Skocz do zawartości
Patricko

Kierownica do PS4

Rekomendowane odpowiedzi

6 godzin temu, Patricko napisał:

To już lepiej czaić się na promocję na G29, T150 to taka tandeta trochę, a pedały to już w ogóle chiński plastik. Poza tym zaraz nowa generacja więc nie wiem czy jest sens się pchać w takie koszta.

Troche przesadziles.

Pedaly w DFGT to plastik dla dzieci, bardzo miekkie i wrecz jak chinska zabawka przy pedalach od T150, ktore jednak stawiaja opor przez co latwiej wyczuc z jaka sila przyspieszamy czy hamujemy.

 

Co do G29 biorac pod uwage ze bywaly promki i to ostre to zgodze sie w zblizonej cenie g29 wydaje sie byc ciut lepszym wyborem.

 

I w pelni sie zgodze to jest koniec generacji wiec @Fatalmoze lepiej poczekac co wymysla w kolejnej - bo jesli znow zrobia sprzet ktory nie jest zgodny to zegnajcie wyscigi na konsolach. Nie bede wymial solidnego sprzetu co generacje. Pol biedy jakby kierownice kosztowaly 500pln, ale przy cenach takich jak za T300 nie chce mi sie sprzedawac i kupowac kolejnego sprzetu. Szczegolnie poki zakupiony dziala.

 

Niemniej licze ze skoro ma byc wsteczna to i kierownice beda dzialac. Ale jak bedzie zobaczymy.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli lepiej będzie poczekać. 

A tego Cronusmaxa to warto kupować?

Ewentualnie g29 po taniości jak  gdzieś sie pojawi.

 

Dzięki za podpowiedzi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Fatal napisał:

Czyli lepiej będzie poczekać. 

A tego Cronusmaxa to warto kupować?

Ewentualnie g29 po taniości jak  gdzieś sie pojawi.

 

Dzięki za podpowiedzi :)

Jesli pojawi sie promka na T150 mozna rozwazyc.

Pedaly o ktorych pisal Patricko nie sa takie zle takie same sa w bazowym modelu T300 tylko ze tam maja metalowe nakladki. Po przesiadce z DFP (ktora ma takie same pedaly jak DFGT) roznica byla duuuza.

Jesli gdzies w promce bedzie G29 to tez ok bo bazowa cena troche byla przegieta. Tyle ze mi prywatnie np nie do konca lezalo spasowanie przyciskow na kierownicy (ale ja czepliwy jestem),

 

Pewne podstawowe rzeczy mozesz sprawdzic sam jesli wbijesz do jakiegos elektro marketu i beda kiery na standzie. Wtedy wiadomo pojechac nie pojedziesz ale choc wizualnie ocenisz oraz przyciki lopaki do zmiany biegow i inne detale.

 

Sam wybralem T300RS i powiem przesiadka z DFP to byla przepasc. Szkoda ze w sumie w tej generacji uzywalem kierownicy stosunkowo malo porownujac do ilosci godzin ktore wyjezdzilem za poprzedniej (a i to doliczajac tytuly w ktore gralem z kiera na pc).

 

z tego co pamietam to ten Cronossocostam to byl mapper czyli mapowal przyciski wiec to nie jest rozwiazanie zbyt dobre - ale dawno nie sledzilem watku pamietam ze sam taka opcje odrzucilem.

 

Edytowane przez MagEllan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam , gra ktoś na Ps4 na kierownicy logitech g29 w Wrc 8 albo Dirt rally 2.0 i podeślę jakieś sensowne ustawienia żeby dobrze się jeździło??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie. Czy mógłby ktoś mnie oświecić czym róznią się od siebie stojaki v2 delux i g7 delux.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×