Skocz do zawartości
PiPoL

Dyskusja Ogólna - XO

Rekomendowane odpowiedzi

Przed chwilą, DigitalMan_PL napisał:

 

@Banan91PL moja konsola główna to było PS4, teraz się przesiadam i mam ten sam problem co ty... ale powoli będzie się zbierać ludzi do wspólnej gry :24_stuck_out_tongue:

 

BTW: Masz mnie w znajomych o ile pamiętam, więc jak coś oni byndom lvl wbijać, grindy robić, a my nooby będziemy razem w ślimaczym tempie grać :24_stuck_out_tongue:

No i pięknie trochę tez po grupach popisałem i pare osób mam wiec 6stego bądź gotów na co op, masz cyfrowy preorder? 

 

Ja to samo ps4 tylko włączam do filmów z cda jakoś na xie serio gra się lepiej no i ea acces i game pass w ogóle multum wszystkiego za grosze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Banan91PL napisał:

No i pięknie trochę tez po grupach popisałem i pare osób mam wiec 6stego bądź gotów na co op, masz cyfrowy preorder? 

 

Ja to samo ps4 tylko włączam do filmów z cda jakoś na xie serio gra się lepiej no i ea acces i game pass w ogóle multum wszystkiego za grosze.

 

Ja już teraz PS4 odpalam tylko dla 1 gry, tak jednej! PERSONA 5...

 

Już nawet U4, czy TLoU mnie nie cieszy :24_stuck_out_tongue:

 

Jeszcze tylko w EAA dadzą BF1 i już PS4 dziękuję :24_stuck_out_tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 godzin temu, DigitalMan_PL napisał:

 

Ja już teraz PS4 odpalam tylko dla 1 gry, tak jednej! PERSONA 5...

 

Już nawet U4, czy TLoU mnie nie cieszy :24_stuck_out_tongue:

 

Jeszcze tylko w EAA dadzą BF1 i już PS4 dziękuję :24_stuck_out_tongue:

No właśnie tak samo myśle jak ty ale ps4 zostawię dla God of wara i w przyszłości dla spider mana days gone i tlou2 reszta exow mnie nie interesuje

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak tak, później się okaże że nie ma czasu na jedną konsolę a co dopiero na dwie.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, SephiroT napisał:

Tak tak, później się okaże że nie ma czasu na jedną konsolę a co dopiero na dwie.

 

Jestem jedną z ofiar małej ilości czasu i dwóch konsol. Równo rok temu stanąłem przed tym trudnym wyborem. Zastanowiłem się na czym mi najbardziej zależy. Stabilność usług, szybkość przesyłu danych, jakość wykonania, szacunek do klienta, tanie usługi gwarantujące dostęp do sporej ilości gier. Po 30 sekundach PlayStation było już na OLX. 

  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, SephiroT napisał:

Tak tak, później się okaże że nie ma czasu na jedną konsolę a co dopiero na dwie.

 

Wszystko zalezy od podejscia.

Mozna np tak:

Majac wiele platform warto zamiast skupiac sie na tym "ktore pudelko dzis odpale".

Skupic sie na tym w co chce zagrac - wybrac tytul a potem odpalic to "pudelko" na ktore owy tytul kupilismy. 

:)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 
Wszystko zalezy od podejscia.
Mozna np tak:
Majac wiele platform warto zamiast skupiac sie na tym "ktore pudelko dzis odpale".
Skupic sie na tym w co chce zagrac - wybrac tytul a potem odpalic to "pudelko" na ktore owy tytul kupilismy. 

 

Dokładnie, konsola to tylko narzędzie do odpalenia gry.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czekajcie wszyscy na mesjasza gejmingu: XboOne X, a nie jak zwierzęta się upodlacie grając na PS4, pfyyyy....

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czekajcie wszyscy na mesjasza gejmingu: XboOne X, a nie jak zwierzęta się upodlacie grając na PS4, pfyyyy....
 

No ba, tyle ze na ps4 w tym momencie mam więcej gier kupionych niż wszystkich które mnie interesują na mesjaszu gamingu.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, CePeeN napisał:


No ba, tyle ze na ps4 w tym momencie mam więcej gier kupionych niż wszystkich które mnie interesują na mesjaszu gamingu.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

Spokojnie nadrobisz... :24_stuck_out_tongue: polecam:

 

http://xbox-store-checker.com/

 

I zaraz nadrobisz zaległości, w cebula cenach :24_stuck_out_tongue: na dodatek :1_grinning:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za namiar. Chodziło mi o to ze poza seria gearsow, halo i forzami to może jeszcze sunset overdrive interesuje :) ale będę kminil jak już kupię.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dnia 9.08.2017 o 17:02, CePeeN napisał:

Dzięki za namiar. Chodziło mi o to ze poza seria gearsow, halo i forzami to może jeszcze sunset overdrive interesuje :) ale będę kminil jak już kupię.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

Mistrzu, X'a kupujesz? I dobrze, co zagrasz to nikt ci nie odbierze. Polecam choć z dwa miesiące poobcować i właśnie nadrobić exy, Halo MCC (kolorowe gluty są fajniejsze w graniu niż to z filmików wynika), soczyste Gearsy, jakąś forzę odpalić. Potem można pogonić do żyda, to nie jest więź małżeńska. W poprzedniej gen tak z x360 zrobiłem, na miesiąc kupiłem by spróbować, w tej gen ps vitę (ale to fajny kawał hardware'u! - tylko biblioteka gier kiepska).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej hej...

Pobrałem BF1 z EAA... Odpalam i i w menu głównym mam taki monit o koncie premium? Ktoś coś wie itp? (co to funkcja wspoldzielonego konta premium to wiem), skąd mi się wzięła nie wiem :24_stuck_out_tongue: nie zapraszałem żadnego z kolegów do gry, ani nikt mnie nie zapraszał, żadne konto na konsoli nie ma BF1 Premium... więc co??

 

(pytam bo w Afryce premium za nie co ponad 100zł to bym kupił :P, ale skoro mam to po co ;))

 

20729629_1506718226049736_85428505240871

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy da się jakoś na xboxie wyłączyć ta opcje proponowanych znajomych?


Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dnia 8/11/2017 o 14:05, gracz_ napisał:

 

Mistrzu, X'a kupujesz? I dobrze, co zagrasz to nikt ci nie odbierze. Polecam choć z dwa miesiące poobcować i właśnie nadrobić exy, Halo MCC (kolorowe gluty są fajniejsze w graniu niż to z filmików wynika), soczyste Gearsy, jakąś forzę odpalić. Potem można pogonić do żyda, to nie jest więź małżeńska. W poprzedniej gen tak z x360 zrobiłem, na miesiąc kupiłem by spróbować, w tej gen ps vitę (ale to fajny kawał hardware'u! - tylko biblioteka gier kiepska).

No tak kupuje, prawdopodobnie :1_grinning: czekam na premiere X'a bo moze przejde z multiplatformami na X'a. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem z PS4 amator przejść na Pro ale chyba poczekam na premierę nowego Xboxa. Szkoda mi mojej cyfrowej kolekcji gier na PS4 ale myślę, że do czasu premiery PS5 warto spróbować czegoś nowego... Czas pokaże czy się skuszę ale coraz bardziej doceniam usługi online zielonej konsoli.

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pro już mam wiec mimo ekranu 1080p, nie chciałbym się cofać do czasów 900p.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja piszę o nowym Xbox a tam na pewno nie będzie 900p

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja miałem z PS4 amator przejść na Pro ale chyba poczekam na premierę nowego Xboxa. Szkoda mi mojej cyfrowej kolekcji gier na PS4 ale myślę, że do czasu premiery PS5 warto spróbować czegoś nowego... Czas pokaże czy się skuszę ale coraz bardziej doceniam usługi online zielonej konsoli.

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka



Mi też było szkoda.
Czas przeszły dokonany.
Nie żałuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem na etapie przesiadania i fakt szkoda mi cały czas, ale powoli coraz mniej :) Na osłonę mam mega cebulę + EAAccess + Gold :)

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no starą playjkę bym zostawił sobie ale zwłaszcza do exów. Zobaczymy co z tego wyniknie bo premiera nowego Xboxa dopiero w listopadzie

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oooo to za swoje wziałbym tyle, że wystarczyłoby na ... hmmm pewnie połowę Xboxa X...ale w życiu bym nie sprzedał. Najlepiej mieć obie konsole bo co za lamusy grają na PC? Pfff...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie nie wiem czemu miałbym się pozbywać ps4 :) jak już pisał magellan raz zagram w personę innym razem w forze. To sobie stoi i jeść nie wola.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×