Skocz do zawartości
Patricko

Vault of Glass

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam takie pytanko .
Raidy będą na czas określony , czy jak już udostępnią to będzie można cały czas w nie grać?

I jeszcze jedno , żebym widział ten raid muszę mieć 25? (aktualnie 21)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam takie pytanko .

Raidy będą na czas określony , czy jak już udostępnią to będzie można cały czas w nie grać?

I jeszcze jedno , żebym widział ten raid muszę mieć 25? (aktualnie 21)

 

Rajdy będą dostępne od wtorku (bodajże od 11 godz. naszego czasu) do następnego wtorku. Rajd jest podzielony na konkretne etapy tzn że jak zrobisz załóżmy pierwszy etap to jutro wchodząc już nie będziesz musiał go od nowa zaczynać. Za tydzień progres się resetuje i zaczynasz od nowa.

Rajd jest na 26 level więc podejrzewam że na etapie 21 będziesz miał jeszcze kłódkę. Jak dobijesz na minimum 24 powinno Ci się spokojnie odblokować ale żeby tam iść to najlepiej mieć 25+ :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale nie będzie tak że Raid jest dostępny od Dnia X do dnia Y i potem koniec? Tylko jak już udostępnią to będzie zawsze możliwość przejścia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale nie będzie tak że Raid jest dostępny od Dnia X do dnia Y i potem koniec? Tylko jak już udostępnią to będzie zawsze możliwość przejścia?

 

Rajd zawsze będzie dostępny. Będziesz miał tydzień na wyczyszczenie go. Po tym okresie się resetuje i zaczynasz od nowa wszystko :) Rajd to nie będzie jak na strikeu że 20 min i wyczyszczone wszystko :) Trzeba będzie poświecić dużo czasu żeby go skończyć (według oficjalnych informacji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Karaluch ja bd robil w piatek prawdopodobnie, o ile dropnie cos fajnego, bo jestem uwieziony na 24-tym :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko. Nie sądzę żeby w środę tak dobrze poszło, że go przejdziemy w parę godzin. O ile w ogóle będę mógł go zrobić bo również lvl 24 i stoi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i wszystko jasne. Chyba nie wszyscy dziś ruszą na Raid.

 

Become Legend.
Not everyone will qualify. Among those who do, not everyone will succeed. To even approach this trial of teamwork and combat, the Guardians in your Fireteam will need to be Level 26.
 
Całość na:
Edytowane przez Karaluch69

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To może przed raidem nowy weekly strike na rozgrzewkę? Koło 17?

Ja się chetnie pisze, jeden juz zrobilem, 25 lvl jest. Mozesz dodac  ; skomeros na PSN. Inni ogarnieci tez dodawajcie, wszystkie trudniejsze rzeczy chetnie porobie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się chetnie pisze, jeden juz zrobilem, 25 lvl jest. Mozesz dodac  ; skomeros na PSN. Inni ogarnieci tez dodawajcie, wszystkie trudniejsze rzeczy chetnie porobie.

Jeden już zrobiłeś - masz na myśli ten z poprzedniego tygodnia (jeszcze przez godzine tego)? Czy już się lista odświezyła na nowy tydzień? Ok, to brakuje nam jeszcze jednego w takim razie. Jeżeli podział trudności będzie taki jak przy ostatnim weekly (Devil's Lair), to proponuję zacząć od trudniejszego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, chwalić mi tu się szóstkami na Raid. Jestem ciekaw jak w klanie to wygląda. Ilu ludzi dzisiaj ruszy i w jakich składach na ten podobno trudny Raid.

Edytowane przez Alison

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie raczej brzmi ile osób już się doczołgało do 26 lvl'u - ja póki co męczę się na 23 i ciągle dostaję jakieś zielone gacie albo skarpetki. 

 

W każdym razie jakby udało mi się dziś dobić do 26 (a planuję trochę dziś przykatować Destiny) to jutro mam cały dzień wolny, więc jakby znaleźli się chętni na robienie jutro gdzieś od 12 raida to śmiało możecie mnie zapraszać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z randomami nie zrobisz raidu niestety. Muszą to być znajomi. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tyle, że o ile wiem to tak się nie da - musisz robić ze znajomymi, chyba, że już coś mi się pokręciło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie trzema mieć 26 poziomu. Podejrzewam, że do wejścia styka 23 - co innego z jego przejściem. I uprzedzam: tak czytałem post bungie i zdaje się, że ludzie coś źle zrozumieli. We wszystkich instancjiach wbijasz z o 3 mniejszym levelem niż jest napisany.

Edytowane przez Alison

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie trzema mieć 26 poziomu. Podejrzewam, że do wejścia styka 23 - co innego z jego przejściem. I uprzedzam: tak czytałem post bungie i zdaje się, że ludzie coś źle zrozumieli. We wszystkich instancjiach wbijasz z o 3 mniejszym levelem niż jest napisany.

 

No wiem, ale w innych instancjach możesz też grać z randomami. ;p

 

Cytat z bungie.net:

 

 

 

To even approach this trial of teamwork and combat, the Guardians in your Fireteam will need to be Level 26.

 

Ja może słabo znam angielski, ale na moje to jest to dość jasno sprecyzowane.

 

W sumie bez różnicy, chociaż raczej nie gram przed 17.

 

Możesz mnie dodać do znajomych (wybacz, ale z Twoim nickiem to nie widzę tego na odwrót:P) i jak uda mi się wbić 26 lvl to się jakoś zgadamy, myślę, że ekipę się powinno udać skleić na ten czy inny termin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie trzema mieć 26 poziomu. Podejrzewam, że do wejścia styka 23 - co innego z jego przejściem. I uprzedzam: tak czytałem post bungie i zdaje się, że ludzie coś źle zrozumieli. We wszystkich instancjiach wbijasz z o 3 mniejszym levelem niż jest napisany.

bo poniżej 4 poziomu nie robisz dmg, ogólnie to życzę powodzenia na 23 lvl, schody pewnie zaczną sie na pierwszym przeciwniku z tarcza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

da się wejść nawet na 24 , widzę na twitchu ze meczą się na pierwszym bosie ludziki i ze jak padniesz to wskrzesić ciebie mogą po 30 sek dopiero 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam, udalo mi sie tam wejsc samemu dzisiaj, a mam 24 lvl. Cos czuje to dlabo, bo nic legendarnego nie leci

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na chwilę odpaliłem na twitchu i męczą się niemiłosiernie. Nie wiem jak wy, ale ja bez sugerowanego 26lvl się nie będę pchał. Wolę pofarmić sprzęt i wbić przygotowanym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×