Skocz do zawartości
Patricko

Kierownica do PS4

Rekomendowane odpowiedzi

T300 to znacznie lepszy FFB, lecz 800zł za G29 to świetna cena.

Wszystkie mocowania g29, są takie same jak w g27.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na angielskim Amazonie jest G29 za niecałe 700zł, minus jest taki że nie wysyłają do Polski, zamówiłem na Austrię dla siebie.

Takiej ceny jeszcze nie było nigdzie, także wziąłem bez wahania, bo najwyższa pora ograć zaległości :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Patricko

Wszyscy sie chyba zgodza ze w cenie 700 to dobry deal za to kolko. 

Milego jezdzenia :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do osób które mają T300 RS.

Jak spisują się te standardowe pedały? Czy są takie lipne jak wyglądają ,czy dają radę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś może czy gear shift holder pro do playseat evolution pasuje pod th8a? I czy nie gryzie się ze sliderem?

Edytowane przez spoco
Poprawka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, spoco napisał:

Czy ktoś może testował coś takiego? Działa też z kierownica i od ps3? https://collectiveminds.ca/shop/allconsoles/drivehub/

 

https://www.gtplanet.net/forum/threads/drive-hub-use-any-wheel-on-any-console-almost.358306/

 

czytaj komenty, może ktoś już testował.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Opinie dość pozytywne, także widać że robotę robi. Tyle, że jeśli dobrze widziałem to to kosztuje prawie 400 zł? Nie wiem czy nie lepiej dołożyć do koła już.

Chyba, że ma się już jakieś konkretne koło i nie chce sprzedawać. Mimo wszystko widać, że wynalazek daje rady.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Opinie dość pozytywne, także widać że robotę robi. Tyle, że jeśli dobrze widziałem to to kosztuje prawie 400 zł? Nie wiem czy nie lepiej dołożyć do koła już.
Chyba, że ma się już jakieś konkretne koło i nie chce sprzedawać. Mimo wszystko widać, że wynalazek daje rady.

Za dobre koło trzeba dać 1500-2000, więc jak to działa to super bo kupujesz jedno (a jak masz z ps3 to wcale) i masz do ps i iksa. Wtedy te 350 PLN to wcale nie tak dużo. A jak ktoś dokupil shifter i pedały to taki zestaw lekko ponad dwa koła wychodzi. Ciekawe czy rzeczywiście ff działa jak należy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

G29 potrafi kosztować poniżej 1tys zł, a większość posiada pewnie g27 lub dfgt, więc opłacalność tego urządzenia jest moim zdaniem wątpliwa.

Nigdy nie będzie to działać jak dedykowana kiera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DruveHub 

zgadzam sie tutaj z matamanem - z tego co widze to ciut lepiej obudowany chronusmax czy jak to sie tam nazywalo. 

Idea tego urzadzenia polega na tlumaczeniu sygnalow z kiery na kontroler i i odwrotnie. 

wiec nawet jesli dziala dobrze to chyba ze tworcy w tlumaczeniu dodaja cos od siebie nie widze mozliwosci aby przenosilo to wszystkie (szczegolnie te drobne) niuanse FFB na kierownice. 

 

Przy tej cenie? Ja bym raczej powiedzial pass. 

wiele zalezy co kto mial jako poprzednie kolo i na co chce sie przesiasc - bo @spoco z 2K to odrobinke przesadziles no chyba ze kupujesz wszystko od zera (wlacznie ze stojakiem). 

T150 - nie jest to nic szczegolnego, ale posiadacze tego kola byli zadowoleni, daje rade podnosi fun z jazdy ceny jesli dobrze pamietam byly miedzy 700 a 800pln

G29 - czyli menachizmy znane z G27 w nowej obudowie i dorzucmy pokretla z DFGT, byl tez ponizej 1000pln

 

zostawiam tu specjalnie z boku drozsze opcje. Ale jesli mialbym zaplacic 40% lub 50% nowej kierownicy za urzadzenie bazujace na tlumaczeniu sygnalow, to chyba wolalbym poczekac, wrzucac co nieco do swinki skarbonki i kupic ktora z "tanszych" kierownic o ktorych wspominalem powyzej.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie ciekawi mnie ta translacja sygnału. Twórcy twierdzą, że nic nie gubi i właśnie wydało mi się to zbyt piękne dlatego pytam. Ja odzalowalem i kupiłem t500 a to już był znaczny wydatek z tad mi się takie kwoty wzięły . Ale faktycznie logitech jest tańszy, a kumpel właśnie się jakoś zdecydować nie może bo mu szkoda jego g27 ale faktycznie jak ja pogoni doliczy te 350 za adapter to już niewiele zabraknie do g29. Tylko tęsknić będzie za WRC z dwójki, głównie dlatego nie sprzedał jej do tej pory

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Translacja sygnału wygląda bardzo prosto. Wibracje są "tłumaczone" na force feedback. Może sobie to byc 1:1, ale to nie jest prawdziwy FF.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Chce wymienić moja dfgt na g29. Mam stojak Wheel Stand Pro V2 do dfgt, czy jak nie będę używał shiftera, bedzie on pasował do g29? 

Edytowane przez Shatan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam. Chce wymienić moja dfgt na g29. Mam stojak Wheel Stand Pro V2 do dfgt, czy jak nie będę używał shiftera, bedzie on pasował do g29? 
Ale gdzie chcesz shifter zamontować? Nie masz tam miejsca nigdzie. Musisz też zmienić podstawkę pod kierownicę, bo ta domyślna jest za mała.

Wystarczy napisać maila do wheel stand pro i za 70 zł wysyłają upgrade do tego stojaka. Sam ostatnio to samo robiłem. Dają również podkładkę pod shifter, którą montujesz do podstawki od kierownicy.
Pedały wchodzą na styk, ale stojak sam w sobie nadal jest stabilny i dobrze się trzyma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Patricko napisał:

Ale gdzie chcesz shifter zamontować? Nie masz tam miejsca nigdzie. Musisz też zmienić podstawkę pod kierownicę, bo ta domyślna jest za mała.

Wystarczy napisać maila do wheel stand pro i za 70 zł wysyłają upgrade do tego stojaka. Sam ostatnio to samo robiłem. Dają również podkładkę pod shifter, którą montujesz do podstawki od kierownicy.
Pedały wchodzą na styk, ale stojak sam w sobie nadal jest stabilny i dobrze się trzyma.

No właśnie nie bedę inwestował w shifter bo wolę manetki. Stąd moje pytanie czy trzeba go przerabiać. Źle to sformułowałem :-) to jak mówisz że stojak nadal stabilny to zamawiam ten upgrade za 70 zł

Edytowane przez Shatan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dnia ‎2017‎-‎06‎-‎01 o 09:41, mataman napisał:

 

Dnia ‎2017‎-‎06‎-‎01 o 09:41, mataman napisał:

Witaj,

Ekstra, widzę że jesteś na topie z nowościami. Ja tak samo trafiłem w internecie na to kółko od fanateca. Wygląda na sprzęt wysokiej klasy i słono też kosztuje. Poważnie zastanawiam się nad zakupem. Niestety na próżno szukałem jakiś ofert z dobrą ceną na allegro czy Ebayu, pozostaje jedynie bezpośrednio od producenta.

PS. Obecnie posiadam logitecha g29 + shifter. Cały komplet jest w bardzo dobrym stanie. Kilka razy używane przez cały okres gwarancji. Tak więc jeśli ktoś byłby zainteresowany mogę odsprzedać. Mój e-mail max23856@wp.pl, psn-id berlinek. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2017 o 11:59, Shatan napisał:

No właśnie nie bedę inwestował w shifter bo wolę manetki. Stąd moje pytanie czy trzeba go przerabiać. Źle to sformułowałem :-) to jak mówisz że stojak nadal stabilny to zamawiam ten upgrade za 70 zł

Miałem DFGT i także wymieniłem ją na G29. Posiadam też stojak od DFGT. Niestety podstawka pod kierownice jej mniejsza więc nie można przymocować kierownicy do stojaka na śruby. Jedynie za pomocą tych plastikowych pokręteł, w miarę stabilnie się trzyma ale zastanawiam się nad tym aby jakoś to ulepszyć. Natomiast aby przymocować pedały trzeba przerobić te dwie blaszki (srebrną i czerwoną), pośrodku rozwiercić na M6 jak dobrze pamiętam i przymocować za pomocą śrub od długości chyba 50 albo 55 (też dokładnie nie pamiętam)

Edytowane przez AXA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, AXA napisał:

Miałem DFGT i także wymieniłem ją na G29. Posiadam też stojak od DFGT. Niestety podstawka pod kierownice jej mniejsza więc nie można przymocować kierownicy do stojaka na śruby. Jedynie za pomocą tych plastikowych pokręteł, w miarę stabilnie się trzyma ale zastanawiam się nad tym aby jakoś to ulepszyć. Natomiast aby przymocować pedały trzeba przerobić te dwie blaszki (srebrną i czerwoną), pośrodku rozwiercić na M6 jak dobrze pamiętam i przymocować za pomocą śrub od długości chyba 50 albo 55 (też dokładnie nie pamiętam)

ok dzięki za cenne informacje. jutro przyjdzie do mnie kierownica, zobacze jak to wygląda i najwyżej poprzerabiam sobie w robocie jak będzie jakaś chwila luzu ;) pozdraiwam

Edytowane przez Shatan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie niezbędne elementy włącznie z mocowaniem pedałów można kupić za nieduże pieniądze od producenta. Wystarczy mail do supportu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Postanowiłem jednak kupić Fanatec cls elite :1_grinning:.  Zobaczymy kiedy to dotrze wybrałem standard ups. W Europie jest dostępna, natomiast w Stanach i w Kanadzie premiera bedzie 27 września.

Pozostaje mi sprzedać g29. Muszę się dowiedzieć czy trzeba wykonać update kierownicy fanatec pod ps4.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ona terkocze podobnie jak g29

Niby cos tam naprawili w ostatnim firmware, przewiń do 6 minuty.

Osobiście wolałbym kupić tą,

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×