Skocz do zawartości
PiPoL

Dyskusja Ogólna - XO

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, SephiroT napisał:

Jako faceta po 30stce nie jarają mnie już takie pozerskie pierdoły. 

 

cóż, muszę jeszcze te 3 lata poczekać :1_grinning: a tak na serio to konsola powinna choć trochę dobrze wyglądać, bo zwyczajnie odrzuca, sam mogę się założyć że sporo osób nie kupiło Xboxa z powodu wyglądu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O padach nie ma co dyskutować. Microsoft w tym temacie miażdży ZłomStejszyn. Główne menu na Xboxie jest teraz zajebiście praktyczne. Zawsze było, ale to pokazuje, że coś co jest dobre może być jeszcze lepsze.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zawsze było, ale to pokazuje, że coś co jest dobre może być jeszcze lepsze.

 

Co za bzdura :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja odpalam Xbona raz na miesiąc i jestem jak Travolta z gifa...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Frost Prime napisał:

Mów co chcesz. Mi pasuje zajebiście.

 

Napisałeś że miażdży ale sam DualShock4 jest świetny i był od początku, a pierwszy pad do Xbox One nie miał nawet gniazda mini-jack dla słuchawek co jest słabe..... 

 

Może teraz jest praktyczne, wcześniej ciężko było cokolwiek znaleźć.

 

Może być lepsze ale........ Jak zjesz dobrego kotleta to zawsze gdzieś znajdziesz lepszego.... ale kotlet zostanie kotletem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Frost Prime napisał:

O padach nie ma co dyskutować. Microsoft w tym temacie miażdży ZłomStejszyn. 

Bo co bo wiecej kolorkow? 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Frost Prime napisał:

Nie...bo Elite kontroler.

Teraz nowy scuff bedzie takim elite dla ps4. 

A ten elite to wcale, az tak dupy nie urywa. Mialem w dloniach i gralem, nie powiedzial bym, ze lezy lepiej w dlonich niz modyfikowany ds4. Slabe jest tylko to, ze sony samo w sobie nie sprzedaje takich padow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, princ18 napisał:

Teraz nowy scuff bedzie takim elite dla ps4. 

A ten elite to wcale, az tak dupy nie urywa. Mialem w dloniach i gralem, nie powiedzial bym, ze lezy lepiej w dlonich niz modyfikowany ds4. Slabe jest tylko to, ze sony samo w sobie nie sprzedaje takich padow.

 

Bez obrazy, ale chyba sam siebie chcesz usprawiedliwić... Elite "miszcz" pad, a scuff cóż nie miałem nie wiem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie z konsol poza ps one od zawsze posiadałem xboxa, czy to 360 czy później przez pewien czas one i szczerze mówiąc to zawsze w jakiś sposób zazdrościłem tych exów z ps'a, teraz po przesiadce i przyzwyczajeniu do pada od ps4(co chyba dla mnie bylo największą bolączką) nie wiem czym M$ musiałoby mnie przekonać do powrotu do ich stajni, bo jakoś te ''super'' bebechy mnie nie przekonują. Bo jeśli już mam zamiar jarać się super grafiką to włączę grę na pc, a 3 tytuły ex'ów kompletnie nie w moim guście jakoś mnie nie łapią za serce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O gustach sie nie dyskutuje. Ale moim zdaniem o ile pad od 360 zjadal ds3 tak ds4 lezy mi w dloniach tak samo dobrze jak pad od one. A elite jest dobry nawet bardzo tylko, ze dobrze zmodyfikowany ds4 tez. Gdyby mozna bylo kupic takiego pada bezposrednio w sklepie jak elite to nie bylo by dla mnie roznicy ale, ze jest jak jest to microsoft ma przewage w tej kwestii. Macie prawo sie nie zgadzac z moja opinia. Tylko nie probujcie mnie przekonywac, ze jest innaczej, bo to daremny trud.

Edytowane przez princ18
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie ja byłem negatywnie nastawiony do pada od ps po przygodach z tym od ps3, przede wszystkim przez jego wielkość, był chyba tworzony pod małe chińskie rączki, aczkolwiek ten od 4 już jest zdecydowanie masywniejszy i np grając w fifę mimo, że teoretycznie pad od x'a lepiej leżał w dłoniach to po długiej rozgrywce zawsze odczuwałem dyskomfort, czego nie mam obecnie grając na padzie od ps4, co mnie mega pozytywnie zaskoczyło i zmieniłem zdanie bo gdybym znów miał grać na padzie podłączonym pod pc, to wybrałbym ten od ps'a mimo, że posiadam pady od obu konsol. To tylko kwestia gustu i chyba przede wszystkim przyzwyczajenia. Aczkolwiek ten od ps3 był po prostu za mały

Edytowane przez Adiqs

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Adiqs napisał:

No właśnie ja byłem negatywnie nastawiony do pada od ps po przygodach z tym od ps3, przede wszystkim przez jego wielkość, był chyba tworzony pod małe chińskie rączki, aczkolwiek ten od 4 już jest zdecydowanie masywniejszy i np grając w fifę mimo, że teoretycznie pad od x'a lepiej leżał w dłoniach to po długiej rozgrywce zawsze odczuwałem dyskomfort, czego nie mam obecnie grając na padzie od ps4, co mnie mega pozytywnie zaskoczyło i zmieniłem zdanie bo gdybym znów miał grać na padzie podłączonym pod pc, to wybrałbym ten od ps'a mimo, że posiadam pady od obu konsol. To tylko kwestia gustu i chyba przede wszystkim przyzwyczajenia. Aczkolwiek ten od ps3 był po prostu za mały

 

Może i ten od PS3 był mały, ale za to jaki wariat przez całą generację :pazura:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Wroblos napisał:

 

Napisałeś że miażdży ale sam DualShock4 jest świetny i był od początku,

Aahahahaha świetny od początku pad, którego dwa egzemplarze z premiery wysłałem na serwis dwa tygodnie po zakupie.

I nie tylko ja, ale naprawdę mnóstwo osób.

Mi się ten pad kojarzy z pękniętą gumą :2_grimacing:

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wystarczyło włożyć analogi z Xboxa i pad jest spoko :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Sithman napisał:

Aahahahaha świetny od początku pad, którego dwa egzemplarze z premiery wysłałem na serwis dwa tygodnie po zakupie.

I nie tylko ja, ale naprawdę mnóstwo osób.

Mi się ten pad kojarzy z pękniętą gumą :2_grimacing:

 

Racja, ale wadliwe egzemplarze się zdarzają, nie ma to jak się przyczepić do ,,czegokolwiek" jak nie ma do czego, byleby się przyczepić. Takie to polskie :antonio: Poza tym cóż, ale z padami było wiadomo od początku i serwisy o tym trąbiły że ta guma jest słabej jakości, więc nie ma wytłumaczenia dla sknerstwa że nie chciało się wydać tych kilkunastu złotych za osłonki na tą gumę.

 

Przykro że masz takie doświadczenia z pękniętą gumą :pazura: Mi nigdy nie pękała :) Oczywiście na analogach :) 

Edytowane przez Wroblos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chłopie,  czy Ty się dobrze czujesz? Nie dorabiaj do tego jakichś polskich ideologii. Sugerujesz że krytyka pada jest przesadna? Uważasz że wypuszczenie produktu który po max pół roku używania nadawał się na śmietnik, jest ok? 

Rany boskie, im więcej Cię na forum, tym bardziej chce mi się mocniejszego alkoholu.

Tekst "wadliwe egzemplarze" mnie położył. Stary, nie wiem odkąd masz konsolę, ale pękające gumy na padzie w konsolach premierowych to nie były pojedyncze jednostki, ale epidemia, a to że informowały o tym internetowe fora i serwisy, wcale nie zmienia obrazu faktu, że Sony wypuściło totalnie jakościowego gniota na rynek.

 

Ps.

Zakładanie jakichś ochronnych gumek, aby się oryginalne nie przetarły , przypomina mi trochę mojego sąsiada, który zawsze jak kupował samochód,  to kładł koce i inne futerały, co by mu się siedzenia nie poprzecierały. To jest właśnie "takie polskie".

Edytowane przez okoni
  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
38 minut temu, okoni napisał:

Chłopie,  czy Ty się dobrze czujesz? Nie dorabiaj do tego jakichś polskich ideologii. Sugerujesz że krytyka pada jest przesadna? Uważasz że wypuszczenie produktu który po max pół roku używania nadawał się na śmietnik, jest ok? 

Rany boskie, im więcej Cię na forum, tym bardziej chce mi się mocniejszego alkoholu.

Tekst "wadliwe egzemplarze" mnie położył. Stary, nie wiem odkąd masz konsolę, ale pękające gumy na padzie w konsolach premierowych to nie były pojedyncze jednostki, ale epidemia, a to że informowały o tym internetowe fora i serwisy, wcale nie zmienia obrazu faktu, że Sony wypuściło totalnie jakościowego gniota na rynek.

 

Ps.

Zakładanie jakichś ochronnych gumek, aby się oryginalne nie przetarły , przypomina mi trochę mojego sąsiada, który zawsze jak kupował samochód,  to kładł koce i inne futerały, co by mu się siedzenia nie poprzecierały. To jest właśnie "takie polskie".

 

1. Nie, ale pora sobie uświadomić, że sprzęt nie jest teraz produkowany po to żeby wytrzymał kilka albo kilkanaście lat tylko maks 4-5 bo chcą żebyśmy ten sprzęt zmieniali. Jak już to sobie ktoś uświadomi, to mniej denerwuje się gdy spotka go coś takiego tak jak np z tym padem.

Dobrze wiem że to była epidemia, ale twoim zdaniem kupno ochronnej gumki na analogi żeby ich nie zajechać jest głupie ? Lepiej pozwolić żeby się przetarły i popękały, a potem wylewać swoje żale, to jest właśnie takie polskie.

 

2. Sorry nie przyczepiłem się do tego że skrytykował pada, tylko że skrytykował go całościowo za bzdet jakim są gumki na analogach, bo pad sam w sobie jest dobrze wykonany i dużo lepiej od poprzedników.

 

3. Z tymi tekstami o dorabianiu ideologii ludzie na tym forum mają jakieś zboczenie. To co, skrytykowanie Polaków za coś, co nagminnie robią jest ideologizowaniem ? Nie, to po prostu wyrażanie opinii, a że my jakoś dziwnie mamy zawsze ból tyłka jeżeli chodzi o krytykę to cóż........

 

4. Co do kwestii samej konsoli i peryferiów....... problem w tym że każdy chce dostać ultradobry i nie wadliwy sprzęt za śmieszne pieniądze, bo PS4 nie jest drogim sprzętem ani nie był. A na czymś musieli pojechać po kosztach. Idę o zakład że jakby cena poszła o 200-400 złotych bo chcieliby skorzystać z innych materiałów to podniósłby się jak zwykle hejt.... Nie wiem czy skorzystali z tańszych materiałów jeżeli chodzi o analogi, czy po prostu nikt tego dobrze nie sprawdził jak szybko eksploatują się te gumki.

 

Ps. Może kładł te futerały i koce dlatego że szanował to co ma, i nie chciał żeby mu się zniszczyło tylko dlatego że nie chciał tego zabezpieczyć.

Ps2. Nie spinam się, zwyczajnie mnie coś takiego bawi. Poza tym, po co ten temat, sony ani sklepy wcale nie robiły problemów z wymianą DualShocków/wysłaniem do serwisu, więc to i tak bez znaczenia.

Edytowane przez Wroblos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dam radę odpisać na punkt nr.2, jeżeli analagi, część pada która jest używana/dotykana przez 100% czasu kiedy trzyma się owe urządzenie w rękach to dla Ciebie bzdet, to gratuluję. 

Rozumiem że masz ochotę i prawo podyskutować sobie na forum, ale na mnie nie licz, awans do Klubu Kokosa. 

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie akurat problem z pada od ps4 nie dotyczył więc w tej kwestii się nie wypowiem, ale mówisz tak jakby pad od x'a był niezniszczalny. W Polsce mam chyba ze 4 pady które się do niczego nie nadają bo jeśli mowa o intensywnym graniu w fifę to ten pad jest na max pół roku ;) Wielokrotnie musiałem wymieniać gumki pod przyciskami, więc jak widać obie firmy się tutaj nie popisały. Zresztą sprawdź sobie na allegro jak szybko i w jakich ilościach schodzą takie części, więc jechanie po sony pod tym względem jest raczej nie na miejscu. Nie mówię, że to dobrze, że tak było ale to po prostu przypadłość obu firm, a nie znam nikogo komu pad od x'a wytrzymał więcej niż rok po intensywnym graniu w gry zręcznościowe(mówię np o ufc, czy fifie i nie o grze między 10 a 5 ligą). Zresztą znajomy prowadził coś na styl ''gamebaru'' gdzie były tylko i wyłącznie konsole od MS i wie coś więcej na temat wytrzymałości tego sprzętu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, Frost Prime napisał:

Główne menu na Xboxie jest teraz zajebiście praktyczne. Zawsze było, ale to pokazuje, że coś co jest dobre może być jeszcze lepsze.

 

Główne menu w XOne praktyczne? Szczerze to za każdym razem mam problem z tym menu. Jak dla mnie to menu z PS4 jest dużo bardziej przejrzyste i przyjazne użytkownikowi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, okoni napisał:

 

Rany boskie, im więcej Cię na forum, tym bardziej chce mi się mocniejszego alkoholu.

 

 

Jakie to polskie :rydzy:

Mi premierowy pad dziala do dzisiaj. Konsola kupowana w Niemcówni i :listek: mam chyba szczęście do produktów japońskiego giganta

Edytowane przez bany4KHDR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Adiqs napisał:

Mnie akurat problem z pada od ps4 nie dotyczył więc w tej kwestii się nie wypowiem, ale mówisz tak jakby pad od x'a był niezniszczalny. W Polsce mam chyba ze 4 pady które się do niczego nie nadają bo jeśli mowa o intensywnym graniu w fifę to ten pad jest na max pół roku ;) Wielokrotnie musiałem wymieniać gumki pod przyciskami, więc jak widać obie firmy się tutaj nie popisały. Zresztą sprawdź sobie na allegro jak szybko i w jakich ilościach schodzą takie części, więc jechanie po sony pod tym względem jest raczej nie na miejscu. Nie mówię, że to dobrze, że tak było ale to po prostu przypadłość obu firm, a nie znam nikogo komu pad od x'a wytrzymał więcej niż rok po intensywnym graniu w gry zręcznościowe(mówię np o ufc, czy fifie i nie o grze między 10 a 5 ligą). Zresztą znajomy prowadził coś na styl ''gamebaru'' gdzie były tylko i wyłącznie konsole od MS i wie coś więcej na temat wytrzymałości tego sprzętu.

Fifa jest w stanie wykończyć pad z tytanu ;)

 Nie twierdzę że pad od X jest lepszy, ba,  wychowany na padach Sony(nawet takich co jeszcze analogow nie miały ), uważam rozstawienie sonoskie za idealne,  na padzie od iksa się męczę. Ale rozmawialiśmy tu o ewidentnym bublu i niedoróbce jakim uraczyła nas japońska marka. Wizerunkowo,  sepuku, ale każdy jak widać ma swoje racje i argumenty. 

Ogólnie chyba czas zmienić temat i powrócić na właściwe tory, czyli: co tam Panie u MałychMientkich?

Edytowane przez okoni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×