Skocz do zawartości
PiPoL

Dyskusja Ogólna - XO

Rekomendowane odpowiedzi

Tworca Ori and the Blind Forest z kolei twierdzi, ze Scoripo to bedzie po prostu nowa generacja (anie pol-srodek jak Pro), ktora bedzie po prostu odtwarzac dotychczas wydane gry:

 

ori.png

 

 

Aczkolwiek slowa goscia od plaskich gier 2D maja IMO znikome znaczenie (jesli w ogole jakiekolwiek maja). W zeszlym roku przecieki DF odnosnie PS4 Pro okazaly sie strzalem w 10 - checkerboarding, dodatkowe 512MB RAM, podkrecony Jaguar, 4.2TF GPU, itd., wiec ich przecieki odnosnie Scorpio chyba rowniez mozna uznac za pewniak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, skok pod względem sprzętu może sobie nazywać jak chce.

Zobaczymy jak to nazwie M$

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli nie masz nic ciekawego do napisania to proszę opuść ten temat 

Taka prawda sonoklap i micromietki się spotkali i przekrzykuja jak w przedszkolu a proszę pani ja mam ładniejsza bluzke a nie bo ja. Tak to wygląda chłopaki. I żeby nie było nie jestem fanbojem żadnej ze stajni.

Wysłane z mojego Che2-L11 przy użyciu Tapatalka

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od wczoraj w Windows Insider Preview jest natywne wsparcie dla Beam'a.

Nic nie trzeba instalować, Beam jest jako część trybu do gier w Windowsie.

Działa dobrze. 2-3 sekundy opóźnienia. 

Do Xboxa też oczywiście zaraz wejdzie w Xbox Insider a oficjalnie w tym większym marcowym update. 

W końcu można będzie normalnie na grupie grac w Jackbox party pack'i :1_grinning: 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, SephiroT napisał:

Od wczoraj w Windows Insider Preview jest natywne wsparcie dla Beam'a.

Nic nie trzeba instalować, Beam jest jako część trybu do gier w Windowsie.

Działa dobrze. 2-3 sekundy opóźnienia. 

Do Xboxa też oczywiście zaraz wejdzie w Xbox Insider a oficjalnie w tym większym marcowym update. 

W końcu można będzie normalnie na grupie grac w Jackbox party pack'i :1_grinning: 

 

Jako noob janusz xboxowy nie mam pojęcia o czym piszesz :24_stuck_out_tongue:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piszę o streamowaniu gry publicznym z PC i Xboxa.

Standardowo gdy używasz serwisu Twitch czy Ustream masz od 10 do 30 sekund opóźnienia w tym co robisz.

Beam jest "wbudowany w system" i ma opóźnienie 2 - 3 sekundy więc da się grać interaktywnie z publicznością lub w gry towarzyskie - Jackbox Party Pack 1, 2, 3 sobie obczaj :1_grinning: 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobno zlikwidowali w nowym dashu opcję snap ? Czy i tym razem tłumaczenie jak przy anulowanych gierkach "zrobiliśmy to dla waszego dobra" ? :)  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
31 minut temu, Danielski_82 napisał:

 "zrobiliśmy to dla waszego dobra" ? :)  

 

Hahahhaahaha, ale wolę już M$ z tym suchym tekstem niż od początku Srony i 4dePlajers...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Danielski_82 napisał:

Podobno zlikwidowali w nowym dashu opcję snap ? Czy i tym razem tłumaczenie jak przy anulowanych gierkach "zrobiliśmy to dla waszego dobra" ? :)  

Tak.

 

Snap ma być zastąpiony czymś co można dowolnie przemieszczać po ekranie.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do bardziej obeznanych w temacie. Czy gwarancja na xbox'a one kupionego w sklepie MS może "przejść" na nowego właściciela konsoli? Czy raz zarejestrowana konsola na moim koncie, po usunięciu nie będzie się już dała zarejestrować na innym koncie? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rejestracja srejestracja, paragon ku**a!! ;)

 

Rejestracja i tamten czas jest "dla wygody". Liczy się paragon i prawo obowiązujące w danym kraju. 

Nowy właściciel wystarczy że zarejestruje a jak coś będzie nie tak to załatwi wszystko przez telefon i wyśle im zdjęcie (Twojego) paragonu. 

Wtedy manualnie zaktualizują czas gwarancji. Pamiętaj że u nas obowiązują 2 lata a nie 1 rok i M$ tego przestrzega. :) ...nie jak Sony że dają ci rok i się pałuj. 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
O ‎30‎.‎01‎.‎2017 o 11:19, SephiroT napisał:

Rejestracja srejestracja, paragon ku**a!! ;)

Lepiej uwazaj bo dostaniesz ostrzezenie od Krymana tak jak ja tydzien temu :beata:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, pytanko . Paysafecard mam na kwote 300 zł ale konta naszego tym nie doładuje. Ogłoszenie już poleciało na giełdę i jak się nie sprzeda o 50 zł taniej to będe zmuszony go wykorzystać. Teraz pytanie gdzie ewentualnie mogę zapłacić PSC i kupić sobie coś do "zielonej" konsoli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BEAM w końcu w preview !!!!!!!

Wymagany hard reset po aktualizacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, nie sledze tematu... kiedy można się spodziewać prezentacji Scorpio? Są już jakieś terminy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
11 minut temu, bany4KHDR napisał:

Witam, nie sledze tematu... kiedy można się spodziewać prezentacji Scorpio? Są już jakieś terminy?

 

Najprawdopodobniej na E3, czyli połowa czerwca. Do tego czasu pewnie jakieś przecieki mniej lub bardziej prawdopodobne. 

 

ps. wiesz, że Twój podpis to manipulacja? Tu cały wątek, który jasno wskazuje, że to była ironia 

 

Edytowane przez Grecky
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przygotujcie się na NAJPOTĘŻNIEJSZĄ informację tego roku.
Transmisja na żywo z konferencji #XboxE3 w niedzielę, 11 czerwca, godz. 23:00

 

 

 

16730622_1436472013093044_84705285715539

  • Like 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gran na konsoli Sony (mialem/mam ps3,ps4, 2x PSVITA), XboxOne mam jako dodatkowa konsolę... ale Scorpio kupię na premierę... Cena ok. 3000-3500 zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już żadnej konsolii nie wezmę na premierę. Nie mam zamiaru robić za betatestera. 
3.5 koła to dość realna cena za Scorpio, niesądze, że na premiere będzie kosztować taniej o ile M$ chce dać ludziom mocny sprzęt. Z drugiej strony za takie pieniądze lepiej już troche dołożyć i zrobić sobie jakiegos PCMASTERRACE i cieszyć się tymi samymi grami - przeciez wszystko ma być crossplay nie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Max 2500, to moja predykcja. Czasy w których można było sprzedać konsolę za 3000+ bezpowrotnie minęły przy premierze PS3.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dawno tak nie czekałem na E3 jak w tym roku. Pieniądze na kolejnego Xboxa odłożone :banderas: 6 teraflopów nie może się marnować na Fifę w 4K.... 

 

4 miesiące. Phil, cała zielona Polska w Ciebie wierzy!!!!

 

yt_thumb.php?code=yt_PzDsYEPkSc4&width=o

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
13 godzin temu, kill napisał:

Max 2500, to moja predykcja. Czasy w których można było sprzedać konsolę za 3000+ bezpowrotnie minęły przy premierze PS3.

 

450, max 500 dolka. Tak jak mowisz, czasy konsol po 600$ bezpowrotnie minely, ale z drugiej strony nie moga tez zazyczyc sobie duzo wiecej niz 400$ za PS4 Pro, ktore ma to "4K" powiedzmy, a teraz dzieki Boost Mode zyskalo dodatkowo drugie zycie. A jeszcze jak Sony odblokuje drugie GPU dla wszystkich gier a nie tylko tych z patchem pod Pro to juz naprawde ciezko bedzie MS znalezc argument dlaczego ich konsola jest drozsza.

Edytowane przez Żywy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gurwa ale zwał. Pobrałem Project Cars, bo pamietam ze świetnie grało mi się w ten tytuł na PS4, a jest w GWG. I normalnie szok. Nie wiem czy coś mi się z konsolą dzieje czy co, ale u mnie ta gra działa chyba w 20 klatkach na sekundę...

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×