Skocz do zawartości
Patricko

Vault of Glass

Rekomendowane odpowiedzi

Taaa raid, który będzie polegał na utrzymaniu się na arenie przez x minut pod naporem tony żółtych addów.....  :shok:  Po Bungie można się wszystkiego spodziewać.
Jedno jest pewne z takim contentem jak zapowiedziany w dodatku HoW ta gra nie ma szans utrzymać ludzi do września. To prawie pół roku a jeszcze za Comet będą sobie pewnie solidnie liczyć....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

VoG jest super, prawdziwy koop. Crota to parcie naprzód z głośnym URAAAA na ustach. We wtorek zrobiłem pierwszy raz lamy na legalu, całą ekipą i powiem, że było szybciej i ciekawiej niż czekanie, aż jeden ziomek zrobi to sam ;) choć to i tak nic w porównaniu do współpracy w VoGu.

No i sama końcówka też nie błyszczy - ubicie Atheona było najtrudniejszą i najbardziej emocjonującą częścią rajdu. Ubicie Croty to stanie w przedsionku i strzelanie rakietami od czasu do czasu, jedyny fun ma koleś z mieczem :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze "wzbogacanie"  doznań graczy poprzez wprowadzanie na siłę bzdurnych utrudnień w postaci  gatekeeperów itp. Rozumiem likwidowanie ewidentnych bugów jak lampy czy znikające mobki przy moscie,  ale to że ktoś strzela do ogra z pomieszczenia nie wydaje mi się jakimś strasznym cheesem. BTW ciekawe czy w następnym hotfixie wprowadzą 3 gatekeeperów we wszystkich pomieszczeniach  :P

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

....BTW ciekawe czy w następnym hotfixie wprowadzą 3 gatekeeperów we wszystkich pomieszczeniach  :P

 

Nie kracz :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie kracz :)

Kto wie, akurat w tym aspekcie Bungie jest bardzo kreatywne  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto miał zrobić, ten zrobił. Ja już mam wszystko co ten pajac z mieczem mógł dać. A ostatnio przez wielkie lagi, ubicie tego ciula jest wręcz niemożliwe. Ogólnie w następnym dodatku to można dodać nowy poziom trudności na vogu, wincyj broni i podnieść lvl legendarnych. Albo zrobić jakąś wariację wizualną i perkową już posiadanych. Ja mam tyle pomysłów, jak również większość z was, że te cymbały w bungie powinni wylecieć z roboty.

Edytowane przez Mardok_1986

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cymbały? Ktoś, kto wyrywa z klientów kasę minimalnym nakładem sił zasługuje na premię, a nie zwolnienie ;)

Ale zgodzę się, nowy very hard do VoGa by się przydał, zwiększony lvl broni i pancerza też. Tylk wtedy znów byłaby sytuacja, że wszyscy robią Arenę i VoGa, a Crotę nikt ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×