Skocz do zawartości
PiPoL

Dyskusja Ogólna - XO

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 24.09.2020 o 18:58, SephiroT napisał:

Konto zakupowe jako domowe na konsoli A

 

Konto zakupowe zalogowane w tle na konsoli B

Konsola B musi by ć online (jak w przypadku PS'a).

W moim wypadku pewnie nie bedzie zakupowego tylko moje dzielone z bratem.

Wiec konto jako domowe u mnie, i zalogowane w tle u Brata.

I teraz czy w takim wypadku dzielony jest tez XGP ultimate?

(o ile braciak nie zrobi mnie w jajo i nie kupi PS5 :P )

Przez zalogowane w tle mamy na mysli po prostu dodac konto i nie ustawiac dla tego konta xboxa jako domowej konsoli?

 

milego grania!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, wszytko działa. Dodać konto, zalogować się na nie i nie wulogowując przełączyć na swoje.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy może orientujecie się , czy gra- w tym wypadku chodzi mi o NBA 2K21, oznaczona ze jest na platformę Xbox one i Xbox seria X , będzie taka sama jak wersja która jest oznaczona , ze jest tylko na xboxa serii X ? Ta druga opcja jest sporo droższa i zastanawiam się dlaczego . Czy na przykład różnica będzie w  grafice ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że forum umarło i zaglądają tu tylko niektórzy użytkownicy ale w tym przypadku to dobrze. Kupiłem XSX po tylu latach z Playstation i chcę zrealizować podobny projekt w jakim uczestniczyłem na PS3 i później PS4.Na razie post kieruję do starych użytkowników ,nie dopiero zalogowanych. W moim profilu z  PS można zobaczyć ilość i jakość gier ogranych przez cała generacje Playstation i gram dużo więc tak samo chciałbym żeby zostało na XSX a zależy mi na graniu w nowości, game passa mam ogrywam zaległości, poprzednią generacja praktycznie cała ograna na PS i oczywiście jak najtaniej i tego ten projekt dotyczy. Więc jakby ktoś był wstępnie zainteresowany to zapraszam na PW lub na X na chacie będzie się łatwiej dogadać gamertag S1udak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic dziwnego, że umiera skoro nawet nowych tematów nie można założyć, bo sypie błędami.

Wysłane z mojego SM-G960W przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×