Skocz do zawartości
PiPoL

Dyskusja Ogólna - XO

Rekomendowane odpowiedzi

Ale coś ty się uparł na sprzedawanie ps4, NIKT TU nie mówił o sprzedawaniu Ja dalej mam ps4, sporo osób na forumku się przesiada (już przesiadlo) ale konsole ps4 zostawia, bo to najlepsze wyjście :)

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się na nic nie uparłem. O sprzedawaniu kont piszecie, żalu itp to może zle założyłem ze się pozbyliscie ps4.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, Frost Prime napisał:

Oooo to za swoje wziałbym tyle, że wystarczyłoby na ... hmmm pewnie połowę Xboxa X...ale w życiu bym nie sprzedał. Najlepiej mieć obie konsole bo co za lamusy grają na PC? Pfff...

O panie Zaraz PCMR zrobi Tobie z pupy jesien sredniowiecza :1_grinning::1_grinning: 

 

Najlepiej to miec wszystkie mozliwe platformy. Ale wiadomo jak trzeba wybierac to uwazam ze kombo (XO + PS lub PS+PC) to rozsadne polaczenie.... 

Jesli ktos ma srednie wymagania to przecietny PC (stosunkowo dobry lapciak) pociagnie troche gier... 

Ba majac padake 5 letniego lapka z GT630M moge odpalic Mad Maxa w jakosci nieco lepszej nizli na PS3 :24_stuck_out_tongue: - ze juz o smiesznej cenie tej produkcji (ok. 15pln na promkach)  nie bede nawet wspominal.

 

Powtorze sie nie skrzynka a gry decyduja co odpale. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja gdybym miał sprzedać swoje konto to spokojnie kupiłbym dwa premierowe Xbox i jeszcze kasa w portfelu by została. Do tego PlayStation, kierownica, słuchawki. Serio cały zestaw to chyba z 7 koła wart ale nie ma szans bym pozbywał się tego wszystkiego.
Nie kupowałem nigdy Xbox ale korci mnie ten Scorpio czy jak on będzie się zwał. Myślę, że PS4 będzie tylko do exow a Xbox do calej reszty. Mam tylko nadzieję, że liczba graczy na zielonej platformie jest na tyle duża, że komfortowo można grać w gry multiplayer

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Kolos28 napisał:

Ja gdybym miał sprzedać swoje konto to spokojnie kupiłbym dwa premierowe Xbox i jeszcze kasa w portfelu by została. Do tego PlayStation, kierownica, słuchawki. Serio cały zestaw to chyba z 7 koła wart ale nie ma szans bym pozbywał się tego wszystkiego.
Nie kupowałem nigdy Xbox ale korci mnie ten Scorpio czy jak on będzie się zwał. Myślę, że PS4 będzie tylko do exow a Xbox do calej reszty. Mam tylko nadzieję, że liczba graczy na zielonej platformie jest na tyle duża, że komfortowo można grać w gry multiplayer emoji4.png

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka
 

 

No to Sony wyprało Tobie "musk" ;) A serio mała baza graczy??? STary co ty bredzisz!! (bez obrazy, dosadnie piszę jak jest :P)

 

Ja też podążam właśnie tą drogą czyli biorę XboxOne X i wszystkie multiplatformy na X biere :1_grinning: A PS4 się będzie kurzyła i czekała na gry pokroju Persona 5 :24_stuck_out_tongue:

Swoją drogą na XboxOne cebula faktycznie osiąga wyższy lvl :1_grinning: , wiadomo to nie PC, ale też można GRUBO cebulić...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Kolos28

No wlasnie jedyny problem to kiera. 

Nie bardzo bedzie mi sie chcialo deuga kupowac pod XO i to troche boli. 

Fakt ze gry 'only on PS' do ktorych mozna kierownice podpiac to prawie nic w porownaniu do XO + multiplatformy. 

 

Co do multika to moze 10% mojego grania. Wiec mnie tylko interesuje zeby wszystko dzialalo i nic wiecej. 

 

Do wszystkich planujacych przesiadke lub dorzucenie jako kolejnego sprzetu - nieco inna filozofia i przestawienie sie i ogarniecie moze zajac troche czasu. 

Przynajmniej u mnie tak bylo.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, MagEllan napisał:

Do wszystkich planujacych przesiadke lub dorzucenie jako kolejnego sprzetu - nieco inna filozofia i przestawienie sie i ogarniecie moze zajac troche czasu. 

Przynajmniej u mnie tak bylo.

 

 

He? Ty @MagEllan masz XboxOne? coś przegapiłem?  Bo z wpisu wynika, że masz :24_stuck_out_tongue: (a czekaj czekaj, nie pytałem ciebie kiedyś o gamertag? jasne!)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, MagEllan napisał:

@Kolos28

No wlasnie jedyny problem to kiera. 

Nie bardzo bedzie mi sie chcialo deuga kupowac pod XO i to troche boli. 

 

 

Wystarczy bazę zmienić pod X i PC a ten szrot PS4 puścić jakiemuś szczęśliwcowi :ziobro:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, DigitalMan_PL napisał:

 

He? Ty @MagEllan masz XboxOne? coś przegapiłem?  Bo z wpisu wynika, że masz :24_stuck_out_tongue: (a czekaj czekaj, nie pytałem ciebie kiedyś o gamertag? jasne!)

Czas przeszly :)

mialem. 

 

Sprobowalem, sprawdzilem ze FH3 smiga na moim lapku w max i 30fps stwierdzilem ze poczekam na XOX i pogonilem slim. 

 

1 minutę temu, toreso napisał:

 

Wystarczy bazę zmienić pod X i PC a ten szrot PS4 puścić jakiemuś szczęśliwcowi :ziobro:

Jestem tego swiadom... ale jakos tkwie w mentalnej newoli (PS) i wyrwanie sie z niej moze byc bolesne :)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cóż dobrze ujęte, "w mentalnej niewoli" bo Wy wszyscy tak WY! Więzicie siebie samych na własne życzenie a to zastanie, czy obawa przed zmianami was trzyma... Otwórzcie oczy i kupujta Xboxy

 

Ja jestem w trakcie przesiadki i trochę sentyment trzymał i żal jakiś ale już teraz rozumiem że do grania w gry (w większości są to multiplatformy przeca) XboxOne X będzie najlepszą alternatywą (wykreslamy z tej rozmowy PCMR bo mówimy o konsolach, a rady kupta PC można sobie w zad włożyć...) Jeżeli ktoś może sobie pozwolić na zostawienie ps4 to polecam bo jest to najbardziej uniwersalny ruch, czyli ps4 że swoim zamkniętym światem i XboxOne X od M$ jako platforma do giercowania (widać trend że spora część gier która jest na PC, już jest lub będzie dostępna właśnie TYLKO na XboxOne a nie na PS4)...

 

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PS4 warto zostawić chociażby dla exów. Ja mam zamiar sprzedać one s, dorzucić tysiaka i też zainwestować w one x.

Sam gram na PS4, XBOX One S i stwierdzam, że polityka M$ jest o wiele bardziej korzystna dla gracza. A Sony? Wystarcza zwykła wersja i niech się kurzy czekając na kolejnego exa. Za XBOXem obecnie przemawia ea access, goldy, wsteczna kompatybilnosc, pady a nawet i ceny.

Pytanie tylko... do kiedy będzie trwała dobra passa Microsoftu jeżeli chodzi o różne usługi, promocje etc. Obecnie im zależy aby się odbić, oby tak zostało, ale historia ma to do siebie, że lubi zataczać koło.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zatoczy koło to ze smutkiem i sentymentami znowu będziemy się przesiadac ale tym razem na PS6 czy 7 czy hooy wie co tam wydlubio

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Największym problemem Microsoft jest brak nowych poważnych exow ale do multiplatform to Xbox X będzie o wiele lepszym wyborem niż pakowanie się z PS4 na PS4 Pro

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dane do logowania na swoje konto dałem kumplowi. Tyle gier co ja nakupowałem na PS4 i nigdy nie ograłem to aż żal spuszczać w kiblu, to przynajmniej on miał trochę frajdy. 

 

Taki już jestem, dobry człowiek. 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie a moglibyście podać linki do gier w cenach promocyjnych i darmowych, które zapewnią Xbox live, gold itp.

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
56 minut temu, Kolos28 napisał:

Panowie a moglibyście podać linki do gier w cenach promocyjnych i darmowych, które zapewnią Xbox live, gold itp.

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka
 

 

Łapaj synuś ;) Abo EAAccess za 80 zł na ROK! tak na rok!

http://www.xbox.com/pl-PL/entertainment/xbox-one/live-apps/ea-access

 

Tu masz GOLD (abo za ok. 168 - 180zł na rok)

 

http://www.xbox.com/pl-PL/live/games-with-gold

 

+ tu masz porównywarkę cenową gier w różnych regonach (różne regiony majo różne ceny :24_stuck_out_tongue: więc kupujesz tam gdzie taniej i tak zamiast wydawać 460 zł!! na full pakiet Destiny 2 z Season passem, dałem 160 :24_stuck_out_tongue:)

www.xbox-store-checker.com/en/

Edytowane przez DigitalMan_PL
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak to jest z kupowaniem w innych regionach? Wystarczy, że doładuje sobie konto np. 100 zł, wejdę w link w kraju gdzie jest taniej, kupię grę w obcej walucie, która się przewalutuje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja na odwrót, nadal zostaje przy ps4 bo po 1) mam dużo znajomych online których znam osobiście i gram od kilku lat 2) ogrywam większość exów od Sony bo lubię. Od miesiąca stałem sie również posiadaczem x1s na którym ogrywam exy oraz czekam na player unknows battleground (które ponoć wyjdzie tez na Ps4 w późniejszym terminie). Posiadanie dwóch konsol to najlepsze rozwiązanie :)

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A jak to jest z kupowaniem w innych regionach? Wystarczy, że doładuje sobie konto np. 100 zł, wejdę w link w kraju gdzie jest taniej, kupię grę w obcej walucie, która się przewalutuje?

W danym regionie płacisz daną walutą którą musisz albo doładować zdrapką albo kartą płatniczą jeżeli się da.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2017 o 11:48, Kolos28 napisał:

Największym problemem Microsoft jest brak nowych poważnych exow ale do multiplatform to Xbox X będzie o wiele lepszym wyborem niż pakowanie się z PS4 na PS4 Pro emoji3.png

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka
 

 

Sony też pozamykało fajne studia (evolution, liverpool), i studia wewnętrzne zwolniły z tempem wypluwania exów, ale różnica jest taka, że microsoft daje ciała z załatwianiem portów gier od developerów 3rd party - ot chociażby Ni-Oh, czy Nier Automata, przecież jakby MS ładnie poprosił (i dorzucił nieco kasy) to pojawiłyby te gry na X, a taki dziura się robi w portfolio łoniaka. Taka sama sytuacja była z indykami na początku gen. gdzie przysnęli i sporo fajnych gier umknęło (np. Transistor).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
59 minut temu, pablos_PRO napisał:

Za ogladanie konfy jutro na mixerze znowu będą dawali jakieś gratisy

 

Ehhhh zacna cebulka milordzie :1_grinning:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×