Skocz do zawartości
PiPoL

Dyskusja Ogólna - XO

Rekomendowane odpowiedzi

9 minut temu, Gregor_TSK napisał:

Taka konsola to może wyjść za miesiąc, pytanie tylko czy gracze konsolowi są gotowi zapłacić za zabawkę 3500-4000zl. Ci co są, to grają na piecu. Według mnie Ps5 powinno wyjść nie wcześniej niż koniec 2019r. Tu nie ma co się ścigać kto zrobi więcej tf, bo na aktualnych konsolach można robić bardzo ładne gry, tylko jest ich za mało. Pieca i tak nigdy nie prześcigną. Więcej mocy w konsoli nie przekłada się na większą ilość gier itp.

 

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka

 

 

Obecnie sytuacja jest trochę inna bo gry działają wstecz i branża gier nie ucierpi. Gracze będą mieli możliwość ogrywania wszystkiego nie koniecznie w lepszej jakości. Ms CZY Sony może produkować taka ilość konsol na jaka będzie zapotrzebowanie bo wiadomo że koszty produkcji z czasem pójdą w dół i gracz niezdecydowany bedzie zachecany

Edytowane przez bany4KHDR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, tylko tylko ja chce ogrywać nowe gry, a nie we wstecznej kompatybilności (oprócz bc2).

 

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Gregor_TSK napisał:

No właśnie, tylko tylko ja chce ogrywać nowe gry, a nie we wstecznej kompatybilności (oprócz bc2).

 

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka

 

 

Może źle się wyraziłem, chodzi mi o to że gry nowe gry na scorpio czy pro działają wstecz na PS4 czy xb1 i nie będzie sytuacji takiej że konsola się nie sprzeda a co za tym idzie gry z których zysk jest zdecydowanie większy niż ze sprzedaży konsol

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to skoro cyferkowe pierdololo mamy za sobą, to teraz czekamy na ogłoszenie ceny i pokazanie wyglądu konsoli. Jak nie pocisną ceny powyżej 2.5 tys zł, to myślę że będzie dobrze że sprzedażą. Ja przynajmniej biorę na premierę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy nauczyli się coś pod względem wyglądu konsoli, czy dostaniemy znowu odchudzoną wersję budżetowej frytkownicy. Ludzie na forach Xbox dostają zbiorowego orgazmu, ale faktycznie jakoś niesamowicie mocniejszy od PS4 PRO ten nowy Xbox nie jest. I Jeżeli zostawiają 4 GB użytkowego RAM na działanie systemu to widać że nie jest jakoś niesamowicie zoptymalizowany.

 

Efekt będzie taki że niedługo po Microsoft Sony wyda kolejną mocniejszą wersję konsoli ( Jak to zwykle ostatnio bywa ) i Microsoft znowu będzie gonił Sony przez dobre kilka miesięcy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak zapewne będzie.

Kolejna konsola od M$ za 2 - 3 lata od Scorpio. 

Wszystko jasne i czysto powiedziane dawno temu.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cieszy wsteczn kompatybilnosc az do xboxa 360, cieszy to ze nie trzeba bedzie zadnych paczy zeby gry dzialaly lepiej. Ale czekam na gry i nie obchodzi mnie to czy beda wychodzic windows exclusive czy xbox exclusive wazne zeby bylo cos wiecej niz "wielka" trojca

Edytowane przez princ18

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, SephiroT napisał:

Tak zapewne będzie.

Kolejna konsola od M$ za 2 - 3 lata od Scorpio. 

Wszystko jasne i czysto powiedziane dawno temu.

 

Dlatego właśnie Microsoft już dawno przegrał tą generację pod względem sprzedaży i popularności konsoli. Wypuścili na początku słabszą konsolę i teraz muszą gonić Sony a nie być gonionym, zachęcać Abonamentami, EA Acces, itp. Te usługi są fajne ale każdy kto ma jakieś pojęcie rozumie że tutaj chodzi o ekonomię, a nie o to żeby ucieszyć graczy tanimi grami..... Sam mam Xboxa, nie jestem jakimś sonoklapem, nie jestem zakochany w żadnych Exach z obydwu konsol bo tytuły ekskluzywne w tych czasach to pomyłka, żaden porządny wydawca nie zamyka sobie potencjalnych milionów, setek milionów zysku, dlatego nawet obecne EX są wydawane na innych platformach tylko z opóźnieniem.

 

@princ18 Konsola jest na tej samej architekturze i to było logiczne że będzie kompatybilna z One. a Xbox360.... Microsoft nazywa to wsteczną kompatybilnością ale to nie zmienia faktu że chodzi tutaj o zwykłą emulację sprzętu sprzed kilkunastu lat, i obecna generacja jest już dawno kilkukrotnie szybsza od poprzedniej. + Architektura Xboxa360 od One różni się dużo mniej niż architektura PS3 od PS4.

Te patche to nic innego jak optymalizacja kodu i zmiana ustawień graficznych w grach.

 

@princ18 rozumiem że polska trudny język, ale czy trzeba bić ludzi po rękach żeby używali polskich znaków: ż,ź,ć,ś,ą,ó,ń.ł. 

Zwyczajnie nie czyta się przyjemnie takiego bełkotu i to jeszcze z błędami. Istnieje coś takiego jak kultura pisowni w internecie.

Edytowane przez Wroblos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Wroblos

 

1. A czy ja gdzies napisalem, ze kompatybilnosc z one jest dla mnie zaskoczeniem, pochwalilem microsoft za to? Niech sie to nazywa jak chce, wazne ze odpala starsze gry.

2. Nie bede specjalnie uzywal polskich znakow bo Tobie sie zle czyta. Poprostu omijaj moje posty szerokim lukiem.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, princ18 napisał:

@Wroblos

 

1. A czy ja gdzies napisalem, ze kompatybilnosc z one jest dla mnie zaskoczeniem, pochwalilem microsoft za to? Niech sie to nazywa jak chce, wazne ze odpala starsze gry.

2. Nie bede specjalnie uzywal polskich znakow bo Tobie sie zle czyta. Poprostu omijaj moje posty szerokim lukiem.

 

 

1. Nic takiego nie napisałem o ,,zaskoczeniu", ale jak widać sam słabo ,,zaskakujesz" jeżeli chodzi o czytanie ze zrozumieniem.

2. Jeżeli już masz taką potrzebę gdzieś się wypowiedzieć to rób to poprawnie. Chętnie.

 

koniec offtopu, teraz trzeba czekać na to jak będzie wyglądać konsola, bo jak wyjdzie im takie brzydkie bydle jak Xbox One premierowy to wstyd stawiać na półkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, Wroblos napisał:

 

 

koniec offtopu, teraz trzeba czekać na to jak będzie wyglądać konsola, bo jak wyjdzie im takie brzydkie bydle jak Xbox One premierowy to wstyd stawiać na półkę.

Digital foundry twierdzi, że osoby zwracające uwage na wygląd nie będą rozczarowane. 

 

Ja czekam na to co sony zaprezentuję z ps5. I ile wartych uwagi gier wyda microsoft. Może i kupie oba sprzęty. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, princ18 napisał:

Digital foundry twierdzi, że osoby zwracające uwage na wygląd nie będą rozczarowane. 

 

Ja czekam na to co sony zaprezentuję z ps5. I ile wartych uwagi gier wyda microsoft. Może i kupie oba sprzęty. 

 

Jak tak to może być ciekawie, ale gusta są różne.

 

^^

 

PS5....... kolejny post na ścianę płaczu ? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Wroblos napisał:

 

 

PS5....... kolejny post na ścianę płaczu ? :)

Temat musi się kręcić. A coś tu trochę cicho, spodziewałem się większego poruszenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co ma się dziać?
Znamy specyfikację i kto ma ten się cieszy.

Nie rozdmuchujemy byle gówna jak Sonoklapy :24_stuck_out_tongue: 

Nawet Bany skapitulował ;) 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Temat musi się kręcić. A coś tu trochę cicho, spodziewałem się większego poruszenia.

Dziwne żeby na forum playstation panowało poruszenie za sprawą premiery nowego kloca :)

 

Wysłane z mojego SM-T710 przy użyciu Tapatalka

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to może wyglądać nawet tak słabo jak One. Pozostaje czekać na E3, ale tak czy siak biorę, bo już One mnie kusił, a tu ze Scorpio wyskoczyli. Wsteczna kompatybilność także ogra się exy z One.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma greckiego nie ma kto was prowadzic :1_grinning:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie przesadzaj.

To ma być produkt "premium".

Wypadałoby żeby się przetrenował jak premium.

Trzymając na przykład pada Elite widzisz że trzymasz coś ekstra. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, SephiroT napisał:

Nie przesadzaj.

To ma być produkt "premium".

Wypadałoby żeby się przetrenował jak premium.

Trzymając na przykład pada Elite widzisz że trzymasz coś ekstra. 

A patrząc na Premierowego One widzisz jakby Grill elektryczny z promocji w Lidlu.:14bqqmb:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Vanilla jest ohydna. O wiele ładniejsze jest PS4.

...no ale to ma działać przede wszystkim. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, SephiroT napisał:

Nie przesadzaj.

To ma być produkt "premium".

Wypadałoby żeby się przetrenował jak premium.

Trzymając na przykład pada Elite widzisz że trzymasz coś ekstra. 

Watpie zeby dali dupy w tym temacie. Pad elite jest doskonalym przykladem na to ze wiedza jak zaprojektowac cos dobrego.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, SephiroT napisał:

Vanilla jest ohydna. O wiele ładniejsze jest PS4.

...no ale to ma działać przede wszystkim. 

 

Działanie przede wszystkim ale konsola nie może psuć naszych ,,Console Wall of Fame"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako faceta po 30stce nie jarają mnie już takie pozerskie pierdoły. 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×