Skocz do zawartości
Allu

Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots

Rekomendowane odpowiedzi

W\g mnie grania w grze jest za malo... tyle.

O to to! Czasem aż się łezka w oku kręci... W najlepszą grę na ps3 nie gra się dłużej niż 7 godzin... 30gb zajmuje tylko... mogli dać więcej lokacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fayabusa - To jest trofeum, które zdobędą tylko najbardziej zagorzali fani, którzy będą się uczyć map i ścieżek strażników na pamięć. Jest co całkowicie nieosiągalne dla przeciętnego gracza, a Ty ten czas chcesz skrócić jeszcze dwukrotnie? Sam harda skończyłem w 11 godzin (było to moje 4 albo 3 przejście gry więc doskonale wiedziałem co gdzie i jak). Za 2 tygodnie może dam rade zaniżyć ten wynik o 4 godziny (i to już raczej na zasadzie "biegnę do tego miejsca na pałę, jak zginę to load, jak nie to save). Jak wywalczyć kolejne minuty? Cholera wie, trzeba będzie czekać na pomysły innych...

Wiesz, że jest człowiek, który przeszedł Dooma 2 w 14 min? Umiesz lub znasz kogoś kto dokona tej sztuki w nawet 20 krotnie dłuższym czasie? Jeśli nie to jest jakikolwiek sens mówienia, że Doom 2 ma 14 minut gameplaya?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobnie z quakiem. Poszukajcie na googlach filmik Quake done quick niemozliwe ? a jednak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od MGS2 nagrody za tzw Speedruny sa tradyzja serii (mial je MGS2,3 MGS:PO i ma je MGS4) i sugerowanie sie nimi przy okreslaniu dlugosci gry jest troszke niedorzeczne. Owszem MGS4 mogl by byc dluzszy i to o wiele ale pisze to tylko dlatego ze gameplay jest boski. Mylace sa proporcje cutscenka-gameplay bo w zadnej innej grze nie osiagaja one 1-1 a przechodzac MGS4 na szybko (moje pierwsze przejscie wlasnie bylo 'na szybko' zeby nikt mi nic nie zdazyl zespoilerowac) do takich wlasnie sie zbliza. Wlasnie przez to gameplay wydaje sie krotszy - kwestia perspektywy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się wziąłem za czytanie Metal Gear Solid DATABASE bo nie mam czasu na granie we wszystkie części. Powoli zaczynam łapać o co w tym wszystkim chodzi. podoba mi się , że wątki 'nadprzyrodzone", " nierealne" są tu tak gładko wkomponowane w historię naszego swiata.,Pięknie. jak przeczytam wszystko (niewiele mi juz zostało) to pędzę do sklepu. tą grę chyba po prostu trzeba mieć jeśli jest sie posiadaczem PS3 i tyle.

Powiedzcie mi tylko o samej grze: czy są tam jakieś takie freeroamingowe przerywniki tzn. kiedy możemy odwiedzć sklep z bronią itp. Czy dzieje się to podczas misji czy między kolejnymi chapterami są jakieś briefingi??

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

furio- do sklepu mamy dostep w kazdej chwili podczas misji, miedzy chapterami sa interaktywne briefingi ktore mozna pominac i obejrzec je w dowolnym momecie w menu glownym.

Co do dlugosci gry- mi pierwsze przejscie zajelo ponad 34h, wszystkie sciany wylizane. Gra ma nieprawdopodobne replayabilily- po skonczeniu nie moglem sie powstrzymac zeby zaczac od nowa, po prostu chcialo mi sie w to grac tak samo jak za pierwszym razem pomimo, ze poznalem juz cala historie i jak sie to konczy. Nie mialem tak jeszcze z zadna gra. No moze z jedna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do admina i moderatorów: Zgłaszam oficjalną skargę!

Ten temat dotyczy mojej recenzji + MGS. Nie dotyczy walki MGS4 vs. GTA IV.

Zrobił się śmietnik i nikt nie reaguje...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×