Skocz do zawartości
Patricko

Kierownica do PS4

Rekomendowane odpowiedzi

11 minut temu, Moralez napisał:

 

Dzięki za info.  Wiesz ile ta cała akcja może potrwać ?

Bazuje na przykladzie kumpla ktory wysylal kierownice

W zaleznosci jak dobrze opiszesz udokumentujesz problem wysylajac zgloszenie (np sam nagraj filmik z opisami wrzuc na YT i wrzuc linka do zgloszenia)

To moze byc pare maili - bo pozniej bedziesz musial pewnie jeszcze raz wrzucic to do ichniego systemu. (czasami opis problemu jest mniej jasny i wtedy korespondencja moze zajac i tydzien)

Od momentu wyslania jesli dobrze pamietam to kolo 2-3dni az TM otrzyma sprzet.

naprawa (7-10 dni)

2-3dni na transport do ciebie.

Ale to wartosci orientacyjne, wiele zalezy od problemu od tego co beda z kiera robic itd.

 

Do tej pory chyba nie slyszalem zadnej negatywnej opinii o supporcie TM.

 

 

Edytowane przez MagEllan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
30 minut temu, MagEllan napisał:

 

Kontkatujesz sie z TM przez ich support strone

Poprosza ciebie o pare testow, ewentualnie nagranie filmu z problemem

Potem dostajesz list przewozowy, pakujesz i wysylasz.

Czekasz

Kurier przywozi do ciebie kiere po naprawie 

Dzięki.  Tak zrobię .  Czy T300/ T500 tez są takie awaryjne.  To przecież nowy sprzęt i wcale nie skatowany. 

Edytowane przez Moralez

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Moralez napisał:

Dzięki.  Tak zrobię .  Czy T300/ T500 tez są takie awaryjne.  To przecież nowy sprzęt i wcale nie skatowany. 

 

Hmmm moja T300 przez tydzien miala problem z FFB po prostu go prawie nie bylo (testowalem pCARS i GT6 to samo), jak juz mialem wysylac podlaczylem jeszcze raz i wszystko pieknie dzialalo. Kompletnie tego nie kumam.

 

Jesli chodzi o awaryjnosc to nie ma zadnych danych - spojrz na ten temat - 3 osoby mialy problem z pedalami - TM od razu wysylal nowe nawet nie pytajac o stare, z baza kierownicy tutaj problem mialy moze 2 moze 3 osoby a uzytkownikow jest o wiele wiecej...

 

Owy moj znajomek, troche wydymany przez sklep zostal bo kierownice chyba powystawowa dostal, dopiero jak mial reklamowac zauwazyl ze nr seryjny z pudla nie zgadza sie z tym z kierownicy.

 

Wiec raczej nie tworzylbym mitow o awaryjnosci kierownic od TM.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
44 minut temu, MagEllan napisał:

 

Hmmm moja T300 przez tydzien miala problem z FFB po prostu go prawie nie bylo (testowalem pCARS i GT6 to samo), jak juz mialem wysylac podlaczylem jeszcze raz i wszystko pieknie dzialalo. Kompletnie tego nie kumam.

 

Jesli chodzi o awaryjnosc to nie ma zadnych danych - spojrz na ten temat - 3 osoby mialy problem z pedalami - TM od razu wysylal nowe nawet nie pytajac o stare, z baza kierownicy tutaj problem mialy moze 2 moze 3 osoby a uzytkownikow jest o wiele wiecej...

 

Owy moj znajomek, troche wydymany przez sklep zostal bo kierownice chyba powystawowa dostal, dopiero jak mial reklamowac zauwazyl ze nr seryjny z pudla nie zgadza sie z tym z kierownicy.

 

Wiec raczej nie tworzylbym mitow o awaryjnosci kierownic od TM.

 

 

Czy wg ciebie wart dołożyć 7 stów do T300. Nie mam możliwości sprawdzić albo nawet zobaczyć jej na żywo. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Moralez napisał:

Czy wg ciebie wart dołożyć 7 stów do T300. Nie mam możliwości sprawdzić albo nawet zobaczyć jej na żywo. 

 

Nie mam porownania nie wiem.

Moje doswiadczenie to macanie kierownic na sucho - a to jak wiadomo kupa a nie doswiadczenie.

T150 mniej mi przypadla do gustu bo nie oszukujmy sie widac i czuc roznice w wykonaniu. Ale to tylko moja subiektywna opinia, bo mamy  tutaj troche uzytkowniko T150 i sa zadowoleni.

Wiec to chyba jedyne co moge powiedziec na temat roznic miedzy T150 / T300.

 

Moja rada, daj sie TM wykazac, niechaj naprawia a potem graj i ciesz sie z gry - jesli tylko byles zadowolony z T150.

 

Przez ladnych pare lat korzystalem z mocno zabawkowej nizszej klasy sredniej Logitech  Driving Force Pro (DFP) i powiem ze bawilem sie wysmienicie, tak mialem swiadomosc ze sa lepsze kierownice na rynku (choc te ukazaly sie jakis czas po tym jak juz kupoilem DFP) DFGT, G25, G27 ale moje juz wtedy lekko wysluzone DFP w zupelnosci mi wystarczalo.

 

Jak to kiedys pisal @cieglo (pozdro) - kierownica do grania to jest jakby nie patrzec kontroler. Jak ktos chce realnych doznan to jest w PL pare torow gdzie mozna wypozyczyc fury i posmigac po torze to sa doswiadczenia, a w wypadku kierownicy i gry ma to w mojej opinii dawac po prostu wiekszy fun i lepsze odwzorowanie sterowania w stosunku do wychylania gałki.  (jak widac nie mam jakis kosmicznych wymagan).

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, MagEllan napisał:

 

Nie mam porownania nie wiem.

Moje doswiadczenie to macanie kierownic na sucho - a to jak wiadomo kupa a nie doswiadczenie.

T150 mniej mi przypadla do gustu bo nie oszukujmy sie widac i czuc roznice w wykonaniu. Ale to tylko moja subiektywna opinia, bo mamy  tutaj troche uzytkowniko T150 i sa zadowoleni.

Wiec to chyba jedyne co moge powiedziec na temat roznic miedzy T150 / T300.

 

Moja rada, daj sie TM wykazac, niechaj naprawia a potem graj i ciesz sie z gry - jesli tylko byles zadowolony z T150.

 

Przez ladnych pare lat korzystalem z mocno zabawkowej nizszej klasy sredniej Logitech  Driving Force Pro (DFP) i powiem ze bawilem sie wysmienicie, tak mialem swiadomosc ze sa lepsze kierownice na rynku (choc te ukazaly sie jakis czas po tym jak juz kupoilem DFP) DFGT, G25, G27 ale moje juz wtedy lekko wysluzone DFP w zupelnosci mi wystarczalo.

 

Jak to kiedys pisal @cieglo (pozdro) - kierownica do grania to jest jakby nie patrzec kontroler. Jak ktos chce realnych doznan to jest w PL pare torow gdzie mozna wypozyczyc fury i posmigac po torze to sa doswiadczenia, a w wypadku kierownicy i gry ma to w mojej opinii dawac po prostu wiekszy fun i lepsze odwzorowanie sterowania w stosunku do wychylania gałki.  (jak widac nie mam jakis kosmicznych wymagan).

 

 

Dzięki kolego za dobre słowo. ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wywalic post...

Edytowane przez starvin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam pytanie do użytkowników T300 RS czy u was łopatki chodzą tak samo niezależnie od położenia kierownicy. U mnie zależnie od obrócenia o 90 stopni klikniecia są bardziej słyszalne lub mniej (właściwie prawie wogole). Taka sama sytuacja jest na jednej i drugiej łopatce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema kupiłem (znaczy jutro kupię) logi g29 i chcę dokupić drążek zmiany biegów. Czytałem chyba nawet tutaj, że drążek od g25 pasuje ale ciekawi mnie czy będę mógł wybierać tryb pracy (H - sekwencja) czy wszystko pasuje bez przeróbek? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamiętam to shifter g25 nie pasuje pod g27/g29 bo ma inny schemat pinów we wtyczce.

Między skrzyniami g27 a g29 jakaś tam ograniczona wymienność jest ale nie działa to 1 do 1 i należałoby przypomnieć sobie jak to jest dokładnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
O 2.11.2016 o 19:33, fakir87 napisał:

Siema kupiłem (znaczy jutro kupię) logi g29 i chcę dokupić drążek zmiany biegów. Czytałem chyba nawet tutaj, że drążek od g25 pasuje ale ciekawi mnie czy będę mógł wybierać tryb pracy (H - sekwencja) czy wszystko pasuje bez przeróbek? 

 

 

Daj znać . Mam do sprzedania G29 nowa  ( kupiona 6 pazdziernika ) Gwarnacja 2 lata. 100 % sprawna idealny stan.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam takie pytanko, czy logitech g27 działa z ps4?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj nie, niestety :siara:

Przynajmniej nie oficjalnie.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
O 18.11.2016 o 11:38, manoszek napisał:

mam takie pytanko, czy logitech g27 działa z ps4?

Pedały od G25/27/29 będą działać przez przejściówkę z Thrustmasterami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dziękuje za odpowiedzi, muszę uzbierać fundusze i kupić coś z g29/t500 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

T300 alcantara

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie jest nic warty niestety.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, Sipap napisał:

Panowie a co sądzicie o tej kierownicy:
http://www.3kropki.pl/p/hori-kierownica-rwa-racing-wheel-apex-do-ps3/ps4/pc.html
 

Ma ktoś może ten sprzęt i czy jest coś warty?

 

Moja opinia bazujaca tylko na szybkim szukaniu po necie. 

  • Nie znalazlem szczegolowej specyfikacji
  • Plusem jest to ze jest licencjonowana - choc obawiam sie ze to pewnie spory koszt w cenie produku
  • Oferowane mozliwosci sa raczej skromne - 270stopni obrotu + wibracje - typowa budzetowka

Niestety w tej cenie raczej bym nie polecal, tak wiem ze, odwolywanie sie do przeszlosci (poprzednia generacja lub jeszcze dalej) nie wszystkim moze pasowac ale:

- w poprzedniej generacji takie budzetowki to byl koszt 150 do 250pln.

- w tej lub nie wiele wyzszej cenie mozna bylo miec DFGT ktore oferowalo o wiele, wiele wiecej. 

- w podobnej cenie dawno temu mozna bylo kupic - biedniejsze niz DFGT - DFP ktore dalej oferowalo wiecej - 900stopni, calkiem niezle dzialajacy Force Feedback. 

 

Tak wiec z przykroscia stwierdzam ze w tej generacji kierownice mid-end to 700+pln. Szczerze wolalbym dolozyc te 350pln i brac T150 zamiast tego co tu wkleiles (bo rozumiem ze T300 moze byc dla niektorych zbyt drogie jak za "li tylko kontroler"). 

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

700 zł kosztuje T150 w obydwu wersjach i to jedyna sensowna kierownica budżetowa na razie. Nic innego nie chce wyjść na rynek.

Edytowane przez Yarek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No t300 jest dla mnie zdecydowanie za droga. A ta T150 chyba nie jest zbyt solidna,bo ciągle słyszę o jakiś problemach z tą kierą.
Szkoda bo te 350 -500 PLN mógłbym wywalic,ale 700 to trochę za drogo. Dzięki w każdym razie za pomoc w ocenie tej kiery Apex'a.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No t300 jest dla mnie zdecydowanie za droga. A ta T150 chyba nie jest zbyt solidna,bo ciągle słyszę o jakiś problemach z tą kierą.

Szkoda bo te 350 -500 PLN mógłbym wywalic,ale 700 to trochę za drogo. Dzięki w każdym razie za pomoc w ocenie tej kiery Apex'a.

O 150? Nie slyszalem nic zlego. Wlasnie wiecej slysze o t300 . Sam kupilem t300 alcantara i raz ze juz ma leosze pedaly niz 150 to sam wieniec jest genialny.

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×