Skocz do zawartości
Patricko

Beyond: Two Souls

Rekomendowane odpowiedzi

Dzizas... to sie nie robi nudne tylko jest nudne.

Edytowane przez czacha79

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie jest nudne, to typowe wyciąganie kasy bo po co robić nowe gry jak na starych można jeszcze zarobić. Jedyny kotlet naprawdę na którego czeka to GTA 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nikt was nie zmusza do kupowania tego. Jest wiele osób która w to nie grała (np ja). Jeśli się remastery przestaną sprzedawać to przestaną je robić i tyle.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nikt was nie zmusza do kupowania tego. Jest wiele osób która w to nie grała (np ja). Jeśli się remastery przestaną sprzedawać to przestaną je robić i tyle.

Póki na PS4 nie zaczną wychodzić GRY, to takie kotlety nie przestaną się sprzedawać - w coś trzeba grać. A tymczasem, biblioteka Sony wygląda tak: AAA, indyk, indyk, Noszenie Drabiny Remastered, indyk, indyk, indy, DLC z pogodą...

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kloose za dużo indyków bo między indyk a indyk nie dopisałeś kotlet.

Jest racja bo po to kupiłem PS4 by grac a nie podziwiać. Ogólnie z kotletów to kupiłem  TR:DE za 100 i remastera za 100 wiec nie narzekam A jeszcze diablo 3 bo lubię ta grę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

chyba francuskiej jak już...

a co do tematu to IMO gra na to zasługuje a fakt, że wyszła praktycznie na miesiąc przed PS4 sprawił, że masa "graczy" ją opuściła by ogrywać nową generację więc teraz będą mieć szansę

zobaczyć jak świetny tytuł ich ominął na rzecz multiplatformowego shitu i Killzone...

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niech wydadzą edycję w zestawie z Heavy Rain za 140-160 zł i moje pieniądze dostają na premierę. W Beyond nie grałem, a do Heavy Rain chętnie bym wrócił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie kumam takich tekstów, że nie ma w co grać, więc trzeba grać w remastery. Bardziej debilnego stwierdzenia nie słyszałem. Co, jak nie zagrasz w nic to umrzesz? Niektórzy mają ładny burdel w bani...

Gra zajefajna, więc każdy kto nie grał będzie zadowolony. Kto grał nie kupuje. I tak to ma działać.

A pier** o tym, że TRZEBA GRAĆ BO SĄ TYLKO REMASTERY I INDYKI... nic tylko zaje** barana w ścianę. We wrześniu jest w pip gier nowych, w październiku jeszcze więcej... A większość tu tylko stęka i stęka... Nie macie życia poza grami?

Ja pracuje, ale mam stosunkowo dużo czasu na granie, a i tak tego co wyjdzie w październiku to do stycznia nie ogram... A gdzie grudzień? Gdzie premiery w lutym? Do wakacji będzie w co grać...

Edytowane przez PiPoL
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyjdzie dużo ciekawych gier a i tak ludzie będą pisać że nie ma w co grać albo ich te gry nie interesują:) Ja oczywiście czekam na Beyond bo nie grałem choć wolałbym aby odświeżyli trylogię Uncharted.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A pier** o tym, że TRZEBA GRAĆ BO SĄ TYLKO REMASTERY I INDYKI... nic tylko zaje** barana w ścianę. We wrześniu jest w pip gier nowych, w październiku jeszcze więcej... A większość tu tylko stęka i stęka... Nie macie życia poza grami?

 A gdzie grudzień? Gdzie premiery w lutym? Do wakacji będzie w co grać...

tylko jeśli ktoś bierze pod uwagę ogrywanie shitu dostępnego jednocześnie na PC/ps3... bo jak ktoś chce exy to krucho cały czas... nic tylko remastery ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tylko jeśli ktoś bierze pod uwagę ogrywanie shitu dostępnego jednocześnie na PC/ps3... bo jak ktoś chce exy to krucho cały czas... nic tylko remastery ;)

Nie gram na pc. Trzymając się konsol będzie malo ex na PS3, PS4,XOne. Więc proponuje sprzedać konsole i zacząć grac w planszówki z takim nastawieniem. Gry multiplatformowe to też SĄ GRY. Serio. I wcale nie gryzą...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie kumam takich tekstów, że nie ma w co grać, więc trzeba grać w remastery. Bardziej debilnego stwierdzenia nie słyszałem. Co, jak nie zagrasz w nic to umrzesz? Niektórzy mają ładny burdel w bani...

Gra zajefajna, więc każdy kto nie grał będzie zadowolony. Kto grał nie kupuje. I tak to ma działać.

A pier** o tym, że TRZEBA GRAĆ BO SĄ TYLKO REMASTERY I INDYKI... nic tylko zaje** barana w ścianę. We wrześniu jest w pip gier nowych, w październiku jeszcze więcej... A większość tu tylko stęka i stęka... Nie macie życia poza grami?

Ja pracuje, ale mam stosunkowo dużo czasu na granie, a i tak tego co wyjdzie w październiku to do stycznia nie ogram... A gdzie grudzień? Gdzie premiery w lutym? Do wakacji będzie w co grać...

Czytając Twój post, odnoszę wrażenie, że to raczej Ty masz nieład w bani...

Co takie nowego teraz wychodzi na platformę Sony? Bez wliczania multiplatform i indorów, to chyba tylko to DLC z samochodami. Rozumiem, że takie Remastery są przeznaczone dla konkretnego odbiorcy który nie miał okazji zapoznać się z tym tytułem na PS3, ale idąc tym tropem, to może deweloperzy powinni też odświeżyć portfolio gier z PSX/PS2? Bo też sporo osób nie grało w te produkcje...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nigdy, na zadna konsole hitowe exy nie wychodziły non stop, miesiąc w miesiąc. Niech robią remaster czego tylko chcą. Nawet jak ja czy Ty nie zagramy, to na pewno zagra ktoś inny. Konsola jeszcze roku nie ma. Kupiłem na premierę i nie płacze jak niektórzy, że nie ma w co grać. Pewnie, że bym chcial GTA V co miesiąc, każdy by chciał. Ale tak się nie da. Dla mnie najśmieszniejsze jest to, że jak patrze na tematy remasterów, to największe placzki grają w dniu premiery:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie oczekuję ekskluzywnych tytułów co miesiąc, ale nie chcę też, aby ta platforma została zdominowana przez odgrzewane produkcje z PS3. Wiem, że to dopiero początek generacji i wszystko przed nami, ale ilość zapowiedzianych (plus te już wypuszczone) Remasterów rośnie...

Mnie tylko ciekawi jedno - jak duże zmiany zobaczymy w tym Remasterze - ta gra na PS3 już wyglądała świetnie...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko ciekawe czy Cage będzie dalej chciał filmowego doświadczenia. :D :D W wielkich produkcjach filmowych nie ma 60fps. :) 30fps byłoby bliżej kinowych 24 klatek na sekundę. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ją wolę indyczki niż to co już dawno ogralem. Jednak ci co nie ograli niech sie cieszą z kotletow. Chociaż bts wg. Mnie slaby. No i to jedyną gra na forum która ma kilka recek od użytkowników xd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak duze zmiany? To proste - 60fps@1080p  :laugh:

Zmiany mogą być spore, ale zależy jaki kierunek wybiorą autorzy - albo zrobią to jak ND z Noszeniem Drabiny, albo przyłożą się trochę bardziej do pracy jak autorzy Tomb Raidera i Metra...

 

Zresztą, tutaj jest temat o jednym kotlecie, a już jakieś ploty odnośnie odgrzania RDR krążą :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powinien być jakiś temat o typowaniu, które jeszcze gry trafią jako kotlecik na PS4. :D :D

Ja uważam Beyond za dobrą grę, nic więcej. Uważam, że jakichś specjalnych bajerów w tym kotleciku nie będzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na oficjalnym profilu facebookowym  Beyond: Two Souls właśnie pojawiła się taka wiadomość : "Quantic Dream teases some great news for January"

Edytowane przez marko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na oficjalnym profilu facebookowym Beyond: Two Souls właśnie pojawiła się taka wiadomość : "Quantic Dream teases some great news for January"

Hmm no coz fakt news jest choć ja jesli chodzi o "tease" to chyba jedyny jaki mi pasuje to strip-tease ;)

A beyond aż tak dobrze sie nie sprzedało i nie było hitem na miarę tlou czy gta v, żeby je remastetowac - w mojej opinii było by lepiej jakby QD żaczelo pracować lub wrzucilo całe moce przerobowe na cos nowego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×