Skocz do zawartości
PiPoL

Dyskusja Ogólna - XO

Rekomendowane odpowiedzi

Far Cry Primal Apex Edition za 90 zł to dobra cena? Zastanawiam się nad kupnem tej gierki, przejściu jej raz (bo Far Cry nigdy nie wciąga mnie po raz drugi) i posłaniu konta dalej :24_stuck_out_tongue: Hajs na nowe gry się musi zgadzać. 

Edytowane przez True67

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, True67 napisał:

Far Cry Primal Apex Edition za 90 zł to dobra cena? Zastanawiam się nad kupnem tej gierki, przejściu jej raz (bo Far Cry nigdy nie wciąga mnie po raz drugi) i posłaniu konta dalej :24_stuck_out_tongue: Hajs na nowe gry się musi zgadzać. 

Fajna gierka i świetnie się przy niej bawiłem. Miałem zwykłą edycję więc nawet nie wiem co tam za dodatki dają w tym Apex'ie. Jak to pudło to cena bardzo spoko bo grę pogonisz i odzyskasz trochę kasy.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jeszcze jedno pytanko. Czy kupując grę na spółkę na moim koncie, które kolega ma ustawione u siebie jako domowe będziemy mogli razem grać online? :24_stuck_out_tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie w tej chwili  jeszcze nie ma, xbox polska przedwcześnie jak zwykle ogłasza ale fajnie że ma być

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, pablos_PRO napisał:

Pewnie w tej chwili  jeszcze nie ma, xbox polska przedwcześnie jak zwykle ogłasza ale fajnie że ma być

 

A co ta apka?? coś dla cebuli?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
41 minut temu, DigitalMan_PL napisał:

 

A co ta apka?? coś dla cebuli?

Możesz oglądać produkcje Amazona takie jak choćby podstarzałe trio z Top Gear'a.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, hacker25 napisał:

Możesz oglądać produkcje Amazona takie jak choćby podstarzałe trio z Top Gear'a.

E suabo, podziękuję...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, DonSobolO napisał:

 

Weź wyjdź z tym szrotem, czuję Bana... Za spam tutaj i na SB...

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez DigitalMan_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To teraz Ty może wytnij cytat, bo przez Ciebie to dziadostwo dalej wisi na forum :24_stuck_out_tongue:

 

Panowie, wyrwaliście coś na tej wielkiej wyprzedaży, czy tamte ceny nie zrobiły wrażenia na Was - Mistrzach Cebuli? :27_sunglasses:

Ja wydałem równo stówkę na Ori Definitive Edition (35 zł), Gat out of Hell (15 zł) oraz MGS V (50 zł). Oprócz tego w Deals with Gold wziąłem Dragon Age Inkwizycję za 35 złotych, bo choć jest podstawka za friko w EA Access, to za wszystkie dodatki taką kwotę można dopłacić - wszak normalnie kosztują ponad 150 złotych.

 

Myślę, że do wiosny uda mi się to wszystko ograć :obama:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
47 minut temu, Siriondel napisał:

To teraz Ty może wytnij cytat, bo przez Ciebie to dziadostwo dalej wisi na forum :24_stuck_out_tongue:

 

Panowie, wyrwaliście coś na tej wielkiej wyprzedaży, czy tamte ceny nie zrobiły wrażenia na Was - Mistrzach Cebuli? :27_sunglasses:

Ja wydałem równo stówkę na Ori Definitive Edition (35 zł), Gat out of Hell (15 zł) oraz MGS V (50 zł). Oprócz tego w Deals with Gold wziąłem Dragon Age Inkwizycję za 35 złotych, bo choć jest podstawka za friko w EA Access, to za wszystkie dodatki taką kwotę można dopłacić - wszak normalnie kosztują ponad 150 złotych.

 

Myślę, że do wiosny uda mi się to wszystko ograć :obama:

 

U mnie standardowo może czasem coś z GOLD-a, obowiązkowo gry z abo EA Access, no i w Dealsach/Promo wciągnięte: Dead Rising 4 (dzielone na 2 :P)... więc i tak mam w co grać :24_stuck_out_tongue: 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To teraz Ty może wytnij cytat, bo przez Ciebie to dziadostwo dalej wisi na forum :24_stuck_out_tongue:

 

Panowie, wyrwaliście coś na tej wielkiej wyprzedaży, czy tamte ceny nie zrobiły wrażenia na Was - Mistrzach Cebuli? :27_sunglasses:

Ja wydałem równo stówkę na Ori Definitive Edition (35 zł), Gat out of Hell (15 zł) oraz MGS V (50 zł). Oprócz tego w Deals with Gold wziąłem Dragon Age Inkwizycję za 35 złotych, bo choć jest podstawka za friko w EA Access, to za wszystkie dodatki taką kwotę można dopłacić - wszak normalnie kosztują ponad 150 złotych.

 

Myślę, że do wiosny uda mi się to wszystko ograć :obama:

U mnie wyglada to tak ze koncze przycebulonego za free watch doga 2, z promo na pol z kumplem mam deus ex rozlam ludzkosci, dishonored de, tittanfall 2 (skonczony), recore, jotun vallhala edition, deadlight directors cut, ac syndicate, darksiders 2, dokupilem ori and blinded forest de oraz fh2 f&f takze grania na miesiace jak dla mnie. Niestety nigdzie czasu nie sprzedaja

Wysłane z mojego Che2-L11 przy użyciu Tapatalka

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Siriondel napisał:

To teraz Ty może wytnij cytat, bo przez Ciebie to dziadostwo dalej wisi na forum :24_stuck_out_tongue:

 

Panowie, wyrwaliście coś na tej wielkiej wyprzedaży, czy tamte ceny nie zrobiły wrażenia na Was - Mistrzach Cebuli? :27_sunglasses:

Ja wydałem równo stówkę na Ori Definitive Edition (35 zł), Gat out of Hell (15 zł) oraz MGS V (50 zł). Oprócz tego w Deals with Gold wziąłem Dragon Age Inkwizycję za 35 złotych, bo choć jest podstawka za friko w EA Access, to za wszystkie dodatki taką kwotę można dopłacić - wszak normalnie kosztują ponad 150 złotych.

 

Myślę, że do wiosny uda mi się to wszystko ograć :obama:

Ja z kolei mam tyle cebulstwa z golda i ea access, że nawet ps4 nie włączam, a gdzie przeceny w sklepie ;) 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Siriondel napisał:

To teraz Ty może wytnij cytat, bo przez Ciebie to dziadostwo dalej wisi na forum :24_stuck_out_tongue:

 

Panowie, wyrwaliście coś na tej wielkiej wyprzedaży, czy tamte ceny nie zrobiły wrażenia na Was - Mistrzach Cebuli? :27_sunglasses:

Ja wydałem równo stówkę na Ori Definitive Edition (35 zł), Gat out of Hell (15 zł) oraz MGS V (50 zł). Oprócz tego w Deals with Gold wziąłem Dragon Age Inkwizycję za 35 złotych, bo choć jest podstawka za friko w EA Access, to za wszystkie dodatki taką kwotę można dopłacić - wszak normalnie kosztują ponad 150 złotych.

 

Myślę, że do wiosny uda mi się to wszystko ograć :obama:

 

South Park - Kijek Prawdy w wersji na X360. Cena korzystna bo - używki na Allegro trzymają cenę a gra ma dobre opinie. Myślę jeszcze nad Duck Tales Remastered, tak by w razie wizytacji jakiejś młodszej gawiedzi w domu mieć co odpalić.

 

Póki co bez szaleństw - ogrywam Wiedźmina 3 (pytajniki na Skellige nie dają żyć) i czekam na Torment: Tides of Numenera.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zabrać EA A, cebulaczenie na regionach i co mamy? Słabą konsole i mityczne 900p. :jaro:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, wili23 napisał:

Zabrać EA A, cebulaczenie na regionach i co mamy?

PS4 :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
PS4

Zupelnie nieslyszalny sprzet oraz pada ktory wyprzedza o lata swietlne ta chinska tandetna zabawke:)

Wysłane z mojego Che2-L11 przy użyciu Tapatalka

  • Like 6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Phil na temat skasowania scalebound:

 

"To była trudna decyzja. Uważamy, że tak jest jednak lepiej dla graczy xboksowych, pomimo rozczarowania. Jestem pewny naszego line-upu gier na 2017 rok, na tym się teraz koncentrujemy" - napisał Phil Spencer.

 

Dzięki, że wiesz co dla mnie lepsze Phil! :fsg:

Jak ja nie lubię takiego pieprzenia. Podobne gadanie jak w sprawie ea access, gdy wpierw elektronicy poszli do Sony i usłyszeli, że gracze Sony tego nie potrzebują. Ekstra. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×