Skocz do zawartości
Patricko

Ustawki online

Rekomendowane odpowiedzi

hej hej,

Poszukujemy 3 gosci chętnych i gotowych spędzić troche czasu w Destiny z okazji nowego dodatku pomimo wielu ciekawych i premier tej jesieni.

Jesli masz ochotę na dobra zabawę i chciałbyś sprawdzić co ma do zaoferowania Taken King w pełni, odezwij sie. Szukamy ludzi głownie po to, aby

dogearować się na Skolasie i starych rajdach, ( wiec każdy zdąży się doubierać ) a potem jechać z koksem z nowym rajdem!

Często gramy też pvp, smieszki heheszki na imprezie w cenie, dużo pijanych ludzi, płaczące dzieci w tle, krzyki żon i rozpacz.

Jeśli coś powyżej sprawiło, ze poczułeś się jak w domu, napisz parę słów o sobie na priv i wyślij mi zaproszenie.

Nadal szukamy 1 osoby. Jak już Zibenn wspomniał, pomożemy się ubrać i przyszykować, wiec jeśli tylko masz czas i zamierzasz grac w następnym dodatku to zapraszamy.

 

@Zibenn: nie przesadzaj z tym chaosem na imprezie. Raczej spokój jest.  :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemano dopiero zaczynam przygodę z destiny mam 3 lvl to chętnie do kogoś dołącze zeby wylevelowac postac :) GurraL_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie co do starszych stażem destinowców, jak tam wygląda gra bez dodatków. Grałem od razu po premierze ale gra przestała mieć moim zdaniem sens po tym jak wprowadzono dwa pierwsze dodatki, których nie kupiłem a grało mi się wyśmienicie, teraz z chęcią bym wrócił nawet kupiłbym te dodatki ale czy gra bez Taken Kinga będzie miała sens? Czy znowu będzie tak jak z pierwszymi dodatkami, że chociażby weekly i daily strike'i były nie do zrobienia bo wisiały tylko z DLC. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez dodatku gra absolutnie nie bedzie miala sensu. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ktoś szuka ekipy do grania to pisać na PSNID hatsumoto1982. Gramy wszystko, rajdy, areny, nf itp. Level bez znaczenia, platforma ps4.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przygarnie ktos calkowicie nowego gracza? :) lub ewentualnie jest ktos, kto dopiero tez zaczyna przygode z Destiny?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej,

 

Byłbym wdzięczny za przygarnięcie. Gram w sumie codziennie (czasami dłuższe przerwy), ale traktuję Destiny jako raczej długoterminową inwestycję. Najfajniej byłoby zrobić pare razy Raid, ale nie pogardzam daily/weekly activities + striki. Multi też lubię (aczkolwiek po nerfie AR odpuściłem, bo festiwal handgunów mnie zniechęcił do grania po sieci). Mam oba DLC, postać 32 lvl więc mile wskazany również nabice itemów na Arenie by podbić troche level.

 

PSN ID: Golic_84

 

Akceptuję raczej wszystkie zaproszenia. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Szukam kompana do Destiny, skończyłem właśnie fabułę i mam 20 lvl Titan. Mam kupione obydwa dodatki.
Liczę że jakaś dobra dusza wprowadzi mnie w klimat destiny bo po 20 lvl zaczyna się zabawa :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Szukam kompana do Destiny, skończyłem właśnie fabułę i mam 20 lvl Titan. Mam kupione obydwa dodatki.

Liczę że jakaś dobra dusza wprowadzi mnie w klimat destiny bo po 20 lvl zaczyna się zabawa :biggrin:

W klimat...hehe dobre. W tej grze nie ma klimatu i praktycznie też fabuły. Gra się fajnie bo mechanika strzelania to mistrzostwo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ktoś chętny do zrobienia Prison of Elders ??? Potrzebuje dwóch ochotników do zrobienia tych dodatkowych trzech "aren"

 

jak coś to od 21.30 możemy zagrać, id tomgru82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w sumie potrzebuje tylko Skolasa na 35 lvl żeby zaliczyć do MOMENTS OF TRIUMPH, ale mogę zrobić pozostałe nie ma problemu jestem wolny od 18 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w sumie potrzebuje tylko Skolasa na 35 lvl żeby zaliczyć do MOMENTS OF TRIUMPH, ale mogę zrobić pozostałe nie ma problemu jestem wolny od 18 :)

 

spoko, odezwę się, ale potrzebujemy jeszcze jedną osobę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chętnie przejdę Raid Croty na hardzie lub normalu.

Wysłane z mojego A0001 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema:) lvl 32 Hunter chętnie ogra wszelkie raidy i inne. Wstyd się przyznać, ale VOGa ani Croty jeszcze nie widziałem na oczy,a Destiny mam od premiery. Dodatki posiadam wszystkie. Gram codziennie od około 21-22 jak tylko córkę położę.

Edytowane przez wesoly_kowal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema tez chętnie dołączę do jakiś rajdów tytan 34, nie mam zaliczonego żadnego jeszcze na swoim koncie.HeXatroN- kto chętny to dodawajcie do znajomych.

Siema szukam ekipy do raidow strikow itd.

Nie mam zaliczonego żadnego raidu jeszcze :D Titan 34 mój nick HeXatroN-

Edytowane przez HeXatroN-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj jak tylko odpale konsolę to was zaproszę. Z VoG'iem to nie ma problemu. Zawsze można przejść

Wysłane z mojego A0001 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wracam do gry po długim czasie, jeśli ktoś ma ochotę pograć to zapraszam.

Na razie muszę wbić poziom postaci, jeśli chodzi o raidy to VoG mam w małym palcu, reszta contentu jest mi nieznana.

 

PSNid: xDriverZero

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z chęcią z kimś pogram i porobię Questy np. The Taken War, strike'i itp. Nie zagrałem żadnego raidu w życiu mam najnowsze dlc.

psn: black-furia31

Edytowane przez Kossano

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dopiero co zaczynam, ale pewnie szybko wbije lvl - psn: Sttarh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×