Skocz do zawartości
PiPoL

Dyskusja Ogólna - XO

Rekomendowane odpowiedzi

 

Słabo, Xbox miał być taki multimedialny kombajn a nie ma podstawowych aplikacji (oczywiście to nie wina ms). Szkoda.

 

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiedziałem że pytasz żeby sobie potrollować. W dodatku mocne 2/10.

Masz jakiś problem z tym tematem? Z akceptacją innej platformy niż swoja wymarzona Playstation?

Może ci ulżyć w cierpieniu na kilka dni? Odpoczniesz sobie, ogarniesz bajere żeby nie irytowała innych itd. Taki tam, urlopik od pisania ;)

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To raczej wina rynku PL, że nie ma aplikacji. Jak mało kto by korzystał, to nie dają.

 

W US są normalnie dostępne i na PS i na XBONE. Też szukałem Hbo Go, bo chciałem pooglądać na tv ale nic z tego. Jeszcze Amazon Prime był by dobry :smile: 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

UWP.

Appkę może sobie napisać każdy. Nawet ja zacząłem się bawić w robienie appki do Destiny ale nie mam na to czasu więc zarzuciłem temat.

Konto developerskie kosztuje $15 + VAT z tego co pamiętam.

...to że HBO i TVN nie widzą rynku zbytu na XBOX'ie w PL to już ich problem a nie M$.

Jakoś na inne rynki zbytu jest pierdyliard aplikacji multimedialnych. Do wyboru do koloru. 

Strona HBO Go działa. Nie mam konta, nie sprawdzę. 

PLayer - strona działa, reklamy działają, zwiastuny działają, odcinek mi się nie ładuje. Nie wiem czy to wina przeglądarki (Edge) czy darmowego usera i naciągania na oglądanie reklam w kółko (podobnie miałem na TV Samsung'a).

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, mastahkillah77 napisał:

Mam problem z forza horizon 3, nie mogę wystawić samochodów na sprzedaż, miał ktoś podobnie? Wszystko inne działał, kupowanie na aukcjach i online.

Dzięki za każdą radę

 

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

Paniczu , znajdź inny temat, np. dotyczący WŁAŚNIE FH3...

 

Tak trudno kliknąć....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
O 3.07.2017 o 22:57, SephiroT napisał:

działa to na polskim HBO go? ktoś próbował?

 

bo bym netflixa skasował i wziął sobie to HBO na jakiś czas

 

w linku żadnej opcji zainstaluj też nie widzę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu masz apke Hbo Go US, a w polskiej logujesz się danymi operatora kablowego, wiec wątpie że to chulnie

 

Na przeglądarce konsoli też nie zadziała, bo nie ma wtyczki

 

Ale jak komuś zadziała niech da znać :thumbsup:

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i paczta panicze :24_stuck_out_tongue:

 

 

Zacnie, zacnie.... I już jakieś plotki krążą o wsparciu sterów USB !!!!! (m.in. Sony Headset :D)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak wyglada kwestia regionalizacji na X? Gry, dodatki itp, a przede wszystkim kwestia sklepu? Czy trzeba mieć różne konta dla np. US i EU? Czy musi być karta podpięta i czy np dla US może to być polska kedytowka?

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, CePeeN napisał:

A jak wyglada kwestia regionalizacji na X? Gry, dodatki itp, a przede wszystkim kwestia sklepu? Czy trzeba mieć różne konta dla np. US i EU? Czy musi być karta podpięta i czy np dla US może to być polska kedytowka?

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

Wyczuwam tutaj początkującą cebulą.... Zacną drogę chcesz obrać młody padawanie, lecz wiele jeszcze nauki przed Tobą....

 

Generalnie jedziesz na JEDNYM koncie, nie musisz zakładać innych... Czasem idzie karta a jak nie idzie to kupujesz zdrapki wtedy (np. na G2A)... Ja tam kupuję gdzie taniej po prostu :24_stuck_out_tongue:

 

Tu masz porównywarkę: http://xbox-store-checker.com/en/ klepiesz tytuł i wyskakują ceny w różnych sklepach no iiiiii..... Kupujesz gdzie taniej :24_stuck_out_tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie No od początku pisałem ze jestem zainteresowany Xbox x, tylko poczekam na premierę i to jak się będzie rzeczywiście sprawował. Czyli jeśli chce kupować w USA to po prostu zmieniam region w konsoli?

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, CePeeN napisał:

Nie No od początku pisałem ze jestem zainteresowany Xbox x, tylko poczekam na premierę i to jak się będzie rzeczywiście sprawował. Czyli jeśli chce kupować w USA to po prostu zmieniam region w konsoli?

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Tak. Po co Ci Xbox X? Masz tv z 4K?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam, a pro mam. Chce X bo nie chce grać w 720p. I tak będę grał na nim głównie w Forze i może gearsy nowe sprawdzę i halo. Chyba ze multiplatformy będą chodzić lepiej niż na pro to wtedy się zastanowię nad opcja proponowana przez Magellana czyli multi na X exy na Pro.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Frost Prime napisał:

Tak. Po co Ci Xbox X? Masz tv z 4K?

A od kiedy telewizor UHD jest wymagany do tej konsoli?

Sam nie mam TV UHD i nie wiem kiedy kupię.

Wystarczy mi downsampling do 1080p i wzrost mocy.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, CePeeN napisał:

Nie mam, a pro mam. Chce X bo nie chce grać w 720p. I tak będę grał na nim głównie w Forze i może gearsy nowe sprawdzę i halo. Chyba ze multiplatformy będą chodzić lepiej niż na pro to wtedy się zastanowię nad opcja proponowana przez Magellana czyli multi na X exy na Pro.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

Ja w ten kierunek będę uderzał włąśnie, czy;i multiplatformy na XboxOne... Już teraz jak chcę coś kupić to biorę na Xbox... A PS4 zostanie do gier typu Persona 5 :24_stuck_out_tongue: (+ TLoU, Uncharted)

1 minutę temu, SephiroT napisał:

A od kiedy telewizor UHD jest wymagany do tej konsoli?

Sam nie mam TV UHD i nie wiem kiedy kupię.

Wystarczy mi downsampling do 1080p i wzrost mocy.

 

TRUE, wzrost mocy dla mnie to podstawa :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
24 minut temu, Frost Prime napisał:

Tak. Po co Ci Xbox X? Masz tv z 4K?

 

Ale co za roznica moze @CePeeN to fan nowych technologii i kupuje jak leci :) wolno mu. 

 

@CePeeN

Ja prywatnie poczekam, zobacze co XOX bedzie oferowal. Poki co jawi mi sie on jako mocniejsze PRO. 

Jako posiadacz wyswietlacza full hd, wiec wszystko zalezy jak devsi beda optymalizowac gry dajac np wybor: wyzsza rozdzialka i downscaling (30fps), Full HD full efekty, Full HD prawie full effecty ale za to lock na 60fps. 

 

W tym wszystkim nieco zmartwila mnie wypowiedz Phila Spencera - cos w stylu grafa >>>> nizli 60fps... 

 

Posiadanie wiecej niz jednej platformy jest prawie zawsze zaleta. 

Jedyna wada ktora widze to wycigi i fakt ze przy 2 konsolach trzeba miec 2 bazy do kierownicy. 

 

Edytowane przez MagEllan
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak ja tez poczekam, ale widzę potencjał (po tym co kiedyś DF pokazało na połatanych na szybko grach) ważne żeby devsi się popisali albo żeby MS zrobił to co Sony na razie nie chce zrobić, czyli wprowadził rzeczy typu supersampling do API. Dzięki temu devsi mieli by mniej roboty i może by ich zachęciło do pracy. Akurat dla mnie grafika >>> 60fps (zależy tez w czym, wyścigi i fps to jednak 60fps)

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, CePeeN napisał:

Akurat dla mnie grafika >>> 60fps (zależy tez w czym, wyścigi i fps to jednak 60fps)

 

Pobawilem sie troche na PC z ustawieniami, dla uproszczenia ograniczmy sie tylko do jednej rozdzialki (full HD).

Masa gier jak point&click, czy inne pomniejsze - zupelnie nie potrzebuje 60fps ale tutaj tez grafika zazwyczaj to cos recznie rysowanego i nie ma tam uber efektow.

W grach nazwijmy to ogolnie akcji - znow wiele zalezy od samych opcji graficznych. 

Mafia 3 (optymalizacja ktora mocno lezy) - ma naprawde dosc subtelne roznice miedzy low a high (DF twierdzi ze konsole maja glownie low sporadycznie mid). W tym wypadku wybralem grafe bo gra u mnie i tak low dzialala w okolicach 40fps. A tak ustawienia z wyjatkiem AA wymaksowane (plus max FOV 90 ktory domyslnie jest ustawiony na 64) i stabilne 30fps. Zaznaczam bazuje to tylko na demie.

Mad Max (dla odmiany dobrze zoptymalizowana pod PC gra) - tutaj zjechalem z paroma ustawieniami (SSAO, AA) zeby miec 60fps i powornujac do  wszystkiego wymaksowanego, roznica byla dosc kosmetyczna, a mniej stabilny frame rate bardziej dawal sie we znaki. Ciekawostka gry wydawane przez SqrEnix maja wysoce bogate ustawienia rozdzialki - od 320x240 :) Ciekaw jestem ilu graczy zeby miec plynnosc na starszyc PC gra w formacie znaczka pocztowego :1_grinning:

Forza Horizon 3 - pogralem na odblokowanym ale tutaj niestety skaczacy frame rate niczym zaba ze wscieklizna negatywnie wplywal na doswiadczenie wiec wybralem stale 30fps (choc porownujac do momentow gdzie gra trzymala prawie stale 60fps jest no slabiej co tu duzo mowic). 

 

Tak wiec ja celuje w plynnosc, ale nie za wszelka cene. Obnizenie rozdzialki ponizej natywnej (1080p --> 900p) traktuje jako ostatecznosc. 

 

Rozumiem ze mozesz celowac w grafike, ale moje doswiadczenie (oparte o wiecej nizli wymienione tytuly) pokazuje ze o ile tylko faktycznie gra nie jest ostro wykastrowana graficznie (tutaj za przyklad wez dowolna gre z ery PS3 - cokolwiek od codemasters, czy nfs shift - ktore na PC w 720p ale max detalach wygladaja duzo lepiej) to wole zejsc z ultra do very high a nawet high i miec plynna gre. Jesli opcje graifczne sa znaczace - znaczy naprawde wiele zmieniaja - to wybiore grafe kosztem FPS ale to glownie w wypadku kiedy 60fps osiagalne jest na low, a grajac na medium/high moge miec stabilne 30fps. Ale to tylko moje obserwacje. 

 

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie ideałem byłaby możliwość wyboru (niekoniecznie jakaś bardzo rozbudowana) pomiędzy 4K (jak ktoś koniecznie musi) z FPS na jakie pozwoli sprzęt i np 1440p zsamplowane do 1080p na full detalach i 60fps. Po cichu liczę ze właśnie X pozwoli na takie granie, to dość mocny sprzęt jak za te pieniądze.
Np. Taki BF1 tak hula i to jest płynna gra z wysokimi detalami i przyjemnym wygładzeniem krawędzi.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, CePeeN napisał:

Dla mnie ideałem byłaby możliwość wyboru (niekoniecznie jakaś bardzo rozbudowana) pomiędzy 4K (jak ktoś koniecznie musi) z FPS na jakie pozwoli sprzęt i np 1440p zsamplowane do 1080p na full detalach i 60fps. Po cichu liczę ze właśnie X pozwoli na takie granie, to dość mocny sprzęt jak za te pieniądze.
Np. Taki BF1 tak hula i to jest płynna gra z wysokimi detalami i przyjemnym wygładzeniem krawędzi.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

A to sie zgadzamy - pare opcji do wyboru i tyle. 

Jesli gra od startu celuje w 60fps (np pCARS2 czy wlasnie BF1) to wiadomo ze opcje powinny to uwzgledniac (mniej predefiniowanych konfigow do wyboru)

Jesli gra moze zystac graficznie w 30fps to wiecej opcji do wyboru w kombinacjach rozdzialka + efekty dla 30fps i rozdzialka + efekty dla 60fps. (max 4 opcje)

 

Nic wiecej mi do szczescia nie jest potrzebne.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś kupuje Destiny na xa? Xbox przeszedł na moja główna konsole i wolałbym pograć na nim niż na ps4 ale problem jest ten ze nie mam znajomych do gry i tez ciężko znaleść kogoś bo baza graczy mniejsza jednak 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Banan91PL napisał:

Ktoś kupuje Destiny na xa? Xbox przeszedł na moja główna konsole i wolałbym pograć na nim niż na ps4 ale problem jest ten ze nie mam znajomych do gry i tez ciężko znaleść kogoś bo baza graczy mniejsza jednak 

Ja, Digi, a ja dodatkowo mam całą paczkę z onlinecenter i Destiny Polska (Xbox) do grania. ;) 

Jak @DigitalMan_PL będzie zapierdzielał z levelem i equipem to się nawet może na raidy z nami załapie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, SephiroT napisał:

Ja, Digi, a ja dodatkowo mam całą paczkę z onlinecenter i Destiny Polska (Xbox) do grania. ;) 

Jak @DigitalMan_PL będzie zapierdzielał z levelem i equipem to się nawet może na raidy z nami załapie. 

O to fajnie to mogę liczyć na jakiś co op ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
50 minut temu, Banan91PL napisał:

O to fajnie to mogę liczyć na jakiś co op ?

 

@Banan91PL moja konsola główna to było PS4, teraz się przesiadam i mam ten sam problem co ty... ale powoli będzie się zbierać ludzi do wspólnej gry :24_stuck_out_tongue:

 

BTW: Masz mnie w znajomych o ile pamiętam, więc jak coś oni byndom lvl wbijać, grindy robić, a my nooby będziemy razem w ślimaczym tempie grać :24_stuck_out_tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×