Skocz do zawartości
PiPoL

Dyskusja Ogólna - XO

Rekomendowane odpowiedzi

Oj tam, to taki wieczorny suchar choć osobiście preferuję duże tv do grania.

 

Panie toż to 42" wystarcza poza tym większy nie bardzo pasuje do biurka ;) zmienię kącik gracza to i TV zmienię

 

Sent from my Lenovo P2a42 using Tapatalk

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak z ciekawości Mag, ile ten zestawik kosztuje (xo z fm)?

Ja wczoraj pękłem i ponownie nabyłem xo :/ wersja z fifą za 999.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra promocja była inaczej bym nie brał 820pln po przeliczeniu. Forze mogę na lapciaku próbować ogrywać bo to Play anywhere a konsole pogonić.

 

Sent from my Lenovo P2a42 using Tapatalk

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz promocje jak szalone na xo były i w sumie pewnie za chwile znowu będa. Tez dzięki temu się skusiłem aby przetestować. Miałem taki sam pomysł jak Ty czyli jak nie podejdzie to sprzedam i wyjdę na 0 ale jednak zostawiam białaska - podpasowal mi.

I forza to marzenie i kolejna kupa gier do ogrania o których tylko się wcześniej czytało. Nie ma ich za wiele ale gow, halo i forza wystarcza na długi okres czasu.

 

Miłego testowania :)

 

 

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Banan91pl zapraszam na co op do forzy i nie tylko

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mordeczki, co za apkę macie do odpalania filmów w 4K z HDR (.mkv)? Bo ten standardowy odtwarzacz w 90% nie odpala, a VLC przy próbie odpalenia resetuje konsole :kukiz:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A próbowałeś klasycznie podpiąć dysk przez USB do TV?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, ale mam dostępne tylko usb 2.0. Przez co taki film 60gb potrafi lekko przyciąć czasami :/ 

Dodatkowo chyba nie działa przez penka do tv uhd color, który idzie tylko po HDMI.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Serwer PLEX'a na PC postawić i streamować próbowałeś?

Generalnie ja wszystko streamuję. 

PLEX a jak sobie nie daje rady albo nie segreguje seriali jak powinien to VLC.

Chociaż przy niektórych kodekach/filmach tnie wszystko a jak ktoś z naszych rodzimych koderów spierdzieli to mi telegazeta się włącza :1_grinning:

Jest tam do ustawienia bitrate obecnie streamowanego filmu więc możesz sobie sprawdzić czy sobie konsola daje radę z danom jakością czy nie :1_grinning: 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tak, ale mam dostępne tylko usb 2.0. Przez co taki film 60gb potrafi lekko przyciąć czasami :/ 

Dodatkowo chyba nie działa przez penka do tv uhd color, który idzie tylko po HDMI.

U siebie puszczam na Samsungu wszystkie filmy w 4k podpięte standardowo przez USB 2.0. Przycinanie zależy raczej od użytego kodeka, bo taki Warcraft który ma 70gb działał idealnie, a Batman vs Superman miał lekkie przycinki. Jednak nie jest to nic uciążliwego dla mnie :)

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

No to bedzie ogolnie po 10 dnia uzytkowania XO.

Szczerze to uzytkowalem bardzo monotematycznie - ogarnalem zalogowanie sie, pobralem demo FM6 i pelniaczka FH3. Ogralem to pierwsze 2 razy a potem cisnalem FH3.

Tak wiec nawet nie sprawdzalem roznych funkcji ani jak one dzialaja.

 

Napisac za to moge skromne porownanie padow: PS3 DS3, X360 (ktorego uzywalem z PC), PS4 DS4, XO S

Pad od PS3 jako iz do niego przywyklem lezal mi bardzo dobrze mial zadawajacy czas pracy na jednym ladowaniu.

Pad od x360 musialem przywyknac do niesymetrycznych analogow, krzyzak mi jakos nie do konca pasowal, miejsce na baterie bylo wystajace i w moich łapach nieco zmiejszalo komfort uzytkowania pada. Pomysl zeby uzywac baterii a nie wbudowanego akumulatora oceniam na plus ale o tym pozniej.

Pad od PS4 - kupilem konsole w zestawie z dodatkowym padem i moim zdaniem dodatkowy to must have, wiekszy od pada od PS3 ale dosc szybko sie przestawilem, troche musialem do triggerow przywyknac. Czas pracy na aku oceniam jako marny. 1 pad pod koniec gwarancji mial problem z lewa wibracja, naprawiony w ramach gwarancji w drugim zaraz po gwarancji obluzowal sie przycisc options i mimo iz probowalem pada rozkrecic przeczyscic i zlozyc rozwiazalo to problem na mniej wiecej 45min. 

Pad od oryginalnego XO Fat - mialem w rekach tylko na standach w sklepie i nie do konca przemawialy do mnie bumpery.

Pad od XO Slim - bylo latwiej z niesymetrycznymi analogami bo mialem juz doswiadczenie z padem od x360. Swietnie lezy w moich łapach, miejsce na baterie ladnie wkomponowane w pada przez co komfort trzymania bardzo sie zwiekszyl. Dalej uwazam ze pomysl z bateriami jest dobry. Inwestujemy w ladowarke i 4 aku (wydatek kolo 70pln a nie okolo 200 jak w wypadku dodatkowego pada), i mamy spokoj.

Natomiast to co mnie zaskoczylo najbardziej to czas pracy na dolaczonych do pada bateriach znanych z reklam z kroliczkiem. Licznik samej FH3 pokazywal ponad 24h, kiedy to kontroler poinformowal mnie ze czas na zmiane baterii.

Wszystko w padzie dziala jak powinno, jedyne do czego odrobinke przyszlo mi przywyknac to dosc male analogi, krzyzak dziala dobrze, bumpery dzialaja dobrze, wibracje FH3 i FM6 tez swietnie sie spisuja a dodanie ich do triggerow to rewelacyjny pomysl. To tego podlaczenie go pod PC jest bajecznie proste BT, podlacz urzadzenie i dziala.

 

Z porownania tych padow w mojej opinii podium zdobywa pad od XO S.

 

I prosze mnie zle nie zrozumiec - to nie tak ze nagle bede wychwalal XO i ganil Sony. Od wydania PS4 ogralem juz troche EXow na PS4 i te mi sie po prostu podobaja. Niemniej jesli MS zrobil cos dobrze - Pad, wykonanie i objetosc slima (zgodnie z nazwa to box) czy deal z EA i EA Access to takie rzeczy oceniam pozytywnie.

 

Edytowane przez MagEllan
  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajna cena tylko ten sklep i brak towaru na stanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 godzin temu, Eloszki napisał:

Może się komuś przyda. Gold 12 msc za 150 w ultimie.

 

http://www.ultima.pl/ct/xbox-one/kody-i-punkty-xbox-live/abonament-xbox-live-gold-12-miesiecy-1

 

 

 

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

 

5 godzin temu, adasiulko napisał:

Fajna cena tylko ten sklep i brak towaru na stanie.

 

Dziękuję już wolę:

http://www.cdkeys.com/xbox-live/memberships/12-month-xbox-live-gold-membership-xbox-one-360

 Cena: PLN 171.49 oczywiście dla cebuli - rabat z facebooka i jest GIT :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się jeszcze wczoraj załapałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na CD Keys jest niby za 151 ale bank przelicza po ok 157. I tak dobra okazja. Przedłużyłem właśnie o rok

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na ostatnie pół roku, miałem pięć miesięcy po 1 złoty każdy.... po co na rok kupować jak taka cebula co chwilę się czai za rogiem :xboss:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko że te za 1zł są od czasu do czasu a ja online gram codziennie. ale jak komuś zależy tylko na grach to prawdziwy cebulak okazję wyczeka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Grecky napisał:

Ja na ostatnie pół roku, miałem pięć miesięcy po 1 złoty każdy.... po co na rok kupować jak taka cebula co chwilę się czai za rogiem :xboss:

 

49 minut temu, pablos_PRO napisał:

Tylko że te za 1zł są od czasu do czasu a ja online gram codziennie. ale jak komuś zależy tylko na grach to prawdziwy cebulak okazję wyczeka

 

Nie przebijecie mnie, ja mam za free z konkursów z platformy dla RETAILU ExpertZone :24_stuck_out_tongue:

A abo EA Acces ostatni raz kupiłem w 2015 :24_stuck_out_tongue: na rok, a dalej mam aktywne...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dział marketingu, to mają zacny :1_grinning:

10ykh1k.png

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Sithman napisał:

Dział marketingu, to mają zacny :1_grinning:

10ykh1k.png

 

DLa mnie marketing M$ niszczy, for de plajers może co najwyżej im ssać pałkę (o ile to wybłagają)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
44 minut temu, DigitalMan_PL napisał:

 

...for de plajers może co najwyżej im ssać pałkę...

Te zawoalowane aluzje do Kingi...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
DLa mnie marketing M$ niszczy, for de plajers może co najwyżej im ssać pałkę

Co widać po sprzedaży konsol :1_grinning:

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, ten cały Mixer od MS, to trzeba jakoś się rejestrować, czy wystarczy odpalić na naszych konsolach?

Pytam, bo czytałem, że podczas dzisiejszej konferencji mają użytkownikom rozdawac jakieś kody itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, Sithman napisał:

Panowie, ten cały Mixer od MS, to trzeba jakoś się rejestrować, czy wystarczy odpalić na naszych konsolach?

Pytam, bo czytałem, że podczas dzisiejszej konferencji mają użytkownikom rozdawac jakieś kody itp.

 

A nie ma dedykowanej aplikacji w storze?

Może trzeba wejść przez stronę https://mixer.com i jak klikniesz SIGN UP to pojawia się opcja SIGN UP WITH YOUR MICROSOFT ACCOUNT.

https://support.xbox.com/pl-PL/games/game-setup/create-mixer-account

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×