Skocz do zawartości
PiPoL

Dyskusja Ogólna - XO

Rekomendowane odpowiedzi

Nie każdy ma ochotę siedzieć kolejne godziny na krześle przed monitorem. Jakkolwiek to wygodne nie było to jednak relaks na kanapie moim zdaniem jest ponad to. Ale to już kwestia osobniczych preferencji.

Btw przy odpowiednim doborze przekątnej do odległości nie powinno być problemu z ograbianiem wizji.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cenie sobie komfort :) duze telewizory moze sie nadaja do gier single player z wiekszej odleglosci ale do strzelanek multi gdzie trzeba na fokusie obejmowac jak najwiecej wzrokiem to padaka straszna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

cenie sobie komfort  duze telewizory moze sie nadaja do gier single player z wiekszej odleglosci ale do strzelanek multi gdzie trzeba na fokusie obejmowac jak najwiecej wzrokiem to padaka straszna

 

 

 

Nie uważam tak. Gram w destiny, bf i trochę w dooma i jakoś nie odczuwałem dyskomfortu i przeważnie się plasuje w pierwszej połowie graczy w meczu. Ale tak jak mówię, kwestia preferencji. Może jak pisałem, trzeba dobrać lepiej przekątna do odległości? Może matryca z "natywnym" odświeżaniem 120Hz pomoże? Może kwestia ustawień kontrastu/jasności?

 

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

EDIT: inna sprawa ze żądło siedzę ponad 5godzin na raz. Gram w zasadzie tylko wieczorami wiec siła rzeczy maks do 1 w nocy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
51 minut temu, CePeeN napisał:

Nie uważam tak. Gram w destiny, bf i trochę w dooma i jakoś nie odczuwałem dyskomfortu i przeważnie się plasuje w pierwszej połowie graczy w meczu. Ale tak jak mówię, kwestia preferencji. Może jak pisałem, trzeba dobrać lepiej przekątna do odległości? Może matryca z "natywnym" odświeżaniem 120Hz pomoże? Może kwestia ustawień kontrastu/jasności?

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

EDIT: inna sprawa ze żądło siedzę ponad 5godzin na raz. Gram w zasadzie tylko wieczorami wiec siła rzeczy maks do 1 w nocy.

 

 

wiesz ja tez nie twierdze ze taka jest regula. Pisze o swoich odczuciach. Poza tym w dobie coraz wiekszych wyswietlaczy i wyzszych rozdzielczosci przesiadka na monitor moze brzmiec smiesznie ale troche sie naczytalem na ten temat na forach i znam osobiscie przyklady graczy ktorzy po przesiadce na monitor nie wroca do tv i bynajmniej nie chodzi tu tylko o nizszy input lag. Wiekszosc streamerow konsolowych gra na monitorach. Pro gracze graja chyba glownie na 24cali mimo ze maja do dyspozycji wieksze matryce z takimi samymi parametrami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi również w gry multi gra się lepiej na monitorze. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL

 

Emulator PSX'a zdjęty z M$ store - było to do przewidzenia.

Szkoda że nie zdążyłem bo był jeszcze drugi do N64.

 

...i teraz akcja:

Aplikację "oddałem", refund poszedł.

Nie usunąłem jej z konsoli.

Aplikacja zdjęta z M$ Store, nie ma na nią licencji.

Nie ma licencji, nie ma czego sprawdzać przy uruchomieniu, aplikacja nadal działa :1_grinning: 

*badum tsssss*

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak to tu tylko zostawię.

acdd10a52cbc18fe7bded6534d7124f7.jpg

Developer Mode!!

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

...jak ktoś gra na dzielonym "nie domowym" koncie to ma pograne ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra,chyba skończyli konserwować XBL :1_grinning: 

@szuldi82 była konserwacja a moje konto jest podstawowe na konsoli u córki więc żeby grac w "swoje" gry muszę być online. Konserwacja = "pograne" na wszystkich "nie domowych" kontach podobnie jak na PS4 ;) 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dobra,chyba skończyli konserwować XBL :1_grinning: 

@szuldi82 była konserwacja a moje konto jest podstawowe na konsoli u córki więc żeby grac w "swoje" gry muszę być online. Konserwacja = "pograne" na wszystkich "nie domowych" kontach podobnie jak na PS4  

Dzięki za info

 

Wysłane z mojego Che2-L11 przy użyciu Tapatalka

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Troche poplynalem na wiosne (oprocz nowego lapka). Co to ma byc zebym 26 kwietnia szron skrobal z szyb, wiosny nie widac wiec zeby bylo mi zielono....

zakupilem chudego białasa z FH3.

(dla tych co maja mnie za SonoKlapa - fotki jak tylko przesylka wpadnie w moje rece)

Ocenie sam o co tyle stron dyskusji.

 

Spodoba sie? zostanie, nie spodoba sie - coz spodziewajcie sie ogloszenia w black market.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dawaj znać jak dostaniesz - chętnie w multi w fh3 można się złapać :). Taki sam zestaw kupiłem z tydzień temu :)

 

 

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, MagEllan napisał:

Troche poplynalem na wiosne (oprocz nowego lapka). Co to ma byc zebym 26 kwietnia szron skrobal z szyb, wiosny nie widac wiec zeby bylo mi zielono....

zakupilem chudego białasa z FH3.

(dla tych co maja mnie za SonoKlapa - fotki jak tylko przesylka wpadnie w moje rece)

Ocenie sam o co tyle stron dyskusji.

 

Spodoba sie? zostanie, nie spodoba sie - coz spodziewajcie sie ogloszenia w black market.

 

Nie będziesz zalowal ja odkąd mam xa to tylko na nim gram jakoś wygodniej mi chyba przez pada większy komfort jest. Banan91PL moj game tag zapraszam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Banan91PL napisał:

Nie będziesz zalowal ja odkąd mam xa to tylko na nim gram jakoś wygodniej mi chyba przez pada większy komfort jest. Banan91PL moj game tag zapraszam

Tu nie chodzi o zalowal czy nie (nowka sztuka cena moim zdaniem okazyjna - jeden ze sklepow ma nowa swiecka tradycje Zielony Piatek - ostani piatek przed weekendem majowym wiosenny odpowiednik Czernego Piatku).

Po prostu mam teraz az za duzo plaform do grania... a zamiast kupowac drugi raz to samo (PS4 PRO) to wolalem przetestowac cos nowego. Sprawdzic UI od MS funkcje multimedialne, ogolny feeling. Porownac na tej samej grze czy widze - odczuwam roznice miedzy PS4 a XO S, oraz obadac FH3 zarowno na XO S jak i lapku z gtx970M.

Pozniej podejme decyzje co z tym zrobic - albo postawie u rodzicow w domu zeby nie wozic konsoli jak bede chcial w cos pograc i bedzie to im sluzyc za multimedia center.

Albo pogonie po miesiacu zostawiajac sobie ForzeH3 na PC.

 

Tak czy inaczej Zieloni nadchodze z ocena sprzetu od MS.

Pod koniec maja spodziewajcie sie eleboratu :1_grinning:

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, Eloszki napisał:

Dawaj znać jak dostaniesz - chętnie w multi w fh3 można się złapać :). Taki sam zestaw kupiłem z tydzień temu :)

 

 

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

...i nawet headset mu działa :24_stuck_out_tongue: 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta działa działa. Dobrze ze xboxa włączyłeś a nie playa bo byśmy się nie dogadali :)

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, MagEllan napisał:

Tu nie chodzi o zalowal czy nie (nowka sztuka cena moim zdaniem okazyjna - jeden ze sklepow ma nowa swiecka tradycje Zielony Piatek - ostani piatek przed weekendem majowym wiosenny odpowiednik Czernego Piatku).

Po prostu mam teraz az za duzo plaform do grania... a zamiast kupowac drugi raz to samo (PS4 PRO) to wolalem przetestowac cos nowego. Sprawdzic UI od MS funkcje multimedialne, ogolny feeling. Porownac na tej samej grze czy widze - odczuwam roznice miedzy PS4 a XO S, oraz obadac FH3 zarowno na XO S jak i lapku z gtx970M.

Pozniej podejme decyzje co z tym zrobic - albo postawie u rodzicow w domu zeby nie wozic konsoli jak bede chcial w cos pograc i bedzie to im sluzyc za multimedia center.

Albo pogonie po miesiacu zostawiajac sobie ForzeH3 na PC.

 

Tak czy inaczej Zieloni nadchodze z ocena sprzetu od MS.

Pod koniec maja spodziewajcie sie eleboratu :1_grinning:

 

 

Pierwsze wrażenie będzie dziwne. Zderzenie ze ścianą. Jak się pozbierasz po chwili to sam stwierdzisz czy Ci pasuje cy nie :1_grinning: 

Dostaniesz plaszczaka w pysk "klockami" z Windowsa.

PS4 jest "ładniejsze" i "szybsze" co jest odczuwalne przy loadingach na przykład.

Jak będziesz miał porównanie to albo pokochasz albo się pozbędziesz. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, SephiroT napisał:

Pierwsze wrażenie będzie dziwne. Zderzenie ze ścianą. Jak się pozbierasz po chwili to sam stwierdzisz czy Ci pasuje cy nie :1_grinning: 

Dostaniesz plaszczaka w pysk "klockami" z Windowsa.

PS4 jest "ładniejsze" i "szybsze" co jest odczuwalne przy loadingach na przykład.

Jak będziesz miał porównanie to albo pokochasz albo się pozbędziesz. 

Ja pokochałem do tego stopnia ze gry single kupuje na xa a multi na ps4 ze względu na to ze na ps4 mam pełno znajomych a na xie malutko

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja część tytułów ponownie przechodzę.

Wróciłem do Destiny i nawet znalazłem stałą ekipę.

Bayonetta we wstecznej, Wieśka 3 ponownie kupiłem.

Asasyny ogrywam nowe i stare, itp. itd. Czasem fajnie wrócić od czegoś ...noże nie jest tak "krystalicznie" i wysokorozdzielczościowo jak na PS4 ale jest płynniej i usługi sieciowe lepsze co mi bardziej pasuje :1_grinning: 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piekło zamarzło naczelna pierdoła forum kupiła xbox one.:pazura::lewy:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to jeśli byli tacy co niedowierzali to....

 

Cóż konfiguracja sieci i aktualizacja póki co i wszystko przebiega poprawnie, no z wyjątkiem tego że hasło do Wi-Fi które się wpisuje nie jest maskowane ludzie złoci....

 

Dziś pewnie nie pogram, tylko się zaloguje i wbije kod na fh3

7818ebd76a31e4e04bd64824876e48b7.jpg8cb501bdb917afc7161ccdf8acb2c46b.jpg

  • Like 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko ładnie, tylko ten monitor byś wymienił na jakiś większy tv :22_stuck_out_tongue_winking_eye:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj tam czepiasz się, TV 40" stoi a ja i tak na monitorze 22" najczęściej gram ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj tam, to taki wieczorny suchar :) choć osobiście preferuję duże tv do grania.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×