Skocz do zawartości
Patricko

Devil's Lair

Rekomendowane odpowiedzi

tVNmTJH.jpg

 

Strike dostępny od 6 levelu.
Miejsce: Old Russia, Earth

Rozmawiamy na tematy związane tylko i wyłącznie z tym Strike'em, loot, przeciwnicy, bossowie, itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żal

 

Nieudany dzień w gimnazjum? Koledzy się znęcają? Jak nie masz nic do powiedzenia to tak jak na lekcjach siedź cicho. Albo idź na siłkę a nie frustracje wyładowujesz tutaj dzieciaku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten strike będziesz robił jeszcze wiele razy i nie zawsze jak będziesz chciał.

Czy opłaca się go robić? Jeśli nie masz bounty związane z tym strike to odpowiedz brzmi: nie

Jeśli raz przeszedłeś jakiś strike, to żadnej nagrody nie masz gwarantowanej. Engramy lecą na strike tak samo jak na innych lokalizacjach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za info, czyli pewnie pójdę dla expa bo tutaj chyba najszybciej leciał a teraz na 10 lvlu powinno pójść szybciej niż jak miałem 7.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz szybko wbijać expa to graj pvp i bierz bounty dla pvp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam te bounty, ale w pvp na moim lvlu jest bez sensu, padam za szybko i max co wyciskam to 6-6 a tym sposobem trochę mi zajmie zrobienie bounty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Exp leci wszędzie tak samo. Robi się raz strike bo nagroda to bonusowy exp. Gdy powtarzasz strike, nie dostajesz bonusowego expa tylko za to co zabijesz. Levelujesz na misjach (tez po jednym razie, tak samo jak strike) oraz bounty dla którego często trzeba powtórzyć misje/strike na innym lvl.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam te bounty, ale w pvp na moim lvlu jest bez sensu, padam za szybko i max co wyciskam to 6-6 a tym sposobem trochę mi zajmie zrobienie bounty.

 

Jak chcesz wylevelować postać szybko to zrób wszystkie misje fabularne i codziennie rób wszystkie możliwe Bounty.

W trybie PVP, na zwykłym Controlu będziesz dawać rady na każdym levelu, bo wszystko się skaluje.

Jak dobierzesz jeszcze w miarę sensowną broń (Cydnia, Galahad) to pozostaje już tylko skill :)

 

Strike tylko za pierwszym razem daje dużo XP, potem już nic. Ale warto robić Strike z Playlisty (od 18 levelu), tam też XP wpada sporo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak cos to shingen takze uchodzi za sensowna bron ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×