Skocz do zawartości
PiPoL

Dyskusja Ogólna - XO

Rekomendowane odpowiedzi

Ustawienia>Wszystkie ustawienia>Ustawienia systemu>Dane i aktualizacje konsoli.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Geble napisał:

Da się jakoś na XO sprawdzić kiedy i jaka jest aktualizacja? Co chwile czytam o aktualizacjach a jak włączam konsole to u mnie nigdy nic nie ma :siara:

W PS4 jest w powiadomieniach i wymaga naszej ingerencji żeby ja zaktualizować a tutaj nic.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Mnie wyskoczyła cyferka na ikonie ustawień, że jest aktualizacja dostępna.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, bany4KHDR napisał:

pytanko...

 

wielokrotnie czytalem na tym forum ze na xb sciaga sie gry cala predkoscia lacza i to była jedna z głownych zalet konsoli zielonych wzgledem ps4 wg. mnie, a dzisiaj czytam newsa na ppe " Aktualizacja systemowa Xbox One przyspiesza transfer plików nawet o 80% "  źródło: http://www.ppe.pl/news/48164/aktualizacja-systemowa-xbox-one-przyspiesza-transfer-plikow-nawet-o-80.html

@SephiroT wtf?

 

Słowo klucz "nawet".

Mi tam do tej pory szło na łączu 120 ładnie 70 - 90Mb/s

Aczkolwiek przedwczoraj Battlefronta targałem 100mb/s i więcej.

...dla porównania PS4 bez lokalnego serwera proxy wyżej 40mb/s nie podskoczyło.

Z lokalnym serwerem proxy szło do ~70mb/s 

 

@bany4KHDR

Jeżeli jest to kolejna rzecz do której chcesz się przysłowiowo przyjebać to źle trafiłeś bo transfer jest bardzo osobistą sprawą. 

Zauważ również że nie każdy ma konsolę puszczoną po kablu. Aktualizacja sterowników do karty Wi-Fi gdzie Xbox Vanila obsługuje 5ghz a PS4 Bieda nie, też potrafi nieźle namieszać. ;) 

Nie dość że ściąganie jest przycięte po stronie serwerów to od strony konsoli też masz dużo ograniczeń. Zauważ że żeby pobierać szybciej na PS4 bieda trzeba było wchodzić w tryb uśpienia ;) 

Temat rzeka.

 

1 godzinę temu, Geble napisał:

Da się jakoś na XO sprawdzić kiedy i jaka jest aktualizacja? Co chwile czytam o aktualizacjach a jak włączam konsole to u mnie nigdy nic nie ma :siara:

W PS4 jest w powiadomieniach i wymaga naszej ingerencji żeby ja zaktualizować a tutaj nic.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Ustawienia > System > Aktualizacje i tam masz date ostatniej aktualizacji, datę ostatniego automatycznego sprawdzania oraz wymuszenie aktualizacji ręczne jeżeli jest dostępna.

14 godzin temu, Banan91PL napisał:

Jeszcze coś nie moge ściągnąć gry na xboxa 360 w gwg a jest wsteczna kompatybilność jak wchodzę w outland to nie mam pobierz 

Zrób to przez www

https://marketplace.xbox.com/pl-PL/product/Outland/66acd000-77fe-1000-9115-d80258410a05

Gry z x360 można aktywować z konsoli Xbox 360 lub z WWW

Niby coś tam działali żeby były widoczne w sklepie ale nie zawsze to działa. 

Po "zakupie" gry przez WWW będzie normalnie widoczna wśród listy gier

...chyba ze cebulisz na jakąś lokalną promocję regionalną to bez zmiany regionu jej nie pobierzesz :1_grinning: (zamotane ale tu przynajmniej się da). 

 

Edytowane przez SephiroT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@SephiroT czemu odrazu przejebac :) po prostu z tego co sie orientowalem to sciaganie na xb bylo zblizone do do tego na pc pomijajac juz ta cala instalacje... ale jak widac nie bylo wcale tak kolorowo skoro oficjalnie ms pisze ze transfer wzrosnie o 40-80% w zaleznosci od lacza... Swoja droga ciekawe czy ilosc graczy ma wplyw na rozdzielanie/ ograniczanie transferu na konsoli zielonych i jak by sytuacja wygladala gdyby xb sprzedal sie porownywalnie do ps4 (chyba 2krotnie lepiej). Myslicie ze to moze miec znaczenie?

Edytowane przez bany4KHDR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@bany4KHDR

Ja tam do tej pory nie odczułem problemów aczkolwiek idealnie nie jest (still better than PSN). 

Wszystko śmiga w bardzo akceptowalnych dla mnie prędkościach gdzie po przesiadce na PS4 poprzeczkę musiałem bardzo zniżyć ;) 

Pamiętaj że to M$ a nie Sony projektuje osprzęt i oprogramowanie sieciowe więc mają przewagę na tym polu która się realnie przekłada na użytkowników.

A tak przy okazji, podczas pobierania gra jest od razu "instalowana".

 

Jak będę miał łącze 1000/1000 (1gb symetryczne) to wtedy określę jak to "realnie" działa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli chodzi o najpotezniejsza konsole na swiecie to zauwazylem ze tam predkosci sa ograniczane glownie ze strony serwera bo pauzujac i wznawiajac pobieranie, predkosci potrafia byc diametralnie rozne srednio od 30%-80% łącza z tego co liczylem. Nie przecze - jest to uciążliwe i jeśli sytuacja sie nie zmieni do kolejnej generacji to raczej opuszcze sony bo nie wyobrazam sobie takich spadkow w dobie cyfryzacji, streamow w 4k i digitalnego contentu za kilka lat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@bany4KHDR działanie PSN'u to był jeden z ważniejszych powodów dla których się przesiadłem.  Na PS4 bieda mi przeważnie ściąganie szło z około 30% łącza. W którejś aktualizacji PS4 to poprawili i szło do 60% ale nadal, jak gra wpadała do Plusa czy była większa premiera gry sieciowej to o ile PSN nie padł całkiem to srało się niemiłosiernie. Jak już kiedyś pisałęm w temacie o sieci, postawienie lokalnego serwera proxy bardzo pomagało. 

Nie mówię że XBL jest magicznym ekosystemem wolnym od problemów, ale jest o wiele lepiej niż na PSN.

 

Zwłaszcza jeżeli chodzi o streaming, M$ niedługo integruje w Windowsa usługę beam https://beam.pro/

Przy interaktywnej grze w Jackbox PartyPack  (gra streamowana gdzie ludzie się dołączają z czegokolwiek co ma przeglądarkę) opóźnienie miało 2-4 sekundy co jest bardzo dobrym wynikiem w porównaniu do innych platform.

 

P.S.

Tak naprawdę nie wiem czy rzucasz hasełka typu "najpotężniejsza konsola na świecie" czy "streaming 4K" żeby kogoś na to złapać, ale póki rozmowa jest grzeczna i wymieniamy się poglądami jak dorośli to bez koloryzowania czy przeginki w którąś stronę ja podyskutować mogę. Również nie mam problemu z wytykaniem błędów sobie czy któremuś z obozów. :1_grinning: Nie jestem "za wszelką cenę" zafiksowany w jedną stronę.  

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, SephiroT napisał:

P.S.

Tak naprawdę nie wiem czy rzucasz hasełka typu "najpotężniejsza konsola na świecie" czy "streaming 4K" żeby kogoś na to złapać, ale póki rozmowa jest grzeczna i wymieniamy się poglądami jak dorośli to bez koloryzowania czy przeginki w którąś stronę ja podyskutować mogę. Również nie mam problemu z wytykaniem błędów sobie czy któremuś z obozów. :1_grinning: Nie jestem "za wszelką cenę" zafiksowany w jedną stronę.  

Z tego co mi wiadomo jesli chodzi o moc to PS4 Pro to najpotezniejsza konsola na swiecie, na 2 miejscu jest ps4, na 3 xb one s ale masz racje że to jest tutaj mało istotne i może niepotrzebnie o tym wspomnialem, natomiast jęsli chodzi o streaming 4k to odnosilem sie do kolejnej generacji bo zakladam ze zarowno ms jak i sony bedzie promowalo, mozliwosc steamowania gier na yt w 4k, ogladanie materialow wideo w 4k na aplikacjach typu netflix ale być może jak slusznie zauważyłeś, granie w streamowane gry  gdzie jakość połączenia i kondycja infrastruktury sieciowej bedzie miała kluczowe znaczenie. Jesli chodzi o sony to nie wiem czy kwestie transferu mozna rozwiazac paczem czy potrzebna jest infrastruktura postawiona od nowa ale sony bedzie musialo sie z tym w jakis sposob uporać bo przegra kolejna generacje z kretesem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@bany4KHDR Powtarzasz hasła reklamowe Sony a przeważnie rozmowa składa się z debilnych tekstów, nieudolnego trollowania i pyskówki więc nie dziw się moją reakcją na "normalną" dyskusję :1_grinning:  i to jeszcze w temacie o Xboxie.

 

PS4 Pro obecnie jest najpotężniejsza konsolą na świecie a po nie PS4 bieda. Bez dwóch zdań. Tylko totalny ignorant albo idiota temu zaprzeczy. 

 

Nie sądzę aby porywali się jeszcze na streaming 4K. Zwłaszcza na YT jak M$ integruje usługę beam z interaktywnym streamingiem. Poza tym zbyt duży przeskok pomiędzy 1080 a 4K. Jak będzie stabilne 1080p z małymi opóźnieniami to będzie już bardzo fajnie. 

PS4 bieda na przykład nie radzi sobie dobrze ze streamingiem 720p a co dopiero wyżej. Puść sobie na przykład streaming premierowego Resogun'a. Nawet przy połączeniu lokalnym z PS Vita potrafiło mi na chwilę chrupnąć. Xbone na przykład sobie dobrze radzi ze streamingiem lokalnym (remote play) na PC. Na tyle dobrze że może nie online ale w single nawet w FPSy można by było grać.  O PS4 Pro się nie wypowiem bo "nie miałem w rękach".

 

Nie sądzę abyśmy również byli świadkiem następnej "generacji".

I jedni i drudzy idą w to co widzimy obecnie na przykładzie PS4 > PS4 Pro. Xbox Scorpio jakkolwiek go nie nazwą ostatecznie również będzie "mocniejszym Xbox One".

W przypadku Xbone infrastruktura zostaje ta sama, system operacyjny ten sam, mocniejsze bebechy, nowe gry działające na konsoli + kilku jej wcześniejszych iteracjach, pełna wsteczna kompatybilność. Taki jest plan M$. Podobnie jak jest w PS4 Pro - chcesz mieć wodotryski, przesiadasz się. Chcesz mieć mniej bajerów ale dalej grac w nowe gry, zostajesz na starej konsoli.

M$ w pewnym momencie tka o tym mówił że ludzi ezorzumieli że będzie można dokupywac expansion packi do konsoli robudowujące jej moc (stąd na przykład hejt na tą skrzynkę do PS VR ...wiesz jacy są ludzie).

 

...tylko M$ powiedziało strategię wprost i powtarza od roku czy dwóch w którym kierunku idzie a Sony robiło PR'owe uniki a zrobiło dokładnie to samo co M$ miał jaja powiedzieć wprost i o to jestem na Sony wściekły. :1_grinning: Zauważ że praktycznie do końca nie było wiadomo co zaoferuje PS4 Pro a co ma oferować Scorpio gracze "wiedzą" na długo przed premierą. 

 

Sony się chwali ilością sprzedanych konsol. M$ ilością aktywnych użytkowników. Obie statystyki są moim zdaniem niewymierne i liczone tak żeby "wyjść z twarzą".

Jedni kupują PS4 vanila, później nowsze modele "bo jest ciszej" aby przesiąść się na Slima i Pro a drudzy cebuląc gry odpalone mają kilka kont w tle na raz ale "fajne statystki są fajne" i wszyscy szczęśliwi. ;) 

 

Wsteczna kompatybilność, to jest aspekt w którym M$ pozamiatał Sony.

Coś co mi się bardzo podoba u M$ ale nie wiem jak ostatecznie zrobi Sony.

Sony do tej pory chciało nam usilnie sprzedać lub wypożyczyć (PSNow) ponownie ten sam tytuł. Przykład Final Fantasy VII które kupiłem ISO na PSX z PSStore dla konsoli PS3 jak wyszło to samo na PS Vita oczywiście musiałbym kupić ponownie i jak wyszło na PS4, dorzucili trofea i dali nową cenę. 

M$ pozwala grac na Xbox One w gry z Xbox 360. Na Scorpio też odpalisz gry z X360 i XBone. Remasterów nie liczę bo uważam to za oddzielne kurewstwo :1_grinning:  ...chociaż nie powiem, są wyjątki - remaster Ratcheta czy Gears of War Ultimate są dojebane i z przyjemnością odpaliłem! Crasha też chętnie zobaczę jak wyszedł Sony. 

 

Generalnie na ostatniej konferencji Sony trochę się "podniosło z kolan" w moich oczach z perspektywy gracza. 

Mam nadzieję że M$ nie da plamy z projektem Scorpio i to nawet nie dla samej konsoli na która się zapewne przesiądę ale dlatego że ma to bezpośredni wpływ na to co robi Sony.

Dla mnie nadal symbolem konsoli jest Nintendo GameBoy/NES oraz Sony PSX ale niestety od tamtych czasów się bardzo dużo zmieniło więc obecnie bawię się ze stałą ekipą na Xboxie. Kto wie, może kiedyś wrócę do Sony?  ...a może trzepnę tym wszystkim i kupię mocnego pieca? 

...właśnie, kolejna sprawa - uniwersalna platforma Windows (UWP). Możliwości cebulenia gier oraz nadal bycia częścią społeczności Xbox pomimo używania innego sprzętu. Przez to że konsola nie obsługuje poprawnie moich słuchawek, to w "grupie" (odpowiednik "Imprezy") siedzę na PC a dźwięk przestrzenny puszczony mam z konsoli. Dodatkowo widzę że na przykład @kill gra w Diabolo a @m0rph w Warframe na Piecu itp.

 

Możliwości jest wiele. Wszystko zależy od tego czego oczekujesz i który obóz ma dla Ciebie więcej do zaoferowania.

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, SephiroT napisał:

Nie sądzę abyśmy również byli świadkiem następnej "generacji".

I jedni i drudzy idą w to co widzimy obecnie na przykładzie PS4 > PS4 Pro. Xbox Scorpio jakkolwiek go nie nazwą ostatecznie również będzie "mocniejszym Xbox One".

W przypadku Xbone infrastruktura zostaje ta sama, system operacyjny ten sam, mocniejsze bebechy, nowe gry działające na konsoli + kilku jej wcześniejszych iteracjach, pełna wsteczna kompatybilność. Taki jest plan M$. Podobnie jak jest w PS4 Pro - chcesz mieć wodotryski, przesiadasz się. Chcesz mieć mniej bajerów ale dalej grac w nowe gry, zostajesz na starej konsoli.

M$ w pewnym momencie tka o tym mówił że ludzi ezorzumieli że będzie można dokupywac expansion packi do konsoli robudowujące jej moc (stąd na przykład hejt na tą skrzynkę do PS VR ...wiesz jacy są ludzie).

 

...tylko M$ powiedziało strategię wprost i powtarza od roku czy dwóch w którym kierunku idzie a Sony robiło PR'owe uniki a zrobiło dokładnie to samo co M$ miał jaja powiedzieć wprost i o to jestem na Sony wściekły. :1_grinning: Zauważ że praktycznie do końca nie było wiadomo co zaoferuje PS4 Pro a co ma oferować Scorpio gracze "wiedzą" na długo przed premierą. 

Majac na mysli kolejna generacje mowie o znacznym przyroscie mocy obliczeniowej i wydajnosci jesli chodzi o konsole Sony. Nie twierdze ze infrastruktura sie zmieni. PS4 Pro to takie lekko podrasowane ps4. Gry maja tylko updejty i roznice nie sa kolosalne. Wiadomym bylo ze nie wszystkie gry beda mialy natywne 4k czy tam stale 60 klatek. To jest wciaz ta sama generacja o czym Sony mowilo. Podobnie bedzie ze Scorpio. Natomiast uwazam ze roznica miedzy ps4 a kolejna generacja bedzie przynajmniej taka jak miedzy ps3 a ps4 i oczywiscie fajnie gdybys zobaczyli jakies nowe rozwiazanie (pokroju plynnego streamingu gier, przyzwoitego vr ze sporym i sensownym wsparciem lub cos jeszcze innego).


Jesli chodzi o zapowiedz Scorpio na poltora roku przed premiera to jest marketingowa gra w szachy, zapewne obydwa obozy planowaly wypuszczenie ulepszonych konsol duzo wczesniej. Mimo ze MS ustalil premiera na koniec 2017 musial ja zapowiedziec wczesniej stajac w obliczu szybkiej premiery sony lub sony musialo wypuscic ps4 pro duzo wczesniej wiedzac ze ms planuje wypuscic mocniejsza konsole od PRO. Mi jako graczowi szybka premiera przy tej samej generacji, lekko podrasowanej w niczym nie przeszkadza i nie czuje w zadnym stopniu zmanipulowany czy oszukany bo dlaczego? Ceny niska, taka jak za ps4 3 lata temu, troche podrasowane gierki, poprawiona responsywnosc systemu, ergonomia, jakies tam ficzery 4k hdr, stream na yt, netflix w 4k z hdr bla bla bla...

 

9 minut temu, SephiroT napisał:

Wsteczna kompatybilność, to jest aspekt w którym M$ pozamiatał Sony.

Coś co mi się bardzo podoba u M$ ale nie wiem jak ostatecznie zrobi Sony.

Sony do tej pory chciało nam usilnie sprzedać lub wypożyczyć (PSNow) ponownie ten sam tytuł. Przykład Final Fantasy VII które kupiłem ISO na PSX z PSStore dla konsoli PS3 jak wyszło to samo na PS Vita oczywiście musiałbym kupić ponownie i jak wyszło na PS4, dorzucili trofea i dali nową cenę. 

M$ pozwala grac na Xbox One w gry z Xbox 360. Na Scorpio też odpalisz gry z X360 i XBone. Remasterów nie liczę bo uważam to za oddzielne kurewstwo :1_grinning:  ...chociaż nie powiem, są wyjątki - remaster Ratcheta czy Gears of War Ultimate są dojebane i z przyjemnością odpaliłem! Crasha też chętnie zobaczę jak wyszedł Sony. 

 

Rozumiem ze dla czesci graczy wsteczna kompatybilnosc moze miec znaczenie, ja do nich nie naleze, nie widze potrzeby wracania do tutulow ktore ogrywalem na poprzednich generacjach, podobnie mam z remasterami, nie widze sensu... kazde ponowne odpalenie dobrej produkcji nie dostarcza mi juz tylu emocji a wrecz spogladajac na gre z perspektywy czasu zauwazam rozne mankamenty i caloksztalt opini o danej produkcji w pewnym stopniu siada. Ciezko mi to opisac ale chodzi mi o to ze gra ogrywana w danym czasie, w danej fazie postepu technologicznego i gameplayowego w danym stanie emocjonalnym gracza moze byc arcydzielem i wg mnie lepiej to tak zostawić no ale to tylko moja subiektywna opinia.

 

Jeśli chodzi o branże gier to mam nadzieje ze scorpio dobrze sie sprzeda i rywalizacja przed kolejna generacja sie zaostrzy na czym skorzystamy. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To aż głupie i z niedowierzaniem to pisze, ale Bany napisał coś nawet sensownego... Świat staje na głowie SIC!

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@bany4KHDR i właśnie tu jest pies pogrzebany bo możliwe że nowej generacji w takim rozumieniu już nie będzie. Będą tylko iteracje konsol z różnicami własnie pokroju PS4 > PS4 Pro/ Xbox One > Scorpio. 

Wszystko zależy jak Sony i M$ będą się ścigały w wyścigu klatkuf i piksli ale ja bym nie liczył na "pełnowartościową" nową generację i PS5 czy Xbox 2.

M$ tu ma przewagę bo ma gotowy uniwersalny system operacyjny Windows 10 który jest ich kluczową usługą i wszystko dąży do sprzedaży Windowsa (rodzina UWP). Konsole są tutaj "przy okazji" ale to sam system jest dla nich ważniejszy. 

Rynek konsolowy się bardzo zmienia. Nie koniecznie te zmiany muszą się nam podobać.

 

Co do wstecznej kompatybilności ...są tytuły do których ja osobiście chętnie co jakiś czas wracam. Są tez gry których nie zdążyłem ograc lub w wypadku przesiadki z Playstation na Xboxy nie miałem jak ograć.

Są też tytuły i sytuacje w których grafika się nie liczy.

Viva Pinata ma kijową grafikę a z córką spędziliśmy dziesiątki godzin świetnie się wspólnie bawiąc i wcale nie musiałem mieć Xbox 360 żeby w to zagrać. ;) 

Widzisz, ilu graczy tyle punktów widzenia. Coś co dla ciebie jest bez sensu dla mnie może być ważne lub wręcz kluczowe :1_grinning: 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 godzin temu, DigitalMan_PL napisał:

 

Głupie pytanie może ale co to?

 

jRPG, ludzie uważają, że dobra gra, chyba warto sobie zaklepać skoro dobra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pozwolę sobie przerwać dyskusję (bardzo ciekawa i rzeczowa) i zapytać jeszcze o tę nieszczęsna aktualizację XBone'a. Aktualizacja kontrolera wyskoczyła sama, podłączyłem kabelkiem i odjazd, ale oczywiście zadnej aktualizacji konsoli nie ma, żadnej cyferki przy ustawieniach sugerującej, ze coś się pojawiło. Cisza jak makiem zasiał. Wchodzę w ustawienia o aktualizacji, a tam taka informacja:

Ostatnio zaktualizowano: 14.12.2016 - 23:13

Ostatnia automatyczna aktualizacja;

15.12.2016 - 05:03

Oczywiście konsola nie była włączana w tych godzinach. Sama tez się włącza bo raczej był zauważył.

O co chodzi?

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio zaktualizowano: 14.12.2016 - 23:13

Wtedy została zainstalowana ostatnia aktualizacja.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pany mam chwilowo płatne wifi gdzie trzeba wpisać login i hasło żeby z niego korzystać i tu mam problem bo nie mogę się z nim połączyć Xboxem. Trzeba wejść na stronę www i wpisać login i hasło. Na ZłomStejszyn poszło gładko i wszystko śmiga, ale na Bonerze nie idzie. Jakieś rady?

Mogę jeszcze udostępnić to połączenie przez PS4...czyli Xbox połączy się z internetem przez PS4 ale wyskakuje mi by podać hasło...gdzie to hasło dostać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pany mam chwilowo płatne wifi gdzie trzeba wpisać login i hasło żeby z niego korzystać i tu mam problem bo nie mogę się z nim połączyć Xboxem. Trzeba wejść na stronę www i wpisać login i hasło. Na ZłomStejszyn poszło gładko i wszystko śmiga, ale na Bonerze nie idzie. Jakieś rady?

Mogę jeszcze udostępnić to połączenie przez PS4...czyli Xbox połączy się z internetem przez PS4 ale wyskakuje mi by podać hasło...gdzie to hasło dostać?

Więc zrób sobie router że smartfona (najprościej, najlepiej, najszybciej) bo przecież WiFi z ps4 ssie... A gdzie można dostać to hasło albo:

U operatora

W recepcji hotelowej

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ostatnio zaktualizowano: 14.12.2016 - 23:13

Wtedy została zainstalowana ostatnia aktualizacja.

 

No ale jak? Konsola była wyłączona cały dzień wczoraj i dopiero dzisiaj przed chwila włączyłem.

Magia panie :obama:

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No ale jak? Konsola była wyłączona cały dzień wczoraj i dopiero dzisiaj przed chwila włączyłem.

Magia panie :obama:

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

XboxOne chodzi w tak zwanym trybie Instant On... Pobiera gry, łatki, aktualizacje...

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Geble napisał:

No ale jak? Konsola była wyłączona cały dzień wczoraj i dopiero dzisiaj przed chwila włączyłem.

Magia panie :obama:

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Jeżeli masz właczony w opcjach "instant on" to konsola jest w trybie uśpienia  i sama sobie zainstalowała update ;) 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o wsteczną kompatybyliność to naprawdę nie wiem jak mozna pisać że to nie jest argument :) Pokaż mi Bany coś lepszego od Skate w temacie co wyszło w ciągu ostatnich 5 lat ?? Czy na piecu ogram CoDa 3 , jedyną część która ma kampanię Polską ?? Bayonette która na ps3 jest marnym portem podobnie zresztą jak cod ?? Ghost Recon ktore w ogóle nie wyszło na pleja a na pc-ta ma zupełnie inny gameplay fpp/tpp ?? 

 

Będę zawsze bronił tego feature bo masę perełek dodało micro z tamtej generacji , 

a nie remastery sprzed roku za full price czy powrót do absolutnie średniackiego last light bo hdr dodali :) 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Banan91PL napisał:

Ja wczoraj kupiłem xboxa i mam tyle gier i 0 czasu ze ps4 odpale chyba za rok. Gamer tag Banan91PL wysyłajcie zapro

Skończysz jak ja - sprzedasz ps4. Chyba, że lubisz mieć mieć w domu podstawki do kurzu :)

 

BTW.

Wsteczna kompatybilność, to oznaka szacunku dla graczy.

Sony tak bardzo chciało przyciągnąć do swojej marki nowych konsumentów i wymyślili sobie remastery.

MS zrobił to inaczej - właśnie przez wsteczną kompatybilność.

Mnie kupili ci drudzy.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Xbox to forza, Gyrosy i halo. Nie oszukujmy się, reszta kilerow niestety okazała się słabymi albo tylko dobrymi pozycjami. Bardzo słabe ex, oprócz świętej Trójcy.

MS wiedział że konsola słabsza plus słabe zaplecze z grami więc nadrabiaja wsteczna plus lepszym padem itp.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślicie, że gdyby mikromiętcy byli na miejscu sony, to dostalibyśmy wsteczną kompatybilność? Wątpie. To są korporacje i liczy się kasa. Teraz mikromiętcy nas liżą po penisach, bo na starcie przegrali. Sytuacja się odwróci gdy sony da dupy. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×