Skocz do zawartości
PiPoL

Dyskusja Ogólna - XO

Rekomendowane odpowiedzi

Ale przegrywy z tych xboxowych xDD

 

Skasować tak dobrze zapowiadaną grę (Nowe ip, Ninja Theory, ogromne bossy, smok w roli pomocnika), skasować grę, która mogłaby mnie skusić na kupno Xklocka. Teraz to mnie już raczej nic nie zachęci do tej konsoli xD

 

PS4 <3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Spencer jeszcze nie wyleciał na zbity pysk ? Wow. 

Jakby ktos nie wiedział - nie miałem i nie mam xboxa. Choć przyglądam sie z zainteresowaniem.

Czy możesz mi powiedzieć czemu chciałbyś Spencera wywalić z jego stołka?

Po tym cieciu co był przed nim którego nazwisko mi wyleciało z głowy to Phil jawi sie jako w miarę równy gość i moim zdaniem niezłe sprawdza sie na stanowisku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spencer ma dlugofalowa strategie, ktora moze okazac sie strzalem w dyche, zamiast bezskutecznie bic sie teraz z Sony/PS4 ktore i tak robi samo pod siebie. Poza tym jak to w kazdym korpo on ma jeszcze mase managing directorow nad soba, i jak zajebistych pomyslow by nie mial to zawsze musi liczyc sie ludzmi nad soba oraz budzetem jaki mu przydziela, tym bardziej ze XB to nie jest najwazniejsza rzecz dla Microsoftu, delikatnie mowiac.

 

Jak nie spartola sprawy ze Scoripio i wsadza tam faktycznie Ryzen + Vega + 12-16GB RAM to maja szanse odzyskac korone, bo juz wypuszczajac "eSke" pokazali jak powinno sie robic iteracje tego samego sprzetu, w przeciwienstwie do Sony, ktore wymyslilo sobie podzielone GPU i jakies smieszne patche, co juz teraz powoduje cala mase problemow a to dopiero pierwsza iteracja PS4, prawdziwe jaja zaczna sie jak wypuszcza kolejna, i kolejna, i kolejna, a gry beda musialy byc kompatybilne ze wszystkimi.

 

Pozyjemy zobaczymy, Phil twierdzi, ze poki co kasa sie zgadza bo nie wazny sprzet  (na ktorym i tak ostatecznie sie traci), tylko ilosc graczy i to ile wydaja, a tych maja na az 3ech platofmrach - X360, XB1 oraz PC, ale ile w tym prawdy a ile PRowego gadania to juz tylko inwestorzy MS wiedza.

Edytowane przez Żywy
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze i wszędzie Xbox czczony przeze mnie będzie. Uwielbiam EA Access, uwielbiam wsteczną kompatybilność, MS za grosze daje mi do nadrobienia mnóstwo tytułów, których nie miałbym okazji nigdy pewnie nie przetestować, ale nie zmienia to faktu, że liczę na ich obecność na E3 i prawdziwe bomby w postaci specyfikacji Scorpio i gry, które sprawią, że przyszła, najpotężniejsza konsola na świecie będzie miała na czym pokazać swoje pazurki. Tylko błagam, niech to będzie coś poza Halo 6 i Forza 7 :siara: Nowe, mocne IP... Phil, wierzę w Ciebie przystojniaku 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, MagEllan napisał:

Jakby ktos nie wiedział - nie miałem i nie mam xboxa. Choć przyglądam sie z zainteresowaniem.

Czy możesz mi powiedzieć czemu chciałbyś Spencera wywalić z jego stołka?

Po tym cieciu co był przed nim którego nazwisko mi wyleciało z głowy to Phil jawi sie jako w miarę równy gość i moim zdaniem niezłe sprawdza sie na stanowisku.

Chodziło pewnie o tą wypowiedź, którą przytoczyłem kilka postów wcześniej. "Tak jest lepiej dla graczy xboxowych". Mnie takie traktowanie bardzo wkurza. Jednak ten socjalizm wszystkim zrył berety ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogromnie mi szkoda będzie tego Crackdowna jeżeli tak będzie , z serią jestem związany sentymentalnie i uwielbiałem kiedyś mayhem na mieście podobnie jak w pierwszym Mercenaries , Just Cause ze swym "wieśniackim" klimatem to inna liga ech takich gier już nie robią . 

 

Brawo Micro dajcie kolejne Halo Forze i Gearsy ( czwórki i horizon drugiego nawet nie zacząłem po prostu jestem zmęczony tymi seriami ) .. Jak nie będzie jakiś mega hiper gierek na e3 na scorpio nawet nie ma szans żebym to brał , 4k w fifie mogę mieć i na prosiaku

 

edit: http://pl.ign.com/crackdown-3/9165/news/crackdown-3-gra-nadal-powstaje-i-ma-sie-dobrze uff :) ale i tak , pogadamy jak wyjdzie bo i tak im nie wierze ( scalebounda też oczywiście szkoda )

Edytowane przez Danielski_82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Chodziło pewnie o tą wypowiedź, którą przytoczyłem kilka postów wcześniej. "Tak jest lepiej dla graczy xboxowych". Mnie takie traktowanie bardzo wkurza. Jednak ten socjalizm wszystkim zrył berety  

A no widzisz nie załapałem kontekstu. Dalej uważam ze Phil jest lepszy niż Don M. Co nie zmienia faktu ze taka wypowiedz mierzi i odrzuca.

Tłumaczenie tego dobrem graczy jest troche głupie. Owszem zeby nie dopuścili do premiery lichdom battlemage i powiedzieli to dla dobra graczy bo gra to pokaz slajdów to mozna by zrozumieć.

Ale tutaj śmiem domniemać że w myśl zasady "jeśli nie wiadomo o co chodzi to chodzi o kasę", po prostu gra miała problemy w trakcie produkcji i ktos podjął decyzje nie wkładamy w to wiecej kasy, kasuje,y projekt.

I jeszcze politycznie. To nie socjalizm to dyktatura wódz mówi i reszta nie ma nic do gadania. Socjalizm to uzależnienie społeczeństwa od władzy przez to ze władza wspiera obywateli i im daje (z ich własnych pieniędzy które zabiera w podatkach)

To co oba systemy maja ze sobą wspólnego to ze jeden i drugi ma służyć kontroli społeczeństwa.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie problem jest. Mam swoje konto główne, na którym oczywiście posiadam Golda, założyłem drugie konto i na nim Golda nie ma. Główne konto ustawione jako domowe, a mimo to nie da się na nim grać po sieci w jakakolwiek grę bo wywala komunikat o braku uprawnień.

Proste jak budowa cepa, a nie działa :siara:

Z góry dzięki

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Usuń profil i daj go jeszcze raz.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie problem jest. Mam swoje konto główne, na którym oczywiście posiadam Golda, założyłem drugie konto i na nim Golda nie ma. Główne konto ustawione jako domowe, a mimo to nie da się na nim grać po sieci w jakakolwiek grę bo wywala komunikat o braku uprawnień.

Proste jak budowa cepa, a nie działa :siara:

Z góry dzięki

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Próbowałeś reset ustawień konsoli?

Dodać konto na nowo?

Telefon do supportu? Oni naprawdę są mili i robią wszystko żeby pomóc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, Chcę sprzedać XO ale mam problem z wyceną.. mógłbym teoretycznie sprzedać za tysiaka ale jest jedno ale !  A więc do konsoli są przypisane gry które zakupiłem cyfrowo czy też pobierałem w ramach gwg, i jest ich sporo bo wskazuje mi że mam do instalacji aż 84... i w tym momencie konsola jest warta więcej... Ile w takim razie może być warta ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam, Chcę sprzedać XO ale mam problem z wyceną.. mógłbym teoretycznie sprzedać za tysiaka ale jest jedno ale !  A więc do konsoli są przypisane gry które zakupiłem cyfrowo czy też pobierałem w ramach gwg, i jest ich sporo bo wskazuje mi że mam do instalacji aż 84... i w tym momencie konsola jest warta więcej... Ile w takim razie może być warta ?

Dla mnie nic więcej bo to twoje gry nie moje... Ale hooy wyceniam:

Daje 100... Pasuje?

Tysiaka poje cię? Za 900 masz nowe w sklepie a za 1100 wersję Elite z padem Elite...

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, DigitalMan_PL napisał:

Dla mnie nic więcej bo to twoje gry nie moje... Ale hooy wyceniam:

Daje 100... Pasuje?

Tysiaka poje cię? Za 900 masz nowe w sklepie a za 1100 wersję Elite z padem Elite...

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Jakie moje... kupujesz tworzysz nowe konto i pobierasz gry... bo są przypisane do konsoli... stary gry za darmo mam sprzedać ? aha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te gry dla jednego są warte majątek a dla większości tyle co nic.

Próbuj, zrób listę, ustaw licytację od złotówki i czekaj na naiwnego.

Za wycenę nd tym forum możesz dostać w czapę od administracji.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
23 minut temu, SephiroT napisał:

Te gry dla jednego są warte majątek a dla większości tyle co nic.

Próbuj, zrób listę, ustaw licytację od złotówki i czekaj na naiwnego.

Za wycenę nd tym forum możesz dostać w czapę od administracji.

Sorka nie wiedziałem że takie są zwyczaje na forum, a sprawa wyceny i pomocy w tym przypadku wydawała mi się normalna :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie OC że panuje luz bluz, tu czasami jest gorzej niż w PISie ;)

Wystaw na licytację jak Ci radzą i obserwuj efekty, te gry to żaden argument bo ustawisz konto na innej jako domowe i wszystko idzie w pizdu :1_grinning:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
46 minut temu, KOMARZYSKO napisał:

To nie OC że panuje luz bluz, tu czasami jest gorzej niż w PISie ;)

Wystaw na licytację jak Ci radzą i obserwuj efekty, te gry to żaden argument bo ustawisz konto na innej jako domowe i wszystko idzie w pizdu :1_grinning:

 

Komar nic nie ustawie, chcę grać na prosiaku xD 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprzedaj tą konsole i pogódź się z tym, że nikt nikogo gry z Twojego konta nie interesują. Po drugie robisz sobie dodatkowy problem, gdzie kupi to jakiś janusz i potem będzie Ci truł dupę, że nie może gier ściągnąć, że go oszukałeś i on chce zwrot kasy, itd. Już bardzo dawno nauczyłem się, że lepiej sprzedać za mniej, a mieć święty spokój...

  • Like 6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Usunąłem te posty... Nie ma wyceniania, a już tym bardziej w innym dziale.

Wystaw konsole normalnie, daj cenę jaką chcesz i zobaczysz czy się sprzeda, jak nie to będziesz obniżać cenę. Ale chyba nie muszę Cię uczyć jak coś sprzedawać.

Co do działu Black Market, to można wystawiać od 50 postów.

Sprawę uważam za zamkniętą.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×