Skocz do zawartości
Allu

Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots

Rekomendowane odpowiedzi

Dla mnie może mieć i 5 lat, byle wnosił coś sensownego do dyskusji. Oceniać zaczął, a gry na oczy nie widział, się recenzent znalazł. Co do poziomu to ten normal też nie jest banalny, chociaż nie ma raczej większych trudności w grze, a już na pewno nie stylem rambo:), ale tak to pewnie i na hardzie zero problemów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No bo jak sie przebija przez gre na niskim poziomie trudnosci z palcem na spuscie to tak to wyglada - to nie minus ze gra pozwala na gameplay jaki kto sobie wybierze i kazdy kto chce zeby traktowano jego ocene powaznie powinien to zauwazyc. Juz nie mowie o probie gry na przynajmniej Big Boss Hard.

Pips - gameplay jest wlasnie w MGS4 swietny bo elastyczny - za bardzo chcesz siebie przekonac ze GTA4 jest lepsze a tak niestety nie jest

ClassicGOD - gameplay jest wlaśnie w GTA:IV świetny bo elastyczny - za bardzo chcesz siebie przekonać że MGS4 jest lepsze a tak niestety nie jest

Rozmowa polaka z Niemcem... a raczej dwóch fanboyów... w GTA:IV masz wybór jak przejdziesz każdą misję, bo R* dało teraz wybór który należy do ciebie i Dan Houser to zachwala w GTA teraz. Mianowicie jedna misja idziesz do jakiegoś biurowca wchodzisz do windy i jedziesz na któreś tam piętro a tam ochroniarze mówią ze to piętro jest zamknięte no to pokonujesz ich po kolei i idziesz do celów, drugi raz jak to przechodziłem użyłem wyciągu do mycia okien i nie zabijałem tych ochroniarzy na piętrze tylko odrazu dachem szedłem wyeliminować trzech ziomków no i kilku ochroniarzy którzy byli akurat z nimi.

---

OMG, to jak bym zagrał zmieniło by to moje zdanie do tych instalacji? Nie... dlatego na starcie daje minusa instalacją i koniec kropka... kogoś bawi jak snake sobie pali to niech go bawi dalej ;/

---

Legileg nie 14 a 17-18... moja wina że wolę Uncharteda niż to?

---

Dobra nie mam zamiaru się z wami kłócić wy fanboye MGS'a ja fanboy GTA i niech tak zostanie i walić to czy kupię i zagram czy nie, ale raczej nie... a konsoli nie kupiłem dla exclusivów, nie zgadniecie dla czego kupiłem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ekhem...nie chcę nic sugerować, ale to właśnie większość misji w GTA daje tylko jeden sposób przejścia

no ale racja, zakończmy ten temat- MGS4 jak i GTA4 to świetne gry

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
...

Rozne sposoby przejscia misji to nie elastyczny gamplay bo i tak zawsze konczy sie tym samym - samochodem po zlecenie -> samochodem na miejsce -> strzelaniana -> samochodem po kolejne zlecenie i tak w kolo. W MGS4 mozna pozostan niezauwazonym, neutralnym, pomoc jednej ze stron, wybic wszystkich, uspic wszystkich, zabic tylko tych co stoja na ci drodze - snajperka z daleka (chodz mapy w MGS4 zazwyczaj nie sa zbyt rozlegle) lub nozem po cichu itd itp.

bolek - nikt nie mowi ze GTA4 to zla gra - jest dobra o czym moze swiadczyc fakt ze ja ukonczylem ( czego nie mozna powiedziec o nudnym BioShock czy kiczowatym pod koniec FarCry - 2 gry ktore kupilem za gruba kase i nigdy nie ukonczylem ) ale nie zmienia to faktu ze MGS'a Czwartego przechodze czwarty raz a w wypadku GTA4 po jedym razie mialem dosc. Innymi slowy - w moich oczach MGS4 to gra lepsza od GTA4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Rozne sposoby przejscia misji to nie elastyczny gamplay bo i tak zawsze konczy sie tym samym - samochodem po zlecenie -> samochodem na miejsce -> strzelaniana -> samochodem po kolejne zlecenie i tak w kolo. W MGS4 mozna pozostan niezauwazonym, neutralnym, pomoc jednej ze stron, wybic wszystkich, uspic wszystkich, zabic tylko tych co stoja na ci drodze - snajperka z daleka (chodz mapy w MGS4 zazwyczaj nie sa zbyt rozlegle) lub nozem po cichu itd itp.

No dokładnie o to mi chodzi

bolek - nikt nie mowi ze GTA4 to zla gra - jest dobra o czym moze swiadczyc fakt ze ja ukonczylem ( czego nie mozna powiedziec o nudnym BioShock czy kiczowatym pod koniec FarCry - 2 gry ktore kupilem za gruba kase i nigdy nie ukonczylem ) ale nie zmienia to faktu ze MGS'a Czwartego przechodze czwarty raz a w wypadku GTA4 po jedym razie mialem dosc. Innymi slowy - w moich oczach MGS4 to gra lepsza od GTA4

Cóż, może źle się wyraziłem- GTAIV to dobra gra, ale mom zdaniem MGS4 jest o wiele lepszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W moim odczuciu miejscami GTA 4 jest lepsze od MGS4 (ot chociażby fizyka obiektów żywych). Obydwie gry są świetne, a która jest lepsza to już raczej sprawa bardzo indywidualna. Ale nie w tym sęk. Najpierw mnie to śmieszyło teraz już mnie wnerwia. Jak do wszystkich diabłów można oceniać coś czego się na oczy nie widziało? Paroletniego chłopczyka krzyczącego, że nie chce jeść marchewki (chociaż nigdy jej nie spróbował) można usprawiedliwić, ale 18 letniego faceta? Aż ręce opadają

Edit: Przepraszam za uniesienie, ale ludzka głupota w tak ekstremalnej dawce działa na mnie jak czerwona płachta na byka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam legileg ale ja gry nie oceniam bo w nią nie grałem jak już mówiłeś, mnie tylko denerwuje ta instalacja i to powinien być według mnie minus, gdyby dali wybór, zrzucamy 20-25gb na dysk i gramy albo co akt instalujemy jak jest to by było dzi, tak więc o rozgrywce nic nie mówię ale jeden fakt boli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, to może zwyczajnie zagraj, a dopiero potem będziesz mówił, że Uncharted czy GTA 4 są lepsze. Bo zrozum, że jeśli stwierdzasz, że jakaś gra jest lepsza, to siłą rzeczy stwierdzasz też że ta druga jest gorsza. A skoro twierdzisz, że jest gorsza to siłą rzeczy ją oceniasz. A skoro gry nie widziałeś to takie zachowanie jest głupie i nieuczciwe względem twórców gry, jak i wszystkich uczestników tej dyskusji. Więc zwyczajnie zagraj, a wtedy nikt (a przynajmniej ja) się czepiać nie będzie, bo wtedy ta opinia będzie z pewnością miała jakąś sensowną argumentacje...

Może zamiast tak usilnie udowadniać samemu sobie jaka ta gra jest słaba (bo sojuszników w tym stwierdzeniu znajdziesz tylko u fanboyów X0, którzy też MGS nigdy nie widzieli) to ciesz się, że PS3 wreszcie dostało exclusiva przy którego tupnięciu pada na kolana Xboxowe Halo 3 i Gears of War pod właściwie każdym względem?

Peace

PS: Zanim mi powiesz "Ja wcale nie udowadniam samemu sobie, że gra jest słaba" zwróć uwagę na swoje poprzednie posty. Najpierw podważasz sensowność oceny 10/10, potem ślepo popierasz jedyną osobę w temacie która ma wobec gry jakiekolwiek zarzuty, na koniec na siłę wyszukujesz sobie jakiś minus (wiesz że te instalacje trwają mniej niż odpalanie GTA i nie sprowadzają się do planszy z napisem "wait"? Nie wiesz, bo nie grałeś, ale czepiać się trzeba ). Sam chyba przyznasz, że troszkę przesadzasz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak może cię denerwować instalacja, skoro nawet na oczy jej nie widziałeś? Wg. mnie o wiele bardziej irytująca jest właśnie ta plansza, którą musimy oglądać za każdym razem gdy włączamy GTA. Do Drake'a nic nie mam, jednak przy MGS4 jest to jedynie kolorowa zabaweczka, w dodatku bez multi...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak: Gta 4 to naprawde zajebista gra ale mgs 4 jest wybitny. Nie ma sie co klocic, ktora gra jest lepsza, w koncu obie są na naszą konsole. Co do tych instalacji po kazdym akcie to naprawde one trwają tyle co loadingi w niektorych grach. Gdybys pips miał zamiast "installing" napis "loading" to pewnie bys nawet nie zauwazyl, ze cos tu nie gra. No i nie ocenia się gry, w ktorą sie nie gralo. Malo tego, w ogole nie powinno sie nic o niej mowic. Jeno pytac

A tak troche z innej beczki. Na co teraz panowie czekamy? Najpierw odliczałem tygodnie do gta 4, pozniej do mgs 4 a teraz...? Nie widze nic na horyzoncie Chodzi mi o naprade miażdzące tytuły a nie gierki pokroju haze czy army of two (błeee)...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ok, to może zwyczajnie zagraj, a dopiero potem będziesz mówił, że Uncharted czy GTA 4 są lepsze. Bo zrozum, że jeśli stwierdzasz, że jakaś gra jest lepsza, to siłą rzeczy stwierdzasz też że ta druga jest gorsza. A skoro twierdzisz, że jest gorsza to siłą rzeczy ją oceniasz. A skoro gry nie widziałeś to takie zachowanie jest głupie i nieuczciwe względem twórców gry, jak i wszystkich uczestników tej dyskusji. Więc zwyczajnie zagraj, a wtedy nikt (a przynajmniej ja) się czepiać nie będzie, bo wtedy ta opinia będzie z pewnością miała jakąś sensowną argumentacje...

Może zamiast tak usilnie udowadniać samemu sobie jaka ta gra jest słaba (bo sojuszników w tym stwierdzeniu znajdziesz tylko u fanboyów X0, którzy też MGS nigdy nie widzieli) to ciesz się, że PS3 wreszcie dostało exclusiva przy którego tupnięciu pada na kolana Xboxowe Halo 3 i Gears of War pod właściwie każdym względem?

Peace

PS: Zanim mi powiesz "Ja wcale nie udowadniam samemu sobie, że gra jest słaba" zwróć uwagę na swoje poprzednie posty. Najpierw podważasz sensowność oceny 10/10, potem ślepo popierasz jedyną osobę w temacie która ma wobec gry jakiekolwiek zarzuty, na koniec na siłę wyszukujesz sobie jakiś minus (wiesz że te instalacje trwają mniej niż odpalanie GTA i nie sprowadzają się do planszy z napisem "wait"? Nie wiesz, bo nie grałeś, ale czepiać się trzeba ). Sam chyba przyznasz, że troszkę przesadzasz...

Czyli po tym co napisałeś nie mogę powiedzieć że Uncharted jest najlepszym exclusivem, bo muszę prócz MGS4 kupić Heavenly Sword, Ratcheta i inne wszystkie exclusive na PS3 w które nie grałem no bo jestem nie fair wobec innych gier, producentów i was. Ty grałeś w "każdego" exclusiva że mówisz o MGS4 że to najlepszy exclusive? bo jak nie grałeś to wybacz ale nie możesz tak powiedzieć wedle swojego uznania. Powiem inaczej Uncharted z exclusivów w które grałem jest najlepszym exclusivem na ps3.

Jak może cię denerwować instalacja, skoro nawet na oczy jej nie widziałeś? Wg. mnie o wiele bardziej irytująca jest właśnie ta plansza, którą musimy oglądać za każdym razem gdy włączamy GTA. Do Drake'a nic nie mam, jednak przy MGS4 jest to jedynie kolorowa zabaweczka, w dodatku bez multi...

A was nie denerwuje? jesteście prze szczęśliwi jak widzicie snake który sobie pali i instalują się pliki? Ja wolałbym grać co akt a nie czekać na instalkę, nie rozumiem jak nie możecie tego pojąć że to dla mnie "-" :X Co oglądamy za każdym razem w GTA? miasto? No chyba nie zrobią 6 miast wielkich jak cała IV bo MGS4 ma 6 aktów i nikt by wtedy nie mówił że ciągle to samo ogląda :X No i co że Uncharted nie ma multi? Jak już gdzieś pisałem nie kupię gry gdy nie ma singla bo dla mnie ważniejszy singiel niż multi, a tak na przyszłość to FF, killzone 2 też nie zamierzam kupić, czekam na GOWIII, Heavy Rain z exclusivów :>

Jedyne co mnie cieszy właśnie w MGS4 to że od groma fanów tej gry jest i nawet posiadacz Xboxa kupi PS3 by w nią grać tak samo cieszy mnie FF, znam jednego xboxowca co dla FF kupi PS3 sobie, tak więc co dobre to że takie gry napędzają sprzedaż ;] IV o 180% napędziła sprzedaż PS3, nie wiem jak MGS4 bo nie czytałem o tym nigdzie.

A tak troche z innej beczki. Na co teraz panowie czekamy? Najpierw odliczałem tygodnie do gta 4, pozniej do mgs 4 a teraz...? Nie widze nic na horyzoncie Chodzi mi o naprade miażdzące tytuły a nie gierki pokroju haze czy army of two (błeee)...

Heavy Rain ma ponoć być b. dobre Mnie by cieszył fakt gdyby 8 days w końcu kiedyś wyszło bo mój ulubiony gatunek to gry akcji.

a i jeszcze czekam na L.A. Noire dla mnie ma lepszą grafikę niż Mafia i jakoś lepiej się prezentuje, poza tym oglądałem trailer na stronie R* z L.A. Noire kilka lat temu jak takich gier zaawansowanych nie było to zjadła mi mózg : o i wogóle od tamtej pory się zakochałem i się podniecałem i pokazywałem każdemu ten trailer jaka zajebista gra i możliwości.

Tu trailer jak by nikt nie widział jeszcze http://pl.youtube.com/watch?v=ODbGHcf6syg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czyli po tym co napisałeś nie mogę powiedzieć że Uncharted jest najlepszym exclusivem, bo muszę prócz MGS4 kupić Heavenly Sword, Ratcheta i inne wszystkie exclusive na PS3 w które nie grałem no bo jestem nie fair wobec innych gier, producentów i was.
Wlasnie tak - nie mozesz. Mozesz powiedziec ze Uncharted to najlepsza gra w jaka grales ale nie ze to ogolnie najlepszy exclusive na PS3.
Ty grałeś w "każdego" exclusiva że mówisz o MGS4 że to najlepszy exclusive? bo jak nie grałeś to wybacz ale nie możesz tak powiedzieć wedle swojego uznania.
Gralem we wszystkie i MGS4 > all
Powiem inaczej Uncharted z exclusivów w które grałem jest najlepszym exclusivem na ps3.
Bo nie grales jeszcze w MGS4
A was nie denerwuje? jesteście prze szczęśliwi jak widzicie snake który sobie pali i instalują się pliki? Ja wolałbym grać co akt a nie czekać na instalkę, nie rozumiem jak nie możecie tego pojąć że to dla mnie "-" :X
Mniej denerwuje mnie 2min instalacji co akt niz 5min czekania za KAZDYM razem kiedy chce wlaczyc gre - patrz GTA4.
IV o 180% napędziła sprzedaż PS3, nie wiem jak MGS4 bo nie czytałem o tym nigdzie.

Podobnie MGS4 ale nie o to chodzi - GTA mialo znacznie wiekszy hype

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie tak - nie mozesz. Mozesz powiedziec ze Uncharted to najlepsza gra w jaka grales ale nie ze to ogolnie najlepszy exclusive na PS3.

Gralem we wszystkie i MGS4 > all

Bo nie grales jeszcze w MGS4

Mniej denerwuje mnie 2min instalacji co akt niz 5min czekania za KAZDYM razem kiedy chce wlaczyc gre - patrz GTA4.

Podobnie MGS4 ale nie o to chodzi - GTA mialo znacznie wiekszy hype

Grałeś we wszystkie ale to było do legilega xd

Mniej cię denerwuje? no ok niech ci będzie, IV włącza się z 1-2 min i grasz już ciągle ile chcesz, zazwyczaj jak włączam IV to idę do kuchni się napić albo wogóle jak wrócę z dworu a chcę pograć to idę włączyć IV i wracam do korytarza zjdąc buty i jak wracam to już gra czeka włączona i bez żadnych głupich loadingów ;]

Dobra koniec kłótni bo przy moim talencie będzie to co na pspoland czyli tidus i jego x360 vs ja i ps3, pamiętasz ;] i wyrośnie 50+ stron...

Tak poza tematem, 8 days zostało kompletnie skasowane? Na jednych stronach pisze ze ktoś z sony to potwierdził, na drugich ze po wydaniu Killzone 2 będą to robić a na innych że chu wiadomo co z tą grą się dzieje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajna gra, fajna recenzja. Ale oceny 10/10 - bez przesady, żadna gra bez wersji PL w Polsce dostać nie powinna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Fajna gra, fajna recenzja. Ale oceny 10/10 - bez przesady, żadna gra bez wersji PL w Polsce dostać nie powinna.

W dzisiejszych czasach nie znać anglika to kalectwo, ja znam na takim podstawowym trochę średnim : o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Fajna gra, fajna recenzja. Ale oceny 10/10 - bez przesady, żadna gra bez wersji PL w Polsce dostać nie powinna.

Człowieku... po tym poście powinieneś wyskoczyć za okno... Nie można mówić że gra nie zasługuje na 10/10 bo nie jest po polsku chociaż jest wydana w Polsce.. Wdg. mnie to polski język wogle nie pasuje do gier! Zapewne nie grałeś w MGS4 bo nie rozumiesz angielskiego a że tam są prawie cały czas filmy i rozmowy to stwierdziłeś iż gra zasługuje na 2/10...

P.S. Sory za lekki bajzel w wypowiedzi ale się dopiero obudziłem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pips jak zwykle popisal sie swoja radosna tworczoscia w sposob niezwykly i nastepujacy:

Powiem inaczej Uncharted z exclusivów w które grałem jest najlepszym exclusivem na ps3.

no i w porzadku. zapomniales tylko troche przecinkow.

A was nie denerwuje? jesteście prze szczęśliwi jak widzicie snake który sobie pali i instalują się pliki? Ja wolałbym grać co akt a nie czekać na instalkę, nie rozumiem jak nie możecie tego pojąć że to dla mnie "-" :X

to dodaj do tego jeszcze 15-20 minutowe odprawy (briefingi). w trakcie ktorych jedyne co sie dzieje to gadajacy Otacon, gadajacy Snake, gadajaca (i jakajaca sie) Sunny, gadajaca Naomi itp itd. czasami "dla oslody" masz jeszcze "cos". uwierz mi - w porownaniu z briefingami to ta instalacja trwa mniej niz chwilke. akurat, zeby dac oczom odpoczac chwilke.

jedyne, co mnie w tych instalacjach denerwuje to to, ze jak chcialem znajomemu pokazac kawalek z trzeciego aktu, to musialem poczekac na instalke. instalke, ktora trwa krocej niz uruchamianie Uncharted/GTA IV.

czekam na GOWIII, Heavy Rain z exclusivów :>

przeciez Ty Heavy Rain nie zrozumiesz...

jestem tego wiecej niz pewien.

a dlaczego?

a dlatego:

W dzisiejszych czasach nie znać anglika to kalectwo, ja znam na takim podstawowym trochę średnim : o

aha - i mam jeszcze jedna prosbe. badz choc raz konsekwentny i spelnij swoja obietnice, ze "MGS4 kupowac nie zamierzam". nie kupuj tej gry, nie graj w nia, nie probuj zrozumiec i przede wszystkim nie dziel sie z nami przemysleniami na jej temat. dziekuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie tam instalacje nie przeszkadzała...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pips:

Czyli po tym co napisałeś nie mogę powiedzieć że Uncharted jest najlepszym exclusivem, bo muszę prócz MGS4 kupić Heavenly Sword, Ratcheta i inne wszystkie exclusive na PS3 w które nie grałem no bo jestem nie fair wobec innych gier, producentów i was. Ty grałeś w "każdego" exclusiva że mówisz o MGS4 że to najlepszy exclusive? bo jak nie grałeś to wybacz ale nie możesz tak powiedzieć wedle swojego uznania.

Pomimo, że nie przypominam sobie abym stwierdził, że MGS4 to najlepszy exclusive na PS3 to tak i owszem, grałem we wszystkie. I nawet do głowy by mi nie przyszło gdybym nie grał w GTA 4 aby wbić pod jego recenzje i sugerować wszystkim, że jest gorszy od MGS4.

Powiem inaczej Uncharted z exclusivów w które grałem jest najlepszym exclusivem na ps3.

To już zupełnie co innego. Teraz można Ci jedyne zasugerować abyś zagrał w MGSa (lub zapytać, czy w niego grałeś). Mówiąc "w które grałem" automatycznie z grupy wyłączasz te, których nie widziałeś i jednocześnie nie wartościujesz ich. Naprawdę tak ciężko zauważyć różnicę?

IV o 180% napędziła sprzedaż PS3, nie wiem jak MGS4 bo nie czytałem o tym nigdzie.

Znowu Ci się pomieszało. O 180% sprzedasz nakręcił MGS, a nie GTA.

http://news.vgchartz.com/news.php?id=1297

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czemu j.polski Ci nie pasuje? Nie chodzi mi o 100% lokalizacje, ale aż się prosi żeby była opcja z napisami w PL. Wydanie takiej wersji nie powinno być problemem (troche tekstu i po sprawie). Poza tym nigdzie nie napisałem że nie znam angielskiego, ale jestem POLAKIEM i nigdy nie wypnę się na nasz język.

A w poprzednie części MGS nie grałem z innego powodu niż znajomość, czy nieznajomość ang.

Gra nie jest tylko dla tych którzy grali w poprzednie części, a skoro tak, to na początku mamy gościa którym nie zabardzo wiadomo co robić, ale potem gra zaczyna się rozkręcać i jest naprawdę dobra. Jednak podtrzymuje że nie zasługuje 10/10 .

Do tego jeszcze przydługawie nudne scenki. ziew

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mgs 4 to świetna gra i gta 4 przy niej to jak pikuś.Naprawdę niespodziewałem się że wreszcie jakaś gra sprosta moim oczekiwaniom co do ps3.Ogólnie daje 10/10 za całokształt i za to żę te trwające po godzine przerywniki chętnie się ogląda a nie wyłącza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BooLoo - Oceniamy grę, a nie jej wydanie (bo to właśnie w wydaniu ocenia się czy jest to wersja pl, jakie są dodatki itp). To już 4 część serii (właściwie to dużo więcej niż 4) i sam jej twórca mówił, że jest skierowana dla fanów. Skoro go nie posłuchałeś - cierp. Gdybyś znał poprzednie części to scenki nie były by dla Ciebie ani przydługawe, ani nudne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest mój pierwszy kontakt z MGSem i pomimo, że nie znam poprzednich części wg mnie scenki wcale nie są przydługawe i nudne. Gra jest po prostu świetnie zrealizowana ( wiadomo, ci co grali, albo przynajmniej czytali scenariusz poprzednich części mają większą przyjemność z rozrywki) i gracze nie znający poprzednich części też mogą rozkoszować się fabułą gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zasadniczo to ciężko te 6 godzin zrobić nawet doskonale znając grę, biegnąc z samym karabinem na najniższym stopniu trudności, więc nie rozumiem osób co mówią o 3 godzinach... Same walki z bossami w kupie dają niewiele mniej.

Poniewaz to ja napisalem o tym, ze gameplay zajmuje okolo 3 h to czuje sie w obowiazku odpowiedziec. Moze najlepiej posluze sie tym "cycatem":

Fox Hound:

Complete the game in Single Player mode on the Big Boss Hard or higher difficulty using no continues, instigating no more than three alerts, killing no enemies (including Bosses), using no life recovery items, using no stealth suit or bandanna special items. You can have the items in your inventory but they shouldn’t be activated. You should also have a completion time of less than 5 hours and 30 minutes.

W skrocie dla nie kumajacych jezyka zagranicznego: aby zdobyc odznake FOX HOUND nalezy ukonczyc gre na poziomie BigBossHard wszczynajac max 3 alarmy, nie zabijac (nawet bossow), nie uzywac wspomagaczy, nie uzywac stelth camo w czasie mniejszym niz 5:30.

Skoro sa takie wymagania i sie da, to wydaje mi sie, ze nie powinno stanowic problemu przejscie gry w 3h bez ograniczen.

W\g mnie grania w grze jest za malo... tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Skoro sa takie wymagania i sie da, to wydaje mi sie, ze nie powinno stanowic problemu przejscie gry w 3h bez ograniczen.

W\g mnie grania w grze jest za malo... tyle.

Zgadazm sie w 100% - gra jest ekstremalnie mala, unchrted wg. mnie bylo conajmniej 2x wieksze od Mgs-a szkoda... bo gra traci i to wiele (na koncu to juz zygalem tymi rozciagnietymi w nieskonczonosc dialogami)

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×