Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Ja gram z Bratem aktualnie w fife mam 6 download i 4 uploadu , gramy bez problemowo :D juz od 2h :D on za granica a ja w polsce :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak kolega. Ja udostępniałem i mój upload to 3mega. Graliśmy na wysokiej jakości udostępnienia (jest jeszcze standardowa).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. W opcjach imprezy można zmieniać ustawienia jakości przesyłu / odbioru wideo. Poza tym SharePlay dziala juz bezproblemowo. Ograniczenia są związane z regionem. Można się dzielić tylko z ludźmi w tym samym kraju. Poza tym warto mieć internet pod kabel podpięty. Jeśli ma się przez WIFI to dochodzi odblokowanie portów lub DMZ.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam. Działa wyśmienicie o ile obaj gracze mają dobry net.

Testowaliśmy z Cwirem share play.

Pojeździłem w jego DriveCluba, później odpaliliśmy Diabolo i Crimsonland "na 2 pady".

On ma konto PSN UK ja PL i nie było żadnych problemów - jedynie PES Demo nie chciało się odpalić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie macie download i upload? Konsole po kablu czy wifi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kabel i holy fuck myślałem że mam 40/40  :shok:  :shok:  :shok:  :shok:  :shok:  :shok:  :biggrin:  :biggrin:

 

3866905141.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest dobra opcja dla gier bez dema. Nie wiemy czy jakaś gra nam odpowie? Poproś o osobę która tę grę już kupiła i przetestuj godzinę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak wygląda sprawa trofeów i sejwow? Jeśli zdecyduje się kupić grę w którą gralem przez shareplaya będę mógł kontynuować rozgrywkę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak wygląda sprawa trofeów i sejwow? Jeśli zdecyduje się kupić grę w którą gralem przez shareplaya będę mógł kontynuować rozgrywkę?

 

trofea nie wpadają, sejwy wątpię. ale jak grałem z Sefirotem w jego Diablo jako gość i stworzyłem postać to po rozłączeniu i odpaleniu nowej sesji Share Play dało się wybrać tą stworzoną już postać i miała 4 level tak jak skończyłem.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze ja spytam, da się przejąć sesję?

Kumpel zaczyna grać i po jakimś czasie rozłącza się, ja kontynuuje w momencie w którym on skończył?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak, przejmujesz jego pada.

 

bez rozłączania się :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kabel i holy fuck myślałem że mam 40/40 :shok: :shok: :shok: :shok: :shok: :shok:

3866905141.png

Orange i taki kosmiczny upload? To jakis limitowany net? Ile za niego miesiecznie placisz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

65 zł. i nie w Orange, nie wiem czemu tak pokazuje. może ich infrastruktura tylko. lokalna firma z Tarnowa - Integra. no i obecnie ten net kosztuje 50 zł, tylko jak ja brałem ponad rok temu to mieli jakieś bzdurne limity urządzeń i powyżej chyba 3 trzeba było płacić 10 zł za każdy dodatkowy adres makowy. więc się dogadałem że płacę 65 bez żadnych limitów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

trofea nie wpadają, sejwy wątpię. ale jak grałem z Sefirotem w jego Diablo jako gość i stworzyłem postać to po rozłączeniu i odpaleniu nowej sesji Share Play dało się wybrać tą stworzoną już postać i miała 4 level tak jak skończyłem.

 Normalnie się zapisują na twoim profilu , ale wydaje mi się że  przykładowo grając w Diablo z więcej niż jedną osobą będziesz mieć więcej niż jedną postać(czyli zakładasz postać u gracza A , ale u gracza B już ci się nie wyświetli)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

65 zł. i nie w Orange, nie wiem czemu tak pokazuje. może ich infrastruktura tylko. lokalna firma z Tarnowa - Integra. no i obecnie ten net kosztuje 50 zł, tylko jak ja brałem ponad rok temu to mieli jakieś bzdurne limity urządzeń i powyżej chyba 3 trzeba było płacić 10 zł za każdy dodatkowy adres makowy. więc się dogadałem że płacę 65 bez żadnych limitów.

Jak ja za 60 zl (lub 69,juz nie wiem bo do tego jest tez telewizja) mam w upc 60/6... Bedzie trzeba poszukac jakichs lokalnych firm :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ja za 60 zl (lub 69,juz nie wiem bo do tego jest tez telewizja) mam w upc 60/6... Bedzie trzeba poszukac jakichs lokalnych firm :P

 

wszystko zależy jak jesteś podpięty. u nas na osiedlu niecałe 2 lata temu wszędzie światłowody podopinali. więc tylko kwestia operatora który nie sępi na ograniczeniach prędkości żeby tylko większe abonamenty zdzierać tylko podpina Cię i jaką prędkość wyciągnie taką masz. ale to chyba tylko mniejsze firmy, duże sieci są nie do dogadania. miałem wcześniej Multimedię (na dokładnie tej samej infrastrukturze) i miałem 20/1. prosiłem żeby mi ten upload zwiększyli bo potrzebuję do pracy i zapłacę, to nie i hooy bo nie mają takiego w regulaminie. więc im pokazałem faka i zmieniłem na obecny :).

 

dobra starczy offtopu o necie. Share Play jest spoko! :D

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy można się tu ogłaszać, ale chętnie sprawdziłbym LotF i Alien Isolation. W zamian mogę puścić UFC, Drivecluba, TLoU i pare innych pozycji.

Jak nieodpowiednie miejsce na takie anonse, to można skasować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no właśnie chyba trzeba będzie założyć temat osobny. na razie może być tu.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe kiedy beda pierwsze oferty za gry na godzine :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Albo zdobywanie trofeów, skoro hostowi trofea wpadają to na pewno raz dwa ktoś wyczuje w tym kasę :)

Rynek zdobywania trofkow za kase jest od dawna :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×