Skocz do zawartości
Patricko

Kierownica do PS4

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Niczego takiego nie widziałem.

Edytowane przez mataman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Siema mataman , widziałem gdzieś , nie pamiętam dokładnie gdzie , że Ty sprzedajesz te pedały T3pa , czy coś w nich Ci się nie spodobało ?, pytam bo prawdobodobnie dokupię je sobie kiedyś do kiery t300rs na którą czekam obecnie

Edytowane przez valderama9

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Narazie się rozmyśliłem i poczyniam pewne modyfikacje (zamiana sprężyn gaz-sprzęgło i dodanie małej sprężyny na hamulec (jak na forum ISR).

Z pewnością lepszym zakupem są CSR Elite plus cpx, który ma być na początku marca.

Jeżeli ktoś nie potrzebuje pedału sprzęgła (jak ja) to spokojnie może sobie darować T3PA i np. zrobić mały mod stockowych pedałów od T300.

http://youtu.be/Idil5wuI33U

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ok ja jestem przewrażliwiony na temat pedałów ,dlatego może kupięT3PA na zapas, mam g27 i tyle razy mi się psuły, nie wiedziałem, że jezdziłem czasami na delikatnym hamulcu , dopiero kiedy zauważyłem , że mi się sam drs zamykał zorientowałem się , choć nie zawsze , pedały g27 z zewnątrz wydają się solidne , jednak częsci pracujące , a szczególnie manetki analogowe umieszczone są na szynie , ale w plastikowej części z gwintem , to wszystko jest niestabilne i z czasem się delikatnie przekręcało na szynie , chciałem to dokręcić ale pękło ,TANDETA , w starszych pedałach od dfgt z czerwonym kółeczkiem ta część jest właśnie metalowa i akurat pasowała , koło też mi się psuło może miałem pecha , teraz nawet za darmo nie chciałbym g27 , zależy mi bardzo na niezawodności kiery i pedałów szczególnie , już ten opór w hamulcu nie tak ważny , pozdro dzięki za odp

Edytowane przez valderama9

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, jestem laikiem jeśli chodzi o kierownice. Nigdy nie mialem przyjemności na takowej pograć, ale mając Drivecluba i czekając na Project CARS zaczynam sie nad nią zastanawiać.. Nie mam 1000zl na kierownice i nie mam również miejsca na stojak i fotel racingowy, wiec czy jesli trafie w miare tanio thrustmastera T80 to czy przy tych dwóch grach odczuje wieksza frajdę aniżeli grając na padzie? Inna droższa kierownica nie wchodzi w grę.. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, jestem laikiem jeśli chodzi o kierownice. Nigdy nie mialem przyjemności na takowej pograć, ale mając Drivecluba i czekając na Project CARS zaczynam sie nad nią zastanawiać.. Nie mam 1000zl na kierownice i nie mam również miejsca na stojak i fotel racingowy, wiec czy jesli trafie w miare tanio thrustmastera T80 to czy przy tych dwóch grach odczuje wieksza frajdę aniżeli grając na padzie? Inna droższa kierownica nie wchodzi w grę.. :)

 

Miły Panie...

 

Watek ma tylko 8 stron, przejrzyj pare stron wstecz lub uzyj szukajki byly opinie osob ktore mialy T80 w rekach.

Nikt Tobie na pytanie czy bedziesz mial wiekszy fun na kierownicy niz na padzie nie odpowie bo to rzecz wielce indywidualna, jak 9 lat temu swoja kierownice kupowalem to pierwsza reakcja byla jak do cholery ma mnie to bardziej bawic, ale juz po paru godzinach bylem kupiony.

Co do T80 - odradzaja wszyscy - jakosc wykonania jak jakies Manty albo innegro Tracera ktore kosztuja od 90 do 120pln, wyglada to bardzo  zalosnie, w rekach masz wrazenie ze przy mocniejszym skrecie mechanizm nie wytrzyma - NIE! Dodaj do tego fakt ze T80 nie ma ForceFeedback (po naszemu mechanizm sprzezenia zwrotnego) ktory odpowiadac ma za przenoszenie wrazenia z jazdy (np poslizg, zmiana nawierzchni) na kierownice co ja moim zdaniem kompletnie dyskwalifikuje bo i nie odczujesz ze prowadzisz auto.

 

Niemniej zachecam do przeczytania opinii innych pare stron wczesniej nt T80.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam ta kierownicę plus stojak, wyciagam z szafki rozkladam i frajda zawsze jakas tam jest ( zwlaszcza z kumplami) wiadomo że to nie najwyższa polka tylko zwykla zwyklosc i inaczej niz padem,pewnie nikt tu nie poleci,ale moim zdaniem nie majac praktycznie żadnego innego wyboru nie żałuję wydanej kasy

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z aktualności to wrzucę coś takiego:

http://www.thrustmaster.com/en_UK/press/new-leather-wrapped-add-thrustmaster-racing-wheels

no i review:

 

Fajnie choć może szkoda że nie jest 32cm. Duga sprawa czy nie taniej obszyć standardowej GTE? Chyba mozna to zrobić za 120pln...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Thrustmaster zawsze musi coś spieprzyć. Już myślałem, że zrobili coś bardziej poważnego i będzie fajna konkurencja dla bajerów fanateca, to musieli wrzucić 28 cm, jak by nie mogli dać 30/32 cm.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mysle ze nie ma co dyskutowac nad rozmiarem. 

Kazdy moze miec swoje preferencje co do kola. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

G27 jest jeszcze mniejsze i jakoś nikt nie płakał z tego powodu :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomyślę nad obszyciem mojej gte...a w miedzy czasie jak masz mataman siłę ff... Ja w poniedziałek robiłem pierwsze testy i skończyłem na 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też mam ustawione na 4, jak dla mnie jest wystarczająco ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cena?

Bo niestety aktualnie nie bardzo moge ta recke obejrzec. Czy moze jeszcze nie podali?

Edytowane przez MagEllan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

€169 rekomendowana cena. Premiera w kwietniu.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A o tym to nie wiedziałem a chyba bardzo dobra wiadomość dla posiadaczy kółek fanatec

http://www.projectcarsgame.com/home/fanatec-wheel-support-comes-to-consoles

Zwróćcie uwagę ze mowa na razie tylko o Project Cars na konsole no ale to dobrze wróży

Edytowane przez pela222

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie pochwalcie sie swoimi stanowiskami. Najlepiej wrzuccie foto. Mam juz stelaz, co do kierownicy to tylko T80 bo caly czas czekam na cos na co nie szkoda wydac wiecej pieniedzy. Czy na ta chwile sa jakies zestawy warte uwagi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A na T80 nie było Ci szkoda kasy? :)

Jedyne kierownice warte uwagi to T300 i T500, jak nie "szkoda" Ci kasy to zrób wyliczankę na palcach i wybierz tę właściwą ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

T80 uznalem za przejsciowa do Driveclub. T300 chyba nie maja sprzegla, czy firma Fanatec jest dobra? Z project cars ma wspolgrac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

T80 uznalem za przejsciowa do Driveclub. T300 chyba nie maja sprzegla, czy firma Fanatec jest dobra? Z project cars ma wspolgrac

 

Coz, z opinii ktore czytalem to maja ciekawe produkty ale tez cena jest wysoka, polecam zajrzec na strone (www.fanatec.com/eu-en/). Do tego w wypadku tych kierownic ktore sa wspierane to tylko baza + rim, pedaly i inne akcesoria musisz kupic osobno co niestety uderza w porftel. 

 

Dla mnie prywatnie zawsze te produkty byly poza zasiegiem do amatorskiej zabawy. 

Edytowane przez MagEllan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coz, z opinii ktore czytalem to maja ciekawe produkty ale tez cena jest wysoka, polecam zajrzec na strone (www.fanatec.com/eu-en/). Do tego w wypadku tych kierownic ktore sa wspierane to tylko baza + rim, pedaly i inne akcesoria musisz kupic osobno co niestety uderza w porftel. 

Dla mnie prywatnie zawsze te produkty byly poza zasiegiem do amatorskiej zabawy. 

 

No fakt, że nowe są drogie, ale można za przyzwoite pieniądze kupić używany sprzęt...A są to naprawde wysokiej jakości kierownice. Ja miałem przez kilka tygodni Forza Motorsport CSR Wheel EU + CSR Elite Pedals EU + CSR Shifter Set EU i całość kupiłem za €200 (używana oczywiście). Super kółko. Można sobie ustawiać 6-7 parametrów związanych z pracą kierownicy (niezależnie od gry - firmware kierownicy). Można ustawić 5 programów i dla każdego zmienić kąt obrotu, siłe ff, liniowość skrętu, siłe wibracji ABS etc...A to przecież jedna z podstawowych kierownic tego producenta.

Dla przykłądu u mnie w IRL teraz ktoś znów sprzedaje podobny zestaw (gorsze pedały i bez shifterów) za €100 - http://www.adverts.ie/accessories/fanatec-csr-racing-wheel-with-pedals/7498175i wiem, że to nie w Polsce, ale podejrzewam że w Polsce też można coś takiego wyhaczyć :)

Moim zdaniem pomiędzy tym kołem a G25/27 jest przepaść...do DFGT nawet nie porównuje :)

Edytowane przez pela222

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wygląda sprawa z kompatybilnością urzadzeń Fanateca z konsolą PS4? Są jakieś słuchy, ze bedzie wparcie dla PROJECT CARS i nastepnej odsłony GT?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×