Skocz do zawartości
PiPoL

Dyskusja Ogólna - XO

Rekomendowane odpowiedzi

Czego sie spodziewales po one?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Dorwałem Bayonetta za 25zł.

WOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOW!!!!!!!!!!!!11!!1!11!11oneoneoneonoenoenkurwaONE!!!11!1

 

Na PS3 posiadam i mnie w połowie odrzuciło.

Za duże dropy, za mało funu.

Odpaliłem, w 2 dni zrobiłem grę + misc achievements na normalu.

Jutro zamierzam zrobić harda a później Climax.

Ta gra pokazała że kompatybilność wsteczna to jednak jest to!!

Chodzi płynniusio i generalnie Miodzio!

Edytowane przez SephiroT
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakiś nowy abonament szykuje micro , ponad 100 gier za 9.99$ za miesiac

http://news.xbox.com/2017/02/28/introducing-xbox-game-pass/

 

Lista nie szokuje (Halo5 , Saints Row 4 , Mad Max ) , ale sama idea mi się podoba jakby była gwarancja od partnerów że dany tytuł wchodzi dajmy na to rok od premiery brałbym bo i tak w ostatnich latach coraz rzadziej coś kupuje day one .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

40 zł miesięcznie to zdecydowanie za drogo (dla polaka robaka). Zostaję przy EA Access za 80 zł rocznie :banderas:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za 6 funi na miesiąc 100 gier a takiego mad maxa ito nie ogralem wiec moim zdaniem po ea access kolejna mega usługa  na prawdę od kiedy nabylem xo zaoszczędzam mnóstwo kasy i mam mnóstwo mega gier nawet w gwg i o dziwo nawet chce mi się pykac w gry z x360 w ramach wstecznej.  Widac jak pazerne jest Sony

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@Grecky Też mi się tak wydaje , bez gwarancji jakiś sztosów w pakiecie skończy to to jak stream ps now :) 

 

 

Ale jakby dali wszystkie exy dotąd , to myśle że w miesiąc z Gearsami 4 , Dead Rising  4 i Forzą bym się wyrobił :) 

Edytowane przez Danielski_82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widać że starają się zredukować rynek wtórny do minimum.

Wrzucą drugi abonament, trochę staroci, dużo ze wstecznej i Janusze z Allegro pożegnają się z kolejnym biznesem.

A póki co jest za darmo w preview. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm ponoć będzie dostępne 100 tytułow, więc raczej powinno być z czego wybierać.   Jako użytkownik PS4 zazdraszczam (podobnie jak EA Acess), jako użytkownik PC zacieram ręce (zgodnie z zapowiedzią " Za 39,99 zł miesięcznie otrzymamy dostęp do wybranych gier, które będzie można uruchomić na konsoli Xbox One oraz PC z systemem Windows 10 ").

Ciekawe co tam wrzucą.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cytuj

Microsoft zaznacza, że w tym wypadku będziemy świadkami „miesięcznej rotacji” tytułów, ale jednocześnie zainteresowani otrzymają możliwość kupowania gier w atrakcyjnych cenach.

Podziękował :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi coś ostatnio żadne aktualizacje w preview nie przychodzą :siara:

Pewnie mnie wyrzucili, bo nic im tam nie podpowiadałem co majo robić dalej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Danielski_82 napisał:

Jakiś nowy abonament szykuje micro , ponad 100 gier za 9.99$ za miesiac

http://news.xbox.com/2017/02/28/introducing-xbox-game-pass/

 

Lista nie szokuje (Halo5 , Saints Row 4 , Mad Max ) , ale sama idea mi się podoba jakby była gwarancja od partnerów że dany tytuł wchodzi dajmy na to rok od premiery brałbym bo i tak w ostatnich latach coraz rzadziej coś kupuje day one .

 

Bardzo ciekawe ale uslugi abonamentowe jesli chodzi o granie przyjmuja sie wolno. Mysle ze z punktu widzenia marketingowego dobre posuniecie i to ostry pstyczek w nos dla PS Now, tutaj przynajmniej grasz na wlasnej konsoli a nie z chmury i masz ciut nowsze gry nizli poprzeniednia generacja bo to MS juz zalatwil wsteczna. 

Ciekaw jestem ile ich to kosztowalo bo wydawcy tez beda chcieli na tym zarabiac a cena mimo iz nie jest szczegolnie atrakcyjna (szczegolnie w porownaniu do EA Access) powinna zapewnic zarobek wydawcy i MS. Obawiam sie ze za pare lat gry beda wlasnie takimi abonamentami... skoncza sie czasy gier z drugiej reki co mnie troche smuci. 

 

Godzinę temu, Grecky napisał:

40 zł miesięcznie to zdecydowanie za drogo (dla polaka robaka). Zostaję przy EA Access za 80 zł rocznie :banderas:

 

I dalej odpowiadajac na kwestie cenowe. Wszystko zalezy jak bedzie owa stawka 40pln rozwiazana. 

A) plaska stawka miesieczna - kupuj kiedy chcesz, anuluj kiedy chcesz (jak np ma humble monthly)

B) stawka progresywna - jesli placisz z gory za 3, 6, 12 miesiecy to placisz mniej. 

 

Moim zdaniem koszt ogrania gry 10eur/10$ jest spoko. Wiec jesli w ofercie pojawi sie gra ktora mozna spokojnie pyknac w miesiac i jesli ma sie akurat czas zeby grac, a koszt jej kupienia w pudle jest duzo wyzszy nizli owe 10 to czesc osob moze wypozyczyc zamiast kupowac a potem bujac sie ze sprzedaza. 

Jedyny warunek to spelniony punkt A. 

 

Tak wiec ja inicjatywe uwazam za ciekawa i chcialbym poznac pelna liste gier bo te dwa obrazki za wiele nie mowia. 

 

A i doczytalem: "If your subscription expires or is cancelled, any games downloaded through Xbox Game Pass will no longer be available. "

To mi sie nie podoba niestety, wolalbym moc kupic na miesiac czy tam 30 dni zaplacic jednorazowo z gory, bez opcji przedluzania. 

 

Niemniej calosc oceniam pozytywnie

 

podpisano

SonoKlap

 

\m/

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak nie będzie na rok to przy miesięcznym zawsze można zrezygnować.

 

40 zł już przy ograniu 3 tytułów się opłaca. Ogram sobie halo, gyrosy ultimate i mad maxa a póžniej się zobaczy. Dużo nie ryzykuję

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Pany pomocy. Czy mój nawet nie półroczny klocuś pada? Poniżej filmik z FH3. Dramat totalny. Co jakiś czas takie stop klatki chyba nie są normalne. Pamietam ze jak gralem w FH3 kilka miesięcy temu to nic się nie działo, a od kilku dni taki dramat ze nie sprawia mi to w ogóle przyjemności. Była jakaś aktualizacja i coś skopali? Czy faktycznie serwis został...

 

 

https://1drv.ms/v/s!AupTid_NAZSweGqP1ixYGg0_M_o

 

EDIT:

Tutaj to już w ogóle dramat ->

 

https://1drv.ms/v/s!AupTid_NAZSwegahCdjP_W2pmqI

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dostalem kod do zam. bety Gwinta. Ja nie jestem zainteresowany ale moze ktos tutaj jest: G3DWQ-R7Q49-RKQJD-6CGDG-3CVKZ

Tutaj zaraz cebulki kod wklepia i ani be ani me ani pocaluj mnie w zad...

 

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Thrasher8888 napisał:

Dostalem kod do zam. bety Gwinta. Ja nie jestem zainteresowany ale moze ktos tutaj jest: G3DWQ-R7Q49-RKQJD-6CGDG-3CVKZ

Dzięki 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam drobny problem i nie wiem gdzie to zmienić...

Nie aktualizuje mi gier i aplikacji od razu tylko w tym trybie instant on czy jak to się tam nazywa. Można to gdzieś zmienić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No zobaczymy co z tego bedzie, standardowo wszystko rozbije sie o cene i to co bedzie oferwac w zamian - jesli faktycznie zaspiewaja sobie 600$ (vs 300$ za XB1S) a w zamian dorzuca jedynie dodatkowe 4GB RAM i troche rdzeni do GPU to raczej nie ma mowy o zbytnim sukcesie, za 400-450$ owszem, bedzie to mialo sens, ale nie za 600 (czy nawet 700 jak glosza niektore plotki) - za taka cene to juz nie ma prawa sie tam znalezc Jaguar tylko cos pokroju Ryzena 4C/8T i Vegi 32-48CU, dopiero wtedy mozna mowic o konsoli zdolnej do 4K@60FPS i to na przestrzeni lat, a nie dotychczas wydanych gier z XB1. A jesli chodzi o te ostatnie to mysle ze nie bedzie problemu jak pokazal XB1S, w koncu w konsoli siedza pecetowe czesci (AMD), pecetowy system (Win10) oraz pecetowe API (DX12), dlatego zadna gra nie ma problemu zeby wykorzystac te dodatkowe 0.09TF, wiec ze Scorpio powinno byc identycznie. Tylko w Sony pracuja takie lebiegi, ze nawet najprostsza rzecz potrafia spartolic i gry potrzebuja jakis patchy czy boost mode, a to i tak z roznym skutkiem... 

 

Dla porownania PS3 na starcie za te 600$ oferowalo: sub-HD, sub-30FPS, pada bez wibracji, beznadziejny/tragiczny online (po dzis dzien zreszta), brak ogolnego voice czatu, powolny naped BD, ktory juz wtedy w 2006 wymuszal czesciowe instalacje gier, itd. itd., dopiero duzo duzo pozniej, po obnizce ceny do 300$ oraz wysypie masy swietnych ex'ow nadrobili straty. Natomiast Scoprio w domysle ma byc pozbawione tych wszystkich wad (ale to akurat wyjdzie w praniu juz w pierwszych miesiacach po premierze), wiec jesli nawet wyskocza z cena 500-600$ ale faktycznie konsola spelni pokladane nadzieje, to moze odniesc nie lada sukces, zwlacza jako alternatywa tak naprawde dla PC, ktore za ta cene nie sa zdolne do 4K60FPS.

Edytowane przez Żywy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Żywy

Pamietasz wywiad ze Spencerem - mowil otwarcie sprzedawac sie bedzie glownie, XO Slim, Skorpion jest dla entuzjastow. 

Jesli MS ma tego swiadomosc to jest OK, sprzet byc moze ma pokazac moc i na ogolnie stac konsole (nie koniecznie w przystepnej cenie). 

 

Jestem wstanie wyobrazic sobie dlugoterminowa polityke, w ktorej z czasem Scorpio bedzie powoli tanial i wypieral XO Slim, az do punktu w ktorym wyjdzie kolejna iteracja bedaca uber konsola w uber cenie a wtedy scorpio stanie sie ta podstawowa wersja. 

 

Czas pokaze jaka bedzie cena. Niestety ponoc na ogloszeniu, ujawnieniu, uchyleniu rabka tejemnicy informacji o cenie nie bedzie.... a szkoda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, MagEllan napisał:

@Żywy

Pamietasz wywiad ze Spencerem - mowil otwarcie sprzedawac sie bedzie glownie, XO Slim, Skorpion jest dla entuzjastow. 

Jesli MS ma tego swiadomosc to jest OK, sprzet byc moze ma pokazac moc i na ogolnie stac konsole (nie koniecznie w przystepnej cenie). 

 

Jestem wstanie wyobrazic sobie dlugoterminowa polityke, w ktorej z czasem Scorpio bedzie powoli tanial i wypieral XO Slim, az do punktu w ktorym wyjdzie kolejna iteracja bedaca uber konsola w uber cenie a wtedy scorpio stanie sie ta podstawowa wersja. 

 

Czas pokaze jaka bedzie cena. Niestety ponoc na ogloszeniu, ujawnieniu, uchyleniu rabka tejemnicy informacji o cenie nie bedzie.... a szkoda.

I ty w to wierzysz ? Ja uważam że Scorpio będzie sukcesywnie wypierał XO Slim, bo super, dużo mówią o tym 4k. Ale wydajnościowo od początku tej generacji Xbox wydajnościowo jedynie goni PS4 i to podstawową wersję nawet się z nią nie zrównując, praktycznie każda gra na Xbox one ma problem z Full HD i są renderowane w niższych, postawili na słabsze i tańsze (chociaż to dyskusyjne) podzespoły i otrzymali końcowo słabiej wyglądającą konsolę i słabszą wydajnościowo w stosunku do konsoli Sony.

 

EA Acces i Xbox game pass czy acces to jakby nie patrzeć próba odbicia sobie różnicy w sprzedaży konsol. Sony mógłby spokojnie też coś takiego zrobić, tylko po co ? PS4 PRO sprzedają się dobrze, slimki też. To taka sama polityka sprzedaży jak wszędzie, jak radzisz sobie gorzej to próbujesz przyciągnąć czymś innym. I tak robi Microsoft.

 

Co do poruszanego PS Now, usługa radzi sobie całkiem dobrze w stanach, ale w Europie jest ,,praktycznie" niedostępna poza UK i chyba Norwegią ale mogę się mylić. Więc dopóki ta usługa nie będzie dostępna globalnie nie będzie można za wiele powiedzieć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Wroblos

Alez przeciez napisalem ze z czasem Scorpio bedzie wypieral Slim, nie sadze zeby byl to proces szybki, i bedzie wiazal sie z obnizkami cen scorpio. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×