Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

small_22223704.jpg

 

http://www.pssite.com/news-35512-plotka__share_play_ograniczony_do_60_minut.html

 

 

Można się było spodziewać. Bardziej popierdółka i demo niż rewolucja, która zmieni całkowicie branżę gier

 

 

------------

 

 

TEMAT DO USTAWEK SHARE PLAY

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ale w sumie to czy można się było spodziewać czegoś innego?

 

Moim zdaniem to i tak świetna sprawa, możliwość ogrania przez nawet te 60 minut (o ile faktycznie tyle będzie) nowej FIFY przed podjęciem decyzji o zakupie to jest właśnie to, czego oczekiwałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze niech podadzą parametry.

Pewnie trzeba bardzo duży upload, co w naszym pięknym kraju ma może 1 osoba na 1000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Po 60 minutach i tym jak sesja się zakończy, będziemy mogli od razu odpalić kolejną i nadal grać przez 60 minut z naszym znajomym. Jest to uciążliwe, ale w jakiś sposób znajduje kompromis między otwieraniem się na graczy, a trzymaniem całość w ryzach by wydawcy nie byli niezadowoleni z tego faktu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe ile jeszcze zmienią zdanie zanim to wystartuje.

Jeżeli rzeczywiście będzie można przejść całą grę, to na allegro powstanie cała gałąź przemysłu z godzinnymi sesjami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po 60 minutach i tym jak sesja się zakończy, będziemy mogli od razu odpalić kolejną i nadal grać przez 60 minut z naszym znajomym. Jest to uciążliwe, ale w jakiś sposób znajduje kompromis między otwieraniem się na graczy, a trzymaniem całość w ryzach by wydawcy nie byli niezadowoleni z tego faktu

 

 

Skąd ten cytat? Przecież to jakaś bzdura.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Following a report by French site Gameblog (via Attack of the Fanboy), Sony has confirmed with GameSpot that Share Play users will be limited to 60 minutes per session. There's no limit on the number of times you can use Share Play, meaning you can conceivably start Share Play up again and continue playing. Of course, this is hardly ideal, and likely not what people envisioned when Share Play was revealed during Sony's Gamescom press conference."

 

http://www.gamespot.com/articles/ps4s-upcoming-game-sharing-feature-limits-you-to-6/1100-6421730/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po 60 minutach i tym jak sesja się zakończy, będziemy mogli od razu odpalić kolejną i nadal grać przez 60 minut z naszym znajomym. Jest to uciążliwe, ale w jakiś sposób znajduje kompromis między otwieraniem się na graczy, a trzymaniem całość w ryzach by wydawcy nie byli niezadowoleni z tego faktu

 

 

Skąd ten cytat? Przecież to jakaś bzdura.

 

 

Following a report by French site Gameblog (via Attack of the Fanboy), Sony has confirmed with GameSpot that Share Play users will be limited to 60 minutes per session. There's no limit on the number of times you can use Share Play, meaning you can conceivably start Share Play up again and continue playing. Of course, this is hardly ideal, and likely not what people envisioned when Share Play was revealed during Sony's Gamescom press conference.

 

żródło: http://www.gamespot.com/articles/ps4s-upcoming-game-sharing-feature-limits-you-to-6/1100-6421730/

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ale to przecież wcale nie jest jednoznaczne z tym co w cytacie :) Brak limitów oznacza brak limitów na różne gry, a nie na ilość odpaleń w danej grze. Moim zdaniem to by była żenada roku :P

 

W ogóle to źródło... jakiś francuski blog o grach. OK.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PS4 Share Play sessions will be capped at 720p and have a limited frame rate (it could be around 30fps)

"We are not going to [disclose a minimum speed] because if we say, for example, you need at least a 3MB speed, I cannot guarantee if it works [even if they have that speed]," SCEE product planning manager Kazuhiro Yanase explained to VideoGamer.com. "The internet environment is really different user by user. For example, some users will be using a LAN cable, some users will be using Wi-Fi, sometimes you use the microwave in your house. Something like that. It's very difficult for us to guarantee you can use Share Play if you have [a certain] speed. That's the reason why we are not going to disclose any specific number. But again, this doesn't require any super-fast broadband." ;)

Reasumując, gość poczuje się jakby grał na xbox one ;P

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Probowalem to odpalic z kolegą .. łączyło go, łączyło .. i nie połączyło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli jeżeli ktoś nam udostępni dla przykładu The Last Of Us Remastered, to wrażenia będą niemalże identyczne jakbyśmy grali na PS3? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Probowalem to odpalic z kolegą .. łączyło go, łączyło .. i nie połączyło.

 

Miałem to samo. Tylko raz udało nam się połączyć.

 

Jak ktoś chce się trochę pobawić funkcją/ potestować to można mnie dodać.

Edytowane przez fryderyk123

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jest stosowana jakaś kompresja jak np. na YouTube czy coś? Czy tylko mamy zaniżoną rozdzielczość do 720p? 

Edytowane przez Marcossik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I okazało się że są jakieś inne ograniczenia - znajomy ma Metro Redux i przy udostępianiu pokazał komunikat że coś ala " Wyświetlanie ekranu gry w którą gra gospodaż nie jest dozwolone ze względu na ograniczenia w twoim kraju czy regionie " !!! i tyle można spowrotem przejść do imprezy czyli nie jest takie fajne że sami decydujemy !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I okazało się że są jakieś inne ograniczenia - znajomy ma Metro Redux i przy udostępianiu pokazał komunikat że coś ala " Wyświetlanie ekranu gry w którą gra gospodaż nie jest dozwolone ze względu na ograniczenia w twoim kraju czy regionie " !!! i tyle można spowrotem przejść do imprezy czyli nie jest takie fajne że sami decydujemy !!!

Bo w Metro może grać tylko 1 osoba prawdopodobnie. Gospodarz przekazał ci pada??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przy raymanie jest to samo - Wyświetlanie ekranu gry w którą gra gospodarz nie jest dozwolone ze względu na ograniczenia w twoim kraju czy regionie

za to w spedlunky udało mi się z kumplem pograć , z tym ze ja musiałem grę udostępnić bo gdy chciał kumpel , to wyskoczyło mi ze za słabe łącze ma

fajnie ze można w gry co maja kanapowy tylko online , pograć z kimś nie siedzącym koło ciebie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z kumplem próbowaliśmy zagrać, ja udostępniałem grę, wyskoczyło mu że mam za wolne łącze (mam 20 mb), mi natomiast wyświetlił się komunikat  że jeśli wyświetlacz jest inny niż grze nie nastąpi połączenie( coś w tym rodzaju :)). 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Metro nie dało rady bo pojawiał się ten komunikat o ograniczeniach ale TLOU już tak i na moim łączu ( słabym ) to grafika wyglądała jak na PS2 prawie lagi po byku w sterowaniu i sypała się kompresja jak w MP4 kwardaty wszędzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×