Skocz do zawartości
Patricko

Beyond: Two Souls

Rekomendowane odpowiedzi

Pewnie jakieś DLC jak w przypadku Heavy Rain.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przechytrzyłem Sony i pożyczyłem PlayStation 3 z Beyondem. Zrobiłem sobie własnego remastera. Całe szczęście, bo mnie kusił zakup ewentualnego kotleta, aby zobaczyć jak to wygląda. Ewentualne dwie stówki do przodu. Teraz serwery Japońców zostały bez mojego finansowego wsparcia. Szykujcie się na kolejne awarie.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm no coz fakt news jest choć ja jesli chodzi o "tease" to chyba jedyny jaki mi pasuje to strip-tease ;)

A beyond aż tak dobrze sie nie sprzedało i nie było hitem na miarę tlou czy gta v, żeby je remastetowac - w mojej opinii było by lepiej jakby QD żaczelo pracować lub wrzucilo całe moce przerobowe na cos nowego.

 

 

bo wyszło w okresie gdy masa ludzi się pozbywała ps3 i myślami była już z PS4...do tego brak wersji z PSS też sprawił swoje bo nie szło tanio tej gry długo kupić...

B2S jest świetne a, że było niedocenione to inna sprawa... na PS4 zapewne się sprzeda w dużych ilościach bo gracze chcą czegoś więcej niż kolejne serie COD i inne kotlety :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bo wyszło w okresie gdy masa ludzi się pozbywała ps3 i myślami była już z PS4...do tego brak wersji z PSS też sprawił swoje bo nie szło tanio tej gry długo kupić...

B2S jest świetne a, że było niedocenione to inna sprawa... na PS4 zapewne się sprzeda w dużych ilościach bo gracze chcą czegoś więcej niż kolejne serie COD i inne kotlety :D

Pozwolę sobie mieć odmienne zdanie, o ile z pierwsza częścią wypowiedzi sie częściowo zgadzam, o tyle gra sama w sobie jest dobra. Tylko lub aż dobra. Zreszta juz pisałem o tym w recenzji. Owszem gra ma grono osób które oczarowala i swietnie.

Ja nie odmawiam jej bycia dobra produkcja ale mnie nie porwala. Recenzje tez były jakie były i wątpię aby remaster dostał lepsze.

Zgodzę sie ze QD ma produkcje inne i dobrze bo potrzeba różnorodności jesli chodzi o gry, niemniej poczekam na jakaś nowa produkcje i postaram sie w przeciwieństwie do BTS nie hajpowac za wiele, i omijać materiały promocyjne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako że Quantic Dream ma ogłosić w styczniu ciekawą informację dotyczącą czegoś co ma się ukazać. Na forum NeoGaf jeden z użytkowników znalazł taką właśnie stronę odliczającą dni    http://achillingfeeling.com/    której domena podobno zarejestrowana jest w Paryżu, a więc możliwe że należy ona do Quantic Dream

Edytowane przez marko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po przeczytaniu tych napisów nasuwa mi się jedno skojarzenie Fahrenheit. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko na to wskazuje że to właśnie ma być tą niespodzianką a nie remaster Beyond Two Souls  http://polygamia.pl/Polygamia/1,107162,17286610,Czyzby_zblizala_sie_premiera_odswiezonego_Fahrenheita_.html

 

oraz tutaj http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=89934

Edytowane przez marko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem zainteresowany jak całą grę przepiszą na nowy silnik.

Klasyczne HD 10 letniej gry mnie nie interesuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grając 5 lat temu już wtedy ta gra według mnie była brzydka, więc zwykłe podciągnięcie rozdziałki tej gry nie uratuje. Pomimo fabuły, która była dobra, ale od połowy poszła w zupełnie złą stronę, gra sprawiła mi naprawdę mnóstwo frajdy. Szczerze to wolę Fahrenheita na PS4, niż BTS, które mnie znudziło swoją liniowością i minimalizacją udziału gracza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz rację do połowy fabuła wgniatała w fotel, a potem to się zrobił SF ala powieści Dean'a Koontz'a :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwne posunięcie, bo pamiętam, że bardzo niewygodnie mi się grało w połączeniu strzałek z klawiaturą numeryczną. Pad do tej gry zdecydowanie lepiej by się nadawał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto wie, ale na oficjalnej stronie Quantic Dream pisze że studio obecnie pracuje nad dwoma niezapowiedzianymi tytułami na PS4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oby nie remasterowali tego truchła, które zwą Beyond: Two Souls...niech lepiej wezmą się za rozwinięcie motywu z "Karą". 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kara to było tylko tech demo, szkoda... :c

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Mysle ze temat bedzie mozna przeniesc do OffTopicu i zmienic mu nazwe...

 

Sorry moze ja mam klopoty ze wzrokiem ale serio nie widze jakiejs mega roznicy, postaci przecietne i kwadratowe moze jak sie pojawia porownania stara vs nowa wersja to cos zobacze.

 

A informacje na gamezilli smiechlem bo akurat porownywanie Gran Fandango przygodowki gdzie wystarczy ze ladnie wyglada i nie razi pixeloza i jesli sie nie myle jest 2,5D (lub moze nawet 2D) z trojwymiarowa produkcja to troche slabo...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://blog.eu.playstation.com/2015/06/16/heavy-rain-and-beyond-two-souls-are-coming-to-ps4/

 

Oficjalnie

 

 

Hi everyone. We’re really excited to finally reveal that two classic Quantic Dream games are coming to PlayStation 4 only for Europe and the PAL region – we’re bringing both Heavy Rain and Beyond: Two Souls to a PS4 near you soon. Both titles will be available as individual digital releases, with a two-game bundle also available both digitally and physically.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli prawie naga Ellen Page w 1080p ;) tak, wiem że jest lesbijką...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kupię bo nie miałem okazji przejść na ps3, jednak da się zrobić remastera z poprawioną grafiką i jakimiś tam bonusami za 119 zeta :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kupię bo nie miałem okazji przejść na ps3, jednak da się zrobić remastera z poprawioną grafiką i jakimiś tam bonusami za 119 zeta :)

 

Nie zrozum mnie zle - ale po czym wnosisz ze bedzie to remaster ktory bedzie  roznil sie na plus w stosunku od oryginalu a nie zwykly port?

 

Graficznie BTS na PS3 byl troche nierowny od rewelacyjnie wygladajacych scen i scenerii po cos  co wygladalo hmm no powiedzialbym ciut lepiej niz przecietnie.

 

Cena w stosunku od innych tego typu produkcji faktycznie wydaje sie byc OK. Choc gra powiedzialbym tylko dobra, lub  ledwie dobra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zrozum mnie zle - ale po czym wnosisz ze bedzie to remaster ktory bedzie  roznil sie na plus w stosunku od oryginalu a nie zwykly port?

 

Graficznie BTS na PS3 byl troche nierowny od rewelacyjnie wygladajacych scen i scenerii po cos  co wygladalo hmm no powiedzialbym ciut lepiej niz przecietnie.

 

Cena w stosunku od innych tego typu produkcji faktycznie wydaje sie byc OK. Choc gra powiedzialbym tylko dobra, lub  ledwie dobra.

Dobrze cię rozumiem, podali że gra będzie miała poprawioną grafikę, podbili rozdziałkę, wyostrzyli tekstury, dodali filtry, do tego jest zmieniony stopień trudności w scenach akcji, i po skończeniu gry rozdziały lecą chronologicznie, ja nie grałem na ps3 a pamiętam że hevy rain mi bardzo urobiło mimo że skończyłem tylko raz, wiesz w dobie tych cholernych sandboxów i innych wielkich tytułów dobrze jest czasami przejść sobie pozycję fabularną. Druga sprawa cena - kolekcja Drejka za ponad 300zeta to rozbój w biały dzień (ja wiem ze to są 3 gry ale zremasterowanie ich nie kosztuje studio tyle kasy co wyprodukowanie jednej gry, robią tylko optymalizację) ... to samo god of war 3 remaster, za żadne skarby nie sięgne po te tytuły, natomiast rockastar mimo że się ceni zrobil kapitalne remastery, ba w zeszłym roku ich gry wygrały wszystko z pozycjami nex gen więc, nie ma się co dziwić i sam kupiłem. 119 zeta za ten tytuł to dobra cena, mogę tyle zapłacić :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie miałem okazji grać w Beyonce : Two Souls na poprzedniej generacji także ciesze się ze teraz będę mógł to nadrobić =)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×