Skocz do zawartości
PiPoL

Dyskusja Ogólna - XO

Rekomendowane odpowiedzi

Wygląda to całkiem całkiem, jedynie co mnie martwi to ten szemrany procek :30vm3cw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowe Forza, Halo, Girsy, Destiny 2 mało ci? :1_grinning: 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tyle hejtu się naczytalem na tym forum o ps pro, że cieszę się, że konkurencja poszła w nowa generację a nie w półprodukt z dopiskiem pro :) brawo Xbox :) to jest prawdziwy next gen!!

 

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Forza ale tylko Horizon bo FM nudna jak flaki z olejem. Halo tfuuu. Girsy jak najbardziej a Destiny 2 to na PS4 biere. Trochę mało tych gier :22_stuck_out_tongue_winking_eye:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyższa płynność działania. Jeśli gry nie utrzymują docelowego poziomu wydajności na Xbox One, istnieje spore prawdopodobieństwo, że uda się to na Scorpio

Niektóre z usprawnień mogą powodować problemy z kompatybilnością w małym odsetku tytułów, więc nie wszystkie wymienione zmiany zobaczymy w każdej grze

 

No to tyle w kwestii 4K60fps :xboss: zaczynają kręcić na ponad pół roku przed premierą a to nie wróży nic dobrego :siara:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Od początku wierzyłem, że będzie kozak konsola. Jeszcze tylko dobre gry.

Po co ci gry? Ważne żeby wiatraki nie było słychać, do tego masz 6tf mocy, ale najważniejsze jest to, że nie jest to pół generacja czy tam pół produkt jakim jest ps pro, wypuszczony dla Sony klapów, tylko prawdziwy next gen, z najlepszymi dostępnymi exami :)

 

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nic, pozostaje czekać na ps5, jako posiadacz prosiaka nie widzę powodu żeby zmieniać stajnie. No chyba że mnie ms na E3 czymś oczaruje

Edytowane przez bany4KHDR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, bany4KHDR napisał:

No nic, pozostaje czekać na ps5, jako posiadacz prosiaka nie widzę powodu żeby zmieniać stajnie. No chyba że mnie ms na E3 czymś oczaruje

 

To nawet lepiej, że nie zmienisz stajni, dalej siedź w tej oborze z gnojem ;)  no po prostu cieszę się, że nie będziesz miał Xbox-a, bo przynajmniej na konsoli M$ będę mógł w spokoju pograć, wiedząc, że nie trafię na mapie na takiego Banego :24_stuck_out_tongue:

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, Gregor_TSK napisał:

Tyle hejtu się naczytalem na tym forum o ps pro, że cieszę się, że konkurencja poszła w nowa generację a nie w półprodukt z dopiskiem pro :) brawo Xbox :) to jest prawdziwy next gen!!

 

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka

 

 

Przecież to nie jest next gen i nigdy nie miał być.

Nawet na filmiku masz stwierdzenie wprost "mid-gen refreshment".

Teraz takie "mid-gen refreszmenty" będą co 2 ~ 3 lata.

Chcesz - kup, graj, nie chcesz, poczekaj na koleją "wersję" żeby bardziej odczuć przeskok mocy. 

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, Gregor_TSK napisał:

Po co ci gry? Ważne żeby wiatraki nie było słychać, do tego masz 6tf mocy, ale najważniejsze jest to, że nie jest to pół generacja czy tam pół produkt jakim jest ps pro, wypuszczony dla Sony klapów, tylko prawdziwy next gen, z najlepszymi dostępnymi exami :)

 

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka

 

 

Po to, żebym miał w co pograć na PC. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



Przecież to nie jest next gen i nigdy nie miał być.

 




Nawet na filmiku masz stwierdzenie wprost "mid-gen refreshment".






Teraz takie "mid-gen refreszmenty" będą co 2 ~ 3 lata.




Chcesz - kup, graj, nie chcesz, poczekaj na koleją "wersję" żeby bardziej odczuć przeskok mocy. 



 



Co ty gadasz? Ty chyba nie czytałeś tematu ps pro, o pół produktach, pol generacjach, jak to sony wyruchało graczy Ps4, podzielilo graczy na zwykłych i pro :) itp. Głupie sony klapy kupiły pół produkt a teraz zieloni, dostają to samo, i już jest fajnie, tak miało być itp. Ja jeb..E. - HEH to będzie Xbox 1.5 :) dobrze nie dali w nazwie pro bo by podzielili graczy, i ci ze zwyklaka mogli by się poczuć gorszego sortu.


Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

On jako jedyny (chyba) nie siał wtedy fermentu w wątku o Sony, za to reszta zielonych z forumka błyszczała przeokrutnym intelektem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytałem czytałem.

Scorpio od początku miał być "półproduktem" i teraz będą same "półprodukty".

Branża poszła w tym kierunku i raczej tego nie zmienimy.

Albo dorośniemy i zagryziemy zęby albo zostaje PC, Nintendo i planszówki.

40% mocy na papierze wincyj niż PS4 Pro wystarczy żeby ciągnąć zabawę w przekrzykiwanie się dalej :1_grinning: 

 

Ja się przeniosłem do Zielonych z frustracji i dla zasady się ich będę trzymał bo mam tu już swoją fajną ekipę.

 

Różnica pomiędzy Sony a M$ jest dla mnie taka że jak M$ mnie rucha to otwarcie i tak że mam czas skoczyć do apteki po wazelinę. 

Z drugiej strony cebula w zdrapkach i regionach na Xboxach rekompensuje wszystko.

Premierowa gra za 60zł ~80zł na 3 ...wsteczna kompatybilność itp. Niektórzy na to idą.

 

XBL działa dobrze (choć ostatnio coś szwankuje częściej) i zamiast myśleć jak to mnie ruchajo na każdym kroku dobrze się bawię ze znajomymi.

Na PS4 tez się dobrze bawiłem an początku ...do póki PSN nie zaczął padać co chwilę i wiatraki nie zaczęły przebijać się w nocy przez słuchawki. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, wili23 napisał:

A mnie ciekawi wygląd konsoli. :24_stuck_out_tongue:

Musisz poczekać do E3

 

Mnie bardziej ciekawi na ile Janusze w Polsce "przekują" to $499 

Edytowane przez SephiroT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, SephiroT napisał:

Musisz poczekać do E3

 

Mnie bardziej ciekawi na ile Janusze w Polsce "przekują" to $499 

 

No to proste, czysta matematyka... ;) Czyli 499 x kurs dolca (3,9 coś no powiedźmy 4 zł) to jak nic wychodzi 2500 :24_stuck_out_tongue: witamy w Polsce ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@SephiroT, ja oczywiście robię sobie beke, fajnie że coś się ruszyło z tym Scorpio. Mam nadzieję, że sprzedaż tej konsoli będzie duża, dzięki czemu może w plusie będą gry aaa :) . Każdy gra na czym chce. Ogólnie fajna specyfikacja, ciekawy jestem jaka będzie cena. Obstawiam 2200-2500.

 

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka

 

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

No właśnie, też mi się obilo w tekście 499 dolców.

 

 

W sumie wszystko o czym krążyły plotki się potwierdziło.

 

 

Teraz przydała by się zapowiedz jakiś nowych tytułów w czerwcu plus masa multiplatform które wyjdą i są już w drodze.

 

 

Jest nieźle.

 

 

Jeszcze tylko żeby te gurwy deweloperzy robili co do nich należy z tymi grami to by było super.

 

Inaczej nawet Uber Pro Skorpiony nam nie pomogą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Gregor_TSK napisał:

@SephiroT, ja oczywiście robię sobie beke, fajnie że coś się ruszyło z tym Scorpio. Mam nadzieję, że sprzedaż tej konsoli będzie duża, dzięki czemu może w plusie będą gry aaa :) . Każdy gra na czym chce. Ogólnie fajna specyfikacja, ciekawy jestem jaka będzie cena. Obstawiam 2200-2500.

 

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka

 

 

Wiem, rozumiem, mam po prostu dość gówniarskich podjazdów w obie strony i coraz mniej siedzę na forum.

Co innego jakiś mały troll czy konstruktywny inteligentny podjazd a co innego "chleb powszedni"  czyli "moje jest mojsze i zaraz wam wpierodlimy".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

No to proste, czysta matematyka... Czyli 499 x kurs dolca (3,9 coś no powiedźmy 4 zł) to jak nic wychodzi 2500 :24_stuck_out_tongue: witamy w Polsce

Spokojnie, nie ma co dramatyzować, może będą sprzedawać z bonami na stację BP to wyjdzie taniej.

 

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka

 

 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawi mnie czy plotki i spekulacje analitykow odnośnie ps5 z 10tf i fotorealistyczna w grafika  2018 się potwierdzą. Jeśli tak to konkurencja się zaostrzyć a my jako gracze konsolowi na tym skorzystamy anajbardziej a członkowie pcmr poczują oddech na plecach i będą dokupowac podzespoly

Edytowane przez bany4KHDR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@bany4KHDR

O ile utrzyma się to co jest teraz czyli odstęp czasu między wypuszczaniem nowszej konsoli przez oba obozy to my jako gracze na tym bardzo skorzystamy bo będą się ostro ścigać między sobą o utrzymanie/przyciągnięcie graczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Taka konsola to może wyjść za miesiąc, pytanie tylko czy gracze konsolowi są gotowi zapłacić za zabawkę 3500-4000zl. Ci co są, to grają na piecu. Według mnie Ps5 powinno wyjść nie wcześniej niż koniec 2019r. Tu nie ma co się ścigać kto zrobi więcej tf, bo na aktualnych konsolach można robić bardzo ładne gry, tylko jest ich za mało. Pieca i tak nigdy nie prześcigną. Więcej mocy w konsoli nie przekłada się na większą ilość gier, a wręcz przeciwnie, jest ich coraz mniej.

 

 

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a członkowie pcmr poczują oddech na plecach

 

chyba żony jak browar przyniesie z lodówki :)

  • Like 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×