Welcome to PS Site Forum - ... o PLAYSTATION wiemy wszystko!

Zarejestruj się, aby uzyskać dostęp do wszystkich funkcji. Po zarejestrowaniu i zalogowaniu się, będziesz w stanie dostosować swój profil, otrzymywać punkty reputacji jako nagrodę za złożenie zawartości, a także komunikować się z innymi użytkownikami za pośrednictwem prywatnej skrzynki, plus wiele więcej! Ten komunikat zostanie usunięty po zalogowaniu się.

Patricko

PS4 Kierownica do PS4

1562 postów w tym temacie

Znalazłem na olx takie cudo całkiem niedrogo rzut beretem ode mnie. Sęk w tym że zestaw ten był pod g27 a ja śmigam na t500rs. Da się to jakoś przerobić na potrzeby mojego Thrustmastera?

651a8fca7a99bea6med.jpg[/URL

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Napisano (edytowane)

Witam,

Bierz ten Playseat, otworów jest cała masa, więc  powinno wszystko pasować. Ja mam pod Thrustmaster, ale i tak wszystko podepnę.

Nie robią kilku wersji uchwytu, tylko jedną. Nawet w instrukcji są pokazane różne opcje dla różnych firm.

Edycja:

Hehe, potem zobaczyłem, że to nie Playseat, ale i tak weź. Zrobienie dwóch dziur, to nie problem.

Dodatkowo wracając do tematu uszkodzonej kierownicy, dostałem wczoraj płytkę PCB, dziś ją zamontowałem w swojej kierownicy

i muszę powiedzieć, że wszystko śmiga jak ta lala. Tylko jeśli ktoś miałby podobny problem, to należy uważać, bo instrukcja instalacji

zawiera błędy i trzeba najpierw wszystko dokładnie przemyśleć i przejrzeć. Oczywiście nie trzeba też niczego specjalnie kalibrować.

Wszystko robi się samo, po instalacji.

Jeśli ktoś ma pytania, chętnie pomogę.

Pozdrawiam :)

Edytowane przez xenomorph

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jest na rynku jakaś kierownica która zadziała zarówno z ps4 i xbox one ?

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dzięki. Zawsze coś namieszają

Z drugiej strony nawet dobrze ze nie ma bo pewnie bym kupił, a moja dziewczyna już chyba nie wytrzyma w domu kolejnej rzeczy związanej z konsolami. :)

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

nie ma żadnych przygód z Thrustmasterem 500 a konsolą PS4 Pro wszystko działa bez problemu ? 

nosze się z podmianką PS'a 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

a co ty opowiadasz jak pro wyświetla 4k rederowane a zwykła nie to jak może być ten sam hardwere ? 

pytam się bo w wielu grach na początku Pro były babole i jakieś inne historie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
35 minut temu, Gustaw napisał:

a co ty opowiadasz jak pro wyświetla 4k rederowane a zwykła nie to jak może być ten sam hardwere ? 

pytam się bo w wielu grach na początku Pro były babole i jakieś inne historie.

Spokojnie, chodzi o to ze owszem HW rozni sie moca, ale uzyskano to w dosc osobliwy sposob dla GPU dodajac bliznaczy uklad do tego podkrecone zegary.

Firmware poza tym ze pozwala wykorzystac dodatkowa moc jest "wspolny" dla PS4 i PRO wiec raczej nie powinno byc problemu z obsluga kontrolera ktory dzialal juz na PS4. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

z matamanem jesteśmy w pewnej komitywie dlatego się przedrzeźniam 

ale wiem że z niektórymi grami na pro były pewne problemy z płynnością itd. względem zwykłej PS 

i pytam czy z kontrolerem jest oki 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Chodziło mi właśnie o to że jest ten sam hardware który odpowiada za obsługę kierownic itd, więc będzie to samo.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.