Skocz do zawartości
PiPoL

Dyskusja Ogólna - XO

Rekomendowane odpowiedzi

Będą jakieś fajne exy jeszcze na xboxa? Co prawda mam przed sobą wszystkie do ogrania ale czy coś nowego będzie ? Na plejke będzie god of war the last of us 2 .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, Banan91PL napisał:

Będą jakieś fajne exy jeszcze na xboxa? Co prawda mam przed sobą wszystkie do ogrania ale czy coś nowego będzie ? Na plejke będzie god of war the last of us 2 .

Nope

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
29 minut temu, wili23 napisał:

Nope

Jak nie jak tak. Scalebound, Halo Wars 2, cuphead, crackdown 3, state of decay 2, phantom dust. O jakości się wypowiadał nie będę, ale taki troling jest niepoważny ;)

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeca wili23 to troll, troll, gej i Sonoklap...

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, DigitalMan_PL napisał:

Przeca wili23 to troll, troll, gej i Sonoklap...

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Nie podskakuj mój klonie...

negan.png?w=474

 

16 minut temu, zuba1899 napisał:

Jak nie jak tak. Scalebound, Halo Wars 2, cuphead, crackdown 3, state of decay 2, phantom dust. O jakości się wypowiadał nie będę, ale taki troling jest niepoważny ;)

Scalebound na 2017 nie wiadomo kiedy tak samo crackdown 3, a o reszcie się nie wypowiem.

Edytowane przez wili23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wracajac do wstecznej kompatybilnosci to dalej nie uwazam zeby to byl jakis przelomowy ficzer na konsoli. Owszem, uwazam ze konsole z natury powinny miec taka funkcje ale szczerze to jaki procent graczy i w jakim stopniu by z tego korzystal? Wydaje mi sie ze ta funkcja jest glownie skierowana do sentymentalnych pasjonatow i sprawdzalby sie glownie na poczatku generacji gdzie nie ma jeszcze duzej ilosci gier. Szczerze to nie narzekam na brak tytulow do ogrywania i mam kilka gier w ktorych singla nawet nie ruszylem i wydaje mi sie ze takich graczy jest sporo. Do tego dochodza gracze niedzielni i tacy ktorzy po przejsciu gry nie czuja potrzeby zeby grac w nia ponownie. Jesli chodzi o tytuly nie ograne na poprzedniej generacji to sie zgodze ze fajnie jest miec mozliwosc ogrania takiej produkcji no ale tak czy inyczej trzeba ja nabyc i wtedy nie wiem czy remaster nie bylby lepszym rozwiazaniem. Wezmy np takiego coda MW ktorego wielu graczy zachwalalo. Mysle ze wiekszosc z nich zdecydowalo by sie na remaster zamiast mozliwosci ogrania we wstecznej

Edytowane przez bany4KHDR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi się nawet wydaje że takich graczy nie jest sporo tylko większość nawet , tylko mówię co taką pojedyńczą jednostkę jak ja to interesuję skoro kilka perełek mogę ograć , i właśnie taki Skate jest dobrym przykładem . Od 5 lat nie powstalo nic lepszego w temacie , nie powstała kontynuacja , nie ma remastera , jest to jedyna opcja dosłownie jeżeli chodzi o gry video . Z niecierpliwośćią czekam na do'ączenie do bc Table Tennis niszczyciela kanapowego multi , od 10 lat (!) nie powstało nic lepszego w tym temacie , podobie jak Top Spin ktpry od wielu lat  nie może doczekać się kontynuacji . Ściągnąłem właśnie za free Lost Oddysey , dużo o tej gierce słyszałem ale wyedy było od zaj.. tych jrpg , dziś tak mi tęskno do jakiejś "turówki" że ogrywam ff8 na vicie i aż sie serce raduje że to za darmo dali .

 

 

Jak mówie jestem świadom że jestem wmniejszości która się jara tym emu , ale naprawdę nie można powiedzieć że w każdym gatunku dokonała sie taka rewolucja że powrót do tego to jakiś skansen , imo wręcz przeciwnie większość gatunków została grubo uprpszczona lub wręcz znikneła a remasterów ni ma 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
32 minut temu, bany4KHDR napisał:

Wracajac do wstecznej kompatybilnosci

 

Przyklad MS pokazuje ze jednak gracze z tego korzystaja.

Ponadto wsteczna ma jeden niesamowity plus - moze przyspieszyc przesiadke na nowa konsole. Czesc ludzi (i nie tylko ja) dlugo siedziala na PS3 bo tam byly gry do ogrania, a konsole obecnej generacji start mialy jesli chodzi o gry powolny. To z punktu widzenia biznesowego powinno sie oplacac.

Do tego dochodzi podejscie o nie ogralem (nigdy nie kupilem) jeszcze X gier z poprzedniej generacji, mozna  miec wiecej konsol, ale zwyczajnie wygodniej miec jedna i mozliwosc jesli sie chce siegnac po starsze produkcje.

 

Co do remasterow/remakeow - jesli niosa one nowa jakosc to nie mam nic przeciwko - ale jak spojrzysz to te ktore nowa jakosc niosa mozna policzyc na palcach obu rak.

A reszta to tylko lekkie podciagniecie, lub co gorsza leniwy port.

 

Wiec ja jestem jednym z tych ktory graczy ktory wsteczna kompatybilnosc przyjmie z otwartymi ramionami.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, wili23 napisał:

Scalebound na 2017 nie wiadomo kiedy tak samo crackdown 3, a o reszcie się nie wypowiem.

Nawet to "nie wiadomo kiedy", to prawdopodobnie nadal prędzej, niż Syf of War i TLoU, a na pewno prędzej, niż Spider-Man i dziwoląg Kojimy.

 

Godzinę temu, bany4KHDR napisał:

Owszem, uwazam ze konsole z natury powinny miec taka funkcje ale szczerze to jaki procent graczy i w jakim stopniu by z tego korzystal?

Połowa?

Tweet.PNG

Weź bany wyjmij głowę z d***, zacznij jej używać kiedy coś piszesz w internecie i staraj się trzymać z dala od tematów, w których zwyczajnie nie jesteś w stanie napisać nic sensownego. Zobacz na Magellana, który XO nie ma, a jednak przyszedł i napisał z sensem. Wsteczna kompatybilność to świetna sprawa, która nadaje drugie życie grom, pozwala ograć za grosze legendy, które się wcześniej ominęło i nie potrzeba do tego trzymać starej konsoli. Nie sądzę, żeby zmuszenie do działania gier z poprzedniej generacji na XO było tanie i proste, także biznes musi w tym być. No i jest to świetny ukłon w stronę graczy, ale tu akurat rozumiem twój brak pojmowania - ponieważ "ukłon w stronę graczy" jest czymś niewykonalnym dla sony, a niestety nie posiadasz konsoli innej firmy. Edytuję posta, żeby dodać - tak, jestem świadom że gdyby nie totalna dominacja sony, Microsoft i Xbox prawdopodobnie nigdy by się nie zmienił, ale to już jest beside the point, bo nie wiem jak to napisać po polsku.

 

Godzinę temu, bany4KHDR napisał:

trzeba ja nabyc i wtedy nie wiem czy remaster nie bylby lepszym rozwiazaniem.

Brawo. Napisane jak typowy konsument-frajer, który łyknie wszystko co mu podrzucą i przez jakich ta branża jest siedliskiem takiego raka. Dawajcie banemu remastery wszystkiego drodzy wydawcy, on już się wypina i wyciąga z portfela kolejne 60$! Albo chociaż ze 100 złotych na slota z Allegro.

 

Właśnie tego nam potrzeba. Szczególnie remasterów Call of Duty - Activision zrobiło jednego i już zmienia grę jakimiś farmazonami typu bieganie z butelką (serio?) i mikrotransakcjami. "Tylko kosmetyka"? Uhuh, Bungie też tak mówiło.

Edytowane przez Siriondel
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ło ło ło zejdźcie z Banego jak pisze z sensem.

Po prostu są ludzie jak @bany4KHDR dla których liczy się "tu i teraz" i tyle.

Niektórzy trzymają gry na półkach, przechodzą po 10 razy itp. Ty najwidoczniej nie.

Jak już pisałem, dla Ciebie @bany4KHDR to nic nie warty bajer, dla mnie (kogoś innego) game changer. 

Tyle, nie ma co więcej się rozpisywać. Kwestia potrzeb czy gustu :1_grinning: 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby nie wsteczna kompatybilność, to nigdy nie ograłbym Gears of War*, a tak za chwilkę odpalam trzecią część. Myślę, że można zakończyć dyskusję :banderas:

 

 

*miałbym przeskok z jedynki na czwórkę i sporo mięska w środku bym ominął....

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wsteczna kompatybilność to cudowna sprawa. Miałem duże zaległości z 360, jednak ONE pozwolił mi je nadrobić bez posiadania starszej konsoli MS. Co jak co, ale posiadanie konsoli Microsoftu to jedna z lepszych rzeczy jakie mnie spotkała. Z góry informuję, że nie jestem fanboyem, ps4 posiadałem rok, ale ciekawy drugiego obozu sprzedałem ją na rzecz łoniaka. Dzisiaj mija rok z hakiem od momentu posiadania Xboxa i powiem wam, że tutaj jestem po prostu rozpieszczany, nadrabiam za grosze gry z 360, otrzymuję naprawdę fajne gry z golda, cudowna ofertę gier z ea access, stabilną usługę sieciową, zajebistego pada, oraz przede wszystkim cichutką konsolę do dziś. :) Sony nic mi nie zrobiło, przyznam, że obie konsole naprawdę warto posiadać, bo exy na ps4 są po prostu magiczne i mają swój urok, ale moje ograniczenie budżetowe pozwala mi posiadać tylko jedną konsole jak na razie. Jedyne co mnie boli to, że sony próbuję zdzierać kasę za "remastery"z ps2, gdzie na xboxie gry z 360 mamy je nieraz zupełnie za darmo jak ostatnio np. perełkę jrpg za czasów 360 Lost Odyssey, dochodzą jeszcze co miesiąc w ramach GwG 2 gry na ONE i 2 na 360 to jest naprawdę super sprawa i jest co robić na konsoli zielonych. :)   

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja za 6 funtow kupiłem master chef collection  a 3 gry z ps4 zmieniłem na wszystkie exy na xone.  Wiec mam do ogrania Halo 1,2,3,4,5   Gearsy 1,2,3,4  wszystkie exy na xone + gry z gwg aktualnie tylko Murdered soul suspect bo sleeping dogs ograne na x360 za czasów przeróbek . Także przez najbliższe  pół roku albo I więcej nie kupię żadnej gry na ps4 i na xone wiec jest ekonomia.  Mam obie konsole ale widze ze majac ps4 dużo kasy wydawałem na gry a mając teraz xone mam tonę gier za darmo praktycznie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Banan91PL napisał:

Ja za 6 funtow kupiłem master chef collection  a 3 gry z ps4 zmieniłem na wszystkie exy na xone.  Wiec mam do ogrania Halo 1,2,3,4,5   Gearsy 1,2,3,4  wszystkie exy na xone + gry z gwg aktualnie tylko Murdered soul suspect bo sleeping dogs ograne na x360 za czasów przeróbek . Także przez najbliższe  pół roku albo I więcej nie kupię żadnej gry na ps4 i na xone wiec jest ekonomia.  Mam obie konsole ale widze ze majac ps4 dużo kasy wydawałem na gry a mając teraz xone mam tonę gier za darmo praktycznie

 

A gdzie gry z EA ACCESS??

 

BTW: odbierz zapke :24_stuck_out_tongue:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, DigitalMan_PL napisał:

 

A gdzie gry z EA ACCESS??

 

BTW: odbierz zapke :24_stuck_out_tongue:

Zaakcpetowalem wczoraj i u siebie mam cię w znajomych 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
O 16/12/2016 o 13:21, PatrikoPPL napisał:

"Jedyne co mnie boli to, że sony próbuję zdzierać kasę za "remastery"z ps2, gdzie na xboxie gry z 360 mamy je nieraz zupełnie za darmo"

Sam posiadałem XO i świetnie zapamiętam tą konsolę (kultura pracy, pad Elite, exy (niestety do czasu), backward compatibility). Nie równaj remasterów z ps2 do gier z X360 bo Microsoft nie ma gier z klasycznego Xboxa we wstecznej o ile pamiętam, a to są dwie inne generacje. Wrócę do X'a przy Scorpio lub na PC...Sam jednak ubolewam nad tym co piszę. Xbox stał się usługą na Pecetach i exclusive'y jak Forza dla której kupiłem XO już nimi nie są (zdechły jako ex'y). Co dalej? Xbox stanie się tylko platformą jak Origin czy inny Steam?

Edytowane przez KSSG_Alex

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, KSSG_Alex napisał:

Sam posiadałem XO i świetnie zapamiętam tą konsolę (kultura pracy, pad Elite, exy (niestety do czasu), backward compatibility). Nie równaj remasterów z ps2 do gier z X360 bo Microsoft nie ma gier z klasycznego Xboxa we wstecznej o ile pamiętam, a to są dwie inne generacje. Wrócę do X'a przy Scorpio lub na PC...Sam jednak ubolewam nad tym co piszę. Xbox stał się usługą na Pecetach i exclusive'y jak Forza dla której kupiłem XO już nimi nie są (zdechły jako ex'y). Co dalej? Xbox stanie się tylko platformą jak Origin czy inny Steam?

A nie można tak po prostu olać te podziały platformowe? Tak będzie co raz częściej, bo liczy się kasa. Nie można po prostu cieszyć się grami? :) 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Microsoft to Windows.

Windows to PC, Xbox One i każda nowsza konsola Microsoft.

Gry są traktowane jako usługa.

Uniwersalna platforma Windows jako źródło dystrybucji.

Jakby Sony miało własny system operacyjny to ich gry też by było na PC. ...Ale nie ma więc idzie w gaikai, onlive i inne usługi streamujące znane jako PSNow.

Według tego założenia gry uruchomisz bez konsoli na czymkolwiek co uciągnie stream i obsługuje pada.

Czy wy naprawdę jesteście tacy ślepi że nie widzicie tego co Microsoft i Sony ogłaszają już od paru lat?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

btw. ostatnio byly playstation awards i wnioski sa takie ze sprzedaz gier na konsole stacjonarne w jpn spada a ludzie coraz czesciej graja w mobilne gierki... wydaje mi sie ze nintendo switch wstrzeli sie dobrze w japonski rynek, ciekawie jak bedzie w europie i usa...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
34 minut temu, SephiroT napisał:

Czy wy naprawdę jesteście tacy ślepi że nie widzicie tego co Microsoft i Sony ogłaszają już od paru lat?

Seph, nie frustruj się tak tylko dawaj do grupy i pew pew'amy laserowymi blasterami w Battlefroncie ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograłem chwile w gowa 4 i mówicie powinienem dostać kod na remastera ?  2 sprawa co sądzicie o dead rising 4? Bardzo lubię gry o zombie  ale gra ma mieszane recenzje od gorszych po te lepsze

Edytowane przez Banan91PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Banan91PL napisał:

Pograłem chwile w gowa 4 i mówicie powinienem dostać kod na remastera ?  2 sprawa co sądzicie o dead rising 4? Bardzo lubię gry o zombie  ale gra ma mieszane recenzje od gorszych po te lepsze

Kody powinieneś dostać w ciągu 2 tygodni. Nie jest to kod na remastera (GOW 1 Ultimate Edition) tylko zwykła edycja z xboxa 360. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, bany4KHDR napisał:

btw. ostatnio byly playstation awards i wnioski sa takie ze sprzedaz gier na konsole stacjonarne w jpn spada a ludzie coraz czesciej graja w mobilne gierki... wydaje mi sie ze nintendo switch wstrzeli sie dobrze w japonski rynek, ciekawie jak bedzie w europie i usa...

Tak, już od paru lat komórki wypierają konsole wśród młodych. Zwłaszcza konsole mobilne dostają po tyłku.

Dlatego Nintendo czy Konami robią oficjalnie gry na komórki i mamy coraz więcej gier freemium bo "w tym są pieniądze".

 

3 godziny temu, hacker25 napisał:

Seph, nie frustruj się tak tylko dawaj do grupy i pew pew'amy laserowymi blasterami w Battlefroncie ;) 

Krew mnie po prostu zalewa jak jakiś idiota pierdzieli bez sensu czy to "tu" czy "tam".

Wystarczy oglądać konferencje słuchać tego co tam mówią ze zrozumieniem. A jak nie to przeczytać na spokojnie w jakimś portalu. 

 

Hasła klucz:

Gry jako usługa

Własny sklep = prowizja od każdej sprzedanej sztuki.

Dystrybucja cyfrowa / streaming.

 

W skrócie mamy kupić grę z MS Store czy PS Store. Ich to wali na czym gramy. 

 

 

Dla Sony możemy grać i na lodówce czy frytkownicy jeżeli tylko ma USB do odbiornika DS4 i procek który uciągnie streaming.

11821943365_d88eb7ca04_z.jpg

 

Dla MS podobnie tylko są wyższe wymagania sprzętowe.  :1_grinning: 

UWP+Interview+Questions.png

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 A jeśli kupie ultimate edition to dostane w ramach wstecznej kompatynilnosci Gearsy 1 2 3 i judgement?  Tak słyszałem to prawda ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×