Skocz do zawartości
PiPoL

Dyskusja Ogólna - XO

Rekomendowane odpowiedzi

Tak, 2 lata.

Nie, nie jest dostępny.

Sasasasaaa prawie jak promo Empiku lub Sferisa

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprzedałem X-a. Bardzo fajny sprzęt, ale czegoś mi brakowało po 4 generacjach kolejnych konsol Sony, czułem się dziko, poza tym brak czasu i szkoda mi było żeby stał, kurzył się i robił za podstawkę pod ramkę ze zdjęciem. 

Edytowane przez zmstr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się na początku nie mogłem przestawić na Dash'a w X'ie.

Brakuje po Sony. Masz świętą rację. Oj brakuje. :1_grinning:

 

Ja już kiedyś robiłem porównanie - PS4 do Samuraja w lśniącej zbroi a XBone do chamskiego hamburgera z frytkami z keczupem rozwalonym po całym talerzu

... na Samuraja popatrzyłem, fajny. Hamburgerem sie nawpieprzam do syta ;) 

 

Wszystko zależy od potrzeb :1_grinning: 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam ochotę raz na sushi a innym razem na powiększony zestaw z frytkami o colą bez lodu ;-)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każdy według uznania.

Cebula lepiej pasuje do hamburgera.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Thrasher8888 napisał:

Tak tylko że w USA hamburgery jedzą biedni a bogatsi jedzą w restauracjach lub sami robią jedzenie. Taka ciekawostka.

Na McDonalda też się mówi restauracja...w Ameryce oczywiście :1_grinning:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, Frost Prime napisał:

Na McDonalda też się mówi restauracja...w Ameryce oczywiście :1_grinning:

tia raczej fast food (nie jako serwowany posilek ale ogolne okreslenie przybytkow takie dania serwujace)

W PL za to "restauracja inna niz wszystkie" - no jasne ze inna bo w czasach przed McD to restauracja miala obsluge podchodzaca do stolika, karty i serwowala zarcie na talerzach oraz byly tez sztucce. Innosc McD to samoobsluga (jak w barze mlecznym), zacie w papierku, na plastikowej tacce :24_stuck_out_tongue::24_stuck_out_tongue::24_stuck_out_tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pady od Xboxa S działaja bezproblemowo ze starym iksem? Zmieniali tam cos przy polaczeniu bt, wiec nie chcialbym sie rozczarowac..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zmienili tylko dodali Bluetooth.

Czyli działa ze starym i po Bluetooth.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pady od Xboxa S działaja bezproblemowo ze starym iksem? Zmieniali tam cos przy polaczeniu bt, wiec nie chcialbym sie rozczarowac..

Więc w końcu możesz spakować pada z PC bez tego wielkiego dongla za 100zl...

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam do was pytanie, jako posiadaczy obu konsol, warto do PS4 dokupić Xboxa w tym momencie? Od jakiegoś czasu chodzi mi to po głowie, ale jakoś nie mogę się przekonać, kusi mnie strasznie EA Acces, Forza, Gearsy, z drugiej strony nie wiem czy nie będzie stała i się kurzyła. Ogólnie mam w głowie 3 opcje: kupić One S 1TB, wymienić moje PS4 (pierwsza wersja) na PS4 PRO (nie mam TV 4K i w najbliższym czasie nie zamierzam zmienić) i ewentualnie kupić PS VR. Biję się z myślami, może wy podacie mi jakieś argumenty :)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dla 720p nie warto :24_stuck_out_tongue:

 

Milcz glupcze... Warto dla cebuli...

A serio to 720 czy nie, to widzielista jak halo 5 wygląda czy Gyrosy... Masakra... Wolę takie 720 niż fuj HD w ps4

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, DigitalMan_PL napisał:

Milcz glupcze... Warto dla cebuli...

A serio to 720 czy nie, to widzielista jak halo 5 wygląda czy Gyrosy... Masakra... Wolę takie 720 niż fuj HD w ps4

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Głupie pytania, głupie odpowiedzi.:jaro:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, maciek1422 napisał:

Mam do was pytanie, jako posiadaczy obu konsol, warto do PS4 dokupić Xboxa w tym momencie? Od jakiegoś czasu chodzi mi to po głowie, ale jakoś nie mogę się przekonać, kusi mnie strasznie EA Acces, Forza, Gearsy, z drugiej strony nie wiem czy nie będzie stała i się kurzyła. Ogólnie mam w głowie 3 opcje: kupić One S 1TB, wymienić moje PS4 (pierwsza wersja) na PS4 PRO (nie mam TV 4K i w najbliższym czasie nie zamierzam zmienić) i ewentualnie kupić PS VR. Biję się z myślami, może wy podacie mi jakieś argumenty :)

 

Podam mój przykład.

Kupiłem xo s ze względu na odtwarzacz blu-ray. Stary po kilku latach się zużył i szukałem czegoś nowego, a że xbox jest najtańszym odtwarzaczem na rynku 4k UHD zdecydowałem się na niego. Dodatkowo dostałem konsolę do gier i dzięki temu mogę ograć exy jak np. Gears Of War. Teraz jest świetna promocja, bo jeśli do końca roku kupisz Gearsy 4 i w nie zagrasz, to dostaniesz od Mikromiętkich wszystkie pozostałe części - tutaj ma cebula już się prawie rozebrała z radości! Dochodzi do tego również EA ACCESS, co dla mnie jest zajebistą sprawą! Abonament w bardzo dobrych cenach, dostajesz bardzo dobre gry - tutaj moja cebula już się usmażyła! 

Z mojej strony śmiało mogę Tobie polecić Xboxa - mówię to ja, który xboxa nigdy nie miał, a był od dzieciaka związany z Sony ;) 

  • Like 7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś ma wyjebongo na exy i chce sobie pograć w Forze/Gearsy, a najwięcej czasu spędza przy grach sportowych to Xbox jest najlepszą opcją Baa...właściwie to jedyna sensowna opcja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i ten kontroler :antonio:

Nabyłem swoją sztukę jakieś 3 tygodnie temu i śmiało mogę polecić. PS4 w wersji dla amatorów szybko znalazła swojego nowego właściciela i jedno miejsce w szafce pod TV zostało zwolnione. Komora maszyny losującej jest pusta, zobaczymy czy kilka dni po 10.11 nastąpi zwolnienie blokady i w to miejsce trafi konsola dla PRO graczy. Amatorem już byłem, może czas w końcu zostać PRO :Gmoch:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nooo Sony już liczy chajs myśląc o Takich jak wy

(mówię o pro)

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja czuje się rozpieszczany przez Mikromiętkich. Może dlatego, że nie jestem graczem kupującym wszystko na premierę jak leci. Nie dostaje padaczki, gdy nie mam nowych gier.

 

Trzeba trzymać kciuki za Sony, bo im lepiej się powodzi Japończykom, tym lepiej dla obozu Mikromiętkich. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To może ja przedstawię moją historię. 

 

@kill kupił Xboxa a nie chciałem być gorszy niż jakiś admin jakiegoś forum :pazura: 

 

Ale poważnie było tak. Początkowo byłem sonoklapem, nawet można powiedzieć, że szydziłem z Microsoftu, chociaż byłem ukrytą opcją zieloną (Lumia :master:) Z czasem moje podejście zaczęło się zmieniać. I nagle pewnego dnia

O 5.08.2015 o 17:56, Grecky napisał:

I słowo stało się ciałem. Niestety w tle jakiś paszczur wbił się na zdjęcie. Może ktoś usunąć? :/

 

20frou1.jpg

Sierpień 2015 roku. Mój pierwszy Xbox :fsg: Kupiony głównie z myślą ogrywania gier ekskluzywnych i coraz większym rozczarowaniem związanym z konsolą od Sony. Mimo tego multiplatformy leciały dalej na PS4, gdzie miałem znajomych z reala, no i po prostu siła przyzwyczajenia do Japońców. Do Xboxa wracałem przy okazji exów, jak już pisałem. Gyroski, Tomb Raider, Quantum Break.... Mijały miesiące i coś zaczęło się wypalać. Patrzyłem na te nieszczęsne PlayStation i powoli zdawałem sobie sprawę jak lichy i śmiesznie wykonany jest to sprzęt. Niepokryte obietnice, śmieszne targi, pokazywanie gier, które swoją premierę będą miały za 10 lat...  Sony się nachapało i wyłożyło laskę na klientów. Do tego śmieszna prezentacja Pro. Patrzyłem jak żółtki wydają niedorobiony remaster ostatniej części God of War za 180 zł, a potem porównałem to do wspaniałego remastera, kompletnie odświeżonego Gears of War za 99 zł, ze wszystkimi częściami w ramach wstecznej kompatybilności za darmo. Tego już było za wiele. Byłem jednak gotowy do utrzymywania dwóch konsol. 

 

Wtedy się przeprowadziłem z mą miłością na swoje. Nowe mieszkanie, nowy rozdział w życiu. Podjąłem męską decyzję, że nie ma sensu trzymać w salonie dwóch konsol. Microsoft z racji swojej pozycji na rynku zaczął się starać, pokazywał mniej gier, ale z datami premier, EA Access, wsteczna kompatybilność, jakość wykonania, kultura pracy, serwery. To wszystko stało po ich stronie. Kobieta myślała, że robię to z powodów finansowych, protestowała, bo to moje hobby, a ja do niej krótko. "To świadoma decyzja". PlayStation 4 poszło na sprzedaż, a ja na drugi dzień, pełen wewnętrznego spokoju wymieniłem mojego czarnego grubaska na białą piękność. 

O 6.10.2016 o 22:28, Grecky napisał:

Jaki on jest piękny, dotykam się po stwardniałych sutkach i chcę więcej 

 

29ybr9.jpg

 

:fsg::fsg::fsg::fsg::fsg::fsg::fsg::fsg::fsg::fsg::fsg::fsg::fsg::fsg::fsg: 

 

Tym sposobem zostałem xbotem i jestem z tego powodu mega zadowolony. Różnic wydajnościowych nie odczuwam, chęci powrotu do obozu Sony nie mam najmniejszych, mam w dupie Pro i jego magiczne teraflopsy. Xbox One S i jego moc wraz z bogatą biblioteką gier mi wystarcza. Polecam wszystkim. 

  • Like 6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To może ja przedstawię moją historię. 

 

@kill kupił Xboxa a nie chciałem być gorszy niż jakiś admin jakiegoś forum :pazura: 

 

Ale poważnie było tak. Początkowo byłem sonoklapem, nawet można powiedzieć, że szydziłem z Microsoftu, chociaż byłem ukrytą opcją zieloną (Lumia :master:) Z czasem moje podejście zaczęło się zmieniać. I nagle pewnego dnia

 

Tym sposobem zostałem xbotem i jestem z tego powodu mega zadowolony. Różnic wydajnościowych nie odczuwam, chęci powrotu do obozu Sony nie mam najmniejszych, mam w dupie Pro i jego magiczne teraflopsy. Xbox One S i jego moc wraz z bogatą biblioteką gier mi wystarcza. Polecam wszystkim. 

Ja jestem dokładnie pośrodku tej historii, czyli jeszcze znajomi i gry na ps4 (np. BF1) a powoli coś tam ogrywam na One...

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

EDIT: GRECKY, ty jesteś jak prezes...

Wtedy przeprowadziłem się z ma miłością... Gratuluję! Chciałbym abyś tylko sprecyzowal jakiej rasy to kot.... ;)

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warto choćby dla samego EA Access - gdyby Sony chciało tę usługę, to pewnie xboxa bym nie kupił. Właśnie zaczynam sprawdzać BF1 w 10 godzinnym dostępie, bo beta kompletnie mi nie podeszła. Pierwszy meczyk cienki, a potem już 12-4 itd. ;) Dzięki temu przekonałem się do zakupu (nie przez ratio, tylko ogólną miodność BF1, ale to nie dział na to).

A jeśli to nie trafia, to napiszę w @Greckypodobny sposób: Och jakże dobry ten Xbox :xbox::xboss:

 

;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×