj to przesadziłes piszac o warframe... Destiny nie dorównuje do piet tej grze. Nie widziałem jeszcze tak rozbudowanej gry jaka jest warframe i non stop jest cos nowego dodawane. Warframe jest lepsza gra i dodatkowo zjada te destiny tym ze jest Darmowa!!. Gram w warframe ponad 300 h i szczerze znam tylko podstawy. Myslałem ze wiele wiem ale ta gra jest tak skomplikowana ze hej...Wiem ze jestes fanboyem Destiny ale pisac takie głupoty o wareframe grajac od niedawna jest nietaktowne. Bez obrazy... Tez zagram W destiny. Grałem tez w bete i szczecze mowiac nie podjarała mnie tak bardzo. Wydawała sie monotonna i pewnie taka bedzie. Tyko ze grind w wareframe jest bardziej czasochłonne i wydropic jakis element zeby moc wydobyc jakis przedmiot czasem graniczy z cudem. przykład hełm do Rhino prime Vanguard... maja go tylko weterani i kosztuje on 600 platyn ok 400-500 zł czyli wiecej niz to całe destiny z dodatkami.

Jeżeli grasz od 300h i znasz podstawy to chyba nie jesteś za dobry. Ty sobie zbieraj platyny na hełm a my sobie polatamy na strajki i raidy.

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli grasz od 300h i znasz podstawy to chyba nie jesteś za dobry. Ty sobie zbieraj platyny na hełm a my sobie polatamy na strajki i raidy.

Hahahaha. Chyba nie masz pojęcia o czym mowisz. Tez na premiere bede mial Destiny ale nie jaram sie tak jak wy przed premierą. Te rajdy taaa po 2 mies jak serwery naprawia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Jak ktoś z tych co mieli mieć odbiór w Euro dzisiaj będzie coś wiedzieć, to dajcie znać ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dostałem info od sklepu w którym zamawiałem, że do poniedziałku jest embargo na Destiny i dopiero w poniedziałek jest szansa na zdobycie gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hahahaha. Chyba nie masz pojęcia o czym mowisz. Tez na premiere bede mial Destiny ale nie jaram sie tak jak wy przed premierą. Te rajdy taaa po 2 mies jak serwery naprawia

Gościu ale po co robisz sztuczne zamieszanie? To chyba nie jest temat o warfarme tylko o destiny. Wyraziles się jasno co myślisz po co robić offtop?

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Destiny nie dorównuje do piet tej grze. Nie widziałem jeszcze tak rozbudowanej gry jaka jest warframe

 

xL4t1ku.gif

 

Nie chce mi się z Tobą dyskutować, bo widzę że nie bardzo masz pojęcie o czym piszesz, a stwierdzenie że "nie grałeś nigdy w tak rozbudowaną grę" utwierdziło mnie tylko w przekonaniu, że w mało gier jeszcze grałeś (Twoja sygnatura zresztą też).

 

Piszesz, że przegrałeś 300h i ogarniasz dopiero podstawy? Mam złe info dla Ciebie, ale to nie gierka jest tak rozbudowana...

Grając w WoWa i mając 300h na liczniku wiedziałem dosłownie wszystko co tylko można było o tej grze, jedynie zawartość patchy była nowością.

A wielkością to te gry można porównać jak pchłę do ciężarówki ;)

 

Po drugie spuszczasz się nad warframe i piszesz jakie to Destiny nie jest nudne i monotonne, a nie zagrałeś nawet 1 minuty w pełnoprawny produkt.

Alpha i Beta tylko mi pokazały ja świetna ta gra będzie i że dobrze wybrałem, dla mnie to będzie gra roku, a co ktoś tam sobie sądzi, to mnie mocno dynda.

Wyrosłem z przejmowania się opinią innych ;)

 

Nie rozumiem tylko jednego, w każdym poście plujesz jadem i masz pretensje do wszystkich w koło, że się jarają grą, a Tobie się ona nie podoba za bardzo.

To po kiego grzyba ją kupujesz? Mi się nie podoba COD, ale nie wchodzę im wiecznie do tematu i nie marudzę, że jak można grać w taką grę, a już tym bardziej nie myślę o zakupie...

Jak Cie tak bardzo boli, że innym gra się podoba i czekają z wywieszonym jęzorem to nie zaglądaj do tematu, proste...

PS.

Jak nazywasz kogoś "fanbojem" to może popatrz najpierw na siebie, bo Twoja powyższa wypowiedź wręcz zakrawa o ślepe uwielbienie dla warframe'a.

W dzisiejszych czasach jak komuś się coś podoba to jest od razu fanbojem, ciężko ruszyć mózgownicą i wysilić się na coś więcej ;) Normalka niestety...

Osobiście uważam to gimbusowe słówko za obrazę i chyba gdzieś to już pisałem, także radzę używać go w przyszłości jak najmniej.

Na Destiny czekam jak na mało jaką grę w ostatnich latach, liczę że to będzie grą na długie lata (mówię o całej serii), ale to nie znaczy, że nie widzę jej wad i minusów ;)

 

PS2.

No nie mogłem się oprzeć po prostu XD

Tyko ze grind w wareframe jest bardziej czasochłonne i wydropic jakis element zeby moc wydobyc jakis przedmiot czasem graniczy z cudem. przykład hełm do Rhino prime Vanguard... maja go tylko weterani i kosztuje on 600 platyn ok 400-500 zł czyli wiecej niz to całe destiny z dodatkami.

Aha, czyli rozumiem, że dla Ciebie wyznacznikiem "zajebistości" jest to, że można sobie kupić sprzęt za platynę (nie ważne czy ze sklepu czy poprzez kanał do handlowania), którą można kupić za realną kasę i to w dodatku w chorych sumach? Nie mam pytań ^_^

  • Like 6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja właśnie wybieram się na weselicho. Tak dwa dni szybko zlecą :) Zostanie pół poniedziałku do Przeznaczenia. No i trochę wtorku. :D

Dostałem maila z Euro że odbiór 09.09 po godzinie 14

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A masz wykupione Playstation Plus?

Ja wczoraj zamówiłem preorder, nie miałem pieniędzy w portfelu ale dałem zapłać i kontynuuj czy jakos tak (mam podpięta karte kredytową)

Pobrało mi pare godzin później plik aktualizacji Destiny, Destiny które ma coś ponad 200 mb, i wisi mi w pobieranych Vanguard Armory z błędem.

Sprawdzałem saldo ma karcie, nie zassało ani grosza za gre :/

Czy gra dopiero zacznie się pobierac jak zejdą pieniądze z konta? Czy dasię to jakoś przyśpieszyć/wymusić?

Nie mam jeszcze plusa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy gra dopiero zacznie się pobierac jak zejdą pieniądze z konta? Czy dasię to jakoś przyśpieszyć/wymusić?

Nie mam jeszcze plusa.

 

Jeśli Ci się nie pobierał plik 19GB to najwyraźniej musisz uzupełnić konto. Możliwe, że na maila przyszło info z PSStore, że nie kasy na karcie czy coś.

Jak naprawić to chyba sam wiesz :) Uzupełnij jak najszybciej kartę, w innym wypadku nie pograsz, bo ciężko żebyś grał w grę, za którą nie zapłaciłeś jeszcze.

Niestety tak jeszcze to działa :(

 

Plusa też radzę czym prędzej kupić, najlepiej ze strony fabrykakluczy.pl.

Bez Plusa nie będziesz w stanie robić nic innego niż fabuły i eksploracji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm ciekawe;] Jest ktos z poznania kto chcial kupic Ghost Edition ale sie spoznil?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostałem takie info na maila:

Szanowny użytkowniku xxxx,

Dziękujemy za złożenie zamówienia w przedsprzedaży.

Ta wiadomość e-mail to powiadomienie, że złożyłeś zamówienie przedpremierowe. Twój portfel zostanie obciążony krótko przed datą premiery, otrzymasz w tym czasie pocztą elektroniczną oddzielne potwierdzenie zakupu.

Poniżej znajdują się dane Twojego zamówienia w przedsprzedaży oraz łącze do warunków, którym to zamówienie podlega. Proszę zachować tę informację.

Zespół Sony Entertainment Network

Sony Network Entertainment Europe Limited

Identyfikator internetowy: bid_polska

Nazwisko: xxxxx xxxxxxxxxxx

Numer zamówienia: xxxxxxxxxxxx

Data złożenia zamówienia w przedsprzedaży: 05/09/2014 @ 05:25 PM

Szczegóły Jednostka

Destiny® (Pakiet gry)

Zamówienie przedpremierowe-oczekiwana data premiery: 08/09/2014 @ 11:00 PM 239,00 zl

Razem: 239,00 zl

Bieżąca kwota w portfelu*: 0,00 zl

*Kwota w portfelu w momencie przeprowadzania tej transakcji.

To nie jest faktura VAT.

I tu pytanie, robiłem już zakupy niedawno, wszystko było ok. Karta działa.

Czy muszę ten portfel teraz doładowywać? Czy pss z automatu obciąży karte bez zabaw z portfelem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PSS sam sobie ściągnie z karty hajs, jeśli masz ją podpiętą cały czas i nie masz włączonego hasła przy każdej transakcji.

Ale pewnie nie masz, także możesz czekać spokojnie. Pre-load jest już aktywny, więc powinieneś móc pobrać ten plik 19 GB.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja właśnie wybieram się na weselicho. Tak dwa dni szybko zlecą :) Zostanie pół poniedziałku do Przeznaczenia. No i trochę wtorku. :biggrin:

Dostałem maila z Euro że odbiór 09.09 po godzinie 14

Dostałem dziś o 13 to samo. Aż serce się raduje..hahahahahaha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiedziałem ze mnie tutaj zjecie Hahahaha ;-) wyrazenie swojej opini chyba nie jest zle ja nie mowie ze Destiny jest slabe tylko po co sie tak spuszczac nad ta produkcja? To tylko gra:-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszlo info do wszystkich.

Mam zarezerowane u nich Ghost Edition. Jesli ktos jest z Poznania, a chcialby kupic Ghost edition to niech da znac na priv;]

 

 

 

Wiedziałem ze mnie tutaj zjecie Hahahaha ;-) wyrazenie swojej opini chyba nie jest zle ja nie mowie ze Destiny jest slabe tylko po co sie tak spuszczac nad ta produkcja? To tylko gra:-)

 

Skoro wiedziales ze Cie "zjemy" to gratuluje  trolowania. Swoja obecnoscia wnosisz tak duzo do naszych rozmow.

Wiesz dla niektorych z nas gry to hobby i jak kolwiek zle czy dobre nie beda , beda czyms wiecej niz "tylko gra".

 

Gralem w wowa od dnia premiery. Dzieki temu poznalem mase wartosciowych ludzi.  Dzieki temu odwiedzilem  np Wegry, hagfors oraz o-vik w Szwecji, Dublin w irlandi i kilka innych miejsc w Polsce.

Destiny jeszcze nie wyszlo, a ja juz dzieki tej grze poznalem kilku ciekawych ludzi i dla mnie to sa "internetowe przyjaznie" bez ktorych nie wyobrazam sobie tej gry. 

Dla Ciebie to tylko gra, a dla mnie i smialo moge powiedziec ze dla kilku z nas to cos wiecej niz gra. 

Edytowane przez kosciarz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj na giełdzie na balickiej w Krakowie gość miał po 215 zł - ciekwa czy można normalnie grać przed premierą - w sumie nawet się zastanawiałem czy nie brać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie ze można, rzucać kaczki, frisbee, co tylko sobie wymyślisz ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja właśnie wybieram się na weselicho. Tak dwa dni szybko zlecą :) Zostanie pół poniedziałku do Przeznaczenia. No i trochę wtorku. :biggrin:

Dostałem maila z Euro że odbiór 09.09 po godzinie 14

Ja tez dostałem :D W którym rtv odbierasz? Z tego co pamiętam to w B-B są 2 czy jest więcej? Ja mam w tym obok Auchana :D

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostałem takie info na maila:

Szanowny użytkowniku xxxx,

Dziękujemy za złożenie zamówienia w przedsprzedaży.

Ta wiadomość e-mail to powiadomienie, że złożyłeś zamówienie przedpremierowe. Twój portfel zostanie obciążony krótko przed datą premiery, otrzymasz w tym czasie pocztą elektroniczną oddzielne potwierdzenie zakupu.

Poniżej znajdują się dane Twojego zamówienia w przedsprzedaży oraz łącze do warunków, którym to zamówienie podlega. Proszę zachować tę informację.

Zespół Sony Entertainment Network

Sony Network Entertainment Europe Limited

Identyfikator internetowy: bid_polska

Nazwisko: xxxxx xxxxxxxxxxx

Numer zamówienia: xxxxxxxxxxxx

Data złożenia zamówienia w przedsprzedaży: 05/09/2014 @ 05:25 PM

Szczegóły Jednostka

Destiny (Pakiet gry)

Zamówienie przedpremierowe-oczekiwana data premiery: 08/09/2014 @ 11:00 PM 239,00 zl

Razem: 239,00 zl

Bieżąca kwota w portfelu*: 0,00 zl

*Kwota w portfelu w momencie przeprowadzania tej transakcji.

To nie jest faktura VAT.

I tu pytanie, robiłem już zakupy niedawno, wszystko było ok. Karta działa.

Czy muszę ten portfel teraz doładowywać? Czy pss z automatu obciąży karte bez zabaw z portfelem.

Ja zakupilem dzis rano i pieniedzy mi do tej pory nie pobrali. Plik zostal juz sciagniety jednak puki co na ps3, gdyz ps4 planuje kupic dopiero w listopadzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zauwazylem , ze nastal moment w ktorym pojawiaja sie posty komu wyslali , komu nie , kto dostal maila I u kogo ruszylo pobieranie z PSN.

Dam sie poniesc tym doniesieniom I takze sie pochwale , z tym ze dla odmiany ja dostalem sms takiej oto tresci :"Zlozyles w naszym sklepie zamowienie przedpremierowe na Destiny , bedziesz mogl odebrac swoja kopie w poniedzialek 08.09.14 od godziny 23.00" :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i fajnie. Tak powinno byc w kazdym sklepie. No coz ja poczekam sobie dzielnie do 09.09 ;p

 

A ja się powtórzę: Czy ktoś zamawiał w ultimie i ma jakieś info?

Wybacz nie widzialem , ze pytales, a pisalem juz o tym wczesniej.
Tak mamy wiadomosc, ultima wysyla gre 08.09.
"Witam,

niestety ale obowiązuje wcześniejszy zakaz sprzedaży. Wszystkie paczki wyślemy 8 września.

Pozdrawiam,"

Edytowane przez kosciarz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie dla posiadaczy pre-ordera limited edition na PS3. Czy mozecie ustawic motyw?

 

Wszystko bedzie aktywne po premierze gry 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×