Skocz do zawartości
PiPoL

Dyskusja Ogólna - XO

Rekomendowane odpowiedzi



sie odezwali....
ja uzywam akumulatorkow paluszkow i jestem zadowolony zawsze 2 pary naladowane  


Ty zawsze wszystko na serio

Ja mam zawsze wibracje wyłączone to u mnie ten czas (co u Ciebie) średnio x2...

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja tez mam paluszki eneloopy ale jeszcze ich nie wymieniałem, 4szt. Wiec jedna para zawsze w zapasie


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tronici z Lidla też dajo radę.

 

Ja też darłem łacha z pada na baterie ale teraz z perspektywy czasu uważam to za rewelacyjne rozwiązanie.

Nie jesteśmy przykuci ani do kabla i jak baterie zaczną zdychać na dobre to wymieniamy baterie a nie całego pada ;) 

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a no właśnie jak z tym wsparciem dla myszki i klawiatury? Już coś się wyjaśniło jak to bedzie wyglądać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chodzi mi bardziej o nieuczciwą przewagę w grach multiplayer. Jak rozwiążą tą kwestie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale przecież to pedalstwo się szerzy również na ps4. Te parowy i tak wybiorą myszkę bez względu na posiadana konsole.

 

I nie rozwiążą nieuczciwej przewagi bo niby jak ?

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
" userid="8865"] chodzi mi bardziej o nieuczciwą przewagę w grach multiplayer. Jak rozwiążą tą kwestie.
Myślałem że pytasz o oficjalne wsparcie.
Ale przecież to pedalstwo się szerzy również na ps4. Te parowy i tak wybiorą myszkę bez względu na posiadana konsole.
 
I nie rozwiążą nieuczciwej przewagi bo niby jak ?
 
Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
 
Nie rozwiążą bo te urządzenia podszywają się pod pada.
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z tego co wiem to te urządzenia wskazujace na ps4 raczej nie przypominają myszki w działaniu bo tam jest konwersja sterowania z pada wraz z akceleracją itp. i wcale nie jest tak kolorowo. Wydaje mi sie że twórcy gier na X mogą pojść krok dalej jeśli MS umożliwi implementacje konfiguracji znanej z PC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poproszę o polecenie dobrych akumulatorków do pro pada do Xboxa. Zmęczyło mnie bieganie do kiosku po baterie. 

 

W ogóle ciekawa sprawa, że grałem od wtorku do niedzieli, około 14 godzin i już mi zaczęło wszystko płakać, że baterie są bliskie wyczerpania :notsure: 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
" userid="8865"] z tego co wiem to te urządzenia wskazujace na ps4 raczej nie przypominają myszki w działaniu bo tam jest konwersja sterowania z pada wraz z akceleracją itp. i wcale nie jest tak kolorowo. Wydaje mi sie że twórcy gier na X mogą pojść krok dalej jeśli MS umożliwi implementacje konfiguracji znanej z PC
Dokładnie tak.
Gry są pisane pod sterowanie padem i nie masz translacji ruchów 1:1
Martwa strefa itp. ...jest dużo zabawy z konfiguracją żeby choć trochę przypominało to myszkę.
Poproszę o polecenie dobrych akumulatorków do pro pada do Xboxa. Zmęczyło mnie bieganie do kiosku po baterie. 
 
W ogóle ciekawa sprawa, że grałem od wtorku do niedzieli, około 14 godzin i już mi zaczęło wszystko płakać, że baterie są bliskie wyczerpania :notsure: 
Eneloop białe podobno najlepsze.
Ja tam używam Tronic'ów z Lidla i nie narzekam.
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem tego oburzenia z powodu możliwości ewentualnego wsparcia dla myszki i klawiatury. Skoro będzie to oficjalnie wspierane to dlaczego nieuczciwa przewaga? Jak mi ktoś podaje zupę w restauracji i obok serwetki leży widelec i łyżka to jem łyżką :pazura:

 

11 minut temu, Grecky napisał:

Poproszę o polecenie dobrych akumulatorków do pro pada do Xboxa. Zmęczyło mnie bieganie do kiosku po baterie. 

 

W ogóle ciekawa sprawa, że grałem od wtorku do niedzieli, około 14 godzin i już mi zaczęło wszystko płakać, że baterie są bliskie wyczerpania :notsure: 

 

Z drogimi aku jest jak z kablami HDMI po 200 zł. No są i ludzie to kupują, tylko po co? Każdy aku z czasem straci skuteczność, jeden szybciej drugi nieco później.

 

Tylko bateryjki. Kupuję hurtowo i nie muszę biegać do kiosku :smart:

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Geble napisał:

Nie rozumiem tego oburzenia z powodu możliwości ewentualnego wsparcia dla myszki i klawiatury. Skoro będzie to oficjalnie wspierane to dlaczego nieuczciwa przewaga? Jak mi ktoś podaje zupę w restauracji i obok serwetki leży widelec i łyżka to jem łyżką :pazura:


chodzi o to że granie w strzelanki sieciowe na padzie może stracić sens jeśli np. nie bedzie odzielnych serwerów. Zakładam że nie każdy xbot z radością sięgnie po myszke. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo trzeba ja jeszce dodatkowo kupić .

 

Serwery dedykowane nic nie dadzą przecież bo i tak gracze z myszkami wejdą na serwery gdzie się gra na padach - przecież nie kupili tego aby grać jak równy z równym .

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś ma smutne życie i za cel obrał sobie jedynie bycie najlepszym na serwerze w nie do końca uczciwy sposób, to już problem jego ciasnej stulejki. Na szczęście wszystko można zoperować. Ja zawsze traktowałem gry jako sposób na odstresowanie i nawet jak dostawałem w multi to miałem to gdzieś. Jedynie przy bossach z serii Soulsborne leciały soczyste kuhwy :awesome:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
" userid="8865"]
chodzi o to że granie w strzelanki sieciowe na padzie może stracić sens jeśli np. nie bedzie odzielnych serwerów. Zakładam że nie każdy xbot z radością sięgnie po myszke. 
Nie straci. Nie martw się.
Bardziej bym się bał laggerów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie rozumiem tego oburzenia z powodu możliwości ewentualnego wsparcia dla myszki i klawiatury. Skoro będzie to oficjalnie wspierane to dlaczego nieuczciwa przewaga? Jak mi ktoś podaje zupę w restauracji i obok serwetki leży widelec i łyżka to jem łyżką :pazura:
 
 
Z drogimi aku jest jak z kablami HDMI po 200 zł. No są i ludzie to kupują, tylko po co? Każdy aku z czasem straci skuteczność, jeden szybciej drugi nieco później.
 
Tylko bateryjki. Kupuję hurtowo i nie muszę biegać do kiosku :smart:
 


Eneloopy wcale nie są drogie. Kupowanie zwykłych baterii ma średni sens.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będziesz Pan zadowolony. Eneloopy zasilają mi prawie wszystko w domu, i złego słowa nie powiem.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bylo?

Cytuj

 

More than 80k Xbox One X consoles have now been sold in the UK, according to figures obtained by Eurogamer sister site GamesIndustry.biz.

PlayStation 4 Pro, meanwhile, managed 50k in its launch week, and only passed 80k after a month.

 

 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś może dlaczego na storze nie można płacić za gry ze wstecznej kompatybilności przy pomocy kart przedpłaconych?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...bo to jest sklep z Xbox 360 i są z nim jaja?

Sprawdź przez PC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×