Skocz do zawartości
Patricko

Kierownica do PS4

Rekomendowane odpowiedzi

Znalazłem na olx takie cudo całkiem niedrogo rzut beretem ode mnie. Sęk w tym że zestaw ten był pod g27 a ja śmigam na t500rs. Da się to jakoś przerobić na potrzeby mojego Thrustmastera?

651a8fca7a99bea6med.jpg[/URL

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Bierz ten Playseat, otworów jest cała masa, więc  powinno wszystko pasować. Ja mam pod Thrustmaster, ale i tak wszystko podepnę.

Nie robią kilku wersji uchwytu, tylko jedną. Nawet w instrukcji są pokazane różne opcje dla różnych firm.

Edycja:

Hehe, potem zobaczyłem, że to nie Playseat, ale i tak weź. Zrobienie dwóch dziur, to nie problem.

 

Dodatkowo wracając do tematu uszkodzonej kierownicy, dostałem wczoraj płytkę PCB, dziś ją zamontowałem w swojej kierownicy

i muszę powiedzieć, że wszystko śmiga jak ta lala. Tylko jeśli ktoś miałby podobny problem, to należy uważać, bo instrukcja instalacji

zawiera błędy i trzeba najpierw wszystko dokładnie przemyśleć i przejrzeć. Oczywiście nie trzeba też niczego specjalnie kalibrować.

Wszystko robi się samo, po instalacji.

Jeśli ktoś ma pytania, chętnie pomogę.

 

Pozdrawiam :)

Edytowane przez xenomorph

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest na rynku jakaś kierownica która zadziała zarówno z ps4 i xbox one ?

 

 

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Dzięki. Zawsze coś namieszają

 

 

Z drugiej strony nawet dobrze ze nie ma bo pewnie bym kupił, a moja dziewczyna już chyba nie wytrzyma w domu kolejnej rzeczy związanej z konsolami. :)

 

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie ma żadnych przygód z Thrustmasterem 500 a konsolą PS4 Pro wszystko działa bez problemu ? 

nosze się z podmianką PS'a 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a co ty opowiadasz jak pro wyświetla 4k rederowane a zwykła nie to jak może być ten sam hardwere ? 

pytam się bo w wielu grach na początku Pro były babole i jakieś inne historie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
35 minut temu, Gustaw napisał:

a co ty opowiadasz jak pro wyświetla 4k rederowane a zwykła nie to jak może być ten sam hardwere ? 

pytam się bo w wielu grach na początku Pro były babole i jakieś inne historie.

 

Spokojnie, chodzi o to ze owszem HW rozni sie moca, ale uzyskano to w dosc osobliwy sposob dla GPU dodajac bliznaczy uklad do tego podkrecone zegary.

Firmware poza tym ze pozwala wykorzystac dodatkowa moc jest "wspolny" dla PS4 i PRO wiec raczej nie powinno byc problemu z obsluga kontrolera ktory dzialal juz na PS4. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z matamanem jesteśmy w pewnej komitywie dlatego się przedrzeźniam 

 

ale wiem że z niektórymi grami na pro były pewne problemy z płynnością itd. względem zwykłej PS 

i pytam czy z kontrolerem jest oki 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodziło mi właśnie o to że jest ten sam hardware który odpowiada za obsługę kierownic itd, więc będzie to samo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

G29 powinno smigac bez problemu na pc? pare dni temu kupilem w miare ogarnietego lapka (lenovo y50 70) i cos na tym juz mozna odpalic a obraz puscic na tv. Pamietam ze swego czasu na gownianej kierze wygranej w konkursie swietnie sie bawilem driftujac w live for speedzie :24_stuck_out_tongue:

@up dobra cena + shifter za 200 zl i gitarra

Edytowane przez SkibaPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 godzin temu, Eloszki napisał:

 

Dzięki za info - właśnie zamówiłem :).

 

 

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

Milej zabawy :) zwlaszcza w dirt rally
Dokup jeszcze https://www.x-kom.pl/p/251157-kierownica-logitech-driving-force-shifter-g29-g920.html bo i frajda wieksza. Widzialem jakis plastikowy kawalek gowna ktory wklada sie pod mieszek i biegi wchodza ciezej. Jakie wielkie oczy zrobilem gdy okazalo sie, ze za ten kawalek plastiku wolaja 15 ojro...
Na stronach do druku 3d nie znalazlem nigdzie czegos podobnego a szkoda bo sam bym sobie to wydrukowal.

 

O tym mowa - https://www.3drap.it/product/mod-cambio-gearbox-logitech-g25-g27-g29-improved-feel/

W sumie tak patrze na to i mysle, ze narysowanie tego w programie to chwila roboty.

Edytowane przez SkibaPL
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poza tym ze biegi mozna zmieniac malym paluszkiem bez wiekszego oporu - w tej kwestii to faktycznie smiech na sali a do reszty nie mam gdzie sie przyczepic. Oczywiscie zestaw od thrustmastera jest lepszy ale i cena znacznie wieksza - cos za cos.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co byście polecili poniżej 800zł? Miałem G27 i poszedł na sprzedaż z wiadomych powodów, z drugiej strony chyba nie widzę sensu kupowania 3 pedałów i shiftera skoro i tak marnie jest to obsługiwane w grach, dlatego nie patrzę na G29. Z drugiej strony nie chcę jakiegoś badziewia, więc jakość materiałów jest ważna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

G29 to najlepsze co w tej cenie znajdziesz, tylko musisz czekać na promo jakieś, ale często chodzi za około 800 zł, a shifter i tak jest sprzedawany osobno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te dwa pedały w T300 to mają nakładki aluminiowe, czy to tylko plastik w kolorze aluminium? :) Widzę, że jest wersja z 3 pedałami, ale jednak sprzęgło mi niepotrzebne do niczego, więc wole 2, ale pytanie jakiej są jakości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chu.....ej ;) Bierz wersję z trzema mimo że nie będziesz sprzęgła używał.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No mam dylemat między G29, a T300, wersja z 3 pedałami mimo wszystko 100€ droższa.

G29 obecnie koło 800 zł, nie tak tragicznie już.

No nic, jeszcze obadam sprawę, poza tym muszę się skontaktować z WSP w sprawie uchwytu pod nową kierę, bo nie będę całego stojaka nowego kupować :24_stuck_out_tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×