Skocz do zawartości
Patricko

Vault of Glass

Rekomendowane odpowiedzi

CkTxPmy.jpg


 


KSIvwAl.pngVAULT OF GLASS KSIvwAl.png


 


Temat poświęcony tylko i wyłącznie raidowi "Vault of Glass".


Można tutaj dyskutować o wszystkim co jest z nim związane, czyli loot, bossowie, trashe, taktyki, itd.


Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, żeby chwalić się swoim dropem z raidu, przeżyciami, spostrzeżeniami, itd.


W przyszłości zamieszczę filmik w pierwszym poście z naszą taktyką, jak już uda nam się raid pokonać.


Pamiętajmy, że raid ma 2 poziomy trudności: Normal oraz Hard.


 


Pierwszy post będzie aktualizowany w miarę pojawiania się nowych informacji oraz rzecz jasna po samej premierze gry i ukończeniu raidu.


Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam nadzieje ze w raid grupie w ktorej bede, beda tylko "powazni" gracze. 

Ze nikt z nas nie bedzie siedzial na necie/streamie/utubie/whatever i podgladal jak to zrobic jak to przejsc.

Pierwsze wyczyszczenie calego raidu chce abysmy zrobili kompletnie sami, bez wspomagania sie taktykami/poradami innych, nawet jesli zajmie nam to miesiac.

To ma byc przyjemnosc z odkrywania i pokonania danego kontentu, a nie pojscie na latwizne bo " caly swiat juz wie jak przejsc,  a my stoimy w miejscu jak pipki".

  • Like 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ekipę dobierzemy tip-top, o to się nie martwię :) Bardziej mnie interesuje kto jak szybko wbiję 20 level.

Druga sprawa, że na raid raczej z przypału nie ma co iść, tylko wcześniej trzeba będzie dokoksić się na Strikeach jakiś :D

To też trochę potrwa, zanim każdy będzie miał sprzęt odpowiedni, żeby móc startować do raidu.

 

Potrzebna też będzie różnorodność klas i subclass. Idealny zestaw to wiadomo: 2x Titan, 2x Hunter, 2x Warlock. I każdy ze swoją sublassą, ale te można chyba zmieniać w locie, więc to żaden problem.

Bo o ile na takim strikeu w becie czy alfie klasa nie miała żadnego znaczenia, tak pewnie na raidzie będzie miała bardzo wielkie, bo już wszystkie skille, itd.

 

Ależ nie mogę się doczekać pierwszego wejścia do raidu :D Jeszcze to info, że najpierw trzeba go otworzyć, a po raz pierwszy to może trwać trochę czasu :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na sobotni wieczór pewnie wszyscy będą już mieli 20 lv. Więc będzie można próbować dziewicze podejście.

 

Myślę, że dobrym pomysłem (o ile komuś chce się to pociągnąć) było by zaproponować konkretne godziny, w które będziemy grać zespołowo tak aby każdy mógł się zapisać, potwierdzić swoją obecność i nie kłócić się o miejsce w party. Ostatecznie znaleźć 6 osobowa ekipę w tym samym czasie może okazać się bardziej niż to może się wydawać wymagające.

 

A temu córka zachoruje, inny ma nocną zmianę w robocie itp.

Edytowane przez Natsu
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I tutaj Natsu masz rację :)

Ale dla chcącego nic trudnego :) Sam chciałbym mieć tyle czasu co nie maira aby grać w Destiny, ale niestety czasami się tak nie da.

Co do grupy fajnie było by się w niej znaleźć, ale jak nie za 1 razem to następnym :) Wkońcu się miejsce dla mnie znajdzie. Przez alfe/betę zawsze coś szło pograć i bardzo mile wspominam :D

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja z kolei mam nadzieję że expienie zajmie trochę dłużej, a chojrakowanie w raidach skończy się solidnym kopem od rzeczywistości ;) Jeśli następny raid będzie dostępny dopiero w grudniu, to chciałbym żeby trochę potrwało zanim uda nam się rozpracować całość - inaczej się zanudzimy na śmierć przez te trzy miesiące ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spinacie się jak na spowiedzi. Każdy chce być poważny, chodzić w garniturze... pfffffffff. Chyba się z powołaniem ktoś minął. Ja wolę się zabawić przy alko niż spinać poślady jak jakiś no-life i tak radzę robić. Bo wychodzicie tutaj strasznie buracko.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chlopaki sa poprostu zajarani gra i tyle.Kazdy lubi to co lubi i nie ma na to bata.Ty lubisz napierdzielac przy procentach ktos inny bierze granie na powaznie i chce cos osiagnac.Jak draznia cie takie zachowania to omijaj szerokim lukiem i tyle ;) Ja tez jestem zwolennikiem luznego grania ale grac aby dostawac po tylku mija sie z celem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie dostawałem po tyłku, czasami się zdarzało jak trafiłem na koksów. Ale w tej grze dostać się nie da, bo nie jest ona skillowa. Martwa strefa jak stąd do Alaski i do tego aim assist, który przeszkadza. I tak w tej grze nic nie osiągniemy, jedynie sobie popiszemy wrażenia i co poniektórzy porobią jakieś focie w temacie i tyle. Po prostu zwróciłem uwagę na chorą sytuację, bo zbierze się "ekipa napiętych" olewająca innych graczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja bardzo bym życzył sobie żeby gracze w ekipie w której będę grał byli napięci,skupieni, dający siebie wszystko. Jak to kiedyś mówił mi mój GM -szanujmy swój czas i innych, skoro idziesz na rajd z konkretnym celem to go spełnij. Nie mam nic przeciwko smiechom chichom ale jak jest próba to jest fokus, jak raidlider mówi w lewo to w lewo,jak słychać wipe to robimy wipe bez zbędnego pierdole...ia.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

Spinacie się jak na spowiedzi. Każdy chce być poważny, chodzić w garniturze... pfffffffff. Chyba się z powołaniem ktoś minął. Ja wolę się zabawić przy alko niż spinać poślady jak jakiś no-life i tak radzę robić. Bo wychodzicie tutaj strasznie buracko.

Dales popis ze potrafisz czytac ze zrozumieniem :) Nie bez powodu uzylem  " " przy powaznym. 

I nazwanie siebie "pipkami" tez do powaznych rzeczy nie nalezy, ale wiesz lepiej.

Ja zawsze mam marynarke na sobie jak gram w destiny, spodni juz nie bo kamera nie siega , a bez powodu nie chce mi sie ich prasowac i gram sobie  w gaciach.

Moze Ty powinienes robic cos innego skoro radzisz innym i wyzywasz ich od burakow - tutaj dales pokaz kim Ty jestes...

 

Nigdy nie dostawałem po tyłku, czasami się zdarzało jak trafiłem na koksów. Ale w tej grze dostać się nie da, bo nie jest ona skillowa. Martwa strefa jak stąd do Alaski i do tego aim assist, który przeszkadza. I tak w tej grze nic nie osiągniemy, jedynie sobie popiszemy wrażenia i co poniektórzy porobią jakieś focie w temacie i tyle. Po prostu zwróciłem uwagę na chorą sytuację, bo zbierze się "ekipa napiętych" olewająca innych graczy.

No jak dostajesz po tylku od koksow to moze nie pij tyle alkoholu lub zmien miejsce na  lokal gdzie chodza tylko panie...wtedy nie bedziesz musial zwracac uwagi na spinanie posladkow przy sikaniu...

W tej grze nic nie osiagniemy ...o kurcze o rany wyobraz sobie ze niektorzy z nas graja for fun, a nie po to zeby byc top 1.

 

Dla mnie koniec offtopu.

 
  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra jeszcze nie wyszła a wy już skaczecie sobie do gardeł.

 

Jeżeli chodzi o Vault of Glass, to z tego co nam pokazali najbardziej spodobało mi się skakanie grupy graczy po znikających platformach (już czuję, że będzie beka ;)). W tym jak i pozostałych raidach najbardziej liczę właśnie na elementy zręcznościowe i rożnego rodzaju zagadki. Sama młócka bossów nie będzie dla mnie wystarczająca do nazwania tych instancji ciekawymi. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Dales popis ze potrafisz czytac ze zrozumieniem :) Nie bez powodu uzylem  " " przy powaznym. 

I nazwanie siebie "pipkami" tez do powaznych rzeczy nie nalezy, ale wiesz lepiej.

Ja zawsze mam marynarke na sobie jak gram w destiny, spodni juz nie bo kamera nie siega , a bez powodu nie chce mi sie ich prasowac i gram sobie  w gaciach.

Moze Ty powinienes robic cos innego skoro radzisz innym i wyzywasz ich od burakow - tutaj dales pokaz kim Ty jestes...

 

No jak dostajesz po tylku od koksow to moze nie pij tyle alkoholu lub zmien miejsce na  lokal gdzie chodza tylko panie...wtedy nie bedziesz musial zwracac uwagi na spinanie posladkow przy sikaniu...

W tej grze nic nie osiagniemy ...o kurcze o rany wyobraz sobie ze niektorzy z nas graja for fun, a nie po to zeby byc top 1.

 

Dla mnie koniec offtopu.

 

 

Nie przesadzaj, jest ogromna różnica w "Bo wychodzicie tutaj strasznie buracko" a "jesteście burakami". Nikogo od buraków nie wyzwałem, tylko zauważyłem dziwne spinanie się na grę i podział na "grupy". Jak się ze mną nie zgadzasz, to przynajmniej nie przeinaczaj moich wypowiedzi.

 

Co do rajdu, obawiam się tego, że po rozpracowaniu będzie on łatwy w przejściu. A brak matchmakingu jest dla mnie totalnym debilizmem, przynajmniej powinna być taka opcja. Można trafić na skład ogarniętych randomów, którzy nie będą lecieć na pałę xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 A brak matchmakingu jest dla mnie totalnym debilizmem, przynajmniej powinna być taka opcja. Można trafić na skład ogarniętych randomów, którzy nie będą lecieć na pałę xD

Mozna wyzywac i obrazic sie na caly swiat z tego powodu prawda?

Albo mozna wziasc sie w garsc i cos z tym zrobic...np przez http://www.destinyteamfinder.com 

W ostatecznosci mozna poszukac chetnych tu na forum, ale no coz z takim podejsciem nie wroze nikomu nic dobrego;p

Edytowane przez kosciarz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat brak mm jest świetnym pomysłem bo w każdej grze w jakiej zostaje wprowadzony zabija pve.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mozna wyzywac i obrazic sie na caly swiat z tego powodu prawda?

Albo mozna wziasc sie w garsc i cos z tym zrobic...np przez http://www.destinyteamfinder.com 

W ostatecznosci mozna poszukac chetnych tu na forum, ale no coz z takim podejsciem nie wroze nikomu nic dobrego;p

 

Aha. To, że dla mnie jest to debilizm oznacza, że się obrażam na świat? Ja po prostu oczekiwałem mm tutaj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, ale nie ma MM przy raidzie i raczej długo nie będzie. Skoro Bungie mówi, że z randomami nie mamy szans to pewnie coś jest na rzeczy.

Poczekajmy, za parę tygodni każdy już spróbuje raidu i wtedy się okaże czy to był zwykły marketingowy bełkot czy mieli po prostu rację wycinając randomów.

 

I nie czarujmy się, trafienie na grupę ogarniętych randomów to jak trafienie 6 w totka. Grając w betę i próbując parę razy Strike z randomami (najprostszy Strike z możliwych!) nie dali rady nawet ubić czołgu...

Dlatego są klany, można robić grupy, każdy może założyć sobie swój klan, albo dołączyć do istniejącego. Jak się chce to się grupa znajdzie, to nie jest problemem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aha. To, że dla mnie jest to debilizm oznacza, że się obrażam na świat? Ja po prostu oczekiwałem mm tutaj.

 

Chyba szukasz problemow "na sile" wszystko co mozna zdobyc grajac PvE jest do zdobycia grajac PvP a tam jest mm , tak ze powinienes byc zadowolony. Natomiast jesli preferujesz PvE to jest to kilka minut roboty aby wyslac zaproszenia np do osob piszacych w temacie Destiny. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja oczywiście Was rozumiem. Jednak wymaga to trochę nakładu, ale z pewnością i ja znajdę sobie grupkę, z którą mógłbym zrobić raid. Ubolewam tylko nad brakiem mm, bo jednak chciałbym spróbować z randomami. Mam już trochę doświadczenia w tego typu sprawach jak pewnie każdy z nas i wiemy dobrze, że często gęsto to są po prostu debile biegnący przed siebie. Akurat z mojej krótkiej przygody z Destiny i kilku strajków, trafiałem na ogarniętych ludzi, którzy jednak zaczęli myśleć i działać razem. Może to przypadek xDD

 

Tak btw, jeśli ktoś czuje się obrażony czy poczuł się tak, nie chciałem nikogo urazić. Poczekamy, uwidzimy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na tym zakonczcie :) Wszyscy czekamy i wszyscy mamy zamiar dobrze sie bawic.9 wrzesnia o polnocy znikam w swiecie Destiny do bialego switu :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Okej, usunąłem posty które nic nie wnoszą :crazy:

A tak poważnie to zrobi się czystke jak już ruszymy z raidami. Na razie można spekulować, gadać, itd. Od tego jest forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raid będzie dostępny dopiero od 16 września i będzie można wejść dopiero od minimum 25 levelu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taktykę się opracuje i małymi kroczkami do celu. A celem jest bycie legendą i czerpanie frajdy ze wspólnej gry. Tak więc 9 jedziemy na maxa :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak czytam i zastanawiam się skąd bierze się "fajnie byłoby być w tej grupie rajdowej"... jak masz w klanie blisko 100 osób to co za problem zrobic 3,4 i więcej grup? Zwłaszcza na początku jak ludzie zajarani. Nie czarujmy się to są grupy 6 osobowe.. W WoWie zbiera się 25 osobowe z grupki może 30 i też się da

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×