Skocz do zawartości
Patricko

Vault of Glass

Rekomendowane odpowiedzi

Ja, Lamkers i yogurt84 bedziemy robić( a właściwie próbować ) dzisiaj ok 22. Potrzebujemy jeszcze 3 min na 26lvl.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja, Lamkers i yogurt84 bedziemy robić( a właściwie próbować ) dzisiaj ok 22. Potrzebujemy jeszcze 3 min na 26lvl.

 

Dopiszcie mnie do listy prosze. Warlock void

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mozna narzekac i wytykac, ale gra i tak jest mega grywalna.

Co do Raidu to tez jestesmy z klika przy Atheonie i uwazam, ze na niego to juz min. 27lvl + legendary weapon jest wymagany, a jeszcze lepiej exotic.

O ile do tego momentu jakos dawalismy rade (2x26, 3x27, 1x28), tak teraz czuc brak powera niektorych graczy i czesto sa na hita.

Sama taktyka jest banalna. Do Atheona dochodzilsmy jakies 25h, wiec rekordu nie pobijemy.

Mimo wczesniejszych doniesien o wymogu trzymania sie lidera i skladu z ktorym sie zaczelo raid to okazalo sie, ze dowolnie mozna ich zmieniac, nawet biorac "nowego" na samego bossa, ktory nie ogral poprzednich faz. I tak sie sklada, ze jedengo idiote poprostu wykopalismy, po czym po kilku probach przeslismy te cholerne portale w vault of glass.

Trzeba sie ciagle komunikowac i wspierac mimo wczesniej przypisanych rol, krotko mowiac liczy sie wspolpraca.

Duza role odgrywaja warlocki z samostawianiem.

Loot z raidu? Hmm, dupy nie urywa, ale bialy shader bedzie napewno rzucal sie w oczy jak to wymeczymy.

Edytowane przez bleq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bleq; Loot z raidu? Hmm, dupy nie urywa, ale bialy shader bedzie napewno rzucal sie w oczy jak to wymeczymy.

 

2x Ascendat Energy, 1x Raid Set Piece (Kabr's Brazen Grips), 1x Legendary Scout Rifle (Vision of Confulence), 1x Exotic Sniper Rifle (Ice Breaker), 1x Shader (Chatterwhite) - tyle zapamiętałem.

 

Światło 27, a pierwszy egzotyk, który znalazłem podczas grania.

Edytowane przez e37894983603494

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam wszystkich,wien ze juz któryś dzień mnie zapraszacie na rajd, ale mój syn ma angine i temperatura skacze mu losowo do 40 st, wiec w grze jestem tak z doskoku

doskoku. Mam nadzieje ze jaj wszystko się unormuje razem przejdziemy przez voa lekka ręką ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patricko, zrobiliscie Raid do konca? Czy za poszczegolnych bossów dostaje sie nagrody, czy moze trzeba pokonac rowniez ostatniego? Jak wygladal podzial loot'u?

Edytowane przez czacha79

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj może spróbujemy ostatniego bossa, już chłopaki siły nie miały i późno było.

Podział lootu jest taki, że po ubiciu pierwszego bossa epaxa dostała jedna osoba (ja, dostałem rękawice).

Po otwarciu skrzynki po skradaniu się epaxa dostała jedna osoba (Natsu, snajperkę).
Otwarliśmy też ukrytą skrzynię i tam jedna osoba dostała egzotyczny auto rifle, 2 osoby legendarne engramy (haha...) a reszta matsy.

Za ostatniego bossa pewnie jest to samo, ale potem jeszcze będą chyba rewardy za ukończenie samego raidu.

 

Bungie dało tak mało itemów do gry i specjalnie tak niski drop, żeby się męczyć ze znalezieniem tych kilku rzeczy...

W końcu trzeba farmić, żeby dorwać auto rifle, który wygląda centralnie jak ten na 8 levelu....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie pamiętam jak na innych etapach, ale po zabiciu ostatniego kozaka poleciały 2 (może 3) egzotyczne, do tego legendarne i jedna osoba dostała materiały. Dodatkowo wszyscy, lub prawie wszyscy dostali kolorek. Może akurat kości dobrze zostały rzucone.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez poszlismy z zerowym doswiadczeniem. Pare razy ratowalismy sie opisem na wiki lub filmem na YT. Ogolnie lekko nie jest, ale gdy opanuje sie odpowiednia taktyka to jakos leci do przodu. Darowalismy sobie przy portalach, ale bylismy po 4h czy 5h Raidowania i zmeczenie wzielo gore.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodaj Czacha że dziś ok 20 jedziemy dalej choć szans na koniec raczej nie ma wiec od wtorku reset i jazda od nowa. Co do dropu to trochę żenada że tylko jedna osoba dostaje coś ciekawego a reszta ascendenty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wieksza zenada bedzie na koniec Raidu, bo po ostatnim bosie nie ma ekranu z podsumowaniem ani lootu :D Konczy sie odliczanie, zegar staje na 00:00 ... i nic sie nie dzieje :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że nie dokończyliśmy wczoraj tego etapu. Wyszedłem lekko sfrustrowany, może dzisiaj pójdzie sprawniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez wczoraj mieliscie tak ze moby sie wieszaly i nie dalo sie zrobic zadnego dmga? Raz nawet wywalilo nam cztery osoby.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej

 

Planuje zebrac ekipe do VoG.

Jak na razie mamy ok 3-4 osoby.

Wiekszosc 26.

 

Start Raida:

26.09.2014 - Godz 20:00

 

Chcemy dobic wiekszosc ludzi do 27+ przed piatkiem i bylo by milo jak ktos by ze starych wyjadaczy sie dolaczyl.

IGN: VooDooTechnology

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na ostatnią fazę potrzeba minimum 27 i legendarne bronie, po prostu potrzebny jest maksymalny dps. Do tego momentu można przejść rajd nawet na 25 z rare broniami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja raid bede bardzo dobrze wspominal bo z pierwszej skrzynki jaka otwarlem polecial exo auto rifle ;D wczoraj na ostatnim bosie stanelismy ale milo sie rozgryza te zadania ktore nam zlecaja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, jestem z klanu NaPelnejK..rwie. Właśnie pokonaliśmy Atheona w 7min40sec - jest to chyba jeden z najszybszych czasów, o ile nie z najszybszych na świecie.

 

Skład przy którym Atheon raczył umrzeć.

JXDREE, 

czdz87, 

ProExCurator, 

taganpl, 

wiefiur, 

Janekczewski

 

Cały materiał "dowodowy" oraz nasza komunikacja na TS jest zawarta na filmie.

 

Pozdrawiam.

 

ps: rekrutujemy do klanu, o dołączenie należy napisać do JXDREE

Edytowane przez Taganczewski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hahaha, sory ale mylisz sie. Atheona trzeba ubic w mniej niz 8 minut, bo potem respia sie minotaury i jest gg.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciagle sa jakies dziwne lagi, zbijamy mu HP ponizej polowy a potem dzieja sie cyrki .. teleportuje nie tego co trzeba albo moby nie chca pasc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raid zrobiony .. zero dropu oprocz bialej farbki i oczywiscie bug na koncu w postaci odliczania ktore nie doprowadzilo do niczego :P Nie wiem ile czasu nam zajal sam boss, ale nie zdazyl sie pojawic napis o enraged wiec jesli napis pojawia sie po 7 minutach (podobno w 8 minucie jest juz enraged) to my go bilismy ponizej .. 7 minut  :P

 

BTW cały Raid to 8h 49min  .. tyle pokazuje profil na Bungie.

 

S7NKZO.jpg

Edytowane przez czacha79

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz Czacha trzeba robić to na szybkości:) Szkoda że nic nie dostaliśmy bo ta biała farbka to nie nagroda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×