Skocz do zawartości
Patricko

Ustawki online

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Tak jak wszyscy w tym temacie również szukam osób do wspólnej zabawy, aktualnie grywam sam bo znajomi się już znudzili. Hunter 258 light. Psn ID: Nyo_Lc 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Szukam jakichś znajomych do gry, bo powoli robi się ciężko, a randomy to porażka, zresztą granie solo w destiny na dłuższą metę mija się z celem. Gram od dziś i jestem totalnym laikiem z 10 lvlem Huntera (45 light). Szukam kogoś na podobnym etapie, żeby miło spędzić czas przy questach, jednak nie nastawiam się na spinanie lub granie 24h, po prostu szukam ekipy 4fun. Posiadam wszystkie dodatki, także zapraszać. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Banan91PL 295 lighta zapraszam mamy mała ekipę robimy raidy nightfalla daily itp siedzimy na imprezie jest fajnie śmiesznie kto chciałby się dołączyć nie jest sztywniakiem i ma te +20 lat zapraszam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, również szukam ludzi do gry. gram prawie codziennie najczęściej pod wieczór. Raidy, nf, Daily, crucible jak najbardziej. Mam warlocka 299 (main) i tytana na alcie 287 i cały czas rośnie.

Pan: damiecki87

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jesteśmy we trzech i szukamy osób głównie do raidu ale nie tylko. Nawet w dniu dzisiejszym. Gramy zazwyczaj wieczorami. Light powyżej 290. Nowego raidu jeszcze nie robiliśmy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój PSN ID: DeathNote83 - od jakiegoś czasu (od dnia wydania gry) grywam ze znajomymi w ten zacny tytuł, lecz ostatnio ekipa się trochu przerzedziła (nowe gry, nowe obowiązki i życie prywatne) dla tego też szukamy ludzi z którymi możemy roznosić RAJDA na kawałki. Jestem HUNTEREM z 300 światła są u nas Tytani, którzy już przekroczyli 305/308. Mam chackpointa przed wiedźmami i myślimy aby dzisiaj dokończyć tego RAJDA. Masz ochotę napisz jak będzie miejsce zagramy razem. Dzisiaj jest nas czworo kto pierwszy ten lepszy.

 

Ale zależy nam na ludziach, którzy też grywają i ogarniają skakanie i snajperki :P 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam szukam osób na raid king's fall. id.  balneator_

wszystkich chetnych zapraszam do znajomych .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raidy nightfalle crucible ToO...wszystko zapraszam do znajomych.

Na rajdy zawsze jest miejsce.

PSN: seba_plast007

Edytowane przez plast007

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej, jako, że wracam do Destiny to szukam ludzi, z którymi można zrobić nightfalle, raidy i całą resztę - obecnie wszystkie 3 moje postacie mają ok. 270 lighta, ale z każdym dniem rośnie.

PSNid: fryz1916

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brakuje nam jednej osoby zeby dokończyć raid na hardzie (jesteśmy na etapie z córkami). Poratowałby ktoś na szybko? Najlepiej ktoś z doświadczeniem, light w naszym teamie ~310.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Szukamy 2-3 osoby do stałej grupy raidowej. Nasza grupa ma już 8 osób ale większość ma rodziny, dzieci oraz bardziej nietypowa prace i nie zawsze mamy 6 osób aby zaliczyć raid.

Gramy wieczorami, najczęściej 20-24.

 

Szukamy osob:

-pełnoletnich (najlepiej +25)

- >300 light

- podstawy taktyk na raidzie

- z możliwością komunikacji głosowej (podstawa)

 

Zainteresowanych proszę o informacje na PW lub przez PSN (wiadomość).

 

Pozdrawiam,

Lazienkowicz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czesc :)

 

Kupiłem właśnie Destiny z TTK i szukam chętnych osób do wspólnej gry i pokazania o co się w tej całej grze rozchodzi :). Dopiero zaczynam więc wyrozumiałość też jest mile widziana :). Lubi wymagający content dlatego w przyszłości na pewno chciałbym spróbować raidów.

 

HS posiadam, jednak na chwilę obecną nie zawsze mogę z niego korzystać.

 

dodawać: thefinal_RIOT

 

Pozdrawiam i zapraszam miłe duchy :)

Edytowane przez Even

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś chętny pomóc zrobić VoGa Normal? Na No Time to Explain chciałbym zrobić w końcu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej. Team się rozpadł. Razem zemną praktycznie codziennie jesteśmy we trzech albo we dwóch. Najchętniej Raid na hardzie i Osiris. Nasz wiek 26 a nawet 34. Headset jest Light 310+. Dodawajcie do znajomych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świeży gracz pozna innych świeżaków. 40 lv 200 light. Wiek prawie 30 :) psn xtomashx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świeży gracz pozna innych świeżaków. 40 lv 200 light. Wiek prawie 30 :) psn xtomashx

Masz duuuużo poczucia humoru i dystansu do świata? Dodaj, Kvass1986, zobaczymy w wolnej chwili czy mogę jakoś pomóc:) myślę że należę już do weteranów tej gry i wiem o niej wszystko:)
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

myślę że należę już do weteranów tej gry i wiem o niej wszystko:)

Dlaczego exo hunterka nie miala czasu wyjasnic, dlaczego nie ma czasu zeby to wyjasnic?

Edytowane przez kosciarz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Poszukujemy 2-3 graczy którzy w dalszym ciagu mają chęć bawic się w swiecie Destiny,

rajdujemy regularnie, szukamy ludzi umiejących się skupić przez pare godzini przygotowanych do rajdowania. Mamy stałą malutka ekipe + 29 lat i takich osób

szukamy. Nie chcemy nikogo na chwile, z doskoku na pare rajdów. Chcemy grać

razem w destiny, destiny 2 i desiny 2,5. 

 

Jedno ale : szukamy ludzi którzy nie zabili Oryxa na hard, ponieważ sami go nie ubiliśmy.

Chcemy to zrobic wspólnie. 

 

Jeśli jesteś zainteresowany, odezwij sie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czołem!

 

Potrzebuję pomocy (a właściwie to bratanek) na teraz, a dokładniej w najbliższą sobotę około 16.

Na przyszłość jak najbardziej jestem chętny na zmontowanie (dołączenie) do grupki rajdowej.

 

Najpierw o sobie - mam już na koncie kilka nieskończonych i skończonych rajdów na normalu i hardzie (piszę o King's Fall oczywiście). 

Tu moja karta:

http://destinytracker.com/destiny/player/ps/kolczan

Mam już trochę lat na koncie - 48, ale jestem młody duchem ;)

 

Bratanek płacze, żeby go wziąć na rajd. Gra dobrze mimo że ma dopiero 12 lat, regularnie robimy Nightfalle we dwóch. Rajd widziany wielokrotnie na YT z opisem. Miałem go wziąć z kimś z lfg, ale nie ogarnia angielskiego, więc było by trudno mu wszystko tłumaczyć w locie (jakby się team w ogóle znalazł).

Jego karta:

http://destinytracker.com/destiny/player/ps/GPT_SzP

 

Dajcie znać, czy bylibyście chętni na King's Fall normal w sobotę lub niedzielę od około 16 (może inna godzina, ale raczej wcześniej niż później)- młody będzie wniebowzięty - poszedł by pewnie Tytanem z lightem w okolicach 300. Ja wezmę Huntera.

 

Co do mojego przyszłego grania to w weekendy (piątek, sobota) gram najczęściej w nocy - od 22-23 do 2-3 rano (praktycznie 90% pewności, że jestem). Poza tym bywam po 2-3 godziny dostępny we wtorki i czwartki od około 17. Pojawiam się też w sobotę i niedzielę w różnych porach dnia.

Platforma - PS4

 

Pozdrawiam

Edytowane przez kolczan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×