Skocz do zawartości
Patricko

Kierownica do PS4

Rekomendowane odpowiedzi

do zwykłego giercowania  w zupełności wystarczy no chyba ze chcesz wydawać 600zł za kawałek płytki i dwa kabelki :24_stuck_out_tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TAK JAK OBIECAŁEM SPIESZE JUŻ ZE WSTEPNA OCENĄ. FIRMWARE ZAINSTALOWANY NAJNOWSZY ZAKOŃCZYŁ SIĘ POMYŚLNIE. PO FIRMWARE MUSIAŁEM WYKONAĆ KALIBRACJE POŁOŻENIA. RÓŻNICA MIĘDZY G29 a FANATEC CSL ELITE KOLOSALNA !!!. KIEROWNICA NARAZIE PRZETESTOWNA NA ASSETTO CORSA ZACHOWUJE SIĘ CICHUTKO ZARÓWNO FORCE FEEDBACK JAK I CHŁODZENIE BAZY BANAN :). TAK MIĘKKO WSZYSTKO CHODZI, MANETKI COŚ PIĘKNEGO.

W PONIEDZIAŁEK PRZYCHODZI MI F1 2017 JUŻ NIE MOGĘ SIĘ DOCZEKAĆ .......

gemcia 99. Też posiadałem g29. Na początek też ci wystarczy. Niestety jeśli chcesz inne doznania z gry :1_grinning: to niestety trzeba już wyłożyć więcej kasy. 

DARAS chyba chciałeś powiedzieć prawie 700 euro ze wszystkim. 600 zł to jest load cell

1 godzinę temu, DaraS napisał:

do zwykłego giercowania  w zupełności wystarczy no chyba ze chcesz wydawać 600zł za kawałek płytki i dwa kabelki :24_stuck_out_tongue:

:1_grinning:.

Daras chyba chciałeś powiedzieć 700 euro ze wszystkim. 600 zł to jest na load cel :1_grinning:.

Edytowane przez Bartol84

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma dużo roboty musisz przywiercić trzy otwory w podstawie do bazy i sandał 

:1_grinning:.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W podstawowej wersji Fanatec cls elite wyszło mnie z przesyłką 560 €. Po obecnym kursie wynosi ponad 2400 zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak zgadza się najnowszy v292 ale niby beta. Kontaktowałem się supportem to zalecali mi ta wersje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, gemcia99 napisał:

ok 2 tyś

 

 

T500 jest na allegro za 1930

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak tylko t500 nie jest oficjalnie pod ps4 i wiadomo nie w każdej grze może poprawnie działać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Klamka zapadła, łykam Fanateca. Najważniejsze aby dobrze współpracowała z GTS, napisze jeszcze do WSP czy mają w planach dedykowany stojak do tej kierownicy.

Dzięki za wszelkie sugestie. Pozdrawiam :?)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie wykorzystam te dodatkowe przyciski w G29 jeśli podepnę kiere pod PC? Nie wiem którą wybrać a podoba mi się bardziej  G920

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
witam.czy ma ktoś z was playseat gran turismo.jakies opinie

 

Mam evolution ale konstrukcja stelaża jest taka sama. Ogólnie spoko, jedyna wkurzająca rzecz to przy pedałach t3pa jak wciskasz hamulec to obcierasz kostka o kolumnę mocowania kierownicy, ale da się z tym żyć. Konstrukcja też jest dość lekka (taka trochę "licha") ale w miarę wytrzymała. Dupy nie urywa ale za tą kasę nie ma nic lepszego, natomiast jak cie stać i nie musisz składać fotela po graniu to kup to co pokazał domestos007. To inna liga :)

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyli playseat fanatec ?

 

 

ogolnie jaki playseat byscie polecili bez wzgledu na cene

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×